Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-02-22, 11:51   #4501
neptun
Raczkowanie

Talking Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dziewczyny, swietnie was rozumiem. jeszcze niedawno sama wyżywałam sie na swojej buźce i za nic nie moglam przestac ale wreszcie znalazlam na to sposob obcielam pazury na krociutko i naprawde ostro wzielam sie za swoją cere. przez tydzien praktycznie nie patrzylam do lusterka codziennie rano i wieczorem gruntowne oczyszczanie, co drugi dzien parówki i maseczka oczyszczająca, w ciagu dnia przemywałam twarz mlekiem, krem nawilzający i clerasil '3 dni' poszły w ruch, zero makijazu-wszystko zeby skóra byla czysta, odpoczeła i miała czas na zregenerowanie sie. no i oczywiscie łapy z daleka od twarzy!
moja siła woli jeczała i strzykała ale nie dałam sie, kiedy nie dawalam rady zajmowałam sie ćwiczeniami brzucha [co ma bardzo dobry efekt, powyzywałam sie tydzien i mam brzuszek jak marzenie ].

i po tygodniu-cud pierwszy raz w zyciu jestem zadowolona ze swojego odbicia w lustrze, wszystkie swinstwa poznikaly! teraz tylko pozbede sie blizn ktore pozostawaly mi po latach katowania buźki i bede cała happy

dziewczyny, to naprawde jedyny sposob! cwiczcie siłe woli, jesli mi sie udało to i wam musi! a kiedy rece świerzbią to łapac sie za coś meczacego cwiczyć, biegac, wyjsc na pacer z psem!
Stary 2007-02-22, 12:12   #4502
OrangeJuice
Raczkowanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczynki a juz jest taki "dojrzaly syfek" to lepiej go nie ruszac, czy jednak wycisnac? Przeciez wyglada to bardzo nieestetycznie no ale jesli wyciskajac go mam doprowadzic do wysypu to moze lepiej jednak zatuszowac i czekac az zniknie?
OrangeJuice jest offline  
Stary 2007-02-22, 12:23   #4503
neptun
Raczkowanie

groza wysypu zawsze wisi w powietrzu jesli koniecznie chcesz wycisnąć, to pamietaj o maksymalnej higienie, chociaz ja osobiscie radze smarować żelem punktowym i nie ruszać, jak juz tyle wytrzymałas to wytrzymasz do konca
Stary 2007-02-22, 12:35   #4504
OrangeJuice
Raczkowanie

Dzieki neptun, sprobuje wytrwac!!!
OrangeJuice jest offline  
Stary 2007-02-22, 18:01   #4505
gwendolyn
Rozeznanie

neptun, poleć jakies maseczki oczyszczające i ten clearasil 3dni to masz punktowy, czy krem nawilżający i jakiego kremiku nawilżającego używałać- napisz ciekawa jestem bardzo co ci pomogło.
AniuA grzebiesz pewnie bo jestes smęczona choróbskiem-ja tez najbardziej majstruję jak zestresowana jestem i zmęczona i zamaist spać iść to jeszcze się zamęczam tym grebaniem fizycznie i psychicznie-urocze i logiczne prawda?
Ale zobaczcie dziewczynki i Little Angel i Neptun i napewno wiele innych wygrało ze sobą więc i my możemy-co będziemy gorsze?
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-22, 18:49   #4506
pomyslowa-dziecinka
Raczkowanie

GG do pomyslowa-dziecinka
Wink Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czy jestem jedyna swiruska ktora sie czyms takim przejmuje ?

odp.
mialam to samo...
ale jakos samo mi przeszlo...
..z tym ze teraz obgryzam paznokcie...
ble
Stary 2007-02-22, 21:44   #4507
OrangeJuice
Raczkowanie

Chyba obgryzanie juz lepsze! Wlasnie poklocilam sie z moim TŻ i juz mnie korci ((
OrangeJuice jest offline  
Stary 2007-02-22, 21:55   #4508
gwendolyn
Rozeznanie

OrangeJuice jak ci TŻ bardzo za skórę zalazł to lepiej na nim się wyżyj, a nie na sobie, albo w jego zdjęcie szpilki powbijaj jak jego nie masz pod ręką, ale od buzi ręce z daleka!
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-22, 22:07   #4509
pink69
Zakorzenienie

Dziewczyny muszę się pochwalić Nic ostatnio nie ruszałam i buzia wygląda tak,że jak nałożę podkład i troche pudru to nic nie widać,a przez ostatnie tygodnie było to nierealne

Piję właśnie Fervex bo mnie drapie w gardle,a Tż jest chory i siostra też,więc zapobiegawczo trzeba.

pink69 jest offline  
Stary 2007-02-22, 22:35   #4510
OrangeJuice
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
OrangeJuice jak ci TŻ bardzo za skórę zalazł to lepiej na nim się wyżyj, a nie na sobie, albo w jego zdjęcie szpilki powbijaj jak jego nie masz pod ręką, ale od buzi ręce z daleka!
Oj, dzięki, dzięki . Idę szybciutkoko spac, zeby nie ruszyc buzki
OrangeJuice jest offline  
Stary 2007-02-22, 23:22   #4511
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę się pochwalić

pink
oby tak dalej .

za to ja poleglam na calej linii. dzisiejszy poranek to nic w porownaniu z tym co teraz zrobilam . juz bardzo dawno tak nie powyciskalam buzi . wszystko poszlo w ruch, a jutro bedzie placz, oj bedzie . kurde, ale dalam czadu .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-02-23, 10:26   #4512
AaniaA
Zakorzenienie

no i po tej maskarze nie patrze do lustra, zeby nie ryczec. coz za glupia ze mnie kobieta !!!! i teraz znowu trzeba bedzie wieki czekac na gojenie tych obiektow . chyba ta masakra powstrzyma mnie przed dalszym grzebaniem: na jak dlugo to nie wiem, ale na pewno teraz ani nie patrze na siebie ani nie majstruje.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-02-23, 10:40   #4513
gwendolyn
Rozeznanie

AniuA zobacz ile to jest głupich kobiet takich jak ty sama nie jesteś, ja się właśnie wykręciłam z dzisiejszego spotkania z koleżanką właśnie z tego powodu, że wyglądam okropnie po ostatniej masakrze, a jutro mam iść na imprezę - zobaczymy czy będe miała tyle samozaparcia, żeby pokazać się ludziom z tymi strupami, no cóż niczego odkrywczego nie napiszę - trzeba ćwiczyć silną wolę bo szkoda życia, a ja mam nadzieję dodatkowo bo ramionek już dłuuuuugo nie ruszałam i wyglądają super w porównaniu z tym co było, więc z buzią też chyba dojdę kiedyś do zadowalającego wyglądu!
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-23, 10:48   #4514
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn rozumiem Ciebie bardzo dobrze z tym odwolanym spotkaniem . dobrze, ze Twoje ramionka wygladaja dobrze .

a ja od poniedzialku wracam do pracy i bede wygladac koszmarnie . sama sobie zgotowalam taki los . a juz tak sie cieszylam...
AaniaA jest offline  
Stary 2007-02-23, 12:43   #4515
ziuta.
Rozeznanie

Aaniu czasem trzeba spasc zeby moc sie odbic od dna.
A praca sie nie przejmuj. Oni sie na efekty pracy patrza a nie na twarz.
ziuta. jest offline  
Stary 2007-02-23, 12:45   #4516
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Oni sie na efekty pracy patrza a nie na twarz.
ziuto. tu masz racje. mam taka szefowa, dla ktorej praca to cale zycie . przykre to, ale prawdziwie.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-02-23, 21:03   #4517
Leila:)
Rozeznanie

Unhappy Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ojj dziewczyny..to wyciskanie naprawdę ma fatalne skutki...parę dni temu chwyciłam za buźkę(akurat tak przez przypadek przechodziłam koło lustra ) aa potem masakra..wiem ze bylam przed okresem,ale do teraz mam slady czytaj- jakies paskudne gule,szcezgólnie na nosie przy brwi(wyglada jak guz! )bleee w dodatku wczoraj mialam spotkanie z nowym boyem i mimo nakladaniu szpachli na twarz wiem ze bylo widac,bo trudno zeby nie:
A juz mialam ladna buzke jak nie dotykalam przez tydzien z hakiem...
i od nowa...
Wiec juz nie!!koniec!! (ciekawe czy wyrzymam? )
Ahaa-i moze mi troche syfow wyszlo od Brevoxylu?uzywam na noc,troche mi juz sie skora luszczy i jest od niego przesuszona(wiec nawet odstawilam na 2dni zeby ja nawilzyc)ale od niego tez sie na pocz wiecej robi,jak myslicie?(na zasadzie jest gorzej by moglo byc lepiej )buzki
Stary 2007-02-23, 21:15   #4518
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Witam was po którtkiej nieobecności spowdowanej niezłym zapieprzem w szkole Ale przybywam z dobrymi wieściami
A mianowicie wzięłam się za siebie i to porządnie. Wizyty u dermatologa za sporą kasę zmobilizowały mnie do działania i ćwiczenia silnej woli, co przekłada się na wygląd cery Jest dużo lepiej w porównaniu z tym co było. Mam teraz pałe ropniaków, ostatnio nawet powróciły mi te spomiędzy brwi, ale nie ruszyłam żadnego, bo wiedziałam, że następnym razem zrobi mi się jeszcze więcej. I chociaż wstydziłam się chodzić do szkoły to wytrwałam. Nawet nie drapałam Ale zaznaczam, że wizyty u dermy to wynik pisania na naszym wąteczku, czyli dzięki waszym radom! Za co wam pięknie dziękuje Trzymajcie się dziewczęta i bądźcie silne naprawdę da się powstrzymać od wyciskania tylko trzeba na to trochę czasu, ael przede wszystkim trzeba się wsłuchać w siebie i wypróbować wielu metod, któraś musi zadziałać! Powodzenia
PS troche oficjalnie wyszło, ale nie wiem czy będę miała czas w najbliższym czasie, żeby siedzieć przy komputerze
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-02-23, 21:19   #4519
AaniaA
Zakorzenienie

Czekoladko . trzymam kciuki.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-02-23, 21:41   #4520
gwendolyn
Rozeznanie

dżizys, jaki dziś masakryczny dzień miałam,dlatego idę spać, kożyść z tego taka, że przynajmniej nie będe grzebać przy buzi, trzymajcie sie dziewuszki.
Sweet White Chocolate gartuluję, ja tez się zapisałam do dermatologa w poniedziałek (troszkę dzięki wam oczywiście )
AniuA, Leilo przytulam was żebyście sie nie smuciły wy wojowniczki z buziami i łapakami nie chcącymi słuchać głosu rozsądku (tak jak u mnie)
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-23, 22:19   #4521
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

gwendolyn dokłądnie tak wtedy sie zachowywałam hehe na szczescie plecy się już podgoiły.

Aniu kochana, wiesz że robisz źle...wiec naprawdę psróbuj się powstrzymać. Ja dokładnie wiem jak to jest! Ale pomyśl, ze takie rozdrapane sine, czerwone wyglada 10 razy gorzej, szczególnie na mrozie zagoi się po kilku dniach a nie jak przy zdrapywaniu do krwi kilka tygodni.

Czekoladko, super! A teraz stosujesz? widzę ze pozytywne nastawienie u Ciebie tak trzymaj i się nie daj!

Widzę, ze mamy nowe wyciskaczki wiec napiszę, ze jezeli jeszcze nie macie blizn takich dołków to rączki precz od twarzy bo te blizny naprawdę bardzo trudno jest usunąc o ile w ogóle da się to zrobić. Nie psujcie sobie cery!

U mnie jest bardzo szalenie dzisiaj miałam wyczerpujący dzień i padam z nóg. Cud że jeszcze nie jesttem chora po tym jak zostałam zmyta w śniegu z 15 razy i to dość brutalnie przy czym zgubiłam komórkę ale zadzwonił jakiś facet, który ja znalazł i dzisiaj odebrałam. No, a tak poza tym to się trzymma z nieduszeniem skurfysynek na czole się ma dobrze smaruję go tym zoraciem i smaruję ale wolno się goi ale może w końcu da radę.

I jeszcze małe pytanko znacie jakieś fajne maseczki oczyszczające? Bo dawno żadnej nie robiłam i nabrałam ochoty na jakąś
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-02-24, 10:32   #4522
kusiaa
Przyczajenie

hej

z racji, ze nie jestem w stanie przeczytac calego watku.. To moglbyscie mi cos polecic na przebrawienia i blizny ?
kusiaa jest offline  
Stary 2007-02-24, 11:06   #4523
gwendolyn
Rozeznanie

neptun, poleć jakies maseczki oczyszczające i ten clearasil 3dni to masz punktowy, czy krem nawilżający i jakiego kremiku nawilżającego używałać- napisz ciekawa jestem bardzo co ci pomogło. -ponawiam moje zapytanko
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-24, 12:15   #4524
witch_18
Zakorzenienie

Ja ostatnio też trzymam rączki z daleka od twarzy i jest lepiej Nie mam żadnych wulkanów na twarzy Jeszze gdyby pozbyć się tylko paskudnych wągrów i śladów po syfkach..
witch_18 jest offline  
Stary 2007-02-24, 13:19   #4525
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Nie mam żadnych wulkanów na twarzy Jeszze gdyby pozbyć się tylko paskudnych wągrów i śladów po syfkach..
w moim przypadku to marzenie scietej glowy .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-02-24, 17:36   #4526
gwendolyn
Rozeznanie

AniaA nie martw się-ja wierzę,że jakoś to można powstrzymać od wyłażenia na wierzch, ja oprócz strupów co sobie narobiłam, mam dwa wielkie wulkany na czole-oj będe miała co pokazywać dermatologowi
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-24, 20:18   #4527
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Aniu nie poddawaj się tylko, w końcu napewno sie polepszy, trzeba być cierpliwym, choć wiem, że to trudna sztuka i często się myśli, że będzie się czekać do usr**ej śmierci Bądź dobrej myśli
Shadowciu ja kilka tygdni temu miałam dermaglin maseczkę peelingującą z glinką, bardzo fajna była cera była gładziutka i miękka. Możesz tej spróbować
Gratuluje wszystkim nie wyciskającym, a wyciskające prosze o pełną mobilizację i niewyciskanie. To naprawde może pomóc w walce z pryszczami a na pewno nie zaszkodzi.
Pozdrawiam
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-02-24, 21:03   #4528
Rozeznanie

Ręce mnie świerzbią...robię co mogę,żeby nie wyciskać..i jem.(a się odchudzam! )A jak nie jem to wyciskam albo drapię(a mam mieć gładką skorę!)
Ktos tu madrze napisal ze twarz to nie d..i wszystko bedzie widac.Dobre
powtarzam sobie zeby nie zapomniec
Stary 2007-02-24, 21:12   #4529
gwendolyn
Rozeznanie

To ja to o tej d...e napisałam, a mimo to nie moge się nauczyc nie drapać. Rozdrapałam na czole wulkan do krwi, to był odruch - wróciłam z zakupów, stanęłam przed lusterkiem po to aby ten bolący wulkan Acnefanem posmarować bo mi się zmazał i trach - nacisnęłam, prawie nic nie wyszlo, ropa czy co tam jest zostało pod spodem, a na wierzchu zdarłam sobie skórę - mam rankę dość dużą i pół czoła mam spuchnietę - kurde ostatnio znów nerwowa się zrobiłam i nie mogę się powstrzymać, jak zacznę już przy czymś majstrowac to katastrofa...Dziewczyny dodajcie mi otuchy przed tym pójściem do dermatologa- boję się co on powie jak zobaczy to pobojowisko, jak normalny człowiek może sobie to robić (a może nienormalny, bo już tyle razy podobnie opłakane skutki to wyciskanie miało) - musze cos ze soba zrobić, mam juz tyle blizn, których się wstydzę, a wciąz mi sie nowe gule robią, które ja zawsze rozdrapię...normalnie czarna rozpacz...

Edytowane przez gwendolyn
Czas edycji: 2007-02-24 o 23:12
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-02-25, 09:46   #4530
Rozeznanie

Gwendolyn nie ma co się wstydzić dermatologa,pewnie nie jedne takie rzeczy widział,na pewno i gorsze , i to wcale nie jest nienormalne,jak widać na przykładzie wszystich tu zgromadzonych,chociaz oczywiscie nie powinno tak byc...
ale to jest nalog,po prostu,jakis wstretny i autodestrukcyjny, i tego trzeba sie oduczyc..
Ale skoro niektórym się udaje wygrac,to nam tez wierzę w ciebie,musisz byc silna
Aa ja sobie dałam na razie tydzien bez wyciskania, to jest taki moj mini-eksperyment -sprobuje podejsc sama siebie i swoja podswiadomosc czy cóś tam jak po tygodniu zobacze ze wygladam lepiej(a na pewno tak bedzie), to potem odechce mi sie wyciskac i nisczyc efektow...chyba.oby

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości