Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-26, 15:12   #871
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny, ja już nie mogę wytrzymać. Ostatnio moja cera bardzo się pogorszyła, mimo że nadal złuszczam ją retinoidami (od roku). Robią się stany zapalne, takie bolesne, z ropą w środku, a dookoła czerwona, zaogniona skóra.
Jak tu nie wyciskać czegoś takiego?
Nawet jak zostawię te wypryski, to i tak codziennie minimum 1 nowy mi dojdzie...
Mam już tego dość. Cały czas chodzę w rozpuszczonych włosach, żeby zasłonić policzki.. Nie dosyć, że nowe krosty przybywają, to jeszcze przebrarwienia po starych...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 07:54   #872
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Dziewczyny, ja już nie mogę wytrzymać. Ostatnio moja cera bardzo się pogorszyła, mimo że nadal złuszczam ją retinoidami (od roku). Robią się stany zapalne, takie bolesne, z ropą w środku, a dookoła czerwona, zaogniona skóra.
Jak tu nie wyciskać czegoś takiego?
Nawet jak zostawię te wypryski, to i tak codziennie minimum 1 nowy mi dojdzie...
Mam już tego dość. Cały czas chodzę w rozpuszczonych włosach, żeby zasłonić policzki.. Nie dosyć, że nowe krosty przybywają, to jeszcze przebrarwienia po starych...
oj Goniu wspolczuje ci bardzo; wiem jak sie czujesz .

ja na razie biore antybiotyki doustnie. teraz wywalilo mi cos potwornego na brodzie i zmasakrowalam to. nie ruszalam tego przez klika dni, a i tak bylo coraz gorzej, wiec ruszylam. pewnie cos mi takiego wyszlo, bo teraz mam problem z zebem i lecze go, a co za tym idzie znieczulenia, srodki przciwbolowe, echhh...ponadto okres... juz sie boje, co bedzie po odstawieniu antybiotykow .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 09:38   #873
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja znów nabroiłam, wysypało mnie trochę na policzku, na czole też niestety łapy polazły tam gdzie nie trzeba, w dodatku musze odstawic kolejny specyfik na syfki, tak samo jak benzacne, Dermaknel tak teraz też Acne Sulph podrażnia mi skórę, mam wielkie zaczerwienione placki w miejscach zastosowania, przez co syfki widac jeszcze bardziej
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 07:46   #874
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

moja broda po ostatniej akcji wyglada okropnie. teraz mam takiego wielkiego strupa. wyglada to tak jakbym sie przewrocila na brode i zdarla skore, echhh. oj bedzie to sie dlllluuuuuggggoooo goic.....
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 14:26   #875
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja zaczynam babrac moje pory, bo tam kwasy wyciagnely mi pare białych zaskórników, masakraaaaaa i jakieś uczulenie b rrrrrrrrrr czemu ja sie nei umiem powstrzymac
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 07:59   #876
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no i mialam racje - moja broda goi sie koszmarnie wolno. jak nabroilam to teraz musze placic za swoje bledy.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 11:57   #877
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Szkoda ze nie mozna cofnac czasu ;( ja zauwazyłam ze jak takiego strupa czy cos innego niczym nie smaruje to to wyglada lepiej i szybciej sie goi czy ja jestem jakas dziwna...?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-29, 12:22   #878
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja narazie trzymam sie ani nie za dobrze, ani tez nie tragicznie, na czole mam dosyć dużo zaskórników zamkniętych, na policzku zaczyna sie już goić i znikać po wysypie, ale czasem z nudów rece aż korca żeby coś spsocić, najgorsze to jest wolny czas i lustro w pobliżu, wtedy trzeba uciekać nie oglądając się za siebie
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 12:39   #879
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Szkoda ze nie mozna cofnac czasu ;( ja zauwazyłam ze jak takiego strupa czy cos innego niczym nie smaruje to to wyglada lepiej i szybciej sie goi czy ja jestem jakas dziwna...?
ja wlasnie tez niczym nie smaruje tego cuda na brodzie i tez to wyglada lepiej . nawet jak wychodze to nie korektuje tego, bo jak to zrobie to wtedy wyglada tragicznie. jednak do tego, zeby bylo w porzadku to jeszcze dluga droga. daje brodzie okolo 2 tygodni, zeby bylo w miare w porzadku, a i tak bedzie okropna blizna. ale ja glupia jestem !!!!
nawet przenioslam wizyte oczyszczania buzi ultradzwiekami, bo mi po prostu wstyd isc z taka broda. przeciez pani by sie przerazila, a lekarz by mnie najnormalniej opieprzyl .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 13:10   #880
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A moje pryszcze maja sie dobrze,rosna sobie pieknie,dojrzewaja(2 sztuki). wygladaja okropnie,ale nic z nimi nie robie,same zaschna.Kurcze,ostatnimi czasu tak zle wygladam,ze te dwa pryszcze juz wrazenia nie robia na mnie.Nie maskuje ich tez wcale.MOja siostrunia mowi,ze i tak je widac pomimo korektora,a szkoda mojej skory.Wlasciewe ma racje,ale komus z piekna buzka trudno zrozumiec takiego co ma buzke niepiekna.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 13:34   #881
hogcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 22
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hej ja kiedys tez mialam ten problem, nie byl tak tragiczny i nie mam teraz zadnych blizn ale napewno pogarszalo mi to stan cery. Teraz robie to duzo mniej, glownie mecze pory na nosie jesli juz. Do nastepnego dnia zazwyczaj schodzi, a jak cos to wyglada jakbym miala piegi ktore i tak mam A wiec zeby przejsc do sedna - co mnie przed wyciskaniem powstrzymalo? Ladna cera. Teraz mi sie poprawila i nawet trudno cos znalezc do wycisniecia Jak sa jakies niespodzianki to najpierw czekam az dojrzeja a dopiero potem atakuje, z moich obserwacji wynika, ze wtedy (po posmarowaniu zelem na pryszcze) nawet lepiej sie goja. A jak sie pozbyc problemow z cera? Coz w moim wypadku pomocne byly hormony czyli Diane35 a teraz po prostu czas - samo przeszlo (choc teraz na odmiane buzka zaczela mi sie wysuszac, ale to i tak lepsze niz pryszcze na ktore nic nie pomagalo, a teraz kremik i jest ok).
Aha i jeszcze kiedys obgryzalam paznokcie, a teraz tez samo mi przeszlo. Tylko czasem jak sa za dlugie to sobie pozwalam na taka przyjemnosc a potem poprawiam gilotyna. Wniosek taki ze samo moze przejsc wiec jest nadzieja
hogcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-29, 13:37   #882
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A mnie miesiąc temu zrobił się pryszcz pod lekko wypukłym pieprzykiem na czole,spuchł i bolał, ale nie ruszałam, w końcu sam pękł przez środek pieprzyka a póżniej się uspokoił, ale nadal tam jest...już miesiąc!!! po środku pieprzyka widać białe coś...co mam z tym zrobić, nawet nie mogę niczym posmarować, żeby pieprzyka nie podrażnić...czy ktoś miał taki przypadkek i wie co wtedy się robi??? chciałabm go wycisnąć i mieć z głowy...
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 17:10   #883
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Dostala,dostalam-tertalysal jesli dobrze pamietam.Dzis jest chyba troszke lepiej.Zasusza sie to co ma sie zasuszac,a przybyl mi tylko jeden pryszcz.Wygladam okropnie ,ale cos pozytywnego zaczyna sie dziac.Jestem dobrej mysli.A to jedno co wyskoczylo,jest piekne,dorodne...
ojej! dostałaś tetralysal... dziewczyno, bossski lek nic, zupełnie nic mi nigdy nie mogło pomóc z tym trądzikiem... tylko jeden tetralysal działał bez zarzutu brałam go tylko 2 tygodnie, już mi ładnie "wyczyścił" buźkę, kiedy nagle dermatolog po zobaczeniu moich wyników z badania krwi, stwierdziła, że coś mi tetralysal namieszał poważnie i zabroniła go dalej brac...
po odstawieniu był kryzys... i to dłuuugi kryzys ale w chwili obecnej kocham moją buzię, bo wszystko jakoś samo mi poschodziło, nie brałam żadnych leków ani maści, a cały ten "syf" zniknął z twarzy nie mam pojęcia jak to się stało hehe stosowałam tylko żel i krem z serii Iwostin Purritin, a buzia pięknieje z każdym dniem hehe
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 10:43   #884
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
ojej! dostałaś tetralysal... dziewczyno, bossski lek nic, zupełnie nic mi nigdy nie mogło pomóc z tym trądzikiem... tylko jeden tetralysal działał bez zarzutu brałam go tylko 2 tygodnie, już mi ładnie "wyczyścił" buźkę, kiedy nagle dermatolog po zobaczeniu moich wyników z badania krwi, stwierdziła, że coś mi tetralysal namieszał poważnie i zabroniła go dalej brac...
po odstawieniu był kryzys... i to dłuuugi kryzys ale w chwili obecnej kocham moją buzię, bo wszystko jakoś samo mi poschodziło, nie brałam żadnych leków ani maści, a cały ten "syf" zniknął z twarzy nie mam pojęcia jak to się stało hehe stosowałam tylko żel i krem z serii Iwostin Purritin, a buzia pięknieje z każdym dniem hehe
oby i mnie pomogl.Poki co,wygladza sie to z czym trafilam do lekarza,differin wyciagnal kilka nowych,ale i tak jest lepiej.Oby ta tendencja sie utrzymalaDzieki za wsparcie
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 10:22   #885
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja na razie nic nie cisne. zajelam sie swoja broda, tzn. smaruje to "moje arcydzielo" tylko kremem nawilzajacym i mam nadzieje, ze szybko sie zagoi (czytaj: za jakies 2 tygodnie).
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 12:33   #886
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
ja na razie nic nie cisne. zajelam sie swoja broda, tzn. smaruje to "moje arcydzielo" tylko kremem nawilzajacym i mam nadzieje, ze szybko sie zagoi (czytaj: za jakies 2 tygodnie).
ja w ubiegly pon.podczas proby usuniecia wagra"przypadkowo"zdarlam sobie cala skore dookola niego(wagier zostal)-taka mala masakra.Zostawilam to zupelnie niczym niesmarowane,nawet kremem(chyba by pieklo).I dzis juz sladu nie ma,strupek odpadl,nawet ten wagierek nieszczesny sam umarl.
Wiec cierpliwosci
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 13:16   #887
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hej dziewczyny!
Dawno już nie pisałam w tym wątku nic, ba nawet długo go jż nie czytałam. Już sam się zaczęłam zastanawiać czy sama nie wywoluje sobie tych krostek. Zliczyłam wszystkie na twarzy i 90% powstało z drapania, dotykania, wyciskania i babrania. No ale ja się po prostu nie mogę powstrzymać. Już nawet mój chłopak mnie po łapach bije jak widzi, że zaczynam coś drapać.
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 13:20   #888
Ka$kA
Raczkowanie
 
Avatar Ka$kA
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 129
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

hehe chyba wiele osób ma nałóg wyciskania ja tez awsze wyciskam jka tylko zobacze cos na twarzy,coprawda jest potem czerwone i nie wyglada to zbyt estetycznie ale na drugi dzien jest juz ok. Przed wyciskaniem zawsze robie sobie napar z ziolek a pozniej jzu po wszystkim klade na twarz ogorka mi pomaga, bo twarz nie jest juz czerwona
__________________


Ka$kA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 14:33   #889
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Ja też ciągle cos babram.Broda jest cała w plamki. Muszę zrobić tipsy, ale na razie mam płatki a nie paznokcie... Beznadzieja...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-01, 15:49   #890
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

podczas tygodniowego pobytu w Paryżu wygląd mojej cery niesamowicie się poprawił, aż sama nie mogłam się nadziwic ale... po powrocie wszystko znowu zaczęło się "psuc" - wyskoczyło mi pełno zaskórników, ropniaków, grudek, krostek, ogólna prezencja mojej buzi duuużo straciła... nie wiem o co chodzi... może Wy coś z tego rozumiecie???
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 15:54   #891
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
podczas tygodniowego pobytu w Paryżu wygląd mojej cery niesamowicie się poprawił, aż sama nie mogłam się nadziwic ale... po powrocie wszystko znowu zaczęło się "psuc" - wyskoczyło mi pełno zaskórników, ropniaków, grudek, krostek, ogólna prezencja mojej buzi duuużo straciła... nie wiem o co chodzi... może Wy coś z tego rozumiecie???
Nidava moze to te zanieczyszczenia w powietrzu tak dzialaja na twoja cere?! moze woda?! ja tez jak jestem u rodzicow na lubelszczyznie to buzie mam ladniejsza.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 09:02   #892
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
podczas tygodniowego pobytu w Paryżu wygląd mojej cery niesamowicie się poprawił, aż sama nie mogłam się nadziwic ale... po powrocie wszystko znowu zaczęło się "psuc" - wyskoczyło mi pełno zaskórników, ropniaków, grudek, krostek, ogólna prezencja mojej buzi duuużo straciła... nie wiem o co chodzi... może Wy coś z tego rozumiecie???
Ja rozumiem. Przeczytałam twoją lokalizację... A myjesz kranówką buzię? Bo odkąd zaczęłam myć zimna, przegotowaną wodą to stan mojej cery widocznie się poprawia. Gdyby jeszcze nie to moje dziubania
yyy ..zapomniałam napisać, ze też jestem z dolnego śląska -> Wrocław
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 16:33   #893
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez miiee
Ja rozumiem. Przeczytałam twoją lokalizację... A myjesz kranówką buzię? Bo odkąd zaczęłam myć zimna, przegotowaną wodą to stan mojej cery widocznie się poprawia. Gdyby jeszcze nie to moje dziubania
yyy ..zapomniałam napisać, ze też jestem z dolnego śląska -> Wrocław
to na dolnym śląsku jest jakaś gorsza woda w kranie? nie wiedziałam... tzn. wiem, że lepiej buzię myc przegotowaną, ale w Paryżu korzystałam ze zwykłej kranówki i było pięknie, a jak wróciłam do Polski to po prostu się przeraziłam stanem mojej cery ale od 2 może 3 dni myję tylko przegotowaną, chociaż żadnych rewelacji nie zauważyłam póki co... jak długo będę musiała czekac na wyraźne efekty?
ja mieszkam ok. 80 - 100 km od Wrocka, ale kocham to miasto - mam tam rodzinę właściwie to bliżej mam do Legnicy, a jeszcze dokładniej to najbliżej mam do Lubina (tam się uczę), ale wątpię czy cokolwiek Ci mówi nazwa tego miasta...
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 17:18   #894
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja też nie mogę sie powstrzymać od wyciskania xD aż mnie skręca jak widze takie coś na mojej twarzy... ;P niestety zarówno po tych wyciskanych jak i tych zostawionych w spokoju krostkach zostają mi blizny :/ musze się wybrac wreszcie do dermatologa..
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 17:36   #895
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
to na dolnym śląsku jest jakaś gorsza woda w kranie? nie wiedziałam... tzn. wiem, że lepiej buzię myc przegotowaną, ale w Paryżu korzystałam ze zwykłej kranówki i było pięknie, a jak wróciłam do Polski to po prostu się przeraziłam stanem mojej cery ale od 2 może 3 dni myję tylko przegotowaną, chociaż żadnych rewelacji nie zauważyłam póki co... jak długo będę musiała czekac na wyraźne efekty?
ja mieszkam ok. 80 - 100 km od Wrocka, ale kocham to miasto - mam tam rodzinę właściwie to bliżej mam do Legnicy, a jeszcze dokładniej to najbliżej mam do Lubina (tam się uczę), ale wątpię czy cokolwiek Ci mówi nazwa tego miasta...
Moze w Paryzu dodaja jakiejs innej chemii do wody i cos tam ci dobrze robilo na buzkeAle cos jest w tym,ze od wody duzo zalezy-jak jade do mamy(wies,woda ze studni glebinowych,1 klasa czystosci),buzka odzywa,a wloski robia sie mieciutkie i same zwijaja sie w slodkie loczki.Potem wracam do kranu z ktorego plynie Brda i juz jest gorzej

Teraz na mojej buzi nastapila widoczna poprawa-ale nie za sprawa wody tylko differinu+tetralysalu.Zac zynam znow jakos wygladac,nawet obeszlo sie bez spodziewanego po differinku wysypu i mocnego luszczenia(to chyba zasluga antybiotyku).W chwili obecnej dojrzewa na mnie tylko jeden pryszcz-dam mu spokoj
Pozdrawiam was podniesiona na duchu,znow zblizona wygladem do czlowieka
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 19:01   #896
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Teraz na mojej buzi nastapila widoczna poprawa-ale nie za sprawa wody tylko differinu+tetralysalu.Zac zynam znow jakos wygladac,nawet obeszlo sie bez spodziewanego po differinku wysypu i mocnego luszczenia(to chyba zasluga antybiotyku).W chwili obecnej dojrzewa na mnie tylko jeden pryszcz-dam mu spokoj
Pozdrawiam was podniesiona na duchu,znow zblizona wygladem do czlowieka
no to super, ze buzka wyglada lepiej . od razu lepsze samopoczucie, nieprawdaz?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 06:29   #897
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

u mnie trwa kolejny wysyp, jakieś dziwne syfki, gdzie nic w środku nie m, nic się nie da wycisnąć a jest ich dużo, zwłaszcza w okolicy skroni, koło linii włosów a dotychczas stosowana specyfiki, które mi dosyć dobrze pomagały czyli Benzacne żel, Acne Sulph, okropnie podrażnia mi skórę jedynie Acnofan, ale też boje się że po jakimś czasie też skóra się uodporni na niego sił mi brak
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 10:03   #898
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
no to super, ze buzka wyglada lepiej . od razu lepsze samopoczucie, nieprawdaz?!
oj prawda,prawda.

Bluegirl moze dotknal cie taki paskudny wysyp jak mnie w swietaja musialam sie ratowac natychmiastowa wizyta u lekarza,zadne srodki nie dzialaly,buzia sie luszczyla,skora sprawiala wrazenie bardzo cienkiej,a pryszcze i tak mialy sie dobrze.U ciebie ten wysyp tez juz troche trwa,prawda?
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 13:35   #899
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Bluegirl moze dotknal cie taki paskudny wysyp jak mnie w swietaja musialam sie ratowac natychmiastowa wizyta u lekarza,zadne srodki nie dzialaly,buzia sie luszczyla,skora sprawiala wrazenie bardzo cienkiej,a pryszcze i tak mialy sie dobrze.U ciebie ten wysyp tez juz troche trwa,prawda?
raz jest lepiej u mnie raz gorzej ostatnio, zaczęłam się zastanawiac czy to czasem nie tak jak kiedyś od odżywki i szamponu Avonu miałam coś takiego, tez wysyp w okolicy skroni, obecną odżywke własnie wczoraj wyrzuciłam do kosza, więc licze że się troche poprawi
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 13:48   #900
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nie no to jest chore!! Robią telewizory w komórkach a leku na głupi trądzik nie?? Qrcze jak skończe studia to ja coś wymyślę i wszystkie będziecie miały za free Bo ci lekarze to chyba nas nie rozumeija, skoro pakują do kremów takie badziestwa, ze sie w pale nie mieści.

Pozdrawiam Was i trzymajcie się!!
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.