Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-05, 11:18   #1831
AaniaA
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Little Angel dziekuje .

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Nidava chyba sie poddala cos mi sie wydaje.
oj to byloby niedobrze .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-05, 11:50   #1832
rudarybcia
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia

a ja wstalam sobie rano, dotknelam buzki...mysle sobie...nawet gladka, nic nowego od wczoraj...poszlam do lazienki i jak nie zaczne sie molestowac...no i tak wlasnie rano nie bylo nic...a teraz hiroshima!!!!!posmaarowal am sie wyciagiem z oczaru wigirijskiego...troche sie lepie ale moze szybciej mi zejda zaczerwienienia...czasami to mi sie wydaje ze ja juz nie naucze sie nie dotykac buzi
rudarybcia jest offline  
Stary 2006-08-05, 12:43   #1833
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rudarybcia
a ja wstalam sobie rano, dotknelam buzki...mysle sobie...nawet gladka, nic nowego od wczoraj...poszlam do lazienki i jak nie zaczne sie molestowac...no i tak wlasnie rano nie bylo nic...a teraz hiroshima!!!!!posmaarowal am sie wyciagiem z oczaru wigirijskiego...troche sie lepie ale moze szybciej mi zejda zaczerwienienia...czasami to mi sie wydaje ze ja juz nie naucze sie nie dotykac buzi
ej no nie, rudarybcia po co wzielas sie za to maskarowanie buzi ....
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-05, 13:48   #1834
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Boże, a ja przyłam załamanie mam okropnie duzo plam! I to wcale nie od wyciskania po prostu po kazdym syfie zostaje mi plamisko. I tak już mam tylko dwie krosteczki ale z tym czym wyglada to ajk prawdziwy wysyp i jak ja mam do ludiz wyjsc? Masakra Ale powiało...takim pesymizmem A Little_Angel taka optymistka

Własnie ciekawe co z Nidavą?
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-08-05, 13:50   #1835
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Gladka cera nalezy sie cieszyc,a nie ja mordowacNastepnym razem przypomij sobie jak bedziesz wygladala "po"-sto razy gorzej niz "przed".Nie przejmuj sie,zejdzie
Little Angel jest offline  
Stary 2006-08-05, 13:56   #1836
patrycjap
Raczkowanie

Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Nie wiem co mnie ostatnio napadło żeby te dziady powyciskać Ale acnemycin mnie troche podratował... I nawet gula zniknęła bez zakwitania Little Angel Twój optymizm jest powalający Naprawde dodaje mi otuchy i pewnie nie tylko mi Trudno mi nie wyciskać i drapać ale będe się starała powstrzymywać...
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-05, 14:07   #1837
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

u mnie wszystko zaczyna sie goić, ale nie dociskam nic, mam nadzieję że do wieczora nic nie tknę, później zrobie maseczke posmaruje maścia nagietkowa niech się goi dobrze głowy do góry, nastepnym razem się nie damy

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-05, 14:35   #1838
AaniaA
Zakorzenienie

za to ja ruszylam takie jedno cos , ale to byl mus, bo cos mi sie nie chcialo goic i wciaz bolalo i puchlo. no i dobrze, ze pomoglam, gdyz siedzial tam taki zaskornik bolacy, ze hej . teraz mam plame czerwona oczywiscie, ale przynajmniej oczyszczona .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-05, 15:04   #1839
patrycjap
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bluegirl
u mnie wszystko zaczyna sie goić, ale nie dociskam nic, mam nadzieję że do wieczora nic nie tknę, później zrobie maseczke posmaruje maścia nagietkowa niech się goi dobrze głowy do góry, nastepnym razem się nie damy
U mnie podobnie jak u Bluegirl, wszystko powoli sie goi, po ostatnich masakrach Wczoraj miałam kilka wyciśniętych prycholi które strasznie mi nabrzmialy, ale naszczęście dzisiaj już jest dobrze, jak przejade ręką po twarzy to czuje tylko strupki Przedwczoraj posmarowałam się na noc skinorenem i zgodnie z moim planem wczoraj też powinnam, ale posmarowałam się acnemycinem bo po wyciskaniu rozniosłam sobie syfy na całą twarz i musiałam je czymś szybko załagodzić... no i dobrze zrobiłam
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-05, 17:00   #1840
AaniaA
Zakorzenienie

no a ja ta pozostalosc po guli kolo brwi i to cudo, ktore dzis sobie fundnelam oraz cala reszte zakorektowalam i powiem szczerze, ze nie wyglada to za dobrze . myslalam, ze chociaz ta plama po guli bedzie jako tako wygladac, gdyz juz troche czasu minelo, a tu pudlo . podsumowujac - do dupy .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-05, 18:12   #1841
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Do dupy - a to tak samo jak u mnie Idiotka
Stary 2006-08-05, 18:16   #1842
patrycjap
Raczkowanie

Aniu troche mało czasu dajesz na zniknięcie takiemu dziadowi... musimy sie uzbroić w cierpliwość bo chyba tego nam najbardziej brakuje, co? Nie wiem co tobie pomaga , ale ja swoją zaatakowałam acnemycinem bo ta maść jest moim ostatnim wielkim odkryciem i juz po dziadydze Ale niestety ostatnio bo dokładnym przyjrzeniu się mojej cerze stwierdziłam że ewidentnie brakuje jej nawilżenia... I teraz mam dylemat czym ja nawilżyć, aby nie przetluszczała się bardziej, ani pory sie nie zapchały
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-05, 19:39   #1843
kaja95
Przyczajenie

Wink Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hmm... Moim zdaniem spróbuj porozmawiać o tym z mamą
kaja95 jest offline  
Stary 2006-08-05, 19:49   #1844
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez patrycjap
Aniu troche mało czasu dajesz na zniknięcie takiemu dziadowi... musimy sie uzbroić w cierpliwość bo chyba tego nam najbardziej brakuje, co? Nie wiem co tobie pomaga , ale ja swoją zaatakowałam acnemycinem bo ta maść jest moim ostatnim wielkim odkryciem i juz po dziadydze Ale niestety ostatnio bo dokładnym przyjrzeniu się mojej cerze stwierdziłam że ewidentnie brakuje jej nawilżenia... I teraz mam dylemat czym ja nawilżyć, aby nie przetluszczała się bardziej, ani pory sie nie zapchały
podobno svr robi swietne nawilzacze-ale o to musisz eksperta spytac-AaniaA uzywa komsetykow tej firmy i podobnko sa b.dobre.
U mnie takie wielkie paskudy,bolace i czerwone,ktorym czsem "pomagam"wyjsc goja sie jakies 2-3 dni zanim zrobia sie zupelnie plaskie i zostaje tylko strupek.AaniaA-cierpliwosciMasz teraz w ogole duzo pryszczy,plam?Jesienia bedziesz sie kwasic?Czy ten izotrex dzilala jak kwas?Chyba tak,bo to z retinodem chyba?

Dziewczynki,dziekuje za mile slowaTak bym chciala zarazic was moja wiara w poprawe oraz w to,ze warto niewyciskac za wszelka cene.Ja wiem,ze to zaprocentuje.Ale taj jak kiedys pisalam,wiele sie tu na z wami nauczylam-jeszcze wiecej tolerancji dla sibie i innych i spokojnego podejscia do tego wszystkiego.
Stary 2006-08-05, 21:53   #1845
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
podobno svr robi swietne nawilzacze-ale o to musisz eksperta spytac-AaniaA uzywa komsetykow tej firmy i podobnko sa b.dobre.
juz ja "ekspert" odpowiadam . no tak, kosmetyki svr-u to ja lubie . uzywam xeriali z svr-u. sa to kremy nawilzajace z mocznikiem. koszt za 50 ml okolo 50 zl. smaruje sie cienka warstwa buzke i jest git . wlasnie dzis wysmarowalam sie mocniejszym xerialem "xerial 5" (5% mocznika), jednak za bardzo sie po nim swiece w lecie, natomiast na miesiace jesienno-zimowe jest w sam raz . w taka letnia pogode uzywam "xerialine" (1,5% mocznika). kurcze, musze sprawdzic na ile taki kremik mi starcza .

Cytat:
AaniaA-cierpliwosciMasz teraz w ogole duzo pryszczy,plam?Jesienia bedziesz sie kwasic?Czy ten izotrex dzilala jak kwas?Chyba tak,bo to z retinodem chyba?
no wlasnie, cierpliwosci to mi brakuje . wydaje mi sie, ze ta gule - teraz to juz jej brak, tylko czerwone plame - mam z tydzien czasu, a przeciez od czwartku do soboty minely zaledwie 2 dni .

co do Twoich pytanek Little Angel - co do swiezych pryszczy to ich nie mam , bo koncze okres. za to mam teraz duzo plam , rozdrapanych dziadow (wygladaja tragicznie), ktore u mnie bardzo dlugo sie goja . izotrex jest retinoidem, wiec juz sie "katuje" . powiem Ci, ze on mi naprawde pomogl. jak napisalam tutaj, ze zaczynam uzywac izotrexu, to moje czolo bylo w OKROPNYM stanie . tak jak pisalam, mialam juz tyle tego na czole, ze jakby nawet zaczelo mnie obsyfiac po izotrexie to nie bylaby to dla mnie tragedia,bo i tak bylo masakrycznie. na szczescie pomogl . jednak ja mam mnostwo zaskornikow, ktore izotrex mi wyciaga. teraz okolice skroni sa nie za ciekawe i nie wiem czy to izotrex tak dziala czy po prostu wciaz tworza mi sie nowe dziady . w polowie wrzesnia mina 2 miesiace od uzywania izotrexu (a takiego opakowania mozna uzywac tylko przez 2 miesiace, a potem trzeba wyrzucic) i bede musiala miec nowa recepte i tym razem poprosze o retin A . jest on lepszy w konsystencji, gdyz jest w postaci kremu, a izotrex to zel, ktory potem sie "walkuje". zatem retin A od wrzesnia i pewnie glico A na przemian. lekarz mi powie co i jak . jednak swojego zdjatka bez niczego na buzce to nie zamieszcze , gdyz nie wygladam za dobrze.
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-06, 01:11   #1846
rudarybcia
Raczkowanie

no ja teoretycznie nic wiecej na razie nie ruszylam ale za to moj tż dorwal mi sie do pleców....zawsze stara sie to robic z miloscia, ale musi to komicznie wygladac, jak mi wyciska...jak małpka małpce.... no a potem zdezynfekowal dalacinem t. do twarzy też chciał się dobrać, ale mu powiedziałam, że co jak co ale cera to moja działka.... dobrej nocki...
rudarybcia jest offline  
Stary 2006-08-06, 08:06   #1847
bluegirl
Zakorzenienie

ja wczoraj nic nie tknęłam, jestem z siebie bardzo dumna troche podrapałam, ale przy takiech stresach to az dziw żeby nic nie ruszyc, ale i tak jest dobrze

bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-06, 09:05   #1848
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
no ja teoretycznie nic wiecej na razie nie ruszylam ale za to moj tż dorwal mi sie do pleców....zawsze stara sie to robic z miloscia, ale musi to komicznie wygladac, jak mi wyciska...jak małpka małpce.... no a potem zdezynfekowal dalacinem t. do twarzy też chciał się dobrać, ale mu powiedziałam, że co jak co ale cera to moja działka.... dobrej nocki...
nie mozna tak, ze ktos z rodziny pomaga . to samo ma bluegirl - jej mama przyklada reke do tego nalogu . i jak Wy dziewczyny bedziecie z tym walczyc, co ?! nie nie nie .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-06, 10:13   #1849
Little Angel
Wtajemniczenie

AaniaA-jesienia pewnie bedzie lepiej,znikna te przebarwienia,albo chociaz zjasnieja-od razu poczujesz sie lepiej i ladniej(poczekam na to zdjątko,cierpliwa jestem ).Wierze,ze z milionem przebarwien mozna sie czuc paskudnie dosc.Mi sie przebarwienia zbieraly calymi latami,po kazdym maluchu,krostce,po wszystkim.Differin sie z nimi rozprawil i po raz pierwszy od WIELU lat chodze bez korektora nawet(mam teraz kilka plamek,ale czym jest kilka plamek-niczym ).AaniaA-oby do jesieni.

Blue-widze,ze sie nie poddajesz-i bardzo ladnie Pamietaj,ze idziesz na wesele,ze hcesz byc ladna.Sama zobaczysz jakie beda efekty.

Rudarybcia-nie daj nikomu meczyc twoich pleckow,nie wolno
Stary 2006-08-06, 10:47   #1850
rudarybcia
Raczkowanie

buu..mam kryzys...dlaczego nie moge miec buzi jako takiej...juz nie mowie o super ekstra cerze, ale chociaz chce zeby bylo jako tako....macie dziewczynki racje, ze nie wolno dawac do wyciskania nikomu,bo czlowiek sie wtedy usprawiedliwia...a ze ja jeszcze nie mam wgladu do swoich plecow, to nie wiem co tam sie dzieje..izotrexu jeszcze nie uzywalam, szczerze powiedziawszy, pierwszy raz slysze ta nazwe. extrial svr tez..chyba nie jestem na czasie z lekami...niedobrze, niedobrze. we wrzesniu zrobie wywiad, chociaz ostatnio probowalam kupic glyco-a i nigdzie w aptekach nie bylo...( w jeleniej gorze!) pozdrawiam dziewczatka, do potem
rudarybcia jest offline  
Stary 2006-08-06, 10:54   #1851
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
buu..mam kryzys...dlaczego nie moge miec buzi jako takiej...juz nie mowie o super ekstra cerze, ale chociaz chce zeby bylo jako tako....macie dziewczynki racje, ze nie wolno dawac do wyciskania nikomu,bo czlowiek sie wtedy usprawiedliwia...a ze ja jeszcze nie mam wgladu do swoich plecow, to nie wiem co tam sie dzieje..izotrexu jeszcze nie uzywalam, szczerze powiedziawszy, pierwszy raz slysze ta nazwe. extrial svr tez..chyba nie jestem na czasie z lekami...niedobrze, niedobrze. we wrzesniu zrobie wywiad, chociaz ostatnio probowalam kupic glyco-a i nigdzie w aptekach nie bylo...( w jeleniej gorze!) pozdrawiam dziewczatka, do potem
Rudarybcia,tak juz mamy,ze cos z ta cera jest nie tak.Ja tez patrze z zazdroscia na gladkolice osoby i marze zebym i ja taka byla,a tu ciagle jakies klopoty...Ale wyciskaniem tego nie zalatwisz niestetyPoczytaj o tych wszystkich nowosciach i mozliwosciach,a nuz znajdziesz cos dla siebie.Mi poki co dobrze robi acne derm.
Stary 2006-08-06, 12:26   #1852
AaniaA
Zakorzenienie

rudarybcia nie drap chociaz w mniejszym stopniu .

Little Angel no nie wiem, czy jesien bedzie u mnie taka przelomowa. teraz mam czerwone kropki po rozdziubaniu i tak jak pisalam to troche sie bedzie goic .

a tak poza tym, to w poznaniu leje jak z cebra juz nastpeny dzien z kolei i to nie jest dobrze . kurcze, dlaczego w polsce nie ma normalnej pogody ?!
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-06, 17:41   #1853
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Wszystko mi sie goi po ostatniej masakrze No, akutalnie pełno strupów i jedno "coś" sie pod skórą robi Zauwazylam ze takie mi wychodze po nieprzespanej nocy jak sie zagadam na gg do 2 a wiec teraz chodze spac o 23 Zaraz sie do koscioła zbieram, trzeba sie bedzie w czapke z daszkiem zakamflowac
Stary 2006-08-06, 18:08   #1854
bluegirl
Zakorzenienie

u mnie dziś całkiem nieźle, wycisnęłam 3 ale gładko wyszły sladów zbytnich nie ma więc nie trzeba bedzie dociskać i najgorsze są chyba własnie takie momenty kiedy wychodzi dobrze, bo z ta mysla wyciskamy następnym razem a wtedy zazwyczaj nie jest tak dobrze

bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-06, 18:29   #1855
rudarybcia
Raczkowanie

In the Shadows, ja tez zauwazylam u mnei prawidlowosc....nieprzesp ana noc....rano syfow cala geba!!
Little Angel, wlasnie nie wiedzialam czy mam sobie zakupic acne derm, czy glyco-a i w koncu stanelo na tym, ze zdecydowalam sie skonczyc differin, dalacin t, acnemycin, i kwas AHA-BHA z Neogils i oczar i potem bede nowe kupowac...bo jak sie obkupie teraz to przestane miec orientacje co na mnie dobrze dziala a co nie...po differinie poczatkowo bylo lepiej, ale teraz juz mam wrazenie ze nie skutkuje...
tja, nie mamy gladkich cer, ale za to jestesmy mistrzyniami kamuflarzu))
wlasnie siedze, pisze prace mgr, mojego tz wyslalam do sypialni przed tv, a sama mam na gebie biala maske z proactiv. wygada i smierdzi okropnie...((
aha, 1 sukces....nie dalam tz dorwac sie do plecow...hehe, zinterpretowal to jak baba...myslac ze juz go nie kocham ) hihiih
rudarybcia jest offline  
Stary 2006-08-06, 18:47   #1856
nianiusia
Przyczajenie

Ja zaczęłam wyciskać jak byłam młodziutka i moja cera była nienaruszona ani jednym "alienem"... czemu? patrzyłam co tam mama dłubie w tym nosie itd... i ja tez tak chciałam szukałam dziury w całym i mam co chciałam. Rozszeżone pory, które teraz muszę oczyszczać... tj.cisnąć bo nawet peelingi i maseczki, nie są w stanie oczyscic tak jakbym tego chciała, na szczęście jak mnie nachodzi, potrafię się opanować i przynajmniej wyciskać przez nasączone tonikiem waciki - na miękko... mniejsze zło.
nianiusia jest offline  
Stary 2006-08-06, 20:45   #1857
patrycjap
Raczkowanie

Nianusiu tak już to jest że jeśli się wyciska (zwłaszcza wągry) pory szybciej się zanieczyszczają Ja przekonałam się o tym wyciskając kiedyś właśnie wągry, im więcej wyciskałam tym szybciej potem delikwent się "odnawiał"
A u mnie jest lepiej... Wiadomo dobrze być narazie jeszcze nie może (to logiczne ) I niestety skinoren narazie troche psuje to co robi aknemycin... Kwas wyciągnął mi wszystko na wierzch, po tym jak aknemycin wszystko mi przysuszył :| No ale narazie posmarowałam się skinorenem 2 razy... Little Angel a na ciebie jak acne derm działa? Rudarybciu ciesze sie że nie dałaś zmasakrować swoich plecków Ja kiedyś prosiłam mame żeby mi wyciskała syfy na plecach, al później zauważyłam że jest tylko gorzej i już nie pozwalałam jej nic ruszyć... Jedynie teraz ja sama się drapie po plecach jak mnie jaki prychol zaswędzi
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-06, 20:45   #1858
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

A ja się goję, ale niestety powoli i nic nie ruszam
Stary 2006-08-06, 21:25   #1859
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia
A ja się goję, ale niestety powoli i nic nie ruszam
to dobrze ja nie wiem jak mogłam sobie takie cos zrobic :/
rudarybcio, dobrz ze nie dałąs tych pleców TŻ-towi
Stary 2006-08-06, 23:19   #1860
AaniaA
Zakorzenienie

no widze dziewuszki, ze lepiej u was .

ja jak zwykle lada chwila pojde myc buzke zelem po ciemku , zeby nic nie ruszac. o tej godzinie to zawsze mam gorsza buzie - po calym dniu, czlowiek zmeczony i twarz tez oczywiscie w gorszym stanie niz rano . ale mam rozdrapane te paskudy i zamiast je zostawic w spokoju i dac im sie zagoic, to cos tam musze zerwac, itd. , gdyz wydaje mi sie, ze szybciej zejda. echhhh jakas porabana jestem!
AaniaA jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości