Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-03-02, 19:01   #4561
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu rzeczywiscie cos jest nie tak skoro nic nie pomaga ale bądź wytrwała nie załmuj się! Jakos to przetrzymamy...

Czekoladko, też biorę żelazo. Czy ty może też bierzesz Ferrum? Niby to mają być tabletki do żucia a przeciez to się rozkrusza i jest obrzydliwe w smaku...
Gwendolyn, ta gorączka na pewno Cię wykańcza dobrze że nie ciagnie Cię przy tym do wyciskania...Wracaj do zdrowia Ja wczoraj wydusiłam te moje dwa wielkie ... bo ropka już się zblizała do góry no i jeden już chyba ginie po tym drugi sama nie wiem ehh w ogóle wczoraj miałam załamkę rozryczałam się przez to na szczęscie to już weekend
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-03-02, 20:05   #4562
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Shadowciu ja biore Sorbifer Durules, czy jakoś tak, nie mam pod ręką opakowania, a nie chce mi się ruszać po nie, żeby sprawdzić Zawiera 100mg żelaza i 60mg kwasu askorbinowego. Boje się, że i dupa będzie z wyrównania poziomu żelaza we krwi i leczenia trądziku, bo na ulotce tego leku jest napisane że żelazo zmniejsza wchłanianie tetracyklin i na odwrót na ulotce tetralysalu Nie wiem co z tym fantem zrobić
Stary 2007-03-02, 21:17   #4563
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Właśnie przeczytałam ulotkę i na mojej jest napisane, że żelazo zawarte w tym moim preparacie jest w postaci niezjonizowanego wodorotlenku żelaza (III) i nie tworzy nierozpuszczalnych związków z np. (...) tetracyklinami (...), jak to ma miejsce w przypadku soli żelaza (II). Więc może Ty masz ten drugi typ żelaza która koliduje z tetracykliną i nalezałoby go zmienić na ten 3 rodzaj, tak mi się wydaje przynajmniej zapytam się mamy, bo powinna wiedzieć
Stary 2007-03-03, 08:55   #4564
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn . szybko wracaj do zdrowia. dobrze, ze sie pocisz, to szybciej wykurzysz chorobe z organizmu.

Czekoladko, Shadi dobrze radzi Ci z tym zelazem .

ja wygladam tak jakbym miala co najmniej ospe . oczywiscie nie zostalam dluzna buzi i docisnelam te gnidy, ktore jadrzyly sie codziennie . jednak jak tu latac z takimi naladowanym kropami ?! izotrex i kwas jablkowy zasuszaja mi te paskudy. wieczorem zawsze wygladam jeszcze gorzej . mam tego tyle, ze nie wiem czy miesiac wystarczy, aby buzie doprowadzic do ladu (pod warunkiem, ze nic nowego nie bedzie wyskakiwac, a to jest przeciez niemozliwe ). oj ciezko jest . ja nie mam nadziei, ze ten nowy lek pomoze (juz trzeci z kolei ). z nim to nie tak predko, gdyz lekarz musi wywiedziec sie co i jak. oj, moglabym tak Wam marudzic, ale juz mi wstyd . nie oczekuje pocieszenia tylko przelania swoich uczuc tutaj, gdyz nikt mnie tak nie zrozumie jak Wy.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-03-03, 11:50   #4565
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Od tego jest takie forum, aby wyrzucić to z czym nam jest źle ja też sie trochę lepiej czuje jak trochę ponarzekam i ze nie siedzi to wszystko we mnie

Teraz nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam miałam takiego syfka najpierw wielkiego potem się pomniejszał no i był już mały, płaski ale ciagle siedział od chyba półtora tygodnia i jeszcze obok niego wyskoczyła mi ropna krosteczka która już była taka biała...więc przed chwilą delikatnie sie jej pozbyłam ale ten długosiedzący został uskzodzony więc dokończyłam dzieła polało się duzo krwi jak zwykle:/ale chyba lepiej coś wydusic niz gdyby miało to znowu siedzieć przez długi czas
ehh a tak dawno nic nie ruszałam
Stary 2007-03-03, 12:53   #4566
AaniaA
Zakorzenienie

Shadi znam takie paskudne obiekty . niby sie zagoi, ale w srodku wciaz cos siedzi . a co do krwi, to ja mam tak zawsze (niezaleznie co by to nie bylo).
AaniaA jest offline  
Stary 2007-03-03, 13:10   #4567
OrangeJuice
Raczkowanie

Koniec z wyciskaniem i dłubaniem przy buźce!!! 24 marca mam bardzo ważne spotkanie i do tego czasu mam nadzieję pozbyć się wszystkiego co mi przeszkadza na mojej twarzy! Wczoraj nie wytrzymałam i wydusiłam takie dwa paskudztwa . I dziś nie jest za dobrze. Ale koniec od dzis, basta. Muszę jakoś wyglądac do tego 24!!! Wiem, że będzie to trudne, ale mam nadzieję wytrzymać! Acha, i czas przed lustrem tez ogranicze do minimum! Wiem z doswiadczenia, że to pomaga. Kochane trzymajcie kciuki!!!
OrangeJuice jest offline  
Stary 2007-03-03, 13:38   #4568
pink69
Zakorzenienie

Witajcie dziewczyny.
Wczoraj użyłam troche samoopalacza na twarz,to przykrył mi przebarwienia [nie wspominam o 2 wielkich plackach po 1 na każdej ręce]
Wyciskałam dzisiaj i to dużo,ale staram się czymś zajmować,żeby to ograniczyć.

pink69 jest offline  
Stary 2007-03-03, 18:34   #4569
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

Ja się jak narazie trzymam chociaż wczoraj też nie wytrzymałam i wycisnęłam na brodzie dwa takie białe podskórniaki (mało widoczne), wyszły całe, dziś za to mam dwa czerwone ślady, ale małe i na szczęście nic nie spuchnięte.
Staram się i ograniczam
Stary 2007-03-04, 11:59   #4570
AaniaA
Zakorzenienie

pink widzialam Twoje fotki w innym watku - bardzo ladna z Ciebie dziewczyna . i nie widze zadnych krop na buzi .

Buena Dzidzia to super, ze starasz sie i jakos Ci to idzie .

OrangeJuice
trzymam kciuki, aby do tego 24 marca Twoja buzia wygladala ladnie .

Shadi
i jak ten delikwent, ktoremu nie popuscilas ?

na swoj temat nie pisze, gdyz wiadomo jak jest .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-03-04, 16:49   #4571
Leila:)
Rozeznanie

Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witojcie wyciskaczki!
nie zagladalam tu przez pare dni.. i tak pisze zeby sie pochwalic- od dobrych kilku dni trzymam raczki przy sobie i to dziala!!
mam mniej dziwactw na twarzy i plecach brevoxyl tez robi swoje, no ifakt ze wogole sie nie opalam (czasem zdarzalo mi sie chodzic na sol. tak raz w miesiacu). tylko martwi mnie co bedzie w lecie..ale na razie jest w maire ok i to jest wane, nie mam juz strupkow
pozdrawiam. Wytrwajcie!
Stary 2007-03-04, 18:11   #4572
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Leila Buena Dzidzia super Oby tak dalej Mam nadzieje, że wytrzymacie i buzki wam za to odpłacą ładną cerą
OrangeJuice oby Ci się udało, trzymam kciuki.

A u mnie nie za dobrze, tak się cieszyłam, że się poprawia, a tu znowu porobiły mi się ropniaki w najbardziej widocznych miejscach Najgorsze jest, że ja nie ruszam ich w ogóle, a one rozwalają się podczas mycia, a myje buźke bardzo delikatnie To wygląda okropnie, taka rozlana ropa pod cienką warstwą zaschniętego naskórka Znowu wstydze się ludziom pokazywać i znowu mam doła, wszystko mnie przygnębia, najchętniej zamknęłabym się w domu i nigdzie nie wychodziła. Jeszcze denerwuje mnie to, że wszyscy tylko na te syfy zwracają uwage, rozmawiając z kimś widze wzrok rozmówcy skierwany na te ochydztwa i mam wtedy ochote schować się gdzieś głeboko, żeby nikt mnie nie widział, albo głupie uwagi starszych pań, gdzieś na ulicy, jak ide ze znajomymi typu pij drożdże, czy myj twarz mlekiem. Mam tego dość wszyscy zaraz się pytają o co chodzi, a ja robie się czerwona jak burak i się głupio wymiguje. Chce żeby się to wszystko skończyło, nie ma chwili w której nie myślałabym o tym cholerstwie. W sklepie, jak mama kupowała przy mnie ciastka czekoladowe, ekspedienta nie mogła się powstrzymać i musiała walnąć komentarz, że nie powinnam jeść czekolady, jakbym tego nie słyszała nigdy. Popłakałam się i wyszłam z tamtąd. Teraz też rycze, szkoda, że to nie pomaga na trądzik, bo już chyba bym pozbyła się tego z kilka lat temu. Dobra kończe te smuty bo to i tak nic nie da
Pozdrawiam i wam życze, żeby było u was lepiej
Stary 2007-03-04, 20:01   #4573
gwendolyn
Rozeznanie

sweet white chocolate- współczuję i rozumiem, te baby są straszne , ostatnio jak byłam u fryzjerki mojej mamy to zaczęła mi radzić (a wcalę o to nie prosiłam!!!!) żebym wreszcie do dermy poszła (a byłam juz przecież nie raz!) i wszystkim swoim pracownicom i paniom w zakładzie fryzjerskim zwróciła uwagę na moje syfy, pracownice się zleciały i też poczęły mi radzić, klientki zezowały na mnie ze swoich foteli, a ta paniusia fryzjereczka gadała że jej siostrzenica miała takie same i on (ten derma) jej pomógł, wystarczyło tylko trochę sie postarać (tak jak ja bym nie dbała o siebie!) poczułam sie strasznie upokorzona, teraz mam normalnie traumę i jak mam iśc do jakiegokolwiek fryzjera to aż mnie trzęsie. Wiem,że ona mogła chcieć dobrze, ale publiczne gadanie o czyichś pryszczach w zakładzie pełnym ludzi i to w taki sposób to po prostu dla mnie za dużo.
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-03-04, 20:10   #4574
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Wiem,że ona mogła chcieć dobrze, ale publiczne gadanie o czyichś pryszczach w zakładzie pełnym ludzi i to w taki sposób to po prostu dla mnie za dużo.
No właśnie. To tak, jakby podejść do człowieka na wózku i powiedzieć:"Wie pan/pani co? A ja znam takiego dobrego rehabilitanta..."
Gonia1 jest offline  
Stary 2007-03-04, 20:10   #4575
AaniaA
Zakorzenienie

i dlatego nie ide teraz do fryzjera, zeby nie stresowac sie tym wzrokiem bab, itd. ponadto ja po tym tarmoszeniu u fryzjera zawsze zle wygladam - chodzi mi o stan cery. potem juz jest ok, ale w czasie mycia, ciecia, modelowania to moja skora wyglada paskudnie.

Czekoladko . wiem co czujesz . nawet nie wiem co Ci napisac, bo sama tak cierpie jak Ty .

ja juz stracilam nadzieje, ze cokolwiek mi pomoze. powiedzialam sobie, ze jak trzeba bedzie to zaczne lykac tabletki antykoncepcyjne (moze pomoga) choc wiem, ze to nienajlepsze rozwiazanie. ja tak dalej nie pociagne psychicznie i fizycznie. bede sie radzic w polowie kwietnia tego mojego estetyka.

jutro do pracy i znowu poranna meka z korektowaniem tych swinstw, wstydem przed ludzmi, zlym samopoczuciem...
AaniaA jest offline  
Stary 2007-03-04, 20:35   #4576
OrangeJuice
Raczkowanie

Dzięki dziewczyny przedwczoraj zakupilam brevoxyl. Mam nadzieje, ze ten preparat+ niewyciskanie nieco poprawistan mojej buzi. Jak narazie trzymam sie choc mam 2 wielki wstreciuchy na poliku... Uhhh... nie moge patrzec!!! Korci mnie, korci...
OrangeJuice jest offline  
Stary 2007-03-04, 20:41   #4577
AaniaA
Zakorzenienie

OrangeJuice trzymaj rece daleko od policzkow!!!!!

ja niedlugo ide sie kapac i nie bede nawet patrzec do lustra, gdyz sie przeraze. jak myje buzie to pod dlonmi czuje pelno krop, strupkow, itp., okropne to jest . Dziewczyny jak ja mam przetrwac do tej polowy kwietnia (do wizyty u lekarza)?!!!!!!!!!!!!!!!! !!
AaniaA jest offline  
Stary 2007-03-04, 21:19   #4578
gwendolyn
Rozeznanie

AniuA kurcze proszę nie zamartwiaj sie tak(tak jak ja ), ja poległam z wyciskniem, śladów wielkich nie ma, ale moralniak jest, poza tym jestem cały czas chora i już mi niedobrze od tych leków, mnie jeszcze włosy garściami wychodzą ze stresu i od choroby - ja tez nie wiem jak pokaże sie na zajęciach przez te paskudne kropy, blizny i przebarwienia na buzi, poza tym najpierw psychicznie mi ciężko było po zerwaniu, teraz się pochorowałam i boję się o moje studia, że sobie problemów narobiłam z lenistwa, niezorganizowania i przyczyn ode mnie niezależnych, no ale coż trzeba pozytywnie mysleć, musi być lepiej skoro gorzej być nie może
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-03-04, 21:26   #4579
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn dziekuje . widze, ze z choroba to Ty tak samo cierpisz jak ja niedawno .

ja dla siebie nie widze ratunku. teraz przegladam watki o yasmin, yasminelle i musze cos z tym zrobic. tak bardzo nie chcialam brac tabletek antykoncepyjnych, ale jesli to jest ratunek to musze sprobowac. boje sie tego, ze to nie pomoze, to wtedy co? bedzie jeszcze gorzej (wiadomo jak jest w przypadku odstawienia hormonow) . mam tego serdecznie dosyc .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-03-04, 21:35   #4580
pink69
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
pink widzialam Twoje fotki w innym watku - bardzo ladna z Ciebie dziewczyna . i nie widze zadnych krop na buzi .
Wklejam fotki zawsze,gdy mam lepsze dni Teraz mam świetne! Mam tylko 1 [ale za to ogromnego]pryszcza,a przebarwienia delikatnie pokryłam samoopalaczem.

pink69 jest offline  
Stary 2007-03-05, 17:16   #4581
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:

Shadi
i jak ten delikwent, ktoremu nie popuscilas ?
został strupek

Czekoladko to jest po prostu okropne. Brak taktu i wychowania u ludzi brrrrr. Moze o ktoś chce dobrze, ale już o wiele lepiej byłoby gdyby ta osoba milczała:/ Rozumiem jak sie wtedy musiałaś poczuć też by mi sie bardzo przykro zrobiło. Jak byłam u cioci mojej mamy akurat też w Pruszkowie to nie dość ze ona dzień w dzień komentowała moją skórę to jeszcze dawała cudowne rady "a wiesz tak w ogóle to idź sie opalać". Jezeli jeszcze przychodzili znajomi obojętnie kto to by był zaczynała ten sam temat i co chwile jakies uwagi, oni chcieli przestac o tym gadac to ona odnowa;/. Naprawdę nie wiem jak to wytrzymałam bez wybuchu złosci ale wiem ze tam już nigdy nie pojadę a jezeli ona przyjedzie i zacznie coś gadac....
Stary 2007-03-05, 22:04   #4582
AaniaA
Zakorzenienie

i jutro nowy dzien z kropami na buzi .

ja to dzialam szybko - jutro dzwonie do mojego endo, zeby przepisal mi jasmin albo jasminelle (nie bede czekac az miesiac czasu na wizyte u estetyka, bo to nic nie da). mam dosc czekania. jesli ja sobie nie pomoge, nie zadecyduje to nikt za mnie tego nie zrobi .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-03-05, 22:16   #4583
gwendolyn
Rozeznanie

A ja jutro na zajęcia@! Kurcze, też nie chcę z kropami - szczegolnie z takim ogromnym czymś na brodzie
I jeszcze mi się ramionka pogorszyły - smaruje tydzień Keranormem -specyfikiem przeznaczonym do tej przypadłości(rogowacenie przymieszkowe) i wszystko się zaczerwieniło i białe czubki wyszły na wierzch - mam dylemat czy go odstawić i co ewentualnie potem zrobić, bo zastanawiam się czy pogorszenie moich ramion to:
a)nie wina choroby
b)nie wina antybiotyku
c)może wystąpiło bo kernrom działa tak,że najpierw wszystko wyłazi, a potem złazi.
Kurcze co wy myślicie, bo ja zgupiałam.
Skład: wazelina, woda oczyszczona, glikol propylenowy, parafina ciekła, alkohol cetostearylowy, kwas mlekowy, cetomakrogol 1000, hydroksybenzoesan metylu, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu bezwodny
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-03-05, 22:17   #4584
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn ja bym na razie nie odstawiala tego mazidla. postosuj jeszcze troche. na zly stan ramion na pewno wplynela choroba i moze tak dziala ten specyfik.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-03-05, 22:30   #4585
gwendolyn
Rozeznanie

AniaA dziękuję za odpowiedź, dam mu jeszce tydzień zastanawiam się czy nie założyć wątku na wizażu o tym rogowaceniu przymieszkowym albo o samym keranormie, tylko zastanawiam się gdzie w kosmetycznym?heh nigdy nie zakładałam wątku.
Kurcze jestem zła na siebie za ten Keranorm, ta zwykła maść z witaminą A tak ładnie działała, ramionka wyglądały po niej lepiej niż kiedykolwiek, ale czytałam w necie mnóstwo super opinii o tym keranormie i mnie podkusiło(podkusiło żeby wydać prawie 40zl) i teraz się męczę(szkoda mi go nie używac skoro tyle zapałaciłam) i korci mnie jak diabli,żeby przy ramionkach pomajstrować bo mam pełno białych czubków na wierzchu i boję się,że narobi mi ich jeszce więcej, a na ramionkach trudniej sie pozbyc mi tego badziewia niż pryszczy z buzi, lepsze wrogiem dobrego wrrrr

Edytowane przez gwendolyn
Czas edycji: 2007-03-05 o 22:51
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-03-06, 12:10   #4586
fliegus07
Raczkowanie

aaaa ja...? już prawie nic nie miałam i rączka poszła i mam teraz 4 takie wielkie paskudztwa yhh.... ale ostatnio zrobiło mi sie ropne jakies na uchu taka gulka czy co to.. juz miałam kieyś i łapki mi do tego ucha teraz ida wiec moze jakos mi sie zagoi to czoło beeeee

a poza tym to chora jestem wczoraj miałam 39 a dziś siedze obwinęta w piezynke...
fliegus07 jest offline  
Stary 2007-03-06, 14:30   #4587
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
boje sie tego, ze to nie pomoze, to wtedy co? bedzie jeszcze gorzej (wiadomo jak jest w przypadku odstawienia hormonow) . mam tego serdecznie dosyc .
Aniu, ja kiedyś brałam Diane 35 przez 13 miesięcy. Prawie nic nie pomogło. Po odstawieniu cera mi się nie pogorszyła.
Może Cię to trochę pocieszy... - nie zawsze odstawienie hormonów wiąże się z pogorszeniem stanu cery.
Gonia1 jest offline  
Stary 2007-03-06, 14:36   #4588
uskow
Zadomowienie

To ja powróce do tematu , napradę uważacie, że niewyciskanie coś daje? Ja teraz wycisnę coś bardzo sporadycznie. Praktycznie tego nie robię i nie widzę jakiś wielkich efektów. Przepraszam za zwątpinie , ale tak jest

A może mi nigdy niedogoda

uskow jest offline  
Stary 2007-03-06, 15:38   #4589
pink69
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
To ja powróce do tematu , napradę uważacie, że niewyciskanie coś daje? Ja teraz wycisnę coś bardzo sporadycznie. Praktycznie tego nie robię i nie widzę jakiś wielkich efektów. Przepraszam za zwątpinie , ale tak jest

A może mi nigdy niedogoda
Wiadomo,że jak coś się wyciśnie co jest białe i aż o to prosi to ok,ale jak jest to duszenie wszystkiego co czerwone i odstaje to tylko pogarsza sprawę.Wiem z autopsji,bo mam przez to masę blizn,które trudno ukryć podkładem.

pink69 jest offline  
Stary 2007-03-06, 15:53   #4590
OrangeJuice
Raczkowanie

Uhhhh..., kurcze ale sobie narobiłam . Nie wytrzymałam i wycisnęłam takiego okropnego delikwenta. Oby szybko się zogoiło . I jeszcze na czole trochę narozrabiałm!!! Gdzie moja silna wola???!!! Ale nie mogłam już na to patrzeć!!!
OrangeJuice jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości