Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-09-14, 17:01   #91
Amalthea
Raczkowanie

Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

witam, to mój pierwszy post
na stronkę trafiłam szukając właśnie informacji o problemach skórnych, a na forum dopiero dziś
też mam podobny problem... wyciskanie! ale niestety u mnie nie jest to na twarzy. wlasciwie to do tarzy nie mam co się przyczepiać bo rzadko mi się coś pojawia (głównie przed okresem, jak np teraz:/). za ja mam okropne krostki na całych ramionach, takie wągry... i niestety od zawsze to wyciskam, i nie mogę się powstrzymać. ja nie potrzebuję do tego lustra, wytarczy że spojrzę w dół ;(
od niedawna też pjawiają mi się takie gulki ropne na nogach (chyba przy mieszkach włosowych) i to też wyciskam... wygląda to koszmarnie!!! przez całe wakacje nie mogłam pokazać nóg... KOSZMAR!! nie chodzę na plażę, na basen... ale ja nie mogę się powstrzymać, nawet nie zdaję sobie sprawy, że to robię, np. oglądając film nagle łapię się, że nie wiem o czym on jest bo od pół godziny masakrowałam nogi ;(

miło jest wiedzieć chociaż, że inni też mają podobne problemy!!
a przy okazji, nie wiecie czym można rozjaśnić blizny??
Amalthea jest offline  
Stary 2005-09-14, 20:44   #92
miiee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez guia
Kajol- wiesz o jakiej mowie, bo to ta sama faktycznie, jest tez na pryszcze

miiee- nie wyobrazam sobie nakladania podkladu, korektora bez lustra czy po ciemku
No bez przesady... ... po pierwsze nie po ciemku tylko z przyciemnionym światłem, po drugie zaklejenie lustra pozwoli przestać się wyciskać z "doskoku" a po trzecie już nie bądźmy takie desperatki, że przed nałożeniem podkładu, przed wyjściem na miasto się powyciskamy... Aż tyle samokontroli da radę wcielić w życie.. Wiadomo wtedy obowiązkowo mosi być dobre światło, gdy się robi makijaż...ale tylko wtedy..potem lustro jest całkowicie zbędne....:P
miiee jest offline  
Stary 2005-09-14, 21:20   #93
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aguśka17
a mi pan dermatolog powiedział ze jak wychodzi pryszcz to go delikatnie nakłuc igiełką jednorazowa i deliktntnie wydusic przemyc buzke zelem antybakteryjnym. o wiele szybciej sie goją takie wycisniete pryszcze niz jakby miały tam siedziec przez kilka dni i potem w innym miejscu wyskoczyc.pozdrowionka
no tak, ale jak lapki swedza to i zaskorniki potrafie ruszyc i potem to wiadomo co sie robi .

@ska a tobie jak idzie kochana? bo z tego co czytam to postanowienie bylo, ale nie zrealizowane, prawda?! mnie teraz wlasnie ciagnelo do tego naszego "ulubionego" zajecia, ale powiedzialam sobie nie i odeszlam od lustra. musze byc dzielna w lazience i nic nie ruszac przed kapiela. jutro praca, wiec trzeba jako tako wygladac . moja twarz buntuje sie juz dlugo i mam duzo tych swinstw na twarzy, bo jestem w trakcie leczenia (wysyp, ze hej ), ale jak powyciskam to wygladam jeszcze gorzej, wiec jak rusze to mowie sobie - ale ty anka jestes glupia!!!!! babeczki trzymam za was i za siebie kciuki.

dobranoc
AaniaA jest offline  
Stary 2005-09-14, 21:43   #94
@ska
Raczkowanie

AaniaA, ehhhh mi wcale nie idzie wlasnie rozwalilam sobie takie cos na srodku czola, wygladalo jakby mialo wyjsc, a nie chcialam z gula chodzic,i teraz mam((( boli jak cholera, czemu jestem tak nienormalna i glupia??? ehhhhhhhh zawale tribioticiem, ale i tak nic nie pomoze, ranyy naparwde juz niedlugo rozwale to lustro , bo chowanie nic nie daje..
ale ciesze sie ze TY jestes wytrwala, i powodzenia zycze dalej i nie rob tych glupot co ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! bo teraz to nic tylko wyc do ksiezyca, i to chyba ide zaraz robic
powodzenia wam wszystkim w walce!!!!
@ska jest offline  
Stary 2005-09-14, 22:42   #95
miiee
Rozeznanie

a ja miałam 4 ropniaki i już takie duże i postanowiłam je wycisnąć... no a potem zauważyłam kolejne 2 a potem następne... na szczęście mama mnie zawołała czy sie czasami nie wyciskam... tak więc po 7 opanowałam się... i moja skóra nie została zmasakrowana... Myślę, że to też jest dobry pomysł poprosić kogoś bliskiego, aby nas pilnował... oj mnie pilnuje z 5 osób...i jakoś mi idzie... no nie licząc dzisiejszej wpadki...eh...
miiee jest offline  
Stary 2005-09-14, 23:15   #96
martynaa
Raczkowanie

ja też miałam kiedyś to samo... nałogowiec-wyciskacz :/
teraz podchodze do tego tak :
wizyta w łazience ( przy lustrze ) ograniczana jest do minimum
pozwalam sobie od czasu do czasu na małe wyciskanko... ale tylko w częściach twarzy które są mniej delikatne.
nie przygladam się zbytnio ... bo jak zaczne ... ygh to normalnie nie da sie powstrzymac.. wiec staram sie nie przygladac...
nie maluje sie ... tzn nie uzywam fluidow i pudrow na codzien ... a co za tym idzie kazde wyciskanko byloby widoczne ...
za kazdym razem jak juz to robie czuje sie winna
no nałóg ... od wszystkiego mozna sie uzaleznic
ale da sie go ograniczyc...
martynaa jest offline  
Stary 2005-09-14, 23:16   #97
martynaa
Raczkowanie

acha i mialam jeszcze tak, ze jak zaczelam cos wyciskac... to do skutku ...
to mialo najbardziej oplakane skutki ;( ... bo nie wszystko chcialo wychodzic...
martynaa jest offline  
Stary 2005-09-15, 07:07   #98
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martynaa
acha i mialam jeszcze tak, ze jak zaczelam cos wyciskac... to do skutku ...
to mialo najbardziej oplakane skutki ;( ... bo nie wszystko chcialo wychodzic...
no wlasnie , zgadzam sie z toba martynaa.

z tego co zauwazylam - jak nie grzebie to widze, ze broda sie polepszyla, ale nie grzebie tez na czole i tam nie widze zadnej poprawy. caly czas wylaza mi te paskudztwa, od ktorych dostaje juz na glowe. dzis ide do swojego lekarza. minal miesiac jak zaczelam do niego chodzic (a przeciez to nie jest moj pierwszy lekarz). zobaczymy co mi powie. mam zrobione hormony i wtedy moze cos sie wyjasni.

babeczki ide korekotwac te swinstwa. pa
AaniaA jest offline  
Stary 2005-09-15, 16:56   #99
Hanka20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martynaa
ja też miałam kiedyś to samo... nałogowiec-wyciskacz :/
teraz podchodze do tego tak :
wizyta w łazience ( przy lustrze ) ograniczana jest do minimum
pozwalam sobie od czasu do czasu na małe wyciskanko... ale tylko w częściach twarzy które są mniej delikatne.
nie przygladam się zbytnio ... bo jak zaczne ... ygh to normalnie nie da sie powstrzymac.. wiec staram sie nie przygladac...
nie maluje sie ... tzn nie uzywam fluidow i pudrow na codzien ... a co za tym idzie kazde wyciskanko byloby widoczne ...
za kazdym razem jak juz to robie czuje sie winna
no nałóg ... od wszystkiego mozna sie uzaleznic
ale da sie go ograniczyc...
Ja robie tak samo jak TY Jak najmniej czasu przed lustrem - to zasada nr1!! Ostatnio nawet przestalam sie malowac - tylko troszke rózu i moge wyjsc z domu
Jednak czasem zdarza sie ze dopadnie mnie mania a wtedy... szkoda gadac. Dobrze, ze mam inne zajecia, któe pozwalaja mi nie myslec o tym, co znajduje sie na mojej twarzy

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline  
Stary 2005-09-15, 19:48   #100
roska13
Przyczajenie

GG do roska13
Unhappy Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Też tak mam, tyle że ja je wydrapuję(czyli jeszcze gożej)...
Pomocyyyyy
roska13 jest offline  
Stary 2005-09-15, 20:39   #101
miiee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez roska13
Też tak mam, tyle że ja je wydrapuję(czyli jeszcze gożej)...
Pomocyyyyy
Mi kolega powiedział, ze jak mam już się drapać to, żebymm się drapała po tyłku... bo też drapię czasami...ale niestety na drapanie nie mam recepty..chyba że to, co mi kolega powiedział...
miiee jest offline  
Stary 2005-09-15, 21:40   #102
guia
Zadomowienie

GG do guia

Cytat:
Napisane przez Amalthea
witam, to mój pierwszy post
na stronkę trafiłam szukając właśnie informacji o problemach skórnych, a na forum dopiero dziś
też mam podobny problem... wyciskanie! ale niestety u mnie nie jest to na twarzy. wlasciwie to do tarzy nie mam co się przyczepiać bo rzadko mi się coś pojawia (głównie przed okresem, jak np teraz:/). za ja mam okropne krostki na całych ramionach, takie wągry... i niestety od zawsze to wyciskam, i nie mogę się powstrzymać. ja nie potrzebuję do tego lustra, wytarczy że spojrzę w dół ;(
od niedawna też pjawiają mi się takie gulki ropne na nogach (chyba przy mieszkach włosowych) i to też wyciskam... wygląda to koszmarnie!!! przez całe wakacje nie mogłam pokazać nóg... KOSZMAR!! nie chodzę na plażę, na basen... ale ja nie mogę się powstrzymać, nawet nie zdaję sobie sprawy, że to robię, np. oglądając film nagle łapię się, że nie wiem o czym on jest bo od pół godziny masakrowałam nogi ;(

miło jest wiedzieć chociaż, że inni też mają podobne problemy!!
a przy okazji, nie wiecie czym można rozjaśnić blizny??
Po pierwsze- witaj na forum (tez jestem tu ''swieza'')
Po drugie- ale gdzie chcesz te blizny rozjasnic? na nogach? na twarzy? jak na nogach to zel contractubex lub tanszy cepan. a na twarzy takie potradzikowe rozjasni acne-derm wpisz w wyszukiwarke i czytaj do woli
guia jest offline  
Stary 2005-09-15, 22:06   #103
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez guia
no ale jak siedzi ci takie biale, z ropa, to jak tego nie wydusic? lazic z czyms takim obrzydliwym? mnie zawsze odrzuca, jak widze, ze ktos ma takiego wybitnie ropnego pryszcza poza tym jak 'dobrze' wycisne, to nast. dnia mam juz strupek, ktory szybko odpada, a gdybym nie wycisnela, to syfek siedzialby sobie jeszcze spokojnie tydzien, albo dluzej.. a z drugiej strony, czasami jak rusze takie male jeszcze niewinne, to potem mam ogromne, czerwone, bolace
aaaa! moze Wy mi do rozsadku przemowicie?
No właśnie mi też jest trudno nie wyciskać pryszczy z ropą na wierzchu. Odnoszę wrażenie, że kiedy wycisnę takiego ropniaka, to moja skóra zacznie oddychać, a tak to jakbym go zostawiła i on by tam tkwił, to by nadal pory były zatkane. Kiedyś nawet to sprawdziłam: nie wycisnęłam ropniaka i nawe po 2 tygodniach czuć go było w dotyku, mimo że nie było go widać.
Mówię tu oczywiście o takich większych pryszczach,co mają z 3 mm średnicy. Mniejsze mi nie przeszkadzają tak bardzo.
Gonia1 jest offline  
Stary 2005-09-15, 22:06   #104
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez manqt
Hihih, pomarańcza musiała byc świetna ))

a mnie trochę od tego odzwyczaiła mama - zawsze kiedy śię zmasakrowałam (teraz juz nie masakruję całej twarzy, ale dziś jednego wycisnęłam, takiego malutkiego ) to moja mama jak tylko mnie zobaczyła pytała :"Znowu to robiłaś?" A ja jej na to "nie, dlaczego tak myślisz? " "Coś taka czerwona jestes..." To mnie strasznie wkurzało i chyba częściowo dlatego nie masakrowałam sie, zeby nie słyszeć tej straszniej gatki, że "Znowu TO robiłam " )))))
U mnie było kiedyś tak samo.
Gonia1 jest offline  
Stary 2005-09-16, 07:46   #105
kamaO
Wtajemniczenie

Red face Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Porażka... Wycisnęłam sobie takiego wielkiego wągra na nosie... Na szczęście nie ma po tym śladu, ale sam fakt... Należy mi sie lanie...
kamaO jest offline  
Stary 2005-09-16, 15:49   #106
Amalthea
Raczkowanie

te blizny to mam na nogach po nieszczęsnym wysiskaniu wszystkiego co się tylko nadaje, cepan już stosowałam, ale tylko jedną tubkę i bardzo nieregularnie, ale jeszcze spróbuję, bo fajnie zmiękcza skórę i włoski jakby mniej wrastają
Amalthea jest offline  
Stary 2005-09-16, 17:15   #107
@ska
Raczkowanie

nie chce juz zakladac nowego watku, dlatego napisze tutaj, moze mi pomozecie
nie wiem co sie stalo, ale mam wypalona brode, tzn nie wiem dokladnie jak to opisac, ale zrobila sie taka twarda, jak skorupa jakas, na dodatek swedzi i piecze, piekla nawet jak posmarowalam a-derma! teraz wyglada tak jakby byla poparzona,tzn jest taki placek ciemniejszy, a skora taka dziwna, naparwde nie wiem jak to opisac.
I chyba moja glupota do tego doprowadzila, bo raz posmarowalam pare miejsc brevoxylem, a potem zapominalam o tym i z przywyczajenia polozylam acne derm.Wtedy juz zaczelo tak strasznie piec, wiec to zmylam.No w kazdym razie, od wtedy zaczely sie dziac z ta broda dziwne rzeczy, wlasnie swedzenie i pieczenie, a teraz ta skorupa jeszcze((
smarowalam juz wszystkim i nadal smaruje: aderma owsiana, alantanem,sudocremem, psikam panthenolem, aha i jeszcze probowalam nawilzyc physiogelem,ale nie wiem co jeszcze moge zrobic.Chce sie tego szybko pozbyc!!! POMOZCIE
Stary 2005-09-16, 20:10   #108
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamaO
Porażka... Wycisnęłam sobie takiego wielkiego wągra na nosie... Na szczęście nie ma po tym śladu, ale sam fakt... Należy mi sie lanie...
prosze bardzo i co pomoglo to lanie w tylek?!

mi tez przydaloby sie lansko, bo ruszylam, ale takie paskudne kropki, ktore nadalwaly sie do tego, bo jak tu chodzic z takimi bialymi cudakami - ohyda!!!
AaniaA jest offline  
Stary 2005-09-16, 20:26   #109
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez @ska
nie wiem co sie stalo, ale mam wypalona brode, tzn nie wiem dokladnie jak to opisac, ale zrobila sie taka twarda, jak skorupa jakas, na dodatek swedzi i piecze, piekla nawet jak posmarowalam a-derma! teraz wyglada tak jakby byla poparzona,tzn jest taki placek ciemniejszy, a skora taka dziwna, naparwde nie wiem jak to opisac.
I chyba moja glupota do tego doprowadzila, bo raz posmarowalam pare miejsc brevoxylem, a potem zapominalam o tym i z przywyczajenia polozylam acne derm.Wtedy juz zaczelo tak strasznie piec, wiec to zmylam.No w kazdym razie, od wtedy zaczely sie dziac z ta broda dziwne rzeczy, wlasnie swedzenie i pieczenie, a teraz ta skorupa jeszcze((
smarowalam juz wszystkim i nadal smaruje: aderma owsiana, alantanem,sudocremem, psikam panthenolem, aha i jeszcze probowalam nawilzyc physiogelem,ale nie wiem co jeszcze moge zrobic.Chce sie tego szybko pozbyc!!! POMOZCIE
@ska z tego co piszesz to masz przesuszona na maxa ta brode (tak jak piszesz poparzona), po prostu te wszystkie srodki zezarly ci naskorek . daj odpoczac tej swojej biednej brodce - nie smaruj jej tymi mazidlami ani zadnym sudokremem, alantanem, bo bedzie jeszcze gorzej. wez zacznij porzadnie ja nawilzac jakims dobrym kremem nawilzajacym - ja stosuje krem z firmy svr - xerial z zawartoscia mocznika, ktory dobrze nawilza cere. daj znac jak ci tam.
AaniaA jest offline  
Stary 2005-09-16, 23:15   #110
happygirl
Rozeznanie

dolaczam do grona nalogowych wyciskaczek tez nie moge przejsc obojetnie obok lustra, a lustereczka kieszonkowego potrzebuje, bo nosze soczewki, wiec tak w razie, gdyby cos wpadlo... a z wyciskaniem nie moge sobie poradzic juz od wielu lat codziennie obiecuje sobie, ze juz wiecej nie bede i sie nie udaje ;( zauwazylam jednak, ze pomaga, jesli jestem gdzies na wyjezdzie, gdzie moze mnie zobaczyc ktos obcy (czyt. nie-domownik), albo jak staram sie "obrobic" sie w lazience jak najszybciej (bo jest kolejka) - wtedy bardzo malo albo w ogole nie dotykam twarzy. ogolnie patent z lustrami tez chyba jest niezly, no i niedawno polamaly mi sie wszystkie paznokietki, wiec teraz cierpie katusze nie mogac nic wycisnac... ale moze mi sie wreszcie uda powalczyc z nalogiem. wspierajcie, Kochane...
Stary 2005-09-16, 23:28   #111
miiee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez @ska
kup sobie w aptece borasol - to jast roztwor kwasu borngo i przemywaj tym brodę. A wyciskałaś to czy jak? od czego ta broda się zrobiła? wypukłe jest? bo jeśli jest wypukłe i czerwone i jakby nabrzmiałe od wyciskanie to spróbuj smarować detreomecyną albo takim antybiotykiem w saszetkach do kupienia w aptece (za 1,40 zł) może najpierw spróbuj tym w saszetkach... powinno przejść- Tribiotic ten antybiotyk się nazywa..
miiee jest offline  
Stary 2005-09-16, 23:58   #112
@ska
Raczkowanie

dzieki dziewczyny

AaniaA , no wlasnie mam przesuszona na maxa skore, chyba dlatego ze nigdy z broda nic nie robilam, bo nie mialam problemu, dopiero od niedawna
a myslalam, ze smarujac tym sudocremem pomagam skorze, podobno w takich stanach ten krem nawet dla dzieci jest polecany przy odparzeniach. Ale moze sprobuje odstawic wszystko i tylko nawilzyc, mam physiogel, moze sprosta temu.

miee,nie wyciskalam tego, nie ruszalam w ogole, oprocz tych 2 masci. Jest wypukle troche i czerwono-brazowe bym powiedziala(ale nie po wyciskaniu!) musze sie dowiedziec o ten borasol.
dzieki jeszcze raz, kochane jestescie
Stary 2005-09-17, 01:44   #113
@ska
Raczkowanie

aha wlasnie, i teraz z broda mam przerabane, bo nie chcialam juz wyciskac(o ironio losu ), a probowalam innym sposobem pozbyc sie zaskronikow, i co?? ehhh taki efekt ze dziekuje! No nic, od teraz nie wyciskam, z masciami tez bede uwazac, trudno, najwyzej bede chodzic zasyfiona, wole to niz poraniona/poparzona/przesuszona ehh ale jestem zla na siebie
Stary 2005-09-17, 07:13   #114
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

ja sie ostanio nawyciskałam i poraniłam sobie całą skorę na brodzie i na policzkach ostanio mnie zasyfiła
dermatolog wypowiedział wojnę moim zaskórnikom zamkniętym i przepisał mi Isotrex, Klindacin T i Zorac zobaczymy jak to będzie
postaram sie nie wyciskać
miejmy nadzieje że przy tych lekach nie ma pogorszenia cery na początku stosowania
już mam dosyc tych syfów i jak tu sie powstrzymywac i nie wyciskać

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2005-09-17, 07:21   #115
AaniaA
Zakorzenienie

@ska uwazaj z tym borasolem. wiem, jak moj synio mial jakies tam stany zapalne to lekarz kazal przemywac borasolem i po nim bylo jeszcze gorzej.
AaniaA jest offline  
Stary 2005-09-17, 07:29   #116
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bluegirl
ja sie ostanio nawyciskałam i poraniłam sobie całą skorę na brodzie i na policzkach ostanio mnie zasyfiła
dermatolog wypowiedział wojnę moim zaskórnikom zamkniętym i przepisał mi Isotrex, Klindacin T i Zorac zobaczymy jak to będzie
miejmy nadzieje że przy tych lekach nie ma pogorszenia cery na początku stosowania
ja stosuje izotrex i na razie jakiejs wiekszej poprawy nie ma w moim przypadku (stosuje gdzies tak 3 tygodnie). ponadto wyszlo mi, ze z hormonami w moim organizmie jest srednio, wiec musze polazic do kilku lekarzy, zeby to wszystko wyjasnic.

o rany czy te syfy w koncu sobie od nas pojda!!!
AaniaA jest offline  
Stary 2005-09-17, 16:34   #117
.:aniah:.
Zadomowienie

GG do .:aniah:.
Smile Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Jak tam Dziewczyny Wam idzie? U mnie ok...łykam Skrzypovitę to nie wyskakują, a jak już coś to zasuszam Beznacne i jest ok
Ostatnio nie muszę się już masakrować...bo nie bardzo mam co
Stary 2005-09-17, 17:11   #118
guia
Zadomowienie

GG do guia

Cytat:
Napisane przez bluegirl
nie zebym straszyla, ale ja uzywam od niedawna isotrexu i wysypalo mnie niemilosiernie ale moja cera dziwne stworzenie moze Ciebie nie wysypie jezeli ktos nie ma nadwrazliwej skory to polecam gorrrraco brevoxyl- chyba jedyny specyfik, ktory mi pomagal, ale podraznial jak nic innego
guia jest offline  
Stary 2005-09-18, 01:17   #119
xre
BAN stały

Cytat:
Napisane przez @ska
Moze glupie pytanie, ale to mnie juz naprawde meczy Ci, ktorzy nie wyciskaja nic, bo po prostu nie i juz, to chyba nie beda wiedziec o co mi chodzi. Dla mnie to jest taki nalog, jak dla niektorych obgryzanie paznokci np, i baaardzo trudno przestac. A najgorsze, jak mam jakiegos stresa, jakies problemy, czy wazna decyzje do podjecia, to juz masakra, jak niektorzy nerwowa gryza paznokcie, ja sobie masakruje twarz i wyciskam wszystko co sie da! A potem dochodzi kolejne zmartwienie, ze mam pokaleczona twarz i jak tak wyjsc do ludzi, no i bledne kolo sie robi z tego!! ( Probowalam sobie nieraz powiedziec, ze juz nie dotykam twarzy i nic przy niej nie majstruje, no i w sumie nawet dlugo wytrzymywalam, i faktycznie widzialam poprawe cery,ale pozniej znowu jakis stres przyszedl czy cos, i raczki szly w ruch i zaczynalo sie od nowa ehhh okropnosc!!!!

Miala ktoras z was moze podobny problem ?? Czy jestem jedyna swiruska ktora sie czyms takim przejmuje ? Jesli udalo wam sie cos takiego pokonac, to poprosze baaardzo serdecznie o rade
Z gory dzieki, pozdrawiam
JA MAM TEN SAM PROBLEM nie dosc ze kanceruje sobie buzke jak moge (to chyba taki tik nerwowy) to jeszcze sprawia mi to rzyjemnosc (nie to ze boli tylko to ze widze jak wylazi ze mojej skory syf i juz tam nic nie ma) a w dodatku zaczynam to przenosic na innych ludzi jak zobacze u mojego chlopak jakis prysz albo zatkane pory, wągry czy cos OD RAZU WLANCZA MI SIE SKANER I SZUKAM U NA SILE U NIEGO PRYSZCZY ZEBY MOC SOBIE POWYCISKAC JA NIE CHCE ALE NIE UMIEM SIE OD TEGO POWSTRZYMAC NIE DOSC ZE KALECZE SOBIE BUZKE TO JESZCZE MOJEMU KOCHANEMU CHLOPAKOWI KTORY TO DZIELNIE ZNOSI BO MYSLI ZE TO JEST DOBRE... MASAKRA... NALOG GORSZY NIZ PAPIEROSY!!!
xre jest offline  
Stary 2005-09-18, 10:01   #120
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

ja tez sie nie mogę powstrzymac i znów wczoraj narobiłąm sobie bałaganu, nie potrafie przejśc obok lustra
a myślałam że tylko ja tak mam z wyciskaniem
Brevoxyl u mnie sie nie sprawdzał i teraz mnie wysypało po tych nowych maściach i znów będe wyciskać
ja nie umiem przestać

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości