Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 173 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-05-25, 08:57   #5161
AaniaA
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no nie, przez ten upal powylazilo mi cos na czole ! polik sie goi, ale wolno. mam cztery slady i do tego robia sie jeszcze dwie inne gnidy .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-25, 12:57   #5162
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Widzę, że upały nie tylko mi doskwierają Przez te wredne słońce pociemnaiły mi plamki i twarz wygląda na okropnie zmęczoną. Mam rozszerzne pory, świecę się okropnie no i powylaziło mi troche większych dziadów Czemu ja nie mam szczęścia do tych filtrów Już tyle wypróbowałam i żadnego nie da się znieść albo się świeci okropnie a niestety na haszuki mnie nie stać albo bieli, zapycha albo podrażnia tak, że robi buraka na twarzy Okropnieństwo
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-05-25, 14:42   #5163
AaniaA
Zakorzenienie

Czekoladko a ten filtr haszuki to dobry? i ile kosztuje?

ja w taka pogode to jestem jak patelnia z olejem - tak wyglada moja twarz . widzialam inne babki - cery nieskazitelne, nic im nie splywa, suche buzie .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-25, 15:19   #5164
lemonka
Zakorzenienie

jo.. upaly straszne..
akurat tego roku nie lubie lata..mam tyle do ukrycia a jest to ciezkie..
jak sie pomaluje to chwila i sie swiece i musze co chwila chusteczka sie macac..:/ ja chce albo nie miec nic jak kiedys albo chce jesien lub zime..:|
dzis po raz pierwszy od dawna wyszlam tylko z tuszem na slepiach i ciupinka korektora..az sie glupio czulam..ale mus to mus..musze sie nauczyc> "wali mnie co inni pomysla"

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline  
Stary 2007-05-25, 15:56   #5165
X-Pose passion Girl
Zadomowienie

upał to dla mojej cery koszmar, ciągle się świece, makijaż spływa i wyskakują mi coraz to nowsze paskudztwa

Nasz synek Kacperek:
X-Pose passion Girl jest offline  
Stary 2007-05-25, 18:22   #5166
AaniaA
Zakorzenienie

piszecie, ze u Was tak zle sie dzieje w te upaly (u mnie to samo ). a ja, jak jestem na miescie, to nie widze, zeby dziewczyny wygladaly zle.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-25, 19:44   #5167
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

dobry makijaz

ehhh ryczeć mi sie chce wygladam jak maszkaron mam juuuz dosc
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-05-25, 20:42   #5168
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Aniu nie chodziło mi o filtr, a o puder hauschka (chyba tak to sie poprawnie pisze :P ), który kosztuje sporo, ale podobno najlepszy do matowienia filtrów
Ja już mam dość tego skwaru Chcę już zimę
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2007-05-26, 02:14   #5169
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
piszecie, ze u Was tak zle sie dzieje w te upaly (u mnie to samo ). a ja, jak jestem na miescie, to nie widze, zeby dziewczyny wygladaly zle.
Bo jeśli nie ma się tłustej cery, to nie wygląda się źle. Nawet w upał. Ja to widzę po sobie. Wiem, jak wyglądałam w upały przed braniem izoteku (wiecznie tłusta twarz, nawet zmatowienie bibułką niewiele pomagało) i jak wyglądam teraz (skóra się poci, ale nie tłuści; można ją zmatowić bibułką i wygląda się jakby przed chwilą zrobiło się makijaż).
Gonia1 jest offline  
Stary 2007-05-26, 18:19   #5170
AaniaA
Zakorzenienie

Goniu1 to tylko Ci pozazdroscic.

Czekoladko ja jak zwykle ze wszystkim jestem w tyle .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-26, 18:36   #5171
ASieńka_24
Przyczajenie

GG do ASieńka_24
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Ja mam ten sam problem moja siostra z resztą też, ale ja chyba nie aż w takim stopniu jak Ty. Całkiem niedawno wycisnęłam sobie tak pryszcza na nosie, że chodizlam chyba przez dwa tyg. z obdartym nosem i ludzie sie mnie pytali co mi sie stało;/ A niedawno to mi się zrobił taki czyrak na nosie przez, którego nie mogłam iść do szkoły bo mnie bolała jedna częśc głowy od niego jakbym była chora, a pozatym napuchł mi bardzo nos, więc wyglądałam jakbym miała dwa nosy. To z zewnatrz może się wydawać śmieszne, a już najlepiej się czułam jak ludzie w kl. pomyśleli, że przez zwykłego pryszcza nie poszłam do sql, ale to juz inna historia. Ups....zupełnie zboczyłam z tematu. Aha co z tym robic?]
ASieńka_24 jest offline  
Stary 2007-05-26, 20:02   #5172
gwendolyn
Rozeznanie

Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

A ja zaczęłam chrzanić to co się dzieje z moją buźką i łazić na basen, wydawało mi się że przestałam sie przejmować swoim wyglądem, ale okazalo się że niestety nie Dziś chyba z godzinę na torze obok mnie pływał taki fajny facet, a ja znów wpadłam w kompelsy na punkcie swojej twarzy i ramionek, widziałam, że on za mną wodził wzrokiem,chyba że mi się wydawało a ja nie umiałam sie uśmiechnąc nawet, a najchętniej zostałabym pod tą wodą żeby sie nie pokazywać nikomu, a w szczególności jemu ześwirowałam już do reszty
gwendolyn jest offline  
Stary 2007-05-26, 20:40   #5173
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Goniu1 to tylko Ci pozazdroscic.
No jest czego zazdrościć, przyznaję, tym bardziej, że teraz jak mi coś wyskoczy, to raz na kilka tygodni. Za to z plecami nadal źle.

Mimo wszystko to niesprawiedliwe, że muszę wydawać ok. 200 zł miesięcznie, żeby normalnie wyglądać; muszę płacić za coś, co inni dostali w genach. Pamiętam, jak kiedyś osoba, która nie wie, co to jest tłusta cera (a moja skóra akurat była strasznie przetłuszczona), spytała mnie:"Co ci się stało??? "
Gonia1 jest offline  
Stary 2007-05-27, 09:26   #5174
AaniaA
Zakorzenienie

Goniu1 przykre to jest, ze ludzie nic nie wiedza na temat naszej choroby i tacy zacofani sa. to jest takie niesprawiedliwe .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-27, 14:27   #5175
lemonka
Zakorzenienie

taa...dzwi ich to? jak to?ale skad?widoc znie robilas/es cos zle ze ci wyskak uje cos..
i tak moj tata..bylam u niego na weekend i oczywiscie pytanie.."a co ci tu dzieje..a czemu ci to tak wychodzi?ja nie wiem..nikt nie ma takiego problemu.." i miej tu podparcie..
idzie sie tylko zalamac..

lemonka jest offline  
Stary 2007-05-27, 17:14   #5176
ASieńka_24
Przyczajenie

GG do ASieńka_24

To nie macie zbyt fajnie, mi też co prawda wyskakuje coś i to raczej często, ale nie jest to aż tak widoczne, no chyba że zaczne wyciskać!!:[ To jest mój nałóg, nie mogę się nigdy powstrzymać i nie rozumiem ludzi którzy chodzą z ropą na wierzchu, że aż korci żeby się tego pozbyć. ;/
ASieńka_24 jest offline  
Stary 2007-05-27, 17:22   #5177
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
taa...dzwi ich to? jak to?ale skad?widoc znie robilas/es cos zle ze ci wyskak uje cos..
i tak moj tata..bylam u niego na weekend i oczywiscie pytanie.."a co ci tu dzieje..a czemu ci to tak wychodzi?ja nie wiem..nikt nie ma takiego problemu.." i miej tu podparcie..
idzie sie tylko zalamac..
to chyba najgorsze pytanie "a dlaczego..." nie no super, bo mi się tak podoba ehhh, ale to jest takie nietaktowne...osoby otyłej nie zapytam się co jej się stało, kogoś łysego też nie....ale oni w drugą stronę to czasami bez skrępowania
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-05-27, 17:29   #5178
ASieńka_24
Przyczajenie

GG do ASieńka_24

A już najlepsze jest to gdy ktoś sie z Ciebie śmieje mając dwa razy wicęj pryszczy od Ciebie;/ :[
ASieńka_24 jest offline  
Stary 2007-05-27, 19:58   #5179
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
i tak moj tata..bylam u niego na weekend i oczywiscie pytanie.."a co ci tu dzieje..a czemu ci to tak wychodzi?ja nie wiem..nikt nie ma takiego problemu.."
szczerze mowiac to szlag mnie trafia jak slysze takie komentarze . takie glupoty ludzie wygaduja .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-27, 20:00   #5180
mdz
Rozeznanie

Hmm, w moim przypadku nikt sie akurat nie smieje - tylko np rodzice potrafia powiedziec 'ojej, gorzej z ta twoja buzka, nowe leki chyba ci nie sluza...' - no ale to sama prawda akurat. Chociaz czasem bagatelizuja moj problem i mowia 'ojej to tak musi byc, tatus tez tak mial jak go poznalam, daj spokoj nie ma co tak tego przezywac'. Taaak, ale zemu ja mam a INNI nie?! Za to wszyscy znajomi mnie wspieraja i nonstop slysze 'poprawia ci sie cera' - to motywuje bardzo do niewyciskania i maziania sie tymi wszystkimi paskudztwami

Bylam u dermy w czwartek - plecow kazala mi niczym cale lato nie smarowac, tylko wygrzewac w sloneczku i ew. peelingowac Za to na buzie dostalam Skinoren, ktory poprzednio mi nie pomogl - ale moze teraz zadziala. Przynajmniej nie ma po nim wysypu, a znikaja plamy. Zabawne - jak mialam na twarzy masę zaskórników i grudek to marudzilam, ze chyba juz wolalabym miec plamy ale 'płaskie', a nie wystajace grudki. Teraz za to 100x bardziej wole moja cere sprzed Differinu, kiedy 1x miesiacu szlam do kosmetyczki i wygladalam przyzwoicie.. mimo zaskornikow ktore 'odrastaly'
Stary 2007-05-29, 09:17   #5181
ziuta.
Rozeznanie

ale tu cisza... pewnie nikt nie wyciska tylko ja
ziuta. jest offline  
Stary 2007-05-29, 09:20   #5182
AaniaA
Zakorzenienie

ziuto. no to w tylek masz ode mnie .

ja na razie nie dlubie. ostatnio jak pogrzebalam to wszystko bylo widac, a w taki upal to dziekuje za czerwone place . laze bez niczego na buzi, bo przeciez w taka pogode to by mi wszystko splywalo. jak strasze ludzi to juz ich problem, a nie moj .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-29, 18:56   #5183
ziuta.
Rozeznanie

Cytat:
ziuto. no to w tylek masz ode mnie .

ja na razie nie dlubie. ostatnio jak pogrzebalam to wszystko bylo widac, a w taki upal to dziekuje za czerwone place . laze bez niczego na buzi, bo przeciez w taka pogode to by mi wszystko splywalo. jak strasze ludzi to juz ich problem, a nie moj .
należy mi sie, zwlaszcza ze chyba wyladowauje swoje emocje na sobie! a potem jak sie zobacze w lustrze to mozna dola dostac i tak sie kolo zamyka
tez ostatnio zrezygnowalam z podkladu, jedynie czasem troche na poliki. mimo ze nie mam bardzo tlustej cery to w taki upal mi wszystko splywa a od okularow strasznie nos mi sie tlusci a razem z nim reszta twarzy! jak zaloze soczewki to nie mam takiego tluszczu. ale teraz sezon na alergie, a ze ja jestem uczulona na pylki (wszelkie) to oczy mam czerwone i zalzawione i nici z noszenia soczewek! jak mnie to wszystko wk****a
ziuta. jest offline  
Stary 2007-05-30, 00:45   #5184
lemonka
Zakorzenienie

a ja dostalam cos na plecach-tego juz za wiele! tam zawsze czysto.. jakas jakby wysypka..

lemonka jest offline  
Stary 2007-05-30, 10:57   #5185
prowokacja17
Zadomowienie

GG do prowokacja17

Ja teraz nic n i wyciskam. Ale w piatek wycisnelam ropnego i neiwiem czemu ale zrobila mi sie taka wielka plama i schodzila mi w tym miejscu skora teraz mam takie rozowe w tym miejscu i neiwiem co z tym zrobic czy to zejdzie po jakims czasie ?czy tak juz zostanie buuuuu
Stary 2007-05-30, 15:06   #5186
AaniaA
Zakorzenienie

prowokacja17 zejdzie, zejdzie . mi tak zawsze goja sie kropy .

no i dzisiaj ruszylam jedna gnide na czole, bo taka bolaca byla. i co - teraz napuchniete to jest okropnie . nalezy mi sie kopniak w tylek i to mocny .

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2007-05-31 o 08:38 Powód: ech, ja głupia...
AaniaA jest offline  
Stary 2007-05-31, 19:54   #5187
rudzikkaka
Przyczajenie

GG do rudzikkaka Send a message via Skype™ to rudzikkaka
Exclamation Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hej jestem nowa Mam na imie Kasia boze tez mam taki problem... nie potrafie sie powstrzymac kiedy mi cos wyjdzie... a jak juz widac cos bialego to wogole... no ale przeciez nie bede chodzic z bialym wystajacym pryszczem... wiec jak zaczne to zas mnie neci wkrecam sie i dusze wszystko... podobno takie teraz mam czolo ze same bruzdy mam a przynajmniej tak twierdzi moja mama ja tam nic takiego nie widze tylko widze pryszcze... ehhh musialabym przestac dusic ale jakos nie potrafie Pomozcie!!! ;(
rudzikkaka jest offline  
Stary 2007-05-31, 23:44   #5188
lemonka
Zakorzenienie

znow nawalilam...
kto na mnie "nakrzyczy?"?

lemonka jest offline  
Stary 2007-05-31, 23:54   #5189
Anul3k
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k

Lemonka
Nie wolno tak, ja nie wyciskam dłuższy czas i widze poprawę, teraz koncentruję się na bliznach które zostały mi po wyciskaniu i wągrach - macie na nie coś dobrego? Bo nie dość, że są na nosie to jeszcze rozprzestrzeniają się na policzki
Stary 2007-06-01, 00:10   #5190
wichura
Raczkowanie

GG do wichura

Problem wyciskania ostatnio przestał mnie się tyczyć (sorka że się chwalę) gdyż wyleczyło mnie mydło siarkowe z kremem sojowym avonu. Ale gdy kończy mi sie okres-moja skóra jest nagle pozbawiona sił i cieńka jak papier. Pryszcze robią się same.
Jesli już coś wycisnę-od razu przykładam patyczek nasączony spirytusem. To odkaża i wysusza rankę i wszystko szybciej się goi a opuchlizna znika zaraz. I blizny nie ma tak drastycznej.
Ja niestety za błedy płacę. Po latach wyciskania moja broda i policzki (tam najsłabsze jest gojenie) wyglądają okropnie-same ciemne placki i popękane naczynka. Tylko czoło jest wygojone na amen Bogu dzięki Zauważyłam że im mniej się wyciska, tym szybciej problem znika. Pod pazurkami i na palcach mamy pełno brudów i zarazków a przez wyciskanie wszystko się przenosi i zaognia problem.
Pamiętam jak wiele lat temu na serio uparłam się na nie-wyciskanie. Trwało to pół roku-cera bez skazy. Jeśli coś wyskakiwało-to było to jedno małe cuś co i tak szybko się zeszkliło i odpadło. Ale manualnie ja w tym nie brałam udziału. Warto było...ale miałam wtedy 16 lat. Potem znów wyciskałam jak wariatka doprowadzając się nie raz na skraj rozpaczy.
Teraz opanowałam sytuację. I przestrzegam was - zniszczycie sobie cerę na całe życie. Wstyd będzie się mężowi bez podkładu na noc pokazać przez te blizny
wichura jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości