Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-07-27, 16:39   #1651
Little Angel
Wtajemniczenie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
ja mysle, ze dobrzy "poradnicy" istnieja . znam osobe, ktora nie mogla poradzic sobie i pomogl jej wlasnie psychiatra. gdyby nie lekarz to nie wiem jakby to sie skonczylo .
Ja tez znam takiego kogos(siebie).Nidavko,t o nie prawda,ze oni udaje,ze sie interesuja naszymi problemami-gdyby pojsc tym tokiem myslenia dojdziemy do wniosku,ze kazdy doslownie czlowiek udaje kiedy wykonuje swoja prace,bo co go niby obchodzi cos co robi dla kogos,a tak nie jestTak nie mozna myslec,wiecej wiary w ludzi,moja droga

Co do moich zabiegow upiekszajacych-procz geby wszystko ladnieGeba nie dosc,ze pryszczata i plamiata,to wlasnie wrocilam od dentystyGeba sie luszczy troszke,ale nie za duzo,mnostwo zaskornikow,kilka pryszczy,plamki.A na dworek wychodze z golutenka buzia-tylko filterek+skrobia.Te wszystkie cuda oczywiscie widac,ale mam to gdzies.

Czegos sie tutaj nauczylam jednak(tu,czyli z wami i na wizazu).Od wyciskania staram sie uciekac jak moge-to po pierwsze.A po drugie-chodze z buzia zaprycholona na wierzchu i niec sobie z tego nie robie-juz nie czuje sie jak tredowata,gorsza.Zyje bez korektorow i tapet i dobrze mi z tym.
Little Angel jest offline  
Stary 2006-07-27, 16:45   #1652
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Little=Angel
Czegos sie tutaj nauczylam jednak(tu,czyli z wami i na wizazu).Od wyciskania staram sie uciekac jak moge-to po pierwsze.A po drugie-chodze z buzia zaprycholona na wierzchu i niec sobie z tego nie robie-juz nie czuje sie jak tredowata,gorsza.Zyje bez korektorow i tapet i dobrze mi z tym.
i o to chodzi ja na razie chowam sie pod czapą

Nidavo, nie wiem co napisać, dziewczyny Cię już zlały... A próbowałas nie wyciskac? Nie zobaczyłaś żadnych efektów? Z tego będzie się robić błędne koło...

A ja podusiłam takiego jednego co był gigantem, a teraz jeszcze tam siedzi, może sie zagoi wreszcie i zniknie, jak ja nie lubię takich co siedzą i nic nei można z nimi zrobić A gdzie on siedzi? Przy włosach oczywiscie, tam gdzie sie najbardziej pocę
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-07-27, 16:49   #1653
Little Angel
Wtajemniczenie

Shadi-wloski do gory,zasmaruj paskuda i daj mu spokoj.A nuz umrze smiercia naturalna
Stary 2006-07-27, 16:59   #1654
ila87
Zakorzenienie

ja tez mam problem wyciskania. niby nie powinno sie bo bedzie jeszcze gorzej niz bylo , ale mi sie wydaje,ze jak wycisne te wszystkie paskudy, wagry itp to ich przez kilka dni nie mam. od 3 dni mam tipsy i ze strachu o to ze sie moga zlamac lub uszkodzic prestalam sie wyciskac. zobaczymy co z tego bedzie .
ila87 jest offline  
Stary 2006-07-27, 18:13   #1655
ziuta.
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Little Angel
chodze z buzia zaprycholona na wierzchu i niec sobie z tego nie robie-juz nie czuje sie jak tredowata,gorsza.Zyje bez korektorow i tapet i dobrze mi z tym.
też chce wyjsc bez tapety na ryjku
ziuta. jest offline  
Stary 2006-07-27, 18:30   #1656
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ziuta.
Wszystko przed tobaTo nic strasznego.
Stary 2006-07-27, 21:36   #1657
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ziuta.
ja tez o tym marze . jeszcze nie jestem tak odwazna jak Little Angel, ze wychodze bez niczego .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-07-27, 22:10   #1658
Little Angel
Wtajemniczenie

A co tam.Ludzie cierpia na straszne choroby,ktore przynosza im mnostwo cierpienia i ucza sie zyc z tym.Lecza sie,cierpia i zyja szczesliwie mimo tego.To i ja postanowilam zyc normalnie,przestac sie az tak przejmowac tym,ze to wyglada tak a nie innaczej.Daze do wyzdrowienia...ale tez do wyzdrowinia psychicznego,do wyzwolenia sie z pietna "gorszego czlowieka".Po prostu musze byc twarda i wyjsc z "tradzikowego dolka".
Stary 2006-07-28, 07:20   #1659
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Po prostu musze byc twarda i wyjsc z "tradzikowego dolka".
ja wiem jedno, ze dopoki bede miec te kropy na buzi to bedzie mi bardzo trudno wyjsc z tego "tradzikowego dolka" , o ile w ogole .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-07-28, 11:23   #1660
Nidava
Raczkowanie

GG do Nidava

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Nidavo, nie wiem co napisać, dziewczyny Cię już zlały... A próbowałas nie wyciskac? Nie zobaczyłaś żadnych efektów? Z tego będzie się robić błędne koło...
Shadows, jak chcesz to tez bij.. na mnie chyba juz nic i nikt nie wplynie. jestem dziwna.
probowalam nie wyciskac. moj redord - 2/3 dni bez skubania. taki maly sukces, a cieszyl.. tylko, ze ja taka wlasnie jestem. najpierw jestem zalamana, pozniej jakos sie upre, niestety efektow nie ma, potem nie-wiadomo-skad znowu przychodzi zalamka.. i tak caly czas we wszystkim, nie tylko w sprawie wyciskania.
bledne kolo? lepiej bym tego nie ujela. jestem w samym jego srodku.

Nidava jest offline  
Stary 2006-07-28, 12:20   #1661
ziuta.
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Nidava
probowalam nie wyciskac. moj redord - 2/3 dni bez skubania. taki maly sukces, a cieszyl.. tylko, ze ja taka wlasnie jestem. najpierw jestem zalamana, pozniej jakos sie upre, niestety efektow nie ma, potem nie-wiadomo-skad znowu przychodzi zalamka.. i tak caly czas we wszystkim, nie tylko w sprawie wyciskania.
bledne kolo? lepiej bym tego nie ujela. jestem w samym jego srodku.
musisz wytrzymac wiecej niż 3 dni żeby widziec różnice, chyba tak ok. tygodnia- przynajmniej u mnie tak jest. jak masz załamke to wyjdz z domu- może do przyjaciółki sie wyżalić (niekoniecznie o wyciskaniu) albo zrób coś co ci poprawi humor- zjedz czekolade, albo wejdz na wizaż i nie mysl o wygladzie! tutaj zawsze znajdziesz oparcie

PS. przeczytałam właśnie cały wątek- jakies 55 stron ! zajęło mi to jakiś tydzień
ziuta. jest offline  
Stary 2006-07-28, 12:25   #1662
Little Angel
Wtajemniczenie

Nidavko-a powiedz mi,jaki masz plan na przyszlosc co do siebie.Dzis idiesz po najmniejszej linii oporu,ale za jakis czas bedziesz tego gorzko zalowac.Skutek tego co robisz dzis bedzie cie dotykial przez dlugi czas w przyszlosci.Ja nie moralizuje,zupelnie nie o to chodzi.Ale rzucalam juz w zyciu nalog(a wyciskanie to nic innego) i proponuje spojrzec na skutki w przyszlosci.Niestety,nie liczy sie tylko terazniejszosc,teraz-to ci jutro tez jest wazne.I jeszcze jedno-trzeba szanowac swoje cialo skoro ma nam sluzyc jeszcze pare lat.
Stary 2006-07-28, 13:01   #1663
AaniaA
Zakorzenienie

Nidavo ziuta. i Little Angel maja racje . ja nie bede Cie juz meczyc, bo to nie o to chodzi . postaraj sie nie dusic, zrob to dla siebie i nie mysl tylko, ze nie warto. WARTO - zobaczysz jaka pozniej bedziesz z siebie zadowolona i dumna .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-07-28, 14:54   #1664
ziuta.
Rozeznanie

Nidava Little Angel ma racje, potraktuj to jak nałóg. Ja wiem że to ciężko rzucić bo sama się z tym zmagam. Ale mój ojciec rzucił palenie po 30 latach więc to jest możliwe pokonać nałóg. Mam nadzieję że silna wola jest u nas rodzinna Ja nigdy nie wiedziałam że tak cięko było mu rzucić palenie dopuki sobie nie uświadomiłam że wyciskanie to też nałóg! Ćwicz silną wolę. Musisz postawić na swoim. a może popatrz z tej strony- zrób wszystkim na złość i przestań wyciskać. ja jako skorpion- złośliwiec (podobno) lubię czasem robić na złość innym (choć z wyciskaniem mi się jeszcze nie udało, ale sie staram )
ziuta. jest offline  
Stary 2006-07-28, 15:13   #1665
Little Angel
Wtajemniczenie

Trzymam kcuki,zeby nam wszystkim sie udalo
Stary 2006-07-28, 16:10   #1666
AaniaA
Zakorzenienie

ja na brodzie mam stwora-potwora, a wlasciwie olbrzymi, zdarty slad po nim. to "cos" juz troche czasu jest na mojej biednej brodce .

szkoda, ze nie mam cyfrowki, to bym Wam pokazala jaka ze mnie sadystka . a wlasciwie to dobrze, gdyz byloby mi strasznie wstyd jakbyscie zobaczyly, ze cos takiego sobie zrobilam.
AaniaA jest offline  
Stary 2006-07-28, 16:16   #1667
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez AaniaA
Nidavo ziuta. i Little Angel maja racje . ja nie bede Cie juz meczyc, bo to nie o to chodzi . postaraj sie nie dusic, zrob to dla siebie i nie mysl tylko, ze nie warto. WARTO - zobaczysz jaka pozniej bedziesz z siebie zadowolona i dumna .
zgadzam się nieywciskanie potrafi poprawić humor...

Cytat:
Napisane przez AniaA
ja na brodzie mam stwora-potwora, a wlasciwie olbrzymi, zdarty slad po nim. to "cos" juz troche jest na mojej biednej brodce .

szkoda, ze nie mam cyfrowki, to bym Wam pokazala jaka ze mnie sadystka . a wlasciwie to dobrze, gdyz byloby mi strasznie wstyd jakbyscie zobaczyly, ze cos takiego sobie zrobilam.
Ja niedawno miałam maniakalny nawyk drapania brody mimo, ze nic na niej nie było i teraz jestem łaciata, to dopiero sie nazwya głupota
Stary 2006-07-28, 16:16   #1668
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez AaniaA
ja na brodzie mam stwora-potwora, a wlasciwie olbrzymi, zdarty slad po nim. to "cos" juz troche czasu jest na mojej biednej brodce .

Ja wczoraj mialam plan pokazania wam pyskaAle mam tylko kam,internetowa,ktora robi byle jakie zdjecia.Ale sprobuje wieczorkiem ,po myciu.No i nie umiem zalaczyc zdjecia

o w morde,pstryknelam zdjecia kamerka-ale morda I mialbym to jeszcze powyciskac??
Stary 2006-07-28, 17:10   #1669
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Heheh to ja Ci teraz nie dam spokoju Pokazuj foto i sie nie wykrecaj ze ząłczyc nie potrafisz
Stary 2006-07-28, 17:14   #1670
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Heheh to ja Ci teraz nie dam spokoju Pokazuj foto i sie nie wykrecaj ze ząłczyc nie potrafisz
pokaze,pokaze,a co mi tam.Zaraz ide pod prysznic,umyje kudly,pysk i sie pokaze.Ale nie ma co ogladac-jaks zapryszczona gebaI znow musze sie dzis poopalac,a to pracochlonne jest
Stary 2006-07-28, 17:33   #1671
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

a myślisz, ze moja to jaka? czekam na zdjecie
Stary 2006-07-28, 18:26   #1672
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
a myślisz, ze moja to jaka? czekam na zdjecie
Ostrzegalam.Prosze pamietac,ze mam lat 27 i nie mam na sobie grama tapety.No ,ale tu o prychole chodzilo,a tego mi nie brak.

Zdjecia sa naprawde kiepskiej jakosci...

Edytowane przez Little Angel
Czas edycji: 2006-07-28 o 21:41
Stary 2006-07-28, 18:45   #1673
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Wygladasz ładnie, żadne pryszcze Ci urody nie ujmują I masz takie piękne czyste czołooo Moje jest obsiane
Stary 2006-07-28, 18:47   #1674
Nidava
Raczkowanie

GG do Nidava

dziekuje Wam dziewczyny - Aniolku, Cieniu, Aniu i Ziuto - za cieple slowa. nie spodziewalam sie takiego odzewu.. zazwyczaj czuje sie jakos tak nie wiem.. ignorowana czy cos.
dzieki Wam ten watek to jedyne miejsce, w ktorym tak naprawde moge sie wyzalic. bo ja z nikim nie rozmawiam o moich problemach.. ani z rodzina, ani z przyjaciolmi.. nie potrafie. to bardzo meczace jak musze sie tak sama z tym wszystkim dusic.
dlatego ciesze sie, ze przy Was moglam sie chociaz troche otworzyc.
swoja droga to zadziwiajace, ze znajac sie tylko wirtualnie jakos potrafimy sie razem dogadac. chcialabym sie z Wami spotkac na zywo, zeby pogadac.. niekoniecznie o problemach twarzowych.
czarne mysli troche przeszly.. staram sie nie myslec o tym stadzie nieproszonych gosci na gebie.
po prostu jest mi ciezko.. przez twarz.. moje cialo, ktorego nienawidze.. dziwne nawyki.. zycie osobiste. czasem mam wrazenie, ze jestem jednym wielkim chodzacym niewypalem. tego nikt niestety zmienic nie moze, nikt nie jest w stanie. nie potrafie siebie zaakceptowac.. i nie mam zamiaru.

Nidava jest offline  
Stary 2006-07-28, 18:54   #1675
Nidava
Raczkowanie

GG do Nidava

Cytat:
Ostrzegalam.Prosze pamietac,ze mam lat 27 i nie mam na sobie grama tapety.No ,ale tu o prychole chodzilo,a tego mi nie brak.
nie mialas przed czym ostrzegac. jestes sliczna.. cudne wlosy, oczka, brewki, bardzo dziewczeca buzia. chcialabym sie z Toba zamienic...
27 lat powiadasz.. wygladasz na 20.
naprawde ladna z Ciebie dziewczyna!

Nidava jest offline  
Stary 2006-07-28, 18:57   #1676
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Nidava
dzieki Wam ten watek to jedyne miejsce, w ktorym tak naprawde moge sie wyzalic. bo ja z nikim nie rozmawiam o moich problemach.. ani z rodzina, ani z przyjaciolmi.. nie potrafie. to bardzo meczace jak musze sie tak sama z tym wszystkim dusic.
ja też z nikim o tym nie rozmawiam, w ogóle nie zaczynam takicch tematów, jeżeli ktos znajomy zacznie mówić coś na ten temat ja próbuje obrócic to jakoś w żart i nawijam o czymś innym. Nie tylko ja mam takie problemy, ale i tak mam wrażenie ze wtedy kazdy sie an mnie gapi Jedynie czasami mama wysłucha moich narzekań....
Cytat:
po prostu jest mi ciezko.. przez twarz.. moje cialo, ktorego nienawidze.. dziwne nawyki.. zycie osobiste. czasem mam wrazenie, ze jestem jednym wielkim chodzacym niewypalem. tego nikt niestety zmienic nie moze, nikt nie jest w stanie. nie potrafie siebie zaakceptowac.. i nie mam zamiaru.
ja już czasami mam dosyc wszystkich, tych moich znajomych upijajacych się wieczorami nudzę sie z nimi, bo co ja mam robić? Słuchac co chwile ich beków, albo oglądac jak biegają za krzaczek? Czuję się inna, bo nie robie tego samego, bo mam to cois na twarzy i w ogóle parę innych rzeczy. Dlatego robie sobie dni d.a siebie, z nikim się nie spotykam, próbuje odpoczac w domym zaciszu, tak jak dzisiaj. Wbrew pozorom takie samotne chwile czasami poprawiaja humor. Życzę Ci abys jednak dała sobie szanse problemy z cerą kiedys znikną inne też sie jakos rozwiążą. Życie jest pełene niespodzianek i rozczarowań.
Stary 2006-07-28, 18:58   #1677
Little Angel
Wtajemniczenie

NIdavko nie wiem jak wygladasz,jakie jest twoje cialo.Ale istnieje jeden wielki niezaprzeczalny fakt.Dano ci tylko jedno zycie i jedno cialo.Innego nie bedzie.I coz zamierzasz z tym faktem zrobic?Jesli bedziesz tak bardzo siebie nieznosic,za pare latek zauwazysz,ze zycie przecieka ci miedzy palcami.Ja doszlam do takiego wniosku juz kilka latek temu,zaakceptowalam to co mi dano i tyle.To nie jest proste,ale jaki mamy wybor?Ciagle siebie nienawidziec bo cos z nami nie tak?
Nidavko jestes wartosciowa,ja to wiem.Szkoda,ze ty tego nie czujesz. Jestes wazna,potrzebna...pokocha j siebie choc troszke
Nidavko,ja tez kiedys bylam w twoim wieku i tez mialam niskie poczucie wasnej wartosci Odzyj dziewczyno.
Shadi

Edytowane przez Little Angel
Czas edycji: 2006-07-28 o 19:19
Stary 2006-07-28, 19:33   #1678
Nidava
Raczkowanie

GG do Nidava

Cytat:
ja też z nikim o tym nie rozmawiam, w ogóle nie zaczynam takicch tematów, jeżeli ktos znajomy zacznie mówić coś na ten temat ja próbuje obrócic to jakoś w żart i nawijam o czymś innym. Nie tylko ja mam takie problemy, ale i tak mam wrażenie ze wtedy kazdy sie an mnie gapi Jedynie czasami mama wysłucha moich narzekań....
wlasciwie to ja mam gdzies to, co sobie inni o mnie mysla. nie obchodzi mnie, ze cos im moze sie we mnie nie podobac. chociaz chyba nigdy nie mialam takiej sytuacji, zeby ktos mi wypominal problemy z cera... i dobrze, bo to cholernie chamskie. co poniektorzy za to potrafili ostro dojechac w innych sprawach dotyczacych mojego wygladu. nie rozumiem dlaczego ludzie robia sobie taka cholerna przykrosc?!
ja wlasnie mam ten klopot, bo z nikim nie rozmawiam o moich problemach. naprawde z nikim. w domu praktycznie nie rozmawiamy, chyba ze o bzdurach, o szkole [?!]. ze znajomymi jest podobnie. zazwyczaj to tylko takie gadki-szmatki.. chociaz czesto gadamy tez na powazne tematy, ale to tylko o czyims problemie, nigdy o moim. dlaczego? bo nie chce. nie potrafie. to sie nie zmieni. od zawsze sama musialam meczyc sie z klopotami i tak juz pozostanie. to bardzo meczy, ale mozna sie przyzwyczaic... chociaz w glebi ducha chcialabym, zeby bylo inaczej. ale nie bedzie. i prosze, nie piszcie, zebym postarala sie przelamac i z kims pogadac, otworzyc sie, bo wierzcie mi - probowalam.. tyle razy, ale po prostu nie moglam.

Cytat:
Wbrew pozorom takie samotne chwile czasami poprawiaja humor. Życzę Ci abys jednak dała sobie szanse problemy z cerą kiedys znikną inne też sie jakos rozwiążą. Życie jest pełene niespodzianek i rozczarowań.
tez czesto lubie pobyc sama. to mnie uspokaja, odpreza.. ale i niestety za dlugie takie przesiadywanie w samotnosci tylko wzmaga moje czarne mysli. dlatego wole przebywac w wiekszych grupach, smiac sie, szalec.. nie myslec o problemach, udawac ze ich nie ma.. chociaz sa i wiekszosc mnie po prostu przerasta, tylko ze praktycznie nikt tego nie widzi. potrafie dobrze sie zakamuflowac, tak ze dla przecietnego obserwatora wygladam na normalna, szczesliwa nastolatke.. a przeciez tak wcale nie jest.
wiem, ze zle robie. wiem!

Nidava jest offline  
Stary 2006-07-28, 19:43   #1679
Little Angel
Wtajemniczenie

Nidavko,dzieki za te mile komplementy

A co do ciebie-nic na sile.Wszystko przychodzi z czasem,nawet swiadomosc samego siebie.
Dobrze robisz,ze jestes wsrod ludzi.Kazdy lubi pobyc sam,ale bycie wsrod ludzi tez ma swoje zalety,mnostwo zalet.

Nie zamykaj sie.Jesli nie mozesz/nie chcesz rozmawiac ze znajomymi o sobie to tego nie rob.Czasem lepiej jest pogadac z kims obcym,kto patrzy na ciebie zupelnie innaczej niz ktos znajomy-od tego masz nas

Lepiej nam powiedziec sto bardzo glupich rzeczy niz zrobic jedna.

Gadam od rzeczy,a to dlatego,ze glodna jestem jak diabli
Stary 2006-07-28, 19:48   #1680
Nidava
Raczkowanie

GG do Nidava

Cytat:
Dano ci tylko jedno zycie i jedno cialo.Innego nie bedzie.I coz zamierzasz z tym faktem zrobic?Jesli bedziesz tak bardzo siebie nieznosic,za pare latek zauwazysz,ze zycie przecieka ci miedzy palcami.
ja doskonale wiem czym to grozi. naprawde. malo tego... juz czuje, ze zycie mi ucieka, tak szybko, ze nie jestem w stanie nic zrobic. nie potrafie tego wszystkiego zatrzymac. na domiar zlego sama to napedzam, sama wyrzadzam sobie krzywde, sama marnuje to cholerne zycie... ale co innego mam z nim robic?! takie zycie do niczego sie nie nadaje. i to boli.
wiem, ze sa na swiecie ludzie, ktorzy wycierpieli wiecej ode mnie, ktorzy mieli niewyobrazalnie gorsze zycie. nie jestem egositka. nie twierdze, ze moje problemy sa najwazniejsze, ze przezylam bog-wie-jakie katusze.
ja na szczescie wierze, ze po smierci dusza odradza sie w nowym ludzkim ciele. ale to przeciez nie czas, zeby czekac na smierc.

Cytat:
Nidavko jestes wartosciowa,ja to wiem.Szkoda,ze ty tego nie czujesz. Jestes wazna,potrzebna...pokocha j siebie choc troszke
Nidavko,ja tez kiedys bylam w twoim wieku i tez mialam niskie poczucie wasnej wartosci Odzyj dziewczyno.
Shadi
dziekuje, ze jestes przy mnie. to wiele dla mnie znaczy. nawet nie wiesz jak wiele... tyle cieplych szczerych slow... naprawde dziekuje.
wiedz, ze ja sie staram pracowac nad soba. caly czas. jest ciezko, cholernie ciezko. ale nikt nie mowil, ze bedzie latwo.

Nidava jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości