Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-05-02, 19:43   #5011
AaniaA
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ziuto. bat dla Ciebie .

u mnie moze byc ze zdrowiem. ja ruszylam troche nos, bo pelno mi sie robi tam zaskornikow i nie wiem skad sie biora .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-02, 20:02   #5012
gwendolyn
Rozeznanie

Ja mam majowe postanowienie nie dziubać nic na rękach ani na buzi, na razie 2 dni udało mi się wytrzymać 30 maja mam urodziny, 3 dni później wesele przyjaciółki i chcę wyglądać jak pełnoletnia kobieta, a nie trądzikowy podlotek Moja wytrwałość i moja skóra poprawiły się ogrooomne w stosunku do tego co było jeszcze rok temu, ale do ideału jeszcze daleko
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-05-02, 20:13   #5013
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn zatem badz dzielna w swym postanowieniu .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-02, 22:07   #5014
pink69
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
30 maja mam urodziny
Mój tata też.
U mnie ok tylko pod okiem mam grupkę 3 takich napuchniętych.
Nie podkładuję się już ponad tydzień

pink69 jest offline  
Stary 2007-05-03, 10:35   #5015
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

lemonko, widać skóra się oczyszcza. To Twoje pierwwsze podejście do retinoidów??

ziuta, ważne, ze się dobrze bawiłaś takimi osobami naprawdę nie warto sie przejmować, dziewczyna musiała mieć jakieś mega kompleksy albo odwrotnie uważać się za super laskę skoro myślała, że każdy się w nią wpatruje. Też kiedyś miałam poodbną sytuację, że mierzę wzrokiem tylko to wkręciła sobie moja była przyjaciołka

gwendolyn, trzymaj łapki ja mam 13 komunię siostry a 28 wyjeżdzam na wycieczke klasową i też chcę w miarę wyglądac im mniej się spedza czasu przed lustrem tym łatwiej się to udaje
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-05-03, 16:45   #5016
asiulka123
Zakorzenienie

A ja zmasakrowałam sobie lewy policzek okropnie wycisnęłam chyba czyraka tak prawie na środku policzka oraz z małej krostki pod okiem zrobiłam wielgachną Teraz nacieram to cebulą, nie wiem czy nie zastosuję Davercinu mojego brata bo już nie mogę na siebie patrzeć

asiulka123 jest offline  
Stary 2007-05-03, 16:53   #5017
aska1992
Przyczajenie

Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

A ja już nie wyciskam jakieś 2 tygodnie i oczywiscie zdarzylo sie, ze przed jakims ciezkim sprawdzianem siadałam do lusterka i sprawdzam twarz no i paluszki poszly w ruch, ale to nie bylo tak jak kiedys, ze po kolei wszstkie wagry wyciskalam. Teraz jak patrze na swoja twarz to nawet nie jest tak zle, poza paroma rozdrapanymi strupkami po krostkach, ktore mi wyskoczyly kiedy dostalam okresu. :/

Znacie jakis dobry zel mocno oczyszczajacy, zeby te moje wagry mnie tak nie straszyly. Sa okropne, czarne, a fuuuj :// Boje sie, ze ktoregos dnia znowu dorwe sie do nich, dlatego musze jak najszybciej cos z tym zrobic.
aska1992 jest offline  
Stary 2007-05-03, 18:13   #5018
asiulka123
Zakorzenienie

Cebula to rewelacja! Smarowałam się nią przez pół godziny albo normalnie, albo ją podgrzewałam i co? Moje szkody są mniej widoczne, zrobiły się blade i spłaszczyły się . Odkryłam cudowny środek

asiulka123 jest offline  
Stary 2007-05-03, 18:18   #5019
AaniaA
Zakorzenienie

no, no, cebula wchodzi do łask .

Dziewczyny trzymajcie rece daleko od twarzy!
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-03, 21:15   #5020
ziuta.
Rozeznanie

bylam dzis na zakupach i wcale nie wygladam tak zle jak mi sie wydawalo, a wiecie jakie sa te lustra w przymierzalniach
Aniu dzieki za bacik
asiulka musze wyprubowac ta cebule, ale zapach mnie przeraza. i co sobie rodzinka o mnie pomysli? jak mnie z cebula na twarzy zobacza? bo mi albo wióry z twarzy leca, albo sie oliwka smaruje i sie swiece, albo pasta cynkowa i wygladam jak bym ospe miala, albo smierdze olejkiem herbacianym ze az w oczy szczypie. a najcześciej to wszystko na raz klade nie wyobrazam sobie tak sie w lozku prezentowac jak kiedys bede męża miec sie chlop przestraszy i ucieknie od potwora sorki za OT
ziuta. jest offline  
Stary 2007-05-03, 21:36   #5021
AaniaA
Zakorzenienie

moj tz wlasnie takiego potworka to widzial juz nie raz .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-03, 23:03   #5022
ziuta.
Rozeznanie

Bede chlopa przyzwyczajac stopniowo do tego widoku
ziuta. jest offline  
Stary 2007-05-04, 11:53   #5023
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

O widze, ze humory sie poprawily Cieszy mnie to bardzo i zycze oby utrzymaly sie jak najdluzej
Dzisiaj wysmarowalam sie probką kremu na przebarwienia LRP Mela-d i chyba to bylo zle posuniecie, bo szczypie jak cholera. Ostatnio chyba za dużo rzeczy probuję, bo moja skora jest teraz strasznie podrazniona Ale muszę w koncu znaleźć jakiś filtr, który nie będzie pobielał i świecił A że dzisiaj nie miałam już żadnego normalniego filtra to użyłam tego mela-d bo ma jakieś tam filtry więc wolałam coś niż nic. Musze znowu przejsc sie po apteka i zebrac jakiś kremów, ktrych jeszcze nie używałam, tylko, że zazwyczaj dają to samo a tego czego szukam nigdzie nie ma
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-05-04, 14:43   #5024
AaniaA
Zakorzenienie

a ja jak na razie nie kupilam tego kremu z kwasem migdalowym. widze, ze retin A starcza mi. luszczy mi sie skora, ze hej. dzisiaj po kapieli mialam taki wior na buzi . w czasie kapieli to jak przejechalam reka po czole, nosie, polikach to caly czas skora mi schodzila . dobrze, ze sa kremy. bez nich wygladalabym okropnie. a tak nalozylam moj xerial . minelo jakies 4 godziny, a ja sie teraz swiece, a nie luszcze. i badz tu czlowieku madry .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-04, 16:56   #5025
asiulka123
Zakorzenienie

Ja sobie dziś kupiłam niezawodną zieloną glinkę i będę ją aplikować co jakiś czas. Musi mi to zejść szybko

asiulka123 jest offline  
Stary 2007-05-04, 17:02   #5026
mdz
Rozeznanie

Ograniczyłam ilość smarowideł nakładanych na buźkę, zrezygnowałam z podrażniającego i robiącego ze skóry bibułę differinu (teraz tylko zineryt na coc), NIE DUSZĘ buźki... i... niebo a ziemia! Po prostu widzę poprawę z dnia na dzień...Załączam dwie fotki - w zeszłą środę, dzień po odstawieniu differinu, i dziś. Może będę żałować że go odstawiłam, bo zacznie za jakiś czas wszystko wyłazić, ale naprawdę miałam na buzi rozognione rany... Oby było dobrze
(fotki ogólnie są paskudne, ale mają pokazywać paskudne krosty, które za jakiś czas nie będą już paskudne )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (44,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (55,3 KB, 58 załadowań)
Stary 2007-05-04, 22:45   #5027
Kakusia
Zakorzenienie

A ja musze sie wyzalic wrocilam z majowki (ze wsi gdzie nie mialam nawet dobrego lustra ze swiatlem no i z TZtem bylam) i do tego stres bo wlasnie spedzam noc sama w mieszkaniu (pierwszy raz w ciagu swoich 21 lat kiedy nocuje calkiem sama ) i zmasakrowalam sie troche bleee.... tak zaluje... ale to od tego stresu... i na dodatek po fakcie okazalo sie ze nie mam juz Tormentiolu chyba musze uzyc pasty cynkowej...
A co dokladnie robi sie z ta cebula??
Kakusia jest offline  
Stary 2007-05-05, 08:41   #5028
gwendolyn
Rozeznanie

Mdz rzeczywiście duża poprawa-trzymam kciuki,żeby było tak dalej! A tak na marginesie niektore zdjęcia z fotologu mnie zachwyciły, też chciałabym tak umieć
Ja się trzymam z nieruszaniem, wczoraj poszłam na basen, chyba z rok nie byłam bo się wstydziłam ze strupkami i syfolkami chodzić, teraz wygladam lepiej i pomyślałam że olewam moje ramionka, buzię i posiniaczone od łyżworolek nogi i wypływałam się za wszystkie czasy
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-05-05, 08:49   #5029
alufa
Zakorzenienie

no to pięknie
wczoraj wydrapałam zaskórnika, dziś strupka i mam plaster na twarzy krew zupełnie nie chce przestać lecieć jestem na siebie okropnie wściekła... chyba nigdy nie będę miała nieskazitelnej cery... masakra
alufa jest offline  
Stary 2007-05-05, 09:06   #5030
AaniaA
Zakorzenienie

mdz widac poprawe .

gwendolyn
i dobrze zrobilas, ze poszlas sobie poszalec na basenie . jak te kropy przejely nad nami wladze .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-05, 09:46   #5031
gwendolyn
Rozeznanie

AniuA zgadzam się,że przejęły władzę, tym bardziej, że basen mam po drugiej stronie ulicy, na przeciw swojego domu i zawsze uwielbiałam pływanie
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-05-05, 09:52   #5032
lemonka
Zakorzenienie

mdz-uu..serio duza poprawa po odstawieniu..

ale pf..! nie nie.. ja musze wytrzymac.. do czegos to musi prowadzic? za 2 tygodnie derma..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Stary 2007-05-05, 10:04   #5033
asiulka123
Zakorzenienie

Kakusia ,o cebuli pisała jedna z dziewczyn na podforum "Intymnie" w temacie "Trądzik:. Pozwolę sobie zacytować:

Cytat:
1. Maseczkę z cenuli robię tak, że obieram kilka cebul z łupinek i gotuję do miękkości w niewielkiejilości wody. Potem robię z tego miazgę i nakładam na twarz jeszczeciepłe(ale nie takie żeby parzyło) i przykrywam husteczkami. I tak leżę (bo to spada) nie wiel jak długo, alre napewno cebula jest już wtedy zimna. Myślę,że 15 min to minimum.

asiulka123 jest offline  
Stary 2007-05-05, 10:40   #5034
Martinka90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Cebula to rewelacja! Smarowałam się nią przez pół godziny albo normalnie, albo ją podgrzewałam i co? Moje szkody są mniej widoczne, zrobiły się blade i spłaszczyły się . Odkryłam cudowny środek

OOOoo a ta cebula to na co taka dobra jest ? na pryszcze , wągry ? a jak ją podgrzewałaś ?
Martinka90 jest offline  
Stary 2007-05-05, 10:47   #5035
Martinka90
Raczkowanie

[quote=ziuta.;4258920]wczoraj znow paluszki poszly w ruch ehhh... guli na poliku nie ruszalam- dzis sie zmniejszyla
zaczelam ostatnio brac wit C i A+E. podobno powinny na twarz pomagac. narazie cudow nie ma ale biore dopiero 2 tygodnie.

A probowalas cynk brac ? Jezeli nie to bardzo polecam. Mi po tygodniu od razu zaczelo sie polepszać (oczywiscie nie dotykając zadnych syfów itp.. :P)
Martinka90 jest offline  
Stary 2007-05-05, 11:50   #5036
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

MDZ poprawa znaczna
Jeśli chodzi o cynk to można też wcinać pestki z dyni.
Nie mam pojęcia co zrobić z tą moją cerą. Mam okropną wylinkę na brodzie Poza tym mam strasznie dużo suszków, czyli miejsc gdzie skóra jest czerwona i wygląda jak łuska W dodatku zapchał mnie, któryś krem a najgorsze, że nie wiem który i niestety nie dowiem się co mnie zapycha A najlepsze jest jeszcze to, że mam pryszcza na uchu Tuż obok dziurki na kolczyk Jak widać nie jestem już super zadowolona, ale mocno źle też nie jest
Pozdrawiam
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-05-05, 13:26   #5037
gwendolyn
Rozeznanie

Ja mam chwilę załamki, nic nie ruszałam na buzi na szczęscie, ale po prysznicu malowałam się i moja skóra wygląda okropnie (muszę niestety do tego używać malego lusterka, w którym wszystko jest doskonale widoczne bo jestem strasznym krótkowidzem), same zaskórniki, z których się wiadomo co może wykluć, dopiero co zagoiły mi się strupki na brodzie, a już czoło się kiepści, cudowny humektan musiałam odstawić bo nie pomagał mi na uczulenie, które dostalam w święta i używałam Calmy HLC Ziaji żelu i kremu żeby buźkę uspokoić, one teoretycznie nie powinny zapychać, a może jednak?A może to wina szamponu że to czoło mi się psuje - sama już nie wiem, nie mam siły o tym myśleć, chcę choć tydzień mieć normalna skórę, a nie ciągle coś nowego, a to uczulenie, a to gule, a to zaskórników masa, a to syfki, a to sama narozrabiam, albo wszystko na raz
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-05-05, 14:14   #5038
asiulka123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Martinka90 Pokaż wiadomość
OOOoo a ta cebula to na co taka dobra jest ? na pryszcze , wągry ? a jak ją podgrzewałaś ?

Ja na początku przecierałam zwyczajnie, bez podgrzewania, wyciskając trochę soku Potem brałam na widelec i delikatnie podgrzewałam przy płytce na gazie. Ja używałam na ranki po wyciśnięciu pryszcza. O właściwościach cebuli przeczytałam kiedyś na kafeterii. Potem zajrzałam do tematu "Trądzik" i tam był przepis na maseczkę z cebuli. Nie próbowałam jeszcze. Przepis podałam kilka postów wyżej

asiulka123 jest offline  
Stary 2007-05-05, 19:54   #5039
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn ja to przestalam wierzyc w to, ze np. prycholce, zaskorniki na czole wychodza mi od szamponu . po prostu mam taka dziwna ta skore, ze idzie oszalec. przestalam doszukiwac sie tych powodow, bo bym zwariowala - nie wiem czym mialabym sie myc, co jesc, itd.

Czekoladko a dlaczego nie jestes w stanie dojsc do tego, ktory krem Cie zapchal?
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-05, 20:26   #5040
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Dziewczyny, ta cebula naprawde pomaga? Bo ja głupek zdrapałam sobie syfka na czole i teraz jest taka troche saczaca sie ranka:/ ehhh...
w dodatku wysyp prycholi na czole i znowu jakies gó*** na linii włosów mi sie pojawiają ...pochlastać sie idzie z ta skórą
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości