Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-10, 20:05   #1921
patrycjap
Raczkowanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja już zgłupłam Uzywam narazie tylko skinorenu i acnemycinu, próbuje nie wyciskać, a przede wszystkim nie drapać, jem w miare jak najmniej przetworzone produkty i nadal szukam kolejnego sposobu, który pomoże mi pozbyć się trądziku... Już nie wiem czego mam używać a czego nie, testowania mam dosyć, a filtrów poprostu nie trawie, choć bardzo bym chciała w końcu się do nich przekonać... A oprócz trądziku mam jeszcze milion innych problemów, którymi przejmuję się tak samo, a na dodatek głupie nie zamknięcie żelu pod prysznic przez mojego brata doprowadza mnie do szału Mam tego wszystkiego dość, ale będę się jakoś trzymać, choć nie będę tryskać radością to mam nadzieję, ze jakoś to wszystko przetrwam... Aniu ja też wszystkie stresy trzymam w sobie nie mam gdzie dać temu ujścia... chyba zostanie mi tylko zacząć ćwiczyć jakąś sztuke walki
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-10, 20:10   #1922
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez patrycjap
Ja już zgłupłam Uzywam narazie tylko skinorenu i acnemycinu, próbuje nie wyciskać, a przede wszystkim nie drapać, jem w miare jak najmniej przetworzone produkty i nadal szukam kolejnego sposobu, który pomoże mi pozbyć się trądziku... Już nie wiem czego mam używać a czego nie, testowania mam dosyć, a filtrów poprostu nie trawie, choć bardzo bym chciała w końcu się do nich przekonać... A oprócz trądziku mam jeszcze milion innych problemów, którymi przejmuję się tak samo, a na dodatek głupie nie zamknięcie żelu pod prysznic przez mojego brata doprowadza mnie do szału Mam tego wszystkiego dość, ale będę się jakoś trzymać, choć nie będę tryskać radością to mam nadzieję, ze jakoś to wszystko przetrwam... Aniu ja też wszystkie stresy trzymam w sobie nie mam gdzie dać temu ujście... chyba zostanie mi tylko zacząć ćwiczyć jakąś sztuke walki
Biedactwo-ty mlodziutka jestes i chyba hormonki w tobie graja(przechodzisz przez okres buntu jak to starszyzna nazywa).Na to raczej rady nie maAle to mija,wraz z wiekiem.Postaraj sie cieszyc swoja mlodoscia,beztroska.A jesli powaznie myslisz o sztukach walki-moze przemysl to na korzysc jogi?Joga poprawia stan fizyczny ciala,ale przede wszystkim psychiczny,odpreza,itp.:e hem:
Little Angel jest offline  
Stary 2006-08-10, 20:13   #1923
patrycjap
Raczkowanie

Ja muszę się wybrać po próbki Xeriala 5 i 10, filtrów Avenki i LRP, bo jak narazie nigdzie nie mieli Little Angel zazdroszcze aptek u mnie tak chętnie nie dają :P
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-10, 20:25   #1924
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez patrycjap
Ja muszę się wybrać po próbki Xeriala 5 i 10, filtrów Avenki i LRP, bo jak narazie nigdzie nie mieli Little Angel zazdroszcze aptek u mnie tak chętnie nie dają :P
Ja tez sie zdziwilam szczerze mowiac,ze tyle dali.Ale to w centrum,u mnie w dzielnicy sa dwie apteki i tam nic nie dostalam.
Stary 2006-08-10, 20:29   #1925
patrycjap
Raczkowanie

Little Angel te hormony są dobijające ale i moja sytuacja ogólna nie pozostawia na mnie suchej nitki, poprostu dodatkowo mnie dobija Ale co zrobić, trzeba żyć dalej... bardzo chciałabym teraz znaleźć jakąś prace, jak pracowałam ostatnio przez dwa miesiące dodało mi to skrzydeł, nareszcie cieszyłam się życiem, mogłam w każdej chwili wyjść z przyjaciółmi do kina, czy pójść na basen troche się poruszać... ale niestety praca sie skończyła i znowu jestem przygnębiona, a na dodatek cierpie jeszcze po tym jak najlepsza przyjaciółka zmienila się nie do poznania i już się ze mną nie spotyka... już dwa razy mnie taka sytuacja spotkała, a teraz boję się z kim kolwiek zakolegować... ale w głębi duszy bardzo pragne przyjaźni, brakuje mi tego bardzo, tylko wciąż nie moge sie pozbierać po tamtym...
PS bardzo przepraszam za OT, ale zaznacze że troche mi to pomogło
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-10, 20:43   #1926
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez patrycjap
Little Angel te hormony są dobijające ale i moja sytuacja ogólna nie pozostawia na mnie suchej nitki, poprostu dodatkowo mnie dobija Ale co zrobić, trzeba żyć dalej... bardzo chciałabym teraz znaleźć jakąś prace, jak pracowałam ostatnio przez dwa miesiące dodało mi to skrzydeł, nareszcie cieszyłam się życiem, mogłam w każdej chwili wyjść z przyjaciółmi do kina, czy pójść na basen troche się poruszać... ale niestety praca sie skończyła i znowu jestem przygnębiona, a na dodatek cierpie jeszcze po tym jak najlepsza przyjaciółka zmienila się nie do poznania i już się ze mną nie spotyka... już dwa razy mnie taka sytuacja spotkała, a teraz boję się z kim kolwiek zakolegować... ale w głębi duszy bardzo pragne przyjaźni, brakuje mi tego bardzo, tylko wciąż nie moge sie pozbierać po tamtym...
PS bardzo przepraszam za OT, ale zaznacze że troche mi to pomogło
Rozumiem.Moge tylko dodac,ze kiedy mialam 15 lat moja przed wakacjami przyjaciolka po wakacjach miala juz inna przyjaciolke.Wpadlam w depresje,nowa szkola,brak przyjaciol,hormony,itp.I nie szukalam-jakis Aniol sam spadl mi z nieba i sie ze mna zaprzyjaznil-najlepsza osoba jak dane mi bylo poznac w zyciu.Potem przybylo kila osob,wiecej znajomych i zrobilo sie lepiej.Dzis ten Aniol jest juz tylko Aniolem,a ja zyje dalej,bez niej
Glowa do gory
Stary 2006-08-10, 21:05   #1927
patrycjap
Raczkowanie

Ja już nie wiem czemu się tak dzieje, że wy rozumiecie mnie lepiej od moich bliskich, to dopiero cud Jak narazie jesteście moją jedyną podporą i dzięki wam jakoś wytrzymuję, taka mała odskocznia od "żywego" świata
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-10, 21:24   #1928
ViLLeMkA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez patrycjap
Ja już nie wiem czemu się tak dzieje, że wy rozumiecie mnie lepiej od moich bliskich, to dopiero cud Jak narazie jesteście moją jedyną podporą i dzięki wam jakoś wytrzymuję, taka mała odskocznia od "żywego" świata
bo tak jest latwiej zrozumiec
zreszta wokol Ciebie nie spotkasz osob dokaldnie z takim problemem, a tu nam sie tak latwiej znalezc zreszta net jest bardzo czesto pomocny

poczytalam sobie tu kilka postow (bardzo szybko przybywa ) i tak mysle ze kurde, przeciez ja nie mam tradziku... nie mam nawet tlustej skory...
wyciskam z przyzwyczajenia, znajde tysiac syfow nawet na pieknej zadbanej skorze... esh....

doszlo do tego ze ja nawet nie moge patrzec chlopakowi na twarz zeby czegos nie znalezc, chyba ze ktos zgasi swiatlo... boshe to chore!!!

i sama sobie moja naprawde piekna delikatna skore zmieniam w pobojowisko

ViLLeMkA jest offline  
Stary 2006-08-10, 21:32   #1929
patrycjap
Raczkowanie

No to villemko wypada tylko Proszę nie wyszukuj na swojej twarzy kolejnych drobinek... i może spróbuj unikania lusterek? Mi troche pomogło na początku, ale może Tobie pomoże na stałe Spróbuj
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-10, 21:46   #1930
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez patrycjap
A no widzisz Tak to jest, że w sieci znajdują się osoby majace te same problemy, moja przyjaciółka też mnie czasami nie rozumie, albo ja jej po prostu o niektórych problemach. Np. na gg poznałam świentego chłopaka zawsze przy rozmowie z nim poprawia mi sie humor i śmieje sie co chwilę, szkoda, że nie poznałam takiego w realu W ogóle cieszę sie, ze znalazłam to forum i Was Może te moje problmy mają jedna dobra stronę, bez nich nie weszłabym tutaj
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-08-10, 22:03   #1931
matriksia17
Raczkowanie

Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

cześć wszystkim!

Niestety ja tesh mam ten głupi nałóg. Jak tylko mam chwilkę wolną zaraz sięgam po lusterko i zaczynam wyciskać..... to silniejsze ode mnie scinałam paznokcie próbowałam przestac..... nie mowie ze nie mam silnej woli bo jak np. chcialam schudnąc to potrafiłam sobie odmawiac roznych rzeczy zeby osiągnąc rezultat a z tym to jakos nie umiem i moja buzia wygląda strasznie nie znacie moze jakiegos dobrego srodku nie wiem masci zelu toniku czy czegokolwiek co poprawia cere i jest dobry na syfy?
matriksia17 jest offline  
Stary 2006-08-10, 22:33   #1932
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez matriksia17
nie znacie moze jakiegos dobrego srodku nie wiem masci zelu toniku czy czegokolwiek co poprawia cere i jest dobry na syfy?
gdybysmy znaly to bysmy nie narzekaly .

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Ale moja droga,ja jestem jeszcze starsza od ciebie
ha ha ha, ale mi starsza, o rok tylko .

patrycjop ja tez sie bardzo ciesze, ze mamy wizazyk czyli siebie .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-10, 22:57   #1933
rudarybcia
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia

a ja nie wyciskam od 24 h!!!!!!!
rudarybcia jest offline  
Stary 2006-08-10, 22:58   #1934
rudarybcia
Raczkowanie

dodaje mi to skrzydelek...to takie motywujace wyzwanie... musicie dziewczyny sprobowac, jutro od rana kontynuuje walke paputki
rudarybcia jest offline  
Stary 2006-08-11, 07:28   #1935
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

u mnie kolejny dzień minął bez wyciskania, poprostu nie mam na nie czasu, do tego cera jakoś sie unormowała i musiałąbym cisnąć tylko wągry, bo innych olbrzymów nie ma ciesze sie bardzo, brak czasu to jest to, ale niestety pielęgnacje też zaniedbałam

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-11, 08:23   #1936
rudarybcia
Raczkowanie

to znowu ja!! tym razem o poranku!
nic nie drapie i nie wyciskam
Patrycjo Twoja mama, to jak moj tato, tez nie wierzy ze cokolwiek dziala
In The Shadows fajnie, ze masz Mame farmaceutke masz probki za friko no i ja w sumie tez zapomnialam dodac komentarzy mojego brata (on ma 9 lat)) On tylko czasami przy stole jak siedzimy, miedzy jego jedna zabawa w Bionicle a gra komputerowa, powie, ze mam czerwone kropki na twarzy, i pyta skad to sie bierze... slodziutki jest, taki jeszcze niewinny
Aniaa moj tz czasami tez sam mi przypomni ze mam pryszcze...w szczegolnosci jak cos mi wykuka do wycisniecia, bo od razu rece go swedza, zeby mi to i owo gdzies tam poskubac....i czasami jest komicznie wrecz, bo patrzy mi w oczy...ja juz sobie mysle, ze buzi dostane a tu on nagle: "O! tu masz takiego tlusciocha....moge wycisnac???" czym mnie po prostu rozwala i czasami mam ochote go palnac w ten meski leb!!!
Little Anglehehe, rozwalilas mnie tekstem o najgorszych genach i Twoim tata, ktory chce zebys buzie myla mydlem...moja mama tez tak pare lat temu gadala, ale jej wyperswadowalam...
VIllemka ja tak sobie mysle, ze jak bedziemy mialy tak kolo 50 to moze wymysla jakis specyfik cud....medycyna idzie do przodu..genetyka jest dynamicznie rozwijajaca sie dziedzina...moze jakis maly przeszczepik
rudarybcia jest offline  
Stary 2006-08-11, 08:27   #1937
rudarybcia
Raczkowanie

aha, od dzisiaj przerzucam sie z jeanine na diane35...zrobie sobie kuracje 4 miesieczna.
bede jutro z rana wymiotowac jak kociak...juz to pare razy przerabialam ale czego sie nie robi dla twarzy...
rudarybcia jest offline  
Stary 2006-08-11, 10:33   #1938
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

No własnie parę dni temu wrociłam z cała torba próbek rozdałam koleżance trochę...bo co ja z tym zrobią, a jest jeszcze wiecej w aptece...
Ja też nie wyciskałam, to znaczy dobra wycisnęłam, ale to sie nie liczy, bo to tylko takie białe potworki, ale lepsze wycisniecie niz przypadkowe rozdrapanie przy myciu buzi, co mi się czesto zdarza
I ciesze się, ze Wy nie wyciskacie!
Stary 2006-08-11, 10:38   #1939
AaniaA
Zakorzenienie

no no rudarybcia twarda z Ciebie sztuka z tym niewyciskaniem . tak dalej . i po lapach tz-cikowi, zeby Cie nie meczyl z tym dziubaniem .

u mnie normalnie, bez zadnych rewelacji. te paskudy goja sie bardzo wolno i pewnie zanim ich sie pozbede to nowe przyjda przed okresem .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-11, 11:52   #1940
ViLLeMkA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rudarybcia
VIllemka ja tak sobie mysle, ze jak bedziemy mialy tak kolo 50 to moze wymysla jakis specyfik cud....medycyna idzie do przodu..genetyka jest dynamicznie rozwijajaca sie dziedzina...moze jakis maly przeszczepik
taaa przeszczepiku sie zachcialo
mi po lapach rzeczywiscie sie nalezy... znowu dopadlam do lustra :/
mialam taka wielka bolaca grudke, i gdybym jej przynajmniej troche nie nakula to uroslaby do rozmiaru krateru i byloby zle
narazie przestaje bolec
tylko ze oczywiscie jak juz dopadlam do lustra to dopadlam.... :/

a co do jakis fajnych preparatow to roznie na roznych ludzi dziala
ja osobiscie lubie zwykly tonik clean&clear (wszystko czerwone sie wyladnia, przynajmniej u mnie ) i jeszcze tonik Mariza (najlepsze jest to ze jest antybakteryjny, zarazem bezalkoholowy ) i zel clearskin... ale teraz sie pogorszyl zrsezta nie wszyscy go lubia....

lusterko lezy na oknie... (czesto go przykrywam albo chowam do suzflady )
nie dotykac lustra, nie dotykac lustra nie dotykac lustra.... mowic tak przez caly dzien mowic tak przez caly dzien nie dotyk.....

papa

ViLLeMkA jest offline  
Stary 2006-08-11, 12:01   #1941
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA
ja osobiscie lubie zwykly tonik clean&clear (wszystko czerwone sie wyladnia, przynajmniej u mnie )
o rany, ja ten tonik wspominam bardzo zle . jak go kiedys uzywalam to potem nie moglam wyjsc z tych syfow, buzia po nim wygladala tragicznie .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-11, 12:20   #1942
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

ja go uzywałam jak miałam bez problemowa cere, pamietac na kolonii kazda kolezanka go ofe mnie brała bo miały wyspryski...Ehh..jak beztrsoko wtedy było
Dziewczyny, a uzywacie Aconosan albo Davercin? Boc hciałam jakis płyn żeby sobie punktowo przyłożyc, żeby sie przysuszyło i nie wyduszac , ale nie wiem co lepsze. Chciałam acnefan, ale nie ma u mojej mamy w aptece...
Stary 2006-08-11, 12:35   #1943
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Dziewczyny, a uzywacie Aconosan albo Davercin? Boc hciałam jakis płyn żeby sobie punktowo przyłożyc, żeby sie przysuszyło i nie wyduszac , ale nie wiem co lepsze. Chciałam acnefan, ale nie ma u mojej mamy w aptece...
u mnie acnosan T stoi na polce w lazience . nie stosuje go regularnie na buzke tylko w "naglych przypadkach" - bardzo bardzo rzadko. tylko do zdezynfekowania i wysuszenia. jednak preparaty na bazie spirytusu nie sa za dobre, gdyz plamy dluzej sie po nich goja.
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-11, 12:56   #1944
patrycjap
Raczkowanie

Ja za to miałam davercin i myśle, że na pojedyncze krostki byłby dobry, ale tylko żeby je pszysuszyć i zostawić do zagojenia, bo inaczej plamiska gwarantowane... Ja używałam na całą twarz, nie pytajcie jak po użyciu moja cera wygladała... A u mnie widać poprawę, cera powoli akceptuje skinoren i nie reaguje na niego wysypem ropniaków na całym czole I muszę sie pochwalić, że nie mam żadnego ropniaka, tylko zaskórniki, ale na szczęście nie czarne No i niestety zostało pobojowisko po dawnym wyciskaniu w postaci czerwonych plam i trzech strupków po tym nie tak dawnym maltretowaniu Ale ogólnie jest dużo lepiej niż przed wizytą u dermatologa i zameldowaniu się na naszym wąteczku
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-11, 13:03   #1945
rudarybcia
Raczkowanie

A ja nadal twardo nic nie skubie i nie wyciskam...troche tylko pomacalam w ciagu dnia, zeby sprawdzic czy mi nowe nie rosna...no i rosna niestety mam chyba ze dwa bialasy (pod korektorem wiec nie widac) wiec trzeba bedzie sie dzisiaj rozprawic... szybko i po pansku...i cos nalozyc
oh, spac mi sie chce....iprezki sie wczoraj zachcialo..i alkoholiku...i dlatego mam skursyfynki dzisiaj
rudarybcia jest offline  
Stary 2006-08-11, 13:07   #1946
patrycjap
Raczkowanie

Rudarybciu oby tak dalej... oczywiście z nie wyciskaniem Alkohol działa na mnie jak płachta na byka, nienawidze %%% Buahaha... A z tymi delikwentami rozpraw się szybciutko i najlepiej przed czymś co musisz natychmiast zrobić, np. wykonać jakiś ważny telefon, wtedy przy lusterku zostaniesz tyle ile trzeba nie wiecej Powodzenia
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-11, 13:12   #1947
AaniaA
Zakorzenienie

rany, jakie my tu mamy opracowane strategie z tym (nie)wyciskaniem . dobrze, ze ten watek zazwyczaj czytaja osoby wtajemniczone, a nie laicy .

aha, teraz dopiero przemylam spirytusem myche, komorke i telefony w domu . dobrze, ze tz-a nie ma tutaj .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-11, 13:48   #1948
patrycjap
Raczkowanie

Ja też odkaziłam swoją komórencje, myszke i klawiature, niech giną bakterzyska
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-11, 14:44   #1949
AaniaA
Zakorzenienie

i nadal nie ma Nidavy...
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-11, 15:01   #1950
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez AaniaA
i nadal nie ma Nidavy...
No wlsnie,nie ma.Oby wrocila.Z jej nastawieniem do siebie,moze byc zle

U mnie wczoraj i dzis nie pojawil sie zaden pryszcz,co jest sukcesem,bo troche mi sie sypnelo przy ADZobacze jak dalej.

Shadi-to ja zebrac musze,a ty nieza kare jutro wsiadam w pociag i jade do ciebie(albo powiedz do ktorej apteki mam pojsc)
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości