Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 171 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-05-16, 10:15   #5101
malybuks
Raczkowanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hej dziewczynki !!
Szczerze Wam polecam kremik Effaclar A.I.
Ja uzywam go od okolo miesiaca i powiem Wam ze po jakims tygodiu czy1,5 tygodnia zauwazylam OGROMNE EFEKTY. Nie mam tradziku , ale na mojej buzi bylo mnóstwo wągrów i zaskórników, naprawde duuzo. Wyciskalam to nie miłosiernie , smarowałam , namaczałam i nic nie pomagało. Wreszcie zdecydowałam sie na ten krem.Stosowalam go 2 razy dziennie ( czasem jak nie wychodzilam nigdzie to w ciagu dnia tez uzywalam dodatkowo ) i w tym momencie jestem prze szczesliwa gdyz ten moj koszmar sie skonczyl, ani pol syfka, ani pol wagra - NIC !! Jak zawsze fluid byl moim najlepszym przyjacielem , to teraz smialo moge chodzic bez niego . Tubka 15 ml kosztuje jakies 35 zł 40 zł, dla mnie to nie jest mało ale zaryzykowałam i się opłaciło. Do dziś jeszcze sie nie przyzwyczaiłam ze nie mam na buzi tych dziadów jak ja to nazywam Poza tym krem zlikwidowal tez przebarwienia i ujednolicił wspaniale moj kolor cery. Dziewczyny zaryzykujcie bo warto !!
Buziaki
malybuks jest offline  
Stary 2007-05-16, 10:28   #5102
Anul3k
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k

Malybuks, przymierzałam się do Effaclaru, zwłaszcza że kiedy byłam u cioci przez dwa dni podbierałam jej E. i zauważyłam zmniejszenie zaczerwienień. Teraz brakuje mi funduszy, więc poluję na Sorayę Care&Control, ale z Effaclaru skorzystam na pewno
Stary 2007-05-16, 10:32   #5103
malybuks
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anul3k Pokaż wiadomość
Malybuks, przymierzałam się do Effaclaru, zwłaszcza że kiedy byłam u cioci przez dwa dni podbierałam jej E. i zauważyłam zmniejszenie zaczerwienień. Teraz brakuje mi funduszy, więc poluję na Sorayę Care&Control, ale z Effaclaru skorzystam na pewno

Sprubuj bo naprawde pomaga, szkoda ze jest taki drogi, no ale trudno ,dobrze ze skuteczny. Wydajny jest tak sobie, ja go kupilam jakis miesiac temu i jeszcze go mam , ale juz nie wiele.
malybuks jest offline  
Stary 2007-05-16, 10:50   #5104
lemonka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
lemonka widzialam Twoje zdjecia w innym watku i nic tam niepokojacego nie widzialam .
hm.. make up..odpowiednie oswietlenie..jedno zdjecie na 100 i jest dobrze..

a u mnie po chwili spokoju-dzis wybuch.. nice..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Stary 2007-05-16, 15:08   #5105
mdz
Rozeznanie

Pfff...nie ruszam dalej tej mordki. Tylko jak widze bialy czub to nie przepuszcze - chyba ze mialabym nie wychodzic z domu, to wtedy jeszcze jakos wytrzymam. Ale tak - nie pokaze sie na ulicy z ropna gula. Za to podskorne gule zostaly juz tylko 4, dzieki... plynowi za 5 zl
Stary 2007-05-16, 18:07   #5106
gwendolyn
Rozeznanie

Martwia mnie te moje ramionka, gorzej z nimi teraz niż zimą, a zawsze było odwrotnie, moja mami powiedziała mi, że coś mi szkodzi chyba, a ja po prostu taką skórę mam buzia się goi, pod jednym strupkiem się ropa zebrała,więc usunęłam, łeh, ale ogólnie nie jest źle, choć do ideału dalekona jesień MUSZĘ sobie złuszczanie zafundować.

Łeh chyba mój byly się na mnie mści Użyłam dziś perfum, które dostałam od niego kiedy bylismy razem i cały dekolt mi wysypało, jedna z niewielu część mojego ciała bez krostek(bo buzi, ramionka i plecki są normalnie nimi mniej lub bardziej "ozdobione"), To przerażająco śmieszne

Edytowane przez gwendolyn
Czas edycji: 2007-05-16 o 21:01
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-05-16, 21:54   #5107
ziuta.
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Ziuto nic tylko no no no! Łapki precz od buzi!
Dzieki nalezalo mi sie.

Opowiem wam wnioski z obserwacji mojej twarzy a wiec - po migdalku poschodzily mi zaskorniki z szyji- nie mam juz prawie zadnego oraz te dziwne gulki z prawego policzka- zostaly tylko 2 a mialam kilkanascie. Wagry na nosie, czole i brodzie oraz gleboko pochowane prycholce na polikach jeszcze sie opieraja
Dobrze dziala na mnie krem ochronny bambino- ma w skladzie cynk ale dziala na mnie lepiej niz pasta cynkowa. ladnie goji i zaczerwienienie znika czasem po jednej nocy! Bambino ma tez w skladzie parafine ale nie zauwazylam zapychania
Co do Effaclar AI mialam kiedyc probki i rewelacyjnie goji. zwlaszcza te wycisniete pryszcze, po jednej nocy sa plaskie ze strupkiem. Ale wydac 40 zl na krem punktowy to troche duzo

Gwendolyn- czytalam na biochemi o jakims kremie z kwasami m.in na rogowacenie- Pilarix. uzywalas moze?
ziuta. jest offline  
Stary 2007-05-17, 08:35   #5108
AaniaA
Zakorzenienie

gwendolyn rzeczywiscie byly daje o sobie znac .

ziuto.
no to widze, ze idzie ku dobremu .

mi tamta gula znikla, a pojawila sie druga na czole, gorsza . nie wiem skad one sie wziely . juz tak dawno takie gnidy mi nie wyskakiwaly . dobrze, ze chociaz troche moge przyslonic ja wlosami. nawalilam retinu A na to miejsce i mam nadzieje, ze bedzie lepiej.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-17, 18:04   #5109
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

gwendolyn, hehe co za okropne zrządzenie losu może to jakieś uczulenie i szybko zniknie też bym się chciała pozłusczać, tak raz a porządnie

ziuto, fajnie masz z tymi migdałkami ja się bałam zrobić, a teraz to już za późno i muszę krem z filtrem jakiś sobie kupić buuu Ty używałaś jakiegoś?

Aniu, na takie wypróbuj tormentiolu.

Jestem zła, bo mi się okres spóznia a niedługo mam wycieczkę i jak dostanę na wycieczce będzie nieprzyjemnie I okropnie świeci mi się buzia, chcę innego kremu ten dermosan już przestał mi wystarczać z nawilżaniem, a AA Young mnie zapycha... z chęcia bym sie zwykłą nivejką wyciapała
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-05-17, 18:15   #5110
pink69
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Pfff...nie ruszam dalej tej mordki. Tylko jak widze bialy czub to nie przepuszcze - chyba ze mialabym nie wychodzic z domu, to wtedy jeszcze jakos wytrzymam. Ale tak - nie pokaze sie na ulicy z ropna gula. Za to podskorne gule zostaly juz tylko 4, dzieki... plynowi za 5 zl
Jakiemu płynowi ?

Anul-dobrze robisz Mi ta Soraya pomaga,ale mam wrażenie,że jak nie używam to wyglądam znowu tak samo.Czyli trzeba regularnie stosować na pewno.
Niestety znowu nakładam podkład-ale tylko kroplę

pink69 jest offline  
Stary 2007-05-17, 18:28   #5111
pink69
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
jaki ma sklad?? bo na kwc nie ma,

uzywalam jakis czas temu podobnego kremu, siostra przywiozla mi z Niemiec, identyczne opakowanie z tym dozownikiem. Ciekawa jestem czy to moze byc to. Jest duze prawdopodobienstwo bo opakowanie podobne. Aj sama nie wiem. prosze napisz sklad.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12009
Przepraszam,nie było mnie w wątku juz podaje skład.
aqua,ethylhexyl stearate,sorbitan stearate,sucrose cocoate,propylene glycol,squalane,canola oil,tocopherol,centella asiatica extract,darutoside,10-hydroxydecanoic acid,sebacic acid,10-decanediol,dimethicone,al lantoin,cymbopogon nardus,carbomer,methylpar aben,propylparaben,tetrah ydroxypropyl ethylenediamine,DMDM hydantoin parfum,benzyl alcohol,citral,eugenol,is o eugenol,benzyl salicylate,coumarin,geran iol,hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde,benzyl cinnamate,butylphenyl methylpropional,linalool, benzyl benzoate,citronellol,d-limonene

uff ale nazwy

pink69 jest offline  
Stary 2007-05-17, 19:58   #5112
ziuta.
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ziuto. no to widze, ze idzie ku dobremu .

mi tamta gula znikla, a pojawila sie druga na czole, gorsza . nie wiem skad one sie wziely . juz tak dawno takie gnidy mi nie wyskakiwaly . dobrze, ze chociaz troche moge przyslonic ja wlosami. nawalilam retinu A na to miejsce i mam nadzieje, ze bedzie lepiej.
lepiej troche jest, tylko gdybym jeszcze nic nie ruszala to wogole byloby super
jak gula? siedzi jeszcze? moja nowa fryzurka ma te zalete ze tez mi mordki troche przykrywa ja mam gulke taka na brodzie od chyba miesiaca! na szczescie nie boli. tylko kiedy zejdzie?!
Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ziuto, fajnie masz z tymi migdałkami ja się bałam zrobić, a teraz to już za późno i muszę krem z filtrem jakiś sobie kupić buuu Ty używałaś jakiegoś?

Jestem zła, bo mi się okres spóznia a niedługo mam wycieczkę i jak dostanę na wycieczce będzie nieprzyjemnie I okropnie świeci mi się buzia, chcę innego kremu ten dermosan już przestał mi wystarczać z nawilżaniem, a AA Young mnie zapycha... z chęcia bym sie zwykłą nivejką wyciapała
uzywam teraz LRP dermopediatrics, ale chce zmienic na cos innego. zastanwawiam sie nad Anthelios Lait Veloute. DP byl dobry na zime, ale w lecie przy upalach sie lepi. Wszystko moge zniesc ale jak mi sie twarz do szyji przykleja wrrr..... wiecie o co mi chodzi a kremik nawilzajacy mam Johnson's Baby Soothing Naturals. bardzo fajny- jak na noc naloze to zostawia taka warstewke niewyczuwalna, nic sie nie sciera o poduszke, dopiero jak mordke myje to czuc ze byla warstewka fajnie sie trzyma mojej wysuszonej na wior gebie.
ziuta. jest offline  
Stary 2007-05-18, 15:10   #5113
gwendolyn
Rozeznanie

Ziuto dziękuję za podsunięcie tego kremiku Pilarix, pierwszy raz się z jego nazwą spotkałam, na pewno spróbuję. Z tego co o nim wyczytałam jest silnie złuszczający, a ja idę z odkrytymi ramionkami na wesele do mojej przyjaciółki 2 czerwca, więc wolę powstrzymać się przed tą datę od eksperymentów (kiedyś po użyciu Keranormu, preparatu polecanego również na Wizażu przez osoby borykające sie podobnym problemem do mojego, miałam istną maskrę na ramionach).
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-05-18, 16:07   #5114
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

dziękuję pink nie widze nic szkodliwego, może kiedys sie skusze. Ale mam okropna skore jesli chodzi o kremy - wszystko mnie zapycha. Ziaja sobie radzi jako tako, ale nie wystarczajaco nawilza a w dodatku mam wrazenie że zapycha :/ sama nie wiem.

używałyście humektanu ??

ale ladnie przebarwienia mi schodza, uzywam lysanelu 2 miesiace, a okropne przebarwienia na policzku prawie zeszly! ale sie ciesze. Nie wyciskam juz dlugo i nie bede, nie cierpie tej opuchnietej buzi zaraz po.
Stary 2007-05-18, 18:17   #5115
AaniaA
Zakorzenienie

Ewelka no to super, ze nie cisniesz .

gwendolyn
masz racje, ze nie chcesz eksperymentowac przed weselichem . ja tez bym tak zrobila .

Czekoladko
a jak sprawuje sie differin?

co do kremow to ja zle wspominam kremy AA. niby to kosmetyki dla cer wrazliwych, ale mi nie pasuja. stanowczo mowie serii AA .

co do guli to jest mniejsza, opuchlizna zeszla, ale wiem, ze bedzie to miejsce dlugo sie goic. .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-18, 20:36   #5116
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Aniu Differin lubie, bo daje efekty i nie powoduje dużych podraznień, ale za to duac jest okropny. Mam po nim lukrowaną brodę i policzki, czyli z łuszczącą się mocno skórą, która z kremem daje rulony podobne do brudu, a ja strasznie tego niecierpie. Poza tym to miałam ostatnio okupowany (przez chyba tydzień) środek czoła przez takiego jednego wyrośniętego skursyfynka Dziad na szczęście zaczyna znikać. Gorzej jednak ze stanem nawilżenia skóry i oczywista filtrami Nadal nie znalazłam dobrego, a próbek w aptekach tyle co kot napłakał. A co do nawilżenia, a raczej chyba jego braku, to również opadają mi już ręce. Obecnie (od kilku dni ) używam Daxa dla naczynkowej i jest nawet nawet, ale chciałaby coś lepszego. W ogóle bardzo bym chciała zmienić jeszcze swoja pielęgnacje o kolejne 180 stopni i m.in. kręcić samodzielnie mazidełka, ale nie stac mnie na to Ajjj kasa ciągle podcina mi skrzydła, już od dzieciństwa i niestety boje się, że będzie tak do us*anej śmierci...
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-05-18, 21:41   #5117
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

niestety ale kasa strasznie ogranicza. Mam tyle pomyslow, wykupila bym polowe mazidel, olejki, kwasy oj ....... marzenia przydalo by sie pare tysiakow wygrać nie mam zaufania do kosmetykow ktore kupuje! wszytsko zapycha
Stary 2007-05-18, 21:56   #5118
Aguska20
Raczkowanie

zawsze wyciskałam i przez to spaprałam sobie skórę. Od jakiegoś czasu nie stosuje fluidu i zawsze po umyciu twarzy stosuje tonik i czasami pije wapno...skóra super
Aguska20 jest offline  
Stary 2007-05-18, 22:54   #5119
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

ja juz nie wyciskam jakis czas, i cera jaka byla taka jest. Przebarwienia schodza powoli ale co bylo to jest nadal a szkoda.Mam zaskorniki grudki, dobijajace to jest czasami
Stary 2007-05-18, 23:28   #5120
lemonka
Zakorzenienie

dziewczyny..
dzis skonczyl mi sie tetralysal..wizyte mam w poniedzialek..
przez te dwa dni bez chyba nic sie nie stanie zlego coo?

lemonka jest offline  
Stary 2007-05-18, 23:38   #5121
Chloestic
Zakorzenienie

imo najwiekszym sprzymierzencem 'odruchu wyciskania' jest po prostu nuda, jak czlek ma rece zajeta praca, czy hobby, cokolwiek, to nie ma czasu na wpatrywanie sie w lusterko i wyciskanie....wiem to sama po sobie :P

a jesli ma sie ochote wycisnac myjac twarz przed snem, to trzeba sobie odmowic smakolyku i powiedziec ' nie-e'
Chloestic jest offline  
Stary 2007-05-19, 09:09   #5122
AaniaA
Zakorzenienie

lemonko nic sie nie stanie przez te dwa dni .

oj tak, potrzeba by duzo pieniedzy, zeby moc stosowac rozne cuda .

Czekoladko
Ty wiesz co ja stosuje na nawilzanie - xerial 5. jest drogi, ale warty ceny. a nadal bierzesz tetralysal?

no i zawsze cos . teraz mam cos pod nosem. sama to rozdziubalam. tak ladnie sie trzymalam, a teraz co... . przebarwienia bardzo wolno mi schodza ; pelno ich.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-19, 09:30   #5123
mdz
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Jakiemu płynowi ?
Moja derma przypisuje zazwyczaj leki takie ee... mazidłowe no, wypisuje na recepcie skład i potem pani aptekarka sporządza Albo są to płyny jakieś, albo takie masci na cala twarz, albo punktowe... nie dzialaja radykalnie, ale bardzo pomagaja na dluzsza mete. Wiem, ze w skladzie ostatniego plynu ktory dostalam, jest rezorcyna. Czasem dostawalam tez cos z kwasem salicylowym.. masci punktowe zwykle z cynkiem, ale lepsze od pasty/masci cynkowej nie wiem co w tym jest, ale nie wroce juz do lekow typu Duac, Differin, bo mi robia pobojowisko na buzi...
Stary 2007-05-19, 12:16   #5124
lemonka
Zakorzenienie

tak..kiedyś też w aptece zapytałam pani czy zna coś dobrego, a ona powiedziala mi ze jej corka miala problemy z cera i lekarz przepisal jej taki plyn do przemywania twarzy..kosztuje 5zł.. znala sklad takze sporzadzila mi to..
fakt..dobry byl..wysuszal i likwidowal wypryski, ale skory przy tym nie podraznial..
jedynym minusem bylo to ze byl bardzo gorzki..tzn. ex tż się skarzyl ze wogole nie moze mnie pocalowac ani nic bo to taki ochydny smak ma..dlatego zrezygnowalam..a przepis przepadl..

lemonka jest offline  
Stary 2007-05-19, 17:59   #5125
radio_maniaczka94
Przyczajenie

A ja nie wiem już co mam robić ;( Poprostu nad tym nie panuje. Siedze przed kompem teraz i znowu "skubię" ;( POMOCY!!! Przyłączam się do was.
radio_maniaczka94 jest offline  
Stary 2007-05-19, 19:56   #5126
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Dziewczyny nie skubać! Zająć się czymś wyjść na spacer, poćwiczyć, zrobić manicure, cokolwiek, tylko żeby łapki były zdala od twarzy
Aniu mam jeszcze 20 tabletek tetralysalu i biore go coraz rzadziej, chociaż derma zaleciła żebym brała codziennie po jednej tabletce, często biorę co dwa dni.
Dzisiaj wypróbowałam emulsje avene i po zmyciu miałam gorszy przesusz niż po duacu Byłam w cięzkim szoku, bo filtry avene uchodzą przecież za te bardziej treściwe Więc niestety musze nadal szukać, bo poza tym ten filtr za mocno pobiela, ale jeżeli nie znajdę nic lepszego to chyba zakupię
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-05-20, 08:00   #5127
AaniaA
Zakorzenienie

wiecie, u mnie z wyciskaniem to nie jest tak, ze jak nie mam co robic to dlubie. zauwazylam, ze ja zawsze wieczorem jak ide spac to cos zmajstruje . w ciagu dnia to bardzo rzadko mi sie to zdarza, raz na ruski rok. cos mi sie dzieja niedobre rzeczy z prawym policzkiem . jakies dziwaki mi wychodza . wyglada to strasznie. moze to przez proszek do prania? lubie spac na tym boczku i moze to od tego? po guli zostal tylko czerwony slad, ktory znika . za to ten policzek i cos na brodzie mi sie robi bolacego, czerwonego, napuchnietego . a ja w srode ide do dentysty i jak sie pokaze z takim cudem na brodzie i tym polikiem ! moze uda mi sie do srody cos z tym zrobic... nawet jak zamaskuje to i tak z brody wszystko mi zejdzie u stomatologa . musze byc dzielna, zeby nie pogarszac sytuacji grzebaniem. ja, jak widze taki zly stan, to od razu palce mnie swierzbia. ide sie kapac - i znowu wystrasze sie buzi po kapieli.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-20, 13:45   #5128
Gonia1
Zakorzenienie

Mi takie g.... za 5 zł z apteki nigdy nie pomagały. Jeśli komuś to pomaga, tzn. że nie ma nasiloneog trądziku, na podskórne cysty i gule to chyba tylko leki wewnętrzne lub silnie złuszczające pomagają. Jak takie smarowidełko może zwalczać pryszcze, które tworzą się głęboko pod skórą i zbiera się tam ropa?

Edytowane przez Gonia1
Czas edycji: 2007-05-20 o 13:46 Powód: pomyłka
Gonia1 jest offline  
Stary 2007-05-20, 13:48   #5129
lemonka
Zakorzenienie

mi pomagało.. na wypryski ktore mialam kilka lat temu..
teraz nie wiem czy pomogloby mi na ten wysyp po hormonach..wole nie probowac niczego sklepowego i z polecenia juz..-koniec doswiadczania..

lemonka jest offline  
Stary 2007-05-20, 14:23   #5130
kaczorka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
mi pomagało.. na wypryski ktore mialam kilka lat temu..
teraz nie wiem czy pomogloby mi na ten wysyp po hormonach..wole nie probowac niczego sklepowego i z polecenia juz..-koniec doswiadczania..
czy możesz napisać coś więcej o tym wysypie po hormonach, bo nie bardzo rozumiem czy odatawiłaś tabletki anty i zaczęły się problemy ze skóra,tak ??
kaczorka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości