Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-14, 17:57   #2041
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez patrycjap
Ja dzisiaj rano wydusiłam kilka ropniaków i poszłam do lumpka na zakupy, a potem zemdlałam na ulicy i karetka odwiozła mnie do domu Ale sobie noge zbiłam... Już trzeci raz tak mam i w środe ide na badania, może przy okazji coś wyjdzie w sprawie trądziku Ale mimo wszystko nadal dopisuje mi humor i wy też się nie zadręczajcie tylko
Patrycja Dobrze, ze z Tobą ok Pamietam jak ja raz zemdlałam w łazience przy myciu zębów, jak upadłam to jeszcze walnęłam sie głową w ściane. Może jestem jakaś nie tego, ale to jest dla mnie przyjemne

Ja dzisiaj jezdizłam na nowym rowerze z siostrą przez 2.5 godziny Nikt nie chciał tyłka ruszyc to wzięłam 5 letnia siostrę
Tak w ogóle to mam okres i co chwile cos jem już wiem dlaczego wysyp dostałam
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-08-14, 18:20   #2042
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasssandra
Uprzejmie donosze że jakoś się trzymam. Chyba ta wizja wesela tak na mnie podzialała bo nic nie cisne. A okazji nie brakuje i delikwentów też hehe.
Teraz jestem na etapie poszukiwań podkładu niewypryszczającego. Cięzko jest bo mam podejrzenia że silikony mnie zapychają. A na jaki puder nie spojrze tam silikon w składzie
moze dermablend wyproboj? Albo Unifance z LRP, też b. dobry.
Stary 2006-08-14, 21:01   #2043
ana_gabi
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi

Zapisalam sie do dermatologa !
Jupi
Nosilam sie z tym zamieram z pol roku ...
Jeszcze tylko isc i wytlumaczyc jakos fakt ze przez rok nie odwiedzalam pani dermatolog...

Ile mnie to nerwow kosztuje dziewczeta

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline  
Stary 2006-08-14, 21:14   #2044
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ana_gabi
Zapisalam sie do dermatologa !
Jupi
Nosilam sie z tym zamieram z pol roku ...
Jeszcze tylko isc i wytlumaczyc jakos fakt ze przez rok nie odwiedzalam pani dermatolog...

Ile mnie to nerwow kosztuje dziewczeta
Hehe No to czekamy na relacje z wizyty, ja też sie miałam zapisać...
Stary 2006-08-14, 21:24   #2045
ViLLeMkA
Zakorzenienie

je przedtem troche powyciskalam... zle nie jest ale buzia sie zrobila troszke czerwona a potem ja wymazialam podkladem bo sie spieszylam (minimalna ilosc)
a teraz to wszystko pieknie zmyje i mam andzieje dzisiaj juz nic nie ruszac...
WIEM schowam lustro
dobry sposob
buzka

ana_gabi poprostu ladnie powiesz ze przyszlas teraz i nie odpowiadaj na pytania dlaczego dlaczego i dlaczego
to akurat nie jest sprawa dermatologa, dobrze ze sie wybralas i oby pomoglo 3maj sie

ViLLeMkA jest offline  
Stary 2006-08-14, 21:30   #2046
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Cytat:
Napisane przez rudarybcia
bluegirl masc nagietkowa dobra??
narazie nie stosuję jej zbyt długo, żeby wypowiedziec sie co do efektów jakiś, ale wierzę że efekty beda

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-14, 21:35   #2047
ana_gabi
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA
je przedtem troche powyciskalam... zle nie jest ale buzia sie zrobila troszke czerwona a potem ja wymazialam podkladem bo sie spieszylam (minimalna ilosc)
a teraz to wszystko pieknie zmyje i mam andzieje dzisiaj juz nic nie ruszac...
WIEM schowam lustro
dobry sposob
buzka

ana_gabi poprostu ladnie powiesz ze przyszlas teraz i nie odpowiadaj na pytania dlaczego dlaczego i dlaczego
to akurat nie jest sprawa dermatologa, dobrze ze sie wybralas i oby pomoglo 3maj sie
No ale mi glupio bo sama sobie szkodze nie chodzac do dermatologa wtedy kiedy powinnam ...
Ps. Najlepiej powiedz komus zeby Ci schowal to lusterko bo wtedy nie znajdziesz

In the shadows ... Zdam relacje jak tylko dojde do siebie

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline  
Stary 2006-08-15, 01:42   #2048
Cykoria
Przyczajenie

Czytajac to forum lzami zaszly mi oczy. Ja z tym problemem autodestrukcji zmagam sie od wielu lat, dzien po dniu..walcze..przegrywam. Jednak to ze moge o tym powiedziec i ze nie jestem sama dodaje mi sil..stad te lzy..
Moj przypadek jest taki sam jak Wasz wszystkich. Maście, igly, krew, ból i blizny, infekcje i okaleczanie siebie nie tylko na twarzy to wszystko przechodzilam. Moje plecy to wielka rana. Nigdy nie wytrzymalam 2 tygodni nawet 2 dni. Jestem nerwowa to fakt. Chce sie wyleczyc, wiele razy trace siły i ochote do życia. Czytalam dużo na ten temat, dużo wiem o kosmetykach i o traktowaniu cery, ze nie wolno roznosić bakterii na paznokciach, ze to grzech najciezszy tak sie traktowac bo zostaja blizny. Jednak to chyba nie o to chodzi. Zawsze czulam sie gorsza od innych i mialam poczucie niespelnionych ambicji..mozliwe, że też rodziców. Złe studia, zła praca... Tak bardzo chce sie od tego uwolnic, napiszcie do mnie prosze jesli sie Wam udalo lub jesli nadal walczycie. Cierpi moje ciało, ale bardziej cierpi dusza. Moj plan kolejny po obcinaniu paznokci, zakrywaniu luster, zgaszonym świetle i nieustannym chodzeniu w podkladzie. Niech mnie widza, chce chodzic w upietych wlosach bez...podkladu..co sie wydaje nieprawdopodobne..chce isc na zabieg niemechanicznego oczyszczania i mikrodermabrazii, znowu. Chce sie dużo modlić i medytować, oddychac gleboko 10 min dziennie przy otwartym oknie, tanczyc gdy nikt nie widzi, pic goraca czekolade, a jesli chodzi o kosmetyki to tylko zel antybakteryjny lagodny do cery...NORMALNEJ..i krem smarowany cienka warstwa tez do cery normalnej..i tyle nic wiecej..ach no i wychodzic na slonce 20 min dziennie. Dziewczyny..przeciez my jestesmy normalne!! Tylko troche nerwowe..ale wszystkie chcemy tego samego wyleczyc sie z tego nalogu jakim jest autodestrukcja, w którym tkwimy od dawna i tek go nie nawidzymy, że pcha on nas do tego samego, autodestrukcji. Chcemy kontrolowac siebie byc spokojne i poprostu cieszyc sie zyciem a nie patrzec jak ucieka nam stojac przed lustrem i na myśleniu co ja do cholery robie . Napiszcie do mnie, nie poddawajcie sie NIGDY. Ciezko przestac w jeden dzien cos co sie robilo przez lata! Wybaczcie sobie drobne kleski poniewaz po porażkach dochodzi sie do zwyciestwa. Wytrzymalyscie 2 tygodnie to sukces!! Ja nie moglam 2 dni. A jak uda mi sie z 3 dni to bede bardzo sie cieszyc. Joga tak, milosc zawsze. Moj chlopak uwaza ze jestem najpiekniejsza na Ziemi dla niego i ze nie ma potrzeby przejmowac sie malym punktem na twarzy bo on na to nie zwraca uwagi tylko na cala mnie na moje serce i dusze na oczy na wlosy..Musimy siebie pokochac i zaakceptowac, NIE MUSIMY byc idealne, to nasze zycie nie rodzicow!! a jak staniecie przed lustrem....to zanim zaczniecie patrzec na cere..popatrzcie na siebie calą i .....uśmiechniejcie sie do siebie samej..ale szczerze tak jakbyscie juz wygraly z nalogiem....jestescie silne...to tylko mysli..macie siłe je kontrolowac..ja w to wierze..a wierze w to tez dzieki Waszym wypowiedziom na tym forum.

Pozdrawiam Was serdecznie
Cykoria jest offline  
Stary 2006-08-15, 08:09   #2049
rudarybcia
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia

Cykoria witam Cie serdecznie!! tutaj wlasnie probujemy sie wspierac w tej odwiecznej walce. Wyrzucamy z siebie zal i momenty slabosci. to przykre, ze piszesz, ze masz poczucie niespelnionych ambicji. A co oznaczaja "zle studia" ? zly kierunek, nie odpowiadajacy Twoim oczekiwaniom? za latwy, za trudny? bez przyszlosci? moze czas poszukac nowej pracy...?
widzisz, problem z maltretowaniem buzi i ciala polega na tym, ze my go troszke wyolbrzymiamy...juz nie raz slyszalam, ze ludzie, ktorzy tego problemu nie maja w ogole go nie zauwazaja u innych. tak samo jest z nadwaga, anoreksja, cienkimi wlosami, mocnymi okularami itd. Kazdy swoj problem wyolbrzymia. Tutaj musimy nauczyc sie rozpoznawac przyczyne i walczyc z nalogiem. A przede wszystkim nauczyc sie akceptacji siebie.
Moge Cie pocieszyc, ze moja buzia wyglada dzisiaj tragicznie, ale to nie wynik wyciskania, tylko prawie nieprzespanej nocki....staram sie nie dusic, nie grzebac, szukam sobie roznych zajec. lecz niestety jak mam stresy, to mam wszystko od razu na twarzy...kazda troska, zla mysl, smutek, bol wychodza w postaci pryszczy...tak sobie moj organizm z tym radzi. ja juz znam przyczyne, teraz czas zaczac ta przyczyne powoli usuwac...
joga super, milosc tez super ja jeszcze proponuje kurs salsy, ale to juz chyba gdzies o tym wspominalam
pozdrawiam Cie serdecznie, milego dnia!!
rudarybcia jest offline  
Stary 2006-08-15, 11:24   #2050
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cykorio Zgadzam sie z rudąrybcia, my to też w pewnien sposób wyolbrzymiamy. Na ulicy spotyka sie ludzi z gorszymi porblemami skórnymi, i co? I jakoś nikt nie zwraca na to uwagi. Ok, zdarzaja się paprapety, ale na szczescie to raczej rzadkość. Jednak dla nas ten kolejny pryszcz to nowa tragedia, nowe załamanie. Tak smao z wyduszaniem, to ejst gorsze, bo roznoszą się bakterię, robią się blizny, plamki. Moje czoło to jedna wielka plama Bardzo bym chciała, aby udało Ci sie powstrzymać od tego an dłużej. Szczerze, to jeśli nie weszłabym na ten watek nie przestałabym tego robić. A tu dziewczyny naprawdę robią duże postępy parę tygodni bez wyciskania.
Stary 2006-08-15, 14:06   #2051
kasssandra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
moze dermablend wyproboj? Albo Unifance z LRP, też b. dobry.

In The Shadows miałam próbkę dermablendu, jak dla mnie trochę za cięzki, pochodzę po aptekach może LRP probkę zdobęde bo dobre ma recenzje.
kasssandra jest offline  
Stary 2006-08-15, 14:40   #2052
patrycjap
Raczkowanie

Ja nadal ciągne dobry humor i dzisiaj padło trupem tylko dwóch skursyfynków Dalej stosuje skinoren na zmiane z acnemycinem, ale częściej kwas, bo teraz moge już zacząć walkę z bliznami, gdyż nie mam juz ognia na twarzychu Cykorio Twój post bardzo mną wstrząsnął... Współczuje Ci zwłaszcza smutków jakie doświadczyłaś przez rodziców, czasem takie traktowanie jest gorsze od bicia Powinnaś teraz znaleźć zajęcie, które pozwoli Ci wyrzucić wszystkie stresy z Siebie i pozwoli Ci sie odprężyć, zapomnieć o wszystkim co Cie stresuje... Ja przez napiętą atmosferę w domu jestem strasznie nerwowa, byle co powoduje u mnie napad złości, a potem płaczu... Szukam teraz jakiegoś sportu, który pozwoli mi przede wszystkim rozładować wszystkie stresy, a także pozwoli mi zdobyć dobrą kondycję i wyrzeźbi piękną sylwetkę Biorę pod uwagę taniec, pływanie lub tai chi wybiorę tę dyscypline na którą będzie mnie stać no i taką którą mi lekarz pozwoli uprawiać, bo przez te wczorajsze omdlenie jestem strasznie słaba
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-15, 15:47   #2053
rudarybcia
Raczkowanie

patrycjap a joga? bardzo uspokaja...serio!! no i pilates rozciaga dodatkowo. a jesli potrzebujesz ujscia energii (ale to dopiero jak wydobrzejesz i nabierzesz sil) to polecam thai-bo, albo combat
masz racje, ze znecanie sie nad kims psychicznie jest gorsze od fizycznej przemocy...
aha, moja kolezanka chodzi na bebny po prostu kupila sobie bebenek, hmm jak to sie nazywa profesjonalnie, bongosy, czy jakos tak...i chodzi raz w tygodniu na bebny...mowi ze fajne!!
rudarybcia jest offline  
Stary 2006-08-15, 21:46   #2054
AaniaA
Zakorzenienie

wrocilam .

rudarybciu mam nadzieje, ze z tz-tem lepiej . ja to bym na pewno nie zostawila tak tego i pomeczylabym go. co do patrzenia na ludzi, na ich buzie - tez tak mam, niestety .

patrycjop bardzo sie zmarwilam, ze zemdlalas . jak bedziesz po wizycie u lekarza to napisz koniecznie . mam nadzieje, ze juz sie zapisalas na wizyte . i jedz dziewczyno cos i nie wybrzydzaj, bo w tylek kopne .

ana_gabi to super, ze masz juz wyznaczona wizyte u dematologa .

bluegirl jak to sie mowi tutaj "lapy przy sobie" .

In_ThE_ShAdOwS buziaki . no, no, nowy rowerek .

Vilemko
postaraj sie nie dlubac .

a ja jestem po ponad 8-godzinnej jezdzie autem (zmeczona). maz jechal 2/3 drogi, a ja 1/3. niunio juz dawno spi . czesc gratow juz rozpakowalismy, a reszte jutro zrobie. wcielam 2 gotowane kukurydze . a buzia... - czekam i czekam i czekam, zeby to wszystko zniklo i chyba sie nie doczekam (oczywiscie cos nowego wylazlo) . porozmawialam sobie troche z moja mama jak bylismy u moich rodzicow. pomoglo mi to . na razie mam nowe sily na ta walke , ale na jak dlugo to nie wiem . niedlugo mykne do lazienki, szybka kapiel, niegrzebanie przy buzi, na nia izotrex i spanie.
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-15, 22:32   #2055
ViLLeMkA
Zakorzenienie

dziewczyny, no wlasnie dla innych wyciskanie to nie jest problem...
bo to sie wydaje takie banalne, sama gdybym nie miala z tym problemu to bym mowila komus "poprostu przestan" i pewnie nie traktowalabym tego jako problem

ana_gabi teraz bedziesz chodzic regularnie
a lusterko mi potrzebne, nawet zeby sobie rzesy olejkiem rycynowym pociapac ale wczoraj jak wrocilam naprawde nie dlubalam, i dzisiaj tez nie i mam zamiar tak trzymac

patrycjap wlasnie, jak tylko bedziesz cos wiedziec na temat stanu swojego zdrowia to pisz !!

i trzymajcie sie dziewczyny, byle nie wyciskac przez godzine, dwie, przez wieczor... i tak nastepna i nastepna bedzie dobrze... razem damy rady

ViLLeMkA jest offline  
Stary 2006-08-15, 22:48   #2056
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

hey Aniu Wymęczona jesteś nie lubię długich podrozy samochodem brrr....Ja dzisiaj tylko pare zaskornikow ruszyłam, a tak to ok
Stary 2006-08-16, 09:39   #2057
AaniaA
Zakorzenienie

no i nowy dzien nastal, a z nim powinno byc lepsze nastawienie... no coz, chyba nie u mnie. nie mowie, ze mam znowu kryzys lub cos takiego, po prostu mam normalny humor, bez zadnych rewelacji. nie patrze do lustra, gdyz wtedy to mi mina zrzednie. na razie po domu chodze bez niczego na buzi (czyt. czerwone plamy, kropy widac ).
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-16, 13:38   #2058
patrycjap
Raczkowanie

Jak tylko będę wiedzieć co mi jest to dam wam znać Syfków narazie aż tak wielu nie mam, ale troche ich i tak jest Dzisiaj tylko raz dłubnęłam ale bez szkód A wczoraj to ja nie wiedziałam co jest z moją twarzą... a mianowicie wieczorem wpadłam na pomysł nałożenia grubej warstwy kremu nivea, żeby troche nawilżyć facjate... w sumie to się udało osiągnąć czekiwany efekt ale to nie koniec... podczas prysznica poszłam na całość i oprócz ciała wymasowałam kawą i twarz, po uprzednim zmyciu resztek nivei antybakteryjnym żelem, a po wytarciu twarzy nałożyłam skinoren... większość z was miałaby pewnie piekącą, zaczerwienioną i jeszcze nie wiadomo co... a ja nawet małego szczypania nie czułam... baaaardzo dziwne
patrycjap jest offline  
Stary 2006-08-16, 14:51   #2059
AaniaA
Zakorzenienie

patrycjop Ty tam ostroznie z ta nivea . zeby on Cie nie zapchal .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-16, 15:02   #2060
Sweet_21
Zakorzenienie

Denerwuje mnie strupek na policzku, taki ciemny, kusi Mnie żeby go "zdłubać" ale to chyba nie najlepszy pomysł( wiem, ale kusi)

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline  
Stary 2006-08-16, 15:09   #2061
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sweet_21
Denerwuje mnie strupek na policzku, taki ciemny, kusi Mnie żeby go "zdłubać" ale to chyba nie najlepszy pomysł( wiem, ale kusi)
u mnie to jest najgorsze, ze ja wlasnie takie strupki zrywam i dlatego to wszystko tak wolno sie goi .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-16, 15:09   #2062
rudarybcia
Raczkowanie

a ja mam stresy i znowu drapie...
az wstyd sie przyznac...
niedobrze mi jak patrze w lustro
rudarybcia jest offline  
Stary 2006-08-16, 15:12   #2063
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rudarybcia
a ja mam stresy i znowu drapie...
az wstyd sie przyznac...
niedobrze mi jak patrze w lustro
oj rudarybciu . nie bede Cie pytac co sie dzieje, zeby Cie nie meczyc. postaraj sie czyms zajac rece. moze lazienka wymaga posprzatania albo trzeba odkurzyc dywany albo trzeba pojechac po zakupy...
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-16, 17:04   #2064
rudarybcia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AaniaA
oj rudarybciu . nie bede Cie pytac co sie dzieje, zeby Cie nie meczyc. postaraj sie czyms zajac rece. moze lazienka wymaga posprzatania albo trzeba odkurzyc dywany albo trzeba pojechac po zakupy...
ah, Aaniu w pracy stresy, w domu stresy, dzisiaj sie 3 razy o maly wlos nie wywalilam, 2 razy sie gdzies udezylam, glupia tabele w pracy musialam 3 razy poprawiac, bo mi szef odsylal...ale jestem juz w domciu i ide o 18 na sport, przed chwila zdrapalam strupa z czola, ale teraz juz nietykam...kurna, nie pozwole moim rekom siegac do buzi....przeciez to ja nimi rządzę, nie one mną!!! aha, zaraz idę obciąć paznokcie, jak bardzo sie da...to mi troche pomoże
dzięki za wsparcie....kurczę, sprzątanie łazienki to swoją drogą by się przydało...nie lubię jak latają moje włosy wszędzie!!
rudarybcia jest offline  
Stary 2006-08-16, 18:27   #2065
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez AaniaA
u mnie to jest najgorsze, ze ja wlasnie takie strupki zrywam i dlatego to wszystko tak wolno sie goi .
mi pasta cynkowa swietnie takie rzeczy goi
rudarybciu pazurki obetnij i i zasmaruj czyms te syfki, zeby nie kusiło już. Ja dizisaj ruszyłam tylko pare zaskorników, ale nie ma szkód I miałam taki piękny dzień, a ktoś mi go troche popsuł
Stary 2006-08-16, 19:40   #2066
Sweet_21
Zakorzenienie

chciałam powiedzieć, że jestem silna, bo nic nie zdrapałam stosowałam przed wyjazdem paste i rzeczywiściwe pomagała, a teraz jej nie dostane raczej życze cierpliwości wszystkim "drapaczkom"

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline  
Stary 2006-08-16, 21:11   #2067
ViLLeMkA
Zakorzenienie

hej
ja tez sie jakos trzymam, narazie nie wyciskam i mam nadzieje ze ten wieczor tez bedzie spokojny (najbradziej dopada mnie wieczorem, zwlaszcza ze ide ostatnia ze znajomych spac i jak juz przestaja przychodzic smsy mam dla siebie duzo czasu :/ )
obym dala rade...
rudarybcia no wlasnie... przeciez to my mamy wladze nad rekami a nie one nad nami!!
a czemu zawsze okazuje sie inaczej... :/
dobra ide sie jakos trzymac, i Wy tez sie trzymajcie... paaaa ;*

ViLLeMkA jest offline  
Stary 2006-08-17, 06:19   #2068
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

ja wczoraj niestety trochę nabroiłam, ale jest tylko jeden ślad więc nie jest źle, były takie paskudne, wielkie okropne, że nie mogłam inaczej

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2006-08-17, 07:16   #2069
AaniaA
Zakorzenienie

cos mi nowego wylazi, ale w tym miejscu gdzie kiedys mialam giganta - przeciez to juz sie zagoilo, tylko czerwona plama zostala! a teraz cos rabie pod skora w tym samym miejsu, echhh.... i co ja mam zrobic z takim dziadem?!
AaniaA jest offline  
Stary 2006-08-17, 07:39   #2070
rudarybcia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AaniaA
cos mi nowego wylazi, ale w tym miejscu gdzie kiedys mialam giganta - przeciez to juz sie zagoilo, tylko czerwona plama zostala! a teraz cos rabie pod skora w tym samym miejsu, echhh.... i co ja mam zrobic z takim dziadem?!
AaniaA, wiesz, ja sie keidys nad tym zastanawialam. jak myslisz, czy to nie jest tak z pryszczami, ze zawsze robia sie w tych samych miejscach? zasze zatyka sie ten sam por ? i wlasnie tez dlatego nie powinno sie wyciskac, bo w ten sposob bledne kolo sie zaweza...ja nie wiem, czy moja teoria jest sluszna...ale by najmniej tak u mnie jest...zawsze to samo miejsce, albo ciutke obok.chore pory po prostu sa mniej odporne na te wszystkie brudy, dotykania, smarowania, ingerencje...
co o tym myslisz?
rudarybcia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości