Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-07-31, 23:12   #1741
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ogoglnie differin ma złuszczac

własnie mzyłam paste, efekt prawie zaden, za to skora piecze....teraz jest brevoxyl jaga jaką masz pastę?
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-08-01, 10:17   #1742
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

musze sie pochwalić że wczoraj tez nic mimo że humor miałam kiepski, poszłam się wieczorem kąpać, myć włosy, więc typowe momenty zamachu na własną twarz ale jednak nic nie zrobiłam, chociaz naciągałam już skóre i dojrząłam 2 obiekty czarne, ale powiedziałam głośno Nie i zaczełam się myc
widac mówienie głośno Nie i wyrażanie swoje sprzeciwu głosno do lustra działa na ręce

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-01, 10:34   #1743
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

tak trzymaj
Stary 2006-08-01, 10:44   #1744
ziuta.
Rozeznanie

Bluegirl jestem z ciebie dumna
Szkoda że ze mnie nie można. po mojej ostatniej masakrze 2 dni temu dziś akurat jest odzew i mnie wysypało
I oczywiście rano już sobie powyciskałam takich kilka koło brwi i wyglądam jakbym miała spuchnięte oko!
Ja też spróbuje głośno mówic NIE. ciekawe czy moj ręce mnie posłuchają? moja mama pewnie pomyśli że jest ze mna bardzo źle sokro mówię sama do siebie ale co mi tam! i tak sie zachowuje jak wariatka
ziuta. jest offline  
Stary 2006-08-01, 12:02   #1745
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ziuta.
Bluegirl jestem z ciebie dumna
Szkoda że ze mnie nie można. po mojej ostatniej masakrze 2 dni temu dziś akurat jest odzew i mnie wysypało
I oczywiście rano już sobie powyciskałam takich kilka koło brwi i wyglądam jakbym miała spuchnięte oko!
Ja też spróbuje głośno mówic NIE. ciekawe czy moj ręce mnie posłuchają? moja mama pewnie pomyśli że jest ze mna bardzo źle sokro mówię sama do siebie ale co mi tam! i tak sie zachowuje jak wariatka
ja tez jestem ogromnie z siebie dumna jak nigdy
mam nadzieje że nie przestanie skutkowac sposób wrzeszczenia przed lustrem na siebie i ręce, nie wiem czy to mój własny głos tak skutecznie odstrasza mnie od lustra

bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-01, 14:31   #1746
patrycjap
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bluegirl
ja tez jestem ogromnie z siebie dumna jak nigdy
mam nadzieje że nie przestanie skutkowac sposób wrzeszczenia przed lustrem na siebie i ręce, nie wiem czy to mój własny głos tak skutecznie odstrasza mnie od lustra
Brawo !!! Cieszę się że znalazłaś dobry sposób na (nie)wyciskanie
Hmm muszę powiedzieć, że u mnie też dobrze Mam kilka ropniaków i rano jak zmywałam maść spojrzałam w lustro, przypatrzyłam się im dokładnie, ale nic nie wycisnęłam Trzymajcie kciuki żebym nic nie tknęła chociaż do wieczora... Zauważyłam też że mam już malutko zaskórników Moja skóra nareszcie odzyskuje zdrowie i to wszytsko dzięki wam, gdyby nie wy nie poszłabym do dermatologa, nie ograniczyłabym wyciskania i dalej głupia wydawałabym pięniądze na nieskuteczne przereklamowane kosmetyki drogeryjne Teraz wiem co jest najlepsze dla mojej skóry i to wszystko dzięki wam wizażanki
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-01, 16:35   #1747
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aaliyah
Uwiezcie skora sama potrafi sie zregenerowac i oczyscic,
Zbyt piekne, zeby moglo byc prawdziwe...

Cytat:
Napisane przez aaliyah
pilingowac regularnie nawet a 3-4 razy w tygodniu tylko delikatnym pilingiem i omijajac stany zapalne,
Gorzej jak ma sie pryszcza na pryszczu i pryszcze stanowia wiekszy % niz zdrowa skora...

Ja juz wysiadam. Odstawilam Differin, ktory i tak mi nic nie dawal, mialam wrazenie, ze zatyka mi pory i powoduje jeszcze wiekszy wysyp. Filtr Biodermy tez odstawilam na polke - kolejny tluscioch,ktory na pewno nie przyczynil sie do poprawy stanu mojej cery.
Teraz smaruje sie normalnym podkladem bez flitra i mimo przebywania w Egipcie moja skora na twarzy wcale nie jest poparzona.

No i wyciskam co tylko sie da.Probowalam kiedys nie wyciskac i nic to nie pomoglo. Zreszta czasem wydaje mi sie bzdura, ze niewyciskanie pomaga cerze. Rok temu,kiedy stosowalam silnie zluszczajace leki, nic nie wyciskalam, bo nie bylo co wyciskac. Po kilku miesiacach kuracji pryszcze wrocily (a przeciez nic nie wyciskalam!!!), przez 2 miesiace nie ruszalam ich, liczylam, ze jaknie bede wyciskac, to same znikna? I co? I g....!!! Nie zniknely!
Wiec w moim przypadku niewyciskanie=poprawa cery to bzdura!
Przepraszam, ze taki ostry post wystosowalam, ale mam juz naprawde dosc!
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-08-01, 17:44   #1748
Little Angel
Wtajemniczenie

Gonia1-nie przepraszaj-to sie nazywa desperacja i tyle,zlosc,znuzenie.Wszys cy to znamy,wszyscy rozmumiemy U niektorych pomaga niewyciskanie-szybko pisza,ze zostawili skore w spokoju i pyszczki sie robia gladziutkie.Ja tak nie mam,tez bym chciala tak.Ja staram sie nie wycikskac-ale nie dlatego,ze moja cera cudownie ozdrowieje,ale dlatego,ze nie chce roznosic zarazy oraz narobic sobie blizn(nie mam ani jednej jakos udalo mi sie przez te kilka lat nie zrobic sobie krzywdy).
Niektorzy pisza,ze np.wyjechali na wakacje(a tam zero pilingow,maseczek,super higieny)i tam obserwuja gwaltowna poprawe.Do tej grupy tez nie nalezena wszelkich wyjazdach zawsze wygladam"kwitnaco"(pryszc ze kwitna az milo).

Czasem mam ochote w akcie desperacji zgodzic sie na leczenie tym polskim ROA(ale wiem,ze sie nie zgodze,to tylko mysli, nic wiecej).I nie dziwie sie ludziom,ze oni to biora.Bo po ilus tam latach bezowocnej walki czlowiek ma juz po prostu zwyczajnie dosc.

Nie mamy lekko.
Little Angel jest offline  
Stary 2006-08-01, 19:43   #1749
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

oj nie mamy, nie mamy. Ja własnie zauwzyłam ze cera mi sie poprawia jak jestem poza domem, nie pielegnuje sie tak bardzo. Chyba klimat mi nie słuzyAle ja do tetej swojej pielegnacji jesterm jzu przyzwyczjona i trudno byłoby mi ja zmienic.
Stary 2006-08-01, 20:19   #1750
Little Angel
Wtajemniczenie

Ja tez jestem przyzwyczajona do takiej a nie innej pielegnacji i nawykow.
A jak wychodze z kolezankami i mamy siedziec gdzies na zewnatrz,one juz wiedza,ze musza wybrac miejsce zacienione aby nie stalo mi sie kuku w gebe

Blue-tak trzymaj.Strupom mowimy NIE!kurcze,moze tobie sie poprawi bez wyciskania Mydlo siarkowe juz sobie prawie poradzilo z moimi plerami i dekoldem(byla tam masa drobiazgow,dopiero cos sie zaczynalo)
Stary 2006-08-01, 23:13   #1751
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

a włąsnie mis ie przypomniało, ze chodziłam cały dzien dzisiaj wiedzac, że mam cos zrobic, ale zapomniałam co. Miałam sobie kupic mydlo siarkowe, bo moje się rozpuściło

Dzisiaj byłam nad jeziorkiem, jak przyszłam do domu is pojrzałam w lustro tos ie przeraziłam, policzki miałam suche jak pergiamin, Boże co w tej wodzie siedzi?
Sorry, ze całkowicie nie na temat... ale jestem wymeczona i muszę troche pogledzić
Stary 2006-08-02, 00:34   #1752
aaliyah
Zakorzenienie

Gonio1, nie dziwie sie ze jestes taka sceptyczna co do samoregeneracji cery Sama to przerabialam. Ale jaki wybor - cera wyciskana i maltretowana odwdzieczy ci sie jeszcze wiekszym wysypem pryszczy. Trzeba z tym walczyc ( z wyciskaniem). Oczywiscie ze cudow nie ma, trzeba o twarzyczke dbac i nie dotykac w ogole rekami w ciagu dnia gdyz to najprostszy sposob dla bakterii zeby sie dostaly na skore i zrobily "balagan"...

Dla cery z duza iloscia ropnych wypryskow polecam pilingi enzymatyczne, poniewaz nie trzeba trzec nimi twarzy to nie ma obawy ze sie jakis pryszcz zmasakruje i rozniesie na reszte twarzy. Ja osobiscie uzywalam soraji, polecam.
aaliyah jest offline  
Stary 2006-08-02, 01:04   #1753
Minerwa
Raczkowanie

mi najbardziej pomogala masc Benzacne do kupienia za kilka zlotych w aptece. Sa dwa stezenia tego cuda, lepiej zaczac od lagodniejszej. Jak mialam wysyp na calej twarzy nakladalam na godzinke cienka warstwa na cala twarz, jak kilka niespodzianek punktowo na noc.
Naprawde szybko przysusza syfki, ladnie po tym znikaja. Tak wiec zamiast wyciskac punktowo smarowa wszystko co znajdziemy
Minerwa jest offline  
Stary 2006-08-02, 07:32   #1754
bluegirl
Zakorzenienie

wczoraj tez było dobrze, może nie idealnie, bo dzien był stresujący, ale tak sobie słuchając muzyki na oslep drapnęłam jednego, zamysliłam się, poszłam do lustra, a tam widać ze jest paskuda na zewnątrz, więc jedynie troche przycisnęłam że paskude wyjąć i tyle, dla mnie to i tak sukces że nie było kolejnych zapomniałam wczoraj o gadaniu do rak i to może dlatego, dziś kolejny stresujący dzień zobaczymy

bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-02, 10:50   #1755
ziuta.
Rozeznanie

a mi się już nie chce nawet pisać, tylko ryczeć
Co mi się przez noc podgoją przyszcze to je rano cisne i rozdrapuje i tak już 3 dzień chyba. błędne koło
niech mnie ktoś
Jak się smieję to mnie twarz boli od tych rozwalonych pryszczy
ziuta. jest offline  
Stary 2006-08-02, 11:47   #1756
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ziuta.
a mi się już nie chce nawet pisać, tylko ryczeć
Co mi się przez noc podgoją przyszcze to je rano cisne i rozdrapuje i tak już 3 dzień chyba. błędne koło
niech mnie ktoś
Jak się smieję to mnie twarz boli od tych rozwalonych pryszczy
najgorsze sa takie ataki, potrzeba porządengo kopa żeby przestac dociskac w kółko, najlepiej jest się czymś zająć, ale nie zawsze jest czym do tego stopnia zeby nie myślec i nie szukać okazji na małe rozdrapywanie i dociskanie

bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-02, 12:41   #1757
patrycjap
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bluegirl
najgorsze sa takie ataki, potrzeba porządengo kopa żeby przestac dociskac w kółko, najlepiej jest się czymś zająć, ale nie zawsze jest czym do tego stopnia zeby nie myślec i nie szukać okazji na małe rozdrapywanie i dociskanie
Oj tak cięzko jest cały czas być czymś zajętą... Ja mam na przykład tak, że jak siedze przed kompem i się zastanawiam co jeszcze napisać albo co zaobaczyć w necie, to zaczynam sie drapać Ten odruch jest mi najciężej pokonać Dzisiaj wycisnęłam dwa pryszczochy które mnie strasznie bolały Ale żałuje tego bo miałam NIC nie wyciskać... No ale juz po ptakach... teraz moge tylko czekać aż skóra się ładnie zagoi Wczoraj wyprosiłam kolejne próbki filterków Antka 20 i Bioderme 50+ niestety oba w postaci kremu Kurde jakoś nie moge się do tych filtrów wogóle przekonać
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-02, 12:49   #1758
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

tez tak miałam, ze nadusiła,, a potem ruszyc twarzą nie mogłam okropne. ziuto, musisz przestać dusić, bo inczej to się nigdy nie zagoi
Stary 2006-08-02, 18:12   #1759
ziuta.
Rozeznanie

Dziewczyny, ja sie staram ale mi to nie wychodzi!
przez cały dzień omijam lustra a wieczorem i rano jak myje twarz to wszystko widać i chce to zlikwidować (wycisnąć). Czoło mi się ładnie zagoiło ale poliki mam straszne
Ale dziś się nie poddam i bede walczyć! NIC DZIS NIE WYCISNE nie licząc tego co było rano ale czasu się nie da cofnąć niestety
obym jutro sie mogła pochwalić
ziuta. jest offline  
Stary 2006-08-02, 19:10   #1760
Little Angel
Wtajemniczenie

Ziuta-zrob sobie mniejsze swiatlo podczas mycia buzi.Nie bedziesz widziala kazdego drobiazgu wiec nie dostrzezesz "obiektow"do wyeliminowania.I nie mysl tyle o buzi.Umyj,zapackaj i tyle.
Stary 2006-08-02, 21:42   #1761
AaniaA
Zakorzenienie

witam Was Dziewczynki .

bluegirl jestem z Ciebie bardzo dumna . tak dalej .

partycjop to super, ze wypoczelas . i nie skub buziaka .

ziutko. prosze Cie nie grzeb juz przy buzi . mam nadzieje, ze jutro Twoje posty beda optymistyczne .

Goniu1 moze zacznij cos stosowac na bazie retinoidow .

Nidavko oj jo joj . ja tez chetnie Cie wyslucham. jesli chcesz to pisz do mnie .

In_ThE_ShAdOwS i jak tam Ci idzie?!

Little Angel z Ciebie to silna Kobietka . ja tez mam przyjaciolke, ktora jest teraz w Anglii i czekam na nia z utesknieniem .

a co u mnie... bylam u rodzicow. dzis wrocilam pociagiem. synio zostal u nich na wakacje na dwa tygodnie . dostalam okres w pon. i troche twarz mi sie pogorszyla . kolo brwi wywalilo mi wielgachna gule, z ktora nic nie idzie zrobic . pamietam, ze w tym miejscu byl zaskornik okolo 2 tygodni, a teraz powstala z tego ta bolaca, olbrzymia paskuda . kurcze, a ja w sobote mam byc matka chrzestna na chrzcinach i co... na zdjeciach bede wygladac jak niewiadomo co . moze do soboty sie poprawi albo i nie .

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2006-08-03 o 09:58
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-02, 22:18   #1762
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

AniaA Ja nie ruszam, tego czego amm nei ruszać Wycisnełam pare razy ale nie jest zle...Własnie wrociłam od laryngologa, powiedziała, ze mi dziasło narosło an rosnace ósemki, przez ktore teraaz sie przebijają i od tego moze mi sie to wszystko robic, bole ucha, gardła. Trzeba sie tym szybko zajac bo moze sie zrobic stan zapalny a teraz mam infekcje ucha po kapilei w jeziorze i siedze z wielką wata w uchu...
Mam nadzieje, że gule Ci znikne,a lbo się zmniejsza, ale za niic ich nei ruszaj, chyba, że bedziesz pewna, ze mozna je wycisnac. Ja stosuje na takei tribiotic, zeby sie goiły szybciej.
Stary 2006-08-02, 22:29   #1763
AaniaA
Zakorzenienie

oj znam ten bol zwiazany z wyzynajacymi sie osemkami . wspolczuje Ci bardzo . In_ThE_ShAdOwS i co - bedziesz podcinac dziaselka ?! ja wlasnie tak zrobilam i po tym bylo lepiej. osemka miala wtedy wiecej miejsca .

i jeszcze to Twoje ucho . dziwne, ale w lecie to czesto zdarza sie ludziom. moj tz walczy teraz z uchem, mojej znajomej maz ma tez zapalenie ucha . rany, to jak jakas epidemia .

a, i dziekuje za przypomnienie o tribioticu . posmaruje sie nim dzisiaj na noc . jutro pewnie bedzie to jeszcze gorzej wygladac, ze sie wystrasze .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-02, 22:36   #1764
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Pójde jeszcze do chirurga, ale raczej ucinac będę, o zgrozo
A uszy to ja mam zawsze raz w roku chore w lato to mozliwe ze tez od wody, która dostaje sie do ucha wewnętrzego, tak mi to tłumaczyła p. laryngolog. Oby to powycinali, ucho przestało bolec i będe miała od nowego roku szkonego aparacik an gorna szczeke, ja sie niesmaowicie ciesze ze wreszcie proste bedą

Ja już sie trochę przyzywyczaiłam do mojego wyglądu, chociaz jeszcze czasami mnie zaskakuje
Stary 2006-08-02, 22:44   #1765
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
ale raczej ucinac będę, o zgrozo
nie taki diabel straszny jak go maluja .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-02, 23:35   #1766
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

Rzadko posty w tym wątku piszę, ale niech mi któraś dokopie plisss.
Właśnie powyciskałam zaskórniki z brody i jest cała czerwona i spóchnięta i jeszcze wycisnęłam jednego na czole i wyglądam jak skończona idiotka
Jutro rano jak się zobaczę to chyba umrę, taki mnie widok czeka, bo nie sadzę żeby mi to się przez noc ustabilizowało
Stary 2006-08-03, 08:18   #1767
bluegirl
Zakorzenienie

wczoraj nabroiłam, godzinę przed planowanym wyjściem, ale efekt był dobry, były to 2 intruzy z serii wielkich, wychodzacych w ciągu godziny w ogromny wykwit, wystarczy odrobine przycisnąć i wystrzela, dzięki temu nie było już ogromnego potwora, szybko się zagoił dziś prawie śladu nie ma, bo tylko jedna mała dziurką wyszedł, więc nie ma zaczerwienienia czy strupka
ale przed chwila zabrałam się za małe czarne zapchane pory na czole, wycisnełam kilka wszystkie wyszły, ale dzis jeszcze bedzie czerwone czoło, ale to te takie kulki które ładnie wychodza więc tez nie powinno być tragicznie, trzeba było je usunąc bo same by nie wyszły, chyba że na jesieni przy planowanym złuszczaniu Zorac lub Acne Derm

bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-03, 08:32   #1768
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia
Rzadko posty w tym wątku piszę, ale niech mi któraś dokopie plisss.
Właśnie powyciskałam zaskórniki z brody i jest cała czerwona i spóchnięta i jeszcze wycisnęłam jednego na czole i wyglądam jak skończona idiotka
Jutro rano jak się zobaczę to chyba umrę, taki mnie widok czeka, bo nie sadzę żeby mi to się przez noc ustabilizowało
Buena Dzidzia proszone lanie .

u mnie ta gula wyglada tragicznie, nic nie pomaga . opuchlizna nie chce zejsc . a "najlepsze" jest to, ze nie ruszalam, a to i tak bylo napuchniete .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-03, 11:22   #1769
ziuta.
Rozeznanie

Dziekuje dziewczynki
Nic wczoraj nie nabroiłam (tylko 1 mały pryszczyk ale on i tak sie nie liczył )
A dziś rano jak myłam twarz to takie coś co mi się zrobiło koło brwi, się rozwaliło i musiałam dziada wykończyć
Więc z jednej strony jestem z siebie dumna ale i tak mam doła
Czuje sie jakoś tak że lepiej nie mówić
Ale nie będę Wam psuc humoru.
AaniaA mi zawsze na gule pomaga olejek z drzewa herbacianego.
ziuta. jest offline  
Stary 2006-08-03, 12:36   #1770
AaniaA
Zakorzenienie

to sie ciesze ziuto., ze wczoraj juz bylo lepiej .

ja tez nie mam humoru .
AaniaA jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości