Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-09-27, 19:38   #211
knotie
Rozeznanie

Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

guja, a ten olejek to takie cos jak ma hauschka olejek do twarzy lub clarins olejek lotus?

Ile ten z wiesiolka kosztuje?
knotie jest offline  
Stary 2005-09-27, 19:56   #212
@ska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez knotie
guja, a ten olejek to takie cos jak ma hauschka olejek do twarzy lub clarins olejek lotus?

Ile ten z wiesiolka kosztuje?
ja sie dolaczam do pytania, i jeszcze gdzie go mozna dostac??w aptece, w kosmetycznym ? i jak jest tlusty to nie zapycha porow? tak pytam, bo o olejkach do twarzy wlasnie pierwsze slysze ale opis jego dzialania zachecajcy
ehh a ja z dnia na dzien wygladam coraz gorzej...
Stary 2005-09-27, 22:00   #213
@ska
Raczkowanie

Stary 2005-09-27, 22:44   #214
guia
Zadomowienie

GG do guia

juz wam odpowiadam
no wiec tak- olejek z nasion wiesiolka kosztowal mnie 8,90złjest w bardzo fajnej formie wyciskanych kapsulek zelatynowych, zapakowany w takie listki jak tabletki fajne higieniczne rozwiazanie, jedna kapsulka starcza na cala twarz. w opakowaniu jest ich 48 po 520mg. Jest tlusty (no jak to olejek) ale nie zatyka porow bron Boze! zawsze balam sie uzywac jakis kremow nawilzajacych, zeby mnie nie pozatykaly, a tu prosze- leczy wypryski i nawilza
nie wiem gdzie mozna go kupic, pewnie w jakims sklepie zielarskim ja zamowilam go przez internet.
Przeznaczenie- "niezastapiony w chorobach alergicznych skory takich jak tradzik, egzema atopowa, luszczyca czy sclerodermia(??)"
Producent- Gal
Pelna nazwa- AllerGal Olejek z nasion wiesiołka
Oczywiscie nie jest tak, ze raz nalozycie go na buzke i juz bedziecie mialy cere idealna generalnie w walce z tymi wszystkimi paskudami najwazniejsza jest WYTRWALOSC i CIERPLIWOSC (ehh jakie to trudne)
u mnie polaczenie olejek + acnofan (teraz juz acnefan) naprawde sie sprawdza
sciskam was mocno
aha! olejek na pewno nie zlikwiduje zaskornikow..
guia jest offline  
Stary 2005-09-27, 23:20   #215
knotie
Rozeznanie

Guja, no to jest boska wiadomosc!!!
Ja chyba gdzies widzialam cale stoiska z tym wisiolkiem.... w hipermarketach chyba byly cale stoiska, dziewczyny ze slaska - w geancie na 3 stawach widzialam, czy mi sie wydaje?
Hauschka kosztuje ok 70zl, clarins ok 170 o decleorze wole nie wspominac.... Guja no jesli ten olejek jest tak samo dobry jak w/w to naprawde jestes moja bohaterka!!!!

Asiu, te olejki hauschki i clarinsa nie zapychaja porow, a nawilzaja i normalizuja cere. Sa polecane jako elementy pielegnacji cer problemowych. Ja uzywalam lotusa clarinsa, ale to zabija finansowo, teraz czekam na hauschke ale jeszcze nie dostalam paczki, wiec sie nie wypowiadam ale zachecily mnie pochebne opinie na kwc
knotie jest offline  
Stary 2005-09-27, 23:45   #216
guia
Zadomowienie

GG do guia

Knotie- nie wiem czy ten olejek jest tak samo dobry.. balabym sie porownywac go do clarinsa.. to przeciez tylko wiesiolek na mnie dziala bardzo dobrze i dlatego polecam. ale wiadomo- dla kazdego dobre co innego
tu jest link- masz opis, cene, zdjecie i dwa komentarze
http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...e8f283e7e086bf

a jezeli jestes sklonna zainwestowac troche wiecej, to bardzo goraco polecam ziemie wulkaniczna (o ile jeszcze jej nie znasz) jest droga, to fakt. ale kiedy uzywalam jej regularnie, moja siostra, ktora mieszka na stale w niemczech, kiedy przyjechala w odwiedziny i zobaczyla mnie bez makijazu powiedziala: a ty co masz taka ladna cere? zupelnie jak nie twoja! (hehe milutka)
a tu link- http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...212bf7863e7018

mam nadzieje, ze pomoglam, a nie tylko wzbudzilam zludna (tfu tfu) nadzieje
guia jest offline  
Stary 2005-09-28, 00:44   #217
@ska
Raczkowanie

uu napalilam sie na ten olejek w sumie za taka cene to mozna sprobowac ale opisy brzmia bardzo dobrze, bo nawilzenia i unormalizowania to moja cera potrzebuje!
a powiedz mi guia, dlugo sie czeka na taka przesylke z tej esentii???w sumie tam pisza ze 1-5 dni, ale mieszcza sie w tym?
chyba ze w aptece sie dostanie, geanta nie mam niestety na tej swojej wsi(
tak mnie zachecilyscie ze chce szybko to miec i wyprobowac i dzieki za informacje o tych olejkach
Stary 2005-09-28, 08:24   #218
knotie
Rozeznanie

guja, ziemie wulkaniczna znam - w koncu jestem weteranka problemu ale na moja buzke byla jakas taka zbyt...agresywna.... co do olejku - serio pomoglas - kosztuje on tyle, ze mozna sprobowac, a noz widelec....? Jak znajde i uzyje to sie z Wami podziele wrazeniami. Dzieki wielkie za "cynk", pozdrawiam
knotie jest offline  
Stary 2005-09-28, 09:57   #219
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2

wczoraj dostałam olejek dr hauschka, przyszedł ekspressssowo!zamowiłam go w sklepie dr hauschka i już na 2 dzien od wpłaty elegancko zpakowany przyjechał do mnie, zapłaciłam za niego 74 zł z wysyłką a w aptekach do których dzwoniłam z listy strony hauschka albo nie bylo albo cena 80 zł!!!
no więc jestem po pierwszym rannym użyciu i jeszcze nie mam zdania, na pewno tłusty bardzo ale większosć sie wchłania, ja po ok 10 minutach normalnie nałożyłam podkład itp, pachnie tak intensywnie ziołami, ciekawa jestem efektów
a ten olejek z wiesiołka to może być niezła alternatywa!
Gabi2 jest offline  
Stary 2005-09-28, 10:50   #220
beat@
Zakorzenienie

GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@

Ja mam podobny problem. Jednak od pewnego czasu z tym walczę i jakoś mi się udaja chociarz miewam chwile slabosci i wtedy pedze do lustra. Ale wierze w moja silna wole i jestem przekonana ze mi sie uda. Juz widze poprawe na mojej twarzy
Tak wiec @ska silna wola i dasz rade
beat@ jest offline  
Stary 2005-09-28, 12:47   #221
guia
Zadomowienie

GG do guia

Cytat:
Napisane przez @ska
uu napalilam sie na ten olejek w sumie za taka cene to mozna sprobowac ale opisy brzmia bardzo dobrze, bo nawilzenia i unormalizowania to moja cera potrzebuje!
a powiedz mi guia, dlugo sie czeka na taka przesylke z tej esentii???w sumie tam pisza ze 1-5 dni, ale mieszcza sie w tym?
chyba ze w aptece sie dostanie, geanta nie mam niestety na tej swojej wsi(
tak mnie zachecilyscie ze chce szybko to miec i wyprobowac i dzieki za informacje o tych olejkach
no wlasnie z tym ich wysylaniem to roznie bywa.. zalezy jakie zamowienie i ile zajmie im kompletowanie. Raz wysylaja mi juz po 3 dniach od zlozenia (najczesciej) i wtedy mieszcza sie w tym przedziale 1-5, a najpozniej to wyslali po tygodniu, bo czegostam nie mieli. ale wtedy zawsze dzwonia i mnie przepraszaja
pamietaj, ze niestety zamowienie mozna skladac od 40zl :/
pozdrawiam
guia jest offline  
Stary 2005-09-29, 18:43   #222
.:aniah:.
Zadomowienie

GG do .:aniah:.

Witam Dziewczyny, dawno mnie tu nie było
Widzę że jakoś sobie radziecie, wynajdujecie nowe mwtody, kosmetyki...
A u mnie chwilowe pogorszenie, ale nie jest z nowu tak źle...
Na brodzie mi wyskoczyły takie malutkie...no i nie mogłam się powstrzymać...:/
Być moze trochę przesuszyłam skórę...no i jestem przed okresem.
Teraz mam w planie kupić kremik Tin Tin Ziaji, bo ponoć dobry-ma bardzo dobre opinie na KWC i w dodatku tani
Zobaczymy jak to bedzie
Trzymajcie się "Siostry"
Pozdrawiam
Stary 2005-09-29, 18:48   #223
blue18
Raczkowanie

no kremik tin tin jest dobry , mialam go kiedys.. i potem o nim zapomnialam ;P no ale wlasnie moze sobie niedlugo kupie
blue18 jest offline  
Stary 2005-09-29, 22:03   #224
srubka
Zakorzenienie

a ja sie musze pochwalic
nie mecze buzki wyciskaniem juz od prawie 2 tygodni i jest poprawa
a nie mecze bo nie mam czasu, tak jakos schodzi

pozdrawiam
Stary 2005-09-29, 22:22   #225
beat@
Zakorzenienie

GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@

Wytrzymalam dzis caluski dzien bez wyciskania

wczesniej to zawsze musialam cos wycisnac, chocby jednego nawet wczoraj to zrobilam ale dzis powiedzialam sobie stop i choc lapki wedrowaly w strone buski to zaraz je zabieralam
JESTEM Z SIEBIE DUMNA ale przedemna kolejne dni i proby. Mam nadzieje ze przejde przez nie zwyciesko
beat@ jest offline  
Stary 2005-09-29, 23:56   #226
@ska
Raczkowanie

a u mnie kolejna porazka( kolejna na moim koncie normalnie zaraz sie rozrycze, to jest chore
a jeszcze pol godz temu bylo ok, to cos mnie zaswedzialo na twarzy jakby cos wyskakiwalo, i do tego jeszcze 2 miejsca rozcharatane
a jeszcze jutro mam egzamin i to ustny, jak sie pokazac z taka geba parszywa na nim?? i jeszcze nawet nic nie umiem na to, ehhhhhhhhh
ja juz nie mam sily
Stary 2005-09-30, 09:04   #227
st_ella
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez miiee
... .. swoją drogą to ludzie dziwnie reagują jak wchodzą do mojego pokoju i widzą zaklejone lustro na wysokości twarzy
Faktycznie musi to wyglądac komicznie Jesteś zajefajna

Ale szczerze gratuluję Ci wytrwałości... bo ja mam ten sam problem - dzis wybieram się do dermatologa, zobaczymy co on na to...
A prawda jest to co piszecie - same sobie roznosimy te syfy, ale ja jestem w takim nałogu, że o jejku (nie będę pisała co robię).....

ale biorę od dziś udział w Waszej akcji - STOP wyciskaniu i maltretowaniu skóry!!!

st_ella jest offline  
Stary 2005-09-30, 16:05   #228
blue18
Raczkowanie

łeee poleglam ( mam juz tego dosyc... !!!!!! ale wiecie co.. ja sie boje, ze jak ja tego nie rusze.. nie oczyszcze.. to bedzie jeszcze gorzej.. bo bedzie nie oczyszczone wlasnie... ehhhhhh ja juz nie mam sily
blue18 jest offline  
Stary 2005-09-30, 16:18   #229
funky_girl
Raczkowanie

też próbowałam nie gnies ale nie wytrzymałam - no jak widzę takie coś małe to po prostu muszę. Ale czy nie dobrze jest czasem pognieść coś ? Dzisiaj zgniotłam jednego "gada" - miałąm guza tydzień, dzisiaj pierwszy raz użyłam benzacne (10% od razu sobie walnęłam xD ), guzek o dziwo zminiejszył się, potem podeszłąm i nie mogłam sięoprzeć, chociaż nei był zacerwieniony ani nic - lekko przycisnęłam - i wszystko wypłynęło na wierzch - czy to źle??
Sorry że zagłębiam Was w szczegóły xD

www.missaliciakeys.net
funky_girl jest offline  
Stary 2005-09-30, 18:44   #230
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

kobietki nie daje rady, co uda mi się powstrzymac 2 dni z braku czasu to nastepnego dnia gniote i jestem z sibie taka przedumna że wycisnełam że wyszedł cały syf, to może smiesznie brzmi ale jak sobie pomysle ile tego wyszło to jestem dumna że już go nie ma
czy też ktoś tak ma?
Jeju naprawde musze nosić chyba ze soba pensetę i jakby co to brwi maltretować moze to poskutkuje, bo dzis znów cisnęłam, między pracą a zakupami, wróciłam do domu i cisnęłam, koszmar
i jak tu się powstrzymac, najlepiej to nosic non stop maseczki tak zeby nie było widać tych syfów
nie daje rady

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2005-09-30, 19:21   #231
Zadomowienie

Exclamation Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

@ska
blue18
bluegirl

no dobra...mi też się należy;-p

Hehe a tak na poważnie, to nie załamywać mi się tu!!!
Wiem, że to jest trudne...dla mnie też jest bardzo, ale musimy chociaż próbować, starać się, a nie załamywać, bo to nic nie daje...
Rozumiem Was, mi też to sprawia dziką przyjemność "w trakcie", ale naprawdę musimy dostrzegać to że sobie szkodzimy!! Nie dość, że roznosimy to świństwo, to jeszcze rozdrapujemy ranę, która boli, a ból jest oznaką, że coś jest nie tak.
Dlatego nie możemy same prowokować bólu!
Mi bardzo pomaga jak ktoś powie mi komplement Dzisiaj koleżanka mi powiedziała że jestem taaka ładna I wtedy w to wierzę! Poproście kogoś, żeby chociaż czasem powiedzał Wam coś miłego. Jeśli nie na temat wyglądu, to zachowania, czy czegokolwiek
Nauczmy się dostrzegać swoje dobre strony, a nie tylko to, że mamy pryszcze i masakrujemy sobie twarze...ech
Stary 2005-10-01, 07:46   #232
AaniaA
Zakorzenienie

[QUOTE=.:aniah
Nauczmy się dostrzegać swoje dobre strony, a nie tylko to, że mamy pryszcze i masakrujemy sobie twarze...ech[/QUOTE]

swiete slowa aniu, ale ja jak gdzies ide to caly czas mysle o tym, ze ludzie widza moje syfy i mysla sobie, ze ja o siebie nie dbam . naprawde trudno pozbyc mi sie tych mysli. wczoraj wieczorem jak zobaczylam swoja twarz po umyciu zelem to sie przerazilam - wszystko sie pootwieralo i jeszcze jakies bomby pojawily sie po calym dniu. na szczescie dzis jest troche lepiej. czesc sie pochowalo z powrotem (rozumiecie mnie?).

lece bo niedlugo ide do stomatologa i znowu przede mna korektowanie - ja juz mam tego dosc!!!!!!!!
AaniaA jest offline  
Stary 2005-10-01, 12:57   #233
gusia2120
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xre
JA MAM TEN SAM PROBLEM nie dosc ze kanceruje sobie buzke jak moge (to chyba taki tik nerwowy) to jeszcze sprawia mi to rzyjemnosc (nie to ze boli tylko to ze widze jak wylazi ze mojej skory syf i juz tam nic nie ma) a w dodatku zaczynam to przenosic na innych ludzi jak zobacze u mojego chlopak jakis prysz albo zatkane pory, wągry czy cos OD RAZU WLANCZA MI SIE SKANER I SZUKAM U NA SILE U NIEGO PRYSZCZY ZEBY MOC SOBIE POWYCISKAC JA NIE CHCE ALE NIE UMIEM SIE OD TEGO POWSTRZYMAC NIE DOSC ZE KALECZE SOBIE BUZKE TO JESZCZE MOJEMU KOCHANEMU CHLOPAKOWI KTORY TO DZIELNIE ZNOSI BO MYSLI ZE TO JEST DOBRE... MASAKRA... NALOG GORSZY NIZ PAPIEROSY!!!
Za***iscie opisalas moje uczucia w tej sprawie!!!
Myslalam ze jestem stuknieta, ale naprawde odczuwam swego rodzaju przyjemnosc jak wylazi z pora to biale gowno
gusia2120 jest offline  
Stary 2005-10-01, 13:03   #234
Zadomowienie

Dobrze że dziś nigdzie nie idę:/ Jestem przed okresem i mam czółko usiane kropkami
W ogóle to nie mogłam się powstrzymać ostatnio i teraz wyglądam jak wiedźma:P
Eee tam...mam nadzieję że się zagoi jakoś do poniedziałku, żeby można to było zakorektorować Jak nie będę tego ruszać to się zagoi...zobaczymy:P
Właśnie patrzyłam na moje zdjęcie bez makijażu...bo zastanawiałam się czy je tu wkleić Ale jednak niee Co będę niewinnych ludzi straszyć

Edytowane przez .:aniah:.
Czas edycji: 2005-10-01 o 13:07 Powód: literówka:P
.:aniah:. jest offline  
Stary 2005-10-01, 18:36   #235
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blue18
łeee poleglam ( mam juz tego dosyc... !!!!!! ale wiecie co.. ja sie boje, ze jak ja tego nie rusze.. nie oczyszcze.. to bedzie jeszcze gorzej.. bo bedzie nie oczyszczone wlasnie...

Ja czasem mam takie samo wrażenie, choć ostatnio bardzi rzadko wyciskam. ale np. od jakichś 2 tyg. mam taką brzydką gulę, której nie wycisnęłam,i cały czas czuć to pod skórą! Zastanaiwam się, czy nie przebić tego igłą.

Najgorsze jest to, że ja nawet kiedy nie wyciskam, to nie widzę poprawy twarzy po np. 2 tygodniach. Źle nie jest, ale mogłoby być lepiej!
Gonia1 jest offline  
Stary 2005-10-01, 19:13   #236
blue18
Raczkowanie

ale u mnie wlasnie jest tak, ze ja nie ruszam krostek, bo ich nie mam dzieki Bogu, najwyzej sporadycznie, ale mam zaskorniki , ktore mnie dobijaja (( i nie moge sie powstrzymac, zeby ich nie ruszac... buu
blue18 jest offline  
Stary 2005-10-02, 08:29   #237
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

nie, to nie fair, wiedziałam że tak będzie poszłam się wczoraj wieczorem kąpać i znów popatrzyłam na czoło, zaczęłam naciągać skóre i patrzyć gdzie coś jest
na początku jednego już kiedyś wyciskanego, to sie tłumaczyłam że może coś tam nie do końca usuniete i tak narobiłam sobie pełno plam bo na jadnym sie nie skończyło, a podeszłam tylko do lusterka doprowadzić brwi do ładu
trzeba chyba bardziej drastyczne środki wprowadzić
idąc sie kapac nie mogę zatrzymywać sie przy lustrze, po powrocie z pracy też i wieczorami zwłaszcza
nie wytrzymuje długo żeby tam nie siegnąć chyba że jestem zapracowana cały dzień to wtedy mi się udaje, i wtedy na szybkości wskakuję do wanny i nie stoje przy lustrze

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2005-10-02, 11:42   #238
srubka
Zakorzenienie

a ja sie dalej moge chwalic
nic nie wyciskam juz od ponad 2 tygodni
i buzka jest o wiele lepsza wczoraj cos wypatrzylam takiego malutkiego i juz sie mialam za to zabierac ale stwierdzilam ze nic nie bede ruszac bo jak pozniej bede wygladac

pozdr.
Stary 2005-10-02, 17:50   #239
blue18
Raczkowanie

Niech mi ktos rece zwiaze !!!!! no ja nie moge , juz szalu dostaje ;/// jaka ja jestem GŁUPIAAAAA
blue18 jest offline  
Stary 2005-10-02, 18:12   #240
tsurek
Przyczajenie

... mojego kumpla trzeba powstrzymywac!!! ale on nie sobie tylko innym:P 'aaaaa...! masz tu pryszcza! dawaj Ci wycisne!'
...For Goodnes sake...

... www.kacha.ownlog.com ...
tsurek jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości