Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-09-25, 15:39   #2581
AaniaA
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez patrycjap Pokaż wiadomość
Ehhh Aniu Ty tez się masz ostatnio z tym lataniem na badania
mna sie nie przejmuj Kochana .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-25, 18:44   #2582
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
No tak, każda cos ruszyła Ale czasami trzeba - niestety
ziuta. - taki efekt polepszenia skóry niestety jest tylko kiedy uzywamy kwasów bądź retinoidów. Trzeba je na stałe właczyć w swoja pielegnację, ale już np. z mniejszą częstotliwoscia jezeli uzyskałysmy taki efekt jaki chciałysmy. Jezeli odstawisz AD, to po jakimś czasie skóra i tak wróci do poprzedniego stanu.
Niestety sie zgadzam
U mnie tez tak byle jak jest w sumie.Tez mi poprawa,na dwa dniNo,gora trzy.O kant dupy to wszystko rozbic normalnie.No ale nie ma co sie uzalac nad soba,ide pod prysznic.Tylko jak ja sie cholera na tym basenie pokaze?te pryszcze swiecace jak latarnie.(dobrze,ze moj kostium jest taki wspanialy,ze podnosi posladki oraz splaszcza brzuch bo jak ja bym sie ludziom pokzala na oczy)
Little Angel jest offline  
Stary 2006-09-25, 21:04   #2583
patrycjap
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
mna sie nie przejmuj Kochana .
Jak to mam się nie przejmować, Ty tu skromniachy nie udawaj, przecież jesteś tak samo wazna jak pozostałe babeczki I będę się Tobą przejmować :P Tak samo jak losem mojej facjatki, która biedna jest ruiną
patrycjap jest offline  
Stary 2006-09-25, 21:16   #2584
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
(dobrze,ze moj kostium jest taki wspanialy,ze podnosi posladki oraz splaszcza brzuch bo jak ja bym sie ludziom pokzala na oczy)
no to super . tylko pozazdroscic takiego kostiumiku .

patrycjop .

u mnie pelno zaskornikow, ktore nie chca przejsc . juz nie mowie o robiacych sie czerwonych kropach i kurnia nie wiem skad to sie bierze .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-26, 08:49   #2585
AaniaA
Zakorzenienie

rany, wstaje rano, patrze, a na czole cos wylazi . mam tego dosyc!!!!
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-26, 10:49   #2586
ziuta.
Rozeznanie

Byłam wczoraj w aptece i dostałam pare próbek LRP Effaclar, żelu do twarzy i kremu punktowego na wypryski. Oczywiscie już wczoraj sie tym pomaziałam a jutro ide na kawitacje
In The Shadows to mnie złamalas normalnie jak sobie pomyśle ze będąc 70-cio letnia babcią będę musiała używać kosmetyków na pryszcze ...
Little Angel czy ty aby nie przesadzasz z tymi latarniami?
AaniaA, partycjap musicie sie trzymac. jutro będzie lepiej. tylko ci lekarze jakies konowały.
AaniaA mi wczoraj tez cos uroslo na czole i to rozdrapalam potem posmarowalam Effaclarem i dzis rano prawie płaskie jest to dziadostwo
ziuta. jest offline  
Stary 2006-09-26, 10:51   #2587
ziuta.
Rozeznanie

Cytat:
u mnie pelno zaskornikow, ktore nie chca przejsc . juz nie mowie o robiacych sie czerwonych kropach i kurnia nie wiem skad to sie bierze .
spod Wąchocka
ziuta. jest offline  
Stary 2006-09-26, 11:25   #2588
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
spod Wąchocka

mi to wczoraj tez zrobilo sie cos na brodzie, ponizej kacika ust. nie ruszalam tego wczesniej, ale wiedzialam, ze cos mi takiego wyrabie. przez kilka dni patrzylam na to i bylam pewna, ze to samo z siebie nie zejdzie . wczoraj wieczorem patrze, a tam napuchniete, ze szok . ruszylam to delikatnie, wyszlo co mialo wyjsc, posmarowalam tym cudem od mikrobiolog i rano bylo juz o wiele lepiej, na szczescie .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-26, 11:56   #2589
Miss_Sixty
Raczkowanie

Rany...jak tak czytam te posty to cieszę się i dziękuję Bogu, że ja nie mam takich problemów z cerą...bo chyba bym się załamała.
Miss_Sixty jest offline  
Stary 2006-09-26, 12:09   #2590
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miss_Sixty Pokaż wiadomość
Rany...jak tak czytam te posty to cieszę się i dziękuję Bogu, że ja nie mam takich problemów z cerą...bo chyba bym się załamała.
a po co piszesz takie rzeczy!!!!!!!!!!!
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-26, 13:38   #2591
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

Cytat:
No właśnie??
Stary 2006-09-26, 13:41   #2592
quality
Rozeznanie

Ja praktycznie nie mam pryszczy, ale zdarza mi sie wyciskac z nerwow Wtedy wygladam malo wyjsciowo Probowalam sie od tego odzwyczaic, ale probuje juz kilka lat i nie moge tego glupiego nawyku calkiem zlikwidowac. Jedyny czas kiedy nie wyciskalam nic, to wtedy jak mialam tipsy. Byly dosc dlugie i czulam sie w nich nieporecznie ale to byl ich wielki +. Po niewiele ponad miesiacu zdjelam je, bo nie moglam sie do nich przyzwyczaic i wyciskanie powrocilo he, he. Nie moge sie powstrzymac chociaz caly czas walcze

Nie ważne co robisz.
Ważne jak wyglądasz.
quality jest offline  
Stary 2006-09-26, 17:39   #2593
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Zeby nas uswiadomic,ze ona by sie zalamala jak by wygladla tak potwornie jak my.Zycze duzo zdrowia w przyszlosci(nigdy nie wiadomo co kogo spotka i jaka oszpecajaca,ciezka choroba kogo dotknie)WIECEJ DELIKATNOSCI!!!
Jezeli chodzi o mnie,to ja bym sie zalamala gdybym miala problem z brakiem faldek(dokladnie na mozgu)-to by mnie zmartwilo najmocniej.

Nie przejmowac mi sie tam takimi bzdurami
Stary 2006-09-26, 18:05   #2594
AaniaA
Zakorzenienie

Nasza Kochana Little Angel .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-26, 18:47   #2595
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez quality Pokaż wiadomość
Ja praktycznie nie mam pryszczy, ale zdarza mi sie wyciskac z nerwow Wtedy wygladam malo wyjsciowo Probowalam sie od tego odzwyczaic, ale probuje juz kilka lat i nie moge tego glupiego nawyku calkiem zlikwidowac. Jedyny czas kiedy nie wyciskalam nic, to wtedy jak mialam tipsy. Byly dosc dlugie i czulam sie w nich nieporecznie ale to byl ich wielki +. Po niewiele ponad miesiacu zdjelam je, bo nie moglam sie do nich przyzwyczaic i wyciskanie powrocilo he, he. Nie moge sie powstrzymac chociaz caly czas walcze
Zazdroszcze tego braku pryszczy,ale widze,ze kazda babka lubi poznecac sie nad pysiakiem.Zostaw buzie,sama widzisz,ze pozniej jest byle jak.Jak masz mozliwosc(a masz)korzystaj z piekna swej cerki i ciesz sie tym.Pozdrawiam
Stary 2006-09-26, 19:04   #2596
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

Cytat:
Zeby nas uswiadomic,ze ona by sie zalamala jak by wygladla tak potwornie jak my.Zycze duzo zdrowia w przyszlosci(nigdy nie wiadomo co kogo spotka i jaka oszpecajaca,ciezka choroba kogo dotknie)WIECEJ DELIKATNOSCI!!!
Jezeli chodzi o mnie,to ja bym sie zalamala gdybym miala problem z brakiem faldek(dokladnie na mozgu)-to by mnie zmartwilo najmocniej.

Nie przejmowac mi sie tam takimi bzdurami
Święta prawda Angel Nigdy nie wiadomo co kiedy kogo spotka, i co wtedy? trzeba się załamać odrazu?
Miss_Sixty trądzik czy też poprostu jakieś pryszcze/wągry/grudki mogą przyjść nieoczekiwanie w każdym wieku, może to dotkąć nawet Ciebie, dlatego nie zazdroszczę Ci, że jesteś tak słaba psychicznie i się załamiesz z tego powodu.
Stary 2006-09-26, 19:40   #2597
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
No tak, każda cos ruszyła Ale czasami trzeba - niestety
ziuta. - taki efekt polepszenia skóry niestety jest tylko kiedy uzywamy kwasów bądź retinoidów. Trzeba je na stałe właczyć w swoja pielegnację, ale już np. z mniejszą częstotliwoscia jezeli uzyskałysmy taki efekt jaki chciałysmy. Jezeli odstawisz AD, to po jakimś czasie skóra i tak wróci do poprzedniego stanu.

Ale może być i tak, że niestety skóra przyzwyczai się do retonoidów i przestanie się złuszczać. U mnie tak było.
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-09-26, 19:47   #2598
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Ale może być i tak, że niestety skóra przyzwyczai się do retonoidów i przestanie się złuszczać. U mnie tak było.
Gonia,ty mnie nie wpedzaj w depresjeCo dzien sie tego boje.Co ja wtedy zrobie?Chyba mi juz tylko izotek zostanie.
Ropniakow mam teraz malo,gule juz mnie nie nawiedzaja(odpukac!!),jez eli to wroci,hmmm...to sie wtedy bede miala o co martwic.

Gonia,ja mam nadzeje,ze sie jednak cos znajdzie dla twojej skorki.U ciebie gorzej i gorzej,i ta znizka nastroju...Pomysl,moze jeszcze czegos nie probowalasJa sobie tlumacze,ze jak jedno zawiedzie,zostaje mi jeszcze to,to,to i tamto.Cholera,bo jak umrze moja nadzieja i optymizm to ja razem z nimi pojde na dno
Stary 2006-09-26, 19:55   #2599
Miss_Sixty
Raczkowanie

To nie było złośliwe co napisałam ;/
Tylko wam bardzo współczuję :/ boze...
Szkoda, że odebrałyście to inacze...
Buena Dzidzia
Wiem, że trądzik może pojawić się w każdym wieku.
Czytałam na ten temat nie raz. I cieszę się jak narazie, że go nie mam.
To wszytko.
Miss_Sixty jest offline  
Stary 2006-09-26, 19:57   #2600
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Hmmm, ale skóra, chyba się do retinoidów nie przyzwyczaja? A brak złuszczanie nie oznacza braku działania Trochę mi się to wszystko pomieszała. Dal pewności najlepiej zapytać ekspertki z Biochemii.

Cytat:
Napisane przez quality
Z bacika chcesz? a masz dwa Jak masz łądna cerę, to nei mecze jej wyciskaniem. Sobie pomyśl np. o mnie,, że ja Ci jednego syfka raz na meisiać zazdroszczę i nawet bym go nei dotykała
Tak jak napisała Little_Angel, korzystaj z cery

Ohhh, ja nie mam czasu na nicWizaz musze czytać szybko, i tyle ciekwych rzeczy mi umyka ehh. I jeszcze przez tydzień nei będę mieć komputeraCiekawe jak wytrzymam bez Was?
Ja na razie nie duszę, tylko takie cos mi koło brwi wyszło, było malutkie, ale oczywiscie musiałam to zaczac drapac czytajac ksiazke, cały czas to drapię...Ehhh, ale nie przeszkadza mi ten pryszcz, niech sobie będzie

I chyba połączę zorac z acne dermem, albo skinorenem. Nie wiem, na co sie zdecydowac Chcę szybciej rozjasnic plamki i dodatkowo mocneiej zwezic pory koło nosa, AD jest u mnie na to świetny Pewnei bedzie 2x mocneisjze złuszczanie
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-09-26, 19:59   #2601
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Jezuuu jakieś kompleksy macie?
Tak Moja cera jest jakims tam moim kompleksem. A to co napisałaś nie brzmiało jak wyraz wspołczucia.
Stary 2006-09-26, 20:01   #2602
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

Cytat:
A to co napisałaś nie brzmiało jak wyraz wspołczucia.
Zgadzam się.
Stary 2006-09-26, 20:08   #2603
Little Angel
Wtajemniczenie

Wspolczucie??
To tak jakby obok kogos sparalizowanego powiedziec,ze bym sie zalamala bedac w jego sytuacji,przybita do wozka,zwykla kaleka-bo oni sie z pewnoscia z tego ciesza,ze tak im sie zdarzylo.CHoremu wspolczucia,ani takich opinii nie trzeba-jest to zbedne i niech sobie kazdy zachowa dla siebie co mysli o cudzych chorobach..zwlaszcza jesli nie moze pomoc tylko sie pouzalac.Tyle ode mnie.

Shadi-niby sie nie przyzwyczaja,ale z doswiadczenia dziewczyn mozna wyczytac,ze jednak tak
AD,a Skinoren-podobno to samo.Ja AD chwale
Stary 2006-09-26, 20:58   #2604
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Gonia,ty mnie nie wpedzaj w depresjeCo dzien sie tego boje.Co ja wtedy zrobie?Chyba mi juz tylko izotek zostanie.
Ropniakow mam teraz malo,gule juz mnie nie nawiedzaja(odpukac!!),jez eli to wroci,hmmm...to sie wtedy bede miala o co martwic.

Gonia,ja mam nadzeje,ze sie jednak cos znajdzie dla twojej skorki.U ciebie gorzej i gorzej,i ta znizka nastroju...Pomysl,moze jeszcze czegos nie probowalasJa sobie tlumacze,ze jak jedno zawiedzie,zostaje mi jeszcze to,to,to i tamto.Cholera,bo jak umrze moja nadzieja i optymizm to ja razem z nimi pojde na dno

Little Angel, ale pociesz się, że są osoby, na które retinoidy działają cały czas!
Ja jeszcze nie próbowałam autoszczepionki... Jeśli uda mi się, to ją wypróbuję, a jeśli nie, to izotek... Ja się nie boję tego leku i uważam, że na wyjątkowo upierdliwy trądzik lepiej zadziałać " z grubej rury" niż męczyć się latami.

Cytat:
Hmmm, ale skóra, chyba się do retinoidów nie przyzwyczaja? A brak złuszczanie nie oznacza braku działania Trochę mi się to wszystko pomieszała. Dal pewności najlepiej zapytać ekspertki z Biochemii.
Ech... czytałam dużo o retinoidach i rzeczywiście, teoria mówi, że skóra się do nich nie przyzwyczaja. W takim razie dlaczego u mnie te leki przestały działać, mimo regularnego stosowania? Baa...przerzuciłam się nawet na Retin A o silniejszym stężeniu izotretinoiny i nic...
Spróbowałam też dla odmiany Differein... Ten to dopiero zrobił u mnie więcej szkody niż pożytku... Głupi tłuścioch.
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-09-26, 21:04   #2605
ana_gabi
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi

Cytat:
Ciesz sie dziewczyno ze nie masz takich problemow jak my.
Bo nikomu ich nie zycze
Ciesz sie piekna cerą i zdrowiem
W przeciwienstwie do nas .

Cytat:
Szkoda, że odebrałyście to inacze...
Ja niestety wyczulam nutke pogardy dla tych ktorym natura poskąpila gladkiej buzi a w zamian dala niekonczący sie problem ktory wypaczyl niejedno zycie lub jego czesc.

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline  
Stary 2006-09-27, 07:48   #2606
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

ehhhh u mnie znów kiepsko, wyskoczyły mi 2 gule, które probówałam docisnąc ale nic z tego, jedna na policzku jedna na linii brody, do tego czoło zsypane, zbliżają się "te" dni jak ja tego nienawidzę
widzę że nie wszyscy potrafią zrozumiec z czym My walczymy i jak może być cięzko

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2006-09-27, 09:12   #2607
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Little Angel, ale pociesz się, że są osoby, na które retinoidy działają cały czas!
no ja niestety mam tak jak Gonia1 . na poczatku izotrex zdzialal cuda, a potem przestal dzialac . zauwazylam, ze pory sie nie oczyszczaly, nie zmniejszaly, itd. widze, ze jednak kwas glico A jest dla mnie lepszy. jak bede u swojego estetyka to poprosze go o retin A (jest fajniejszy w konsystencji w porownaniu z izotrexem ) i bede stosowac go zamiennie z glico A.

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Ja jeszcze nie próbowałam autoszczepionki... Jeśli uda mi się, to ją wypróbuję, a jeśli nie, to izotek... Ja się nie boję tego leku i uważam, że na wyjątkowo upierdliwy trądzik lepiej zadziałać " z grubej rury" niż męczyć się latami.
Goniu1 nie wiem czy czytalas moje poprzednie wypowiedzi, ale mnie tak okolo listopada beda kuc - zaczynam stosowac autoszczepionke . na pewno zdam relacje co i jak, czy mi to pomoglo czy nie. zdania na temat autoszczepionki sa podzielone .

Cytat:
Napisane przez ana_gabi
Ja niestety wyczulam nutke pogardy dla tych ktorym natura poskąpila gladkiej buzi a w zamian dala niekonczący sie problem ktory wypaczyl niejedno zycie lub jego czesc.
ja dokladnie tak samo. odebralam to jako pogarde. Miss_Sixty jesli masz pisac takie rzeczy to lepiej w ogole nic nie pisz i swoje zdanie zostaw dla siebie.
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-27, 18:54   #2608
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Ech... czytałam dużo o retinoidach i rzeczywiście, teoria mówi, że skóra się do nich nie przyzwyczaja. W takim razie dlaczego u mnie te leki przestały działać, mimo regularnego stosowania? Baa...przerzuciłam się nawet na Retin A o silniejszym stężeniu izotretinoiny i nic...
Spróbowałam też dla odmiany Differein... Ten to dopiero zrobił u mnie więcej szkody niż pożytku... Głupi tłuścioch.
Hmmm, może już jiałaś takie wrazenie, że on mniej działa? Ja jestem jeszcze niedouczona zaabrdzo w tych kwestiach i Ci niczego nie doradzę. A może wypróbowałabys zorac, albo atrederm?
Cytat:
no ja niestety mam tak jak Gonia1 . na poczatku izotrex zdzialal cuda, a potem przestal dzialac . zauwazylam, ze pory sie nie oczyszczaly, nie zmniejszaly, itd. widze, ze jednak kwas glico A jest dla mnie lepszy. jak bede u swojego estetyka to poprosze go o retin A (jest fajniejszy w konsystencji w porownaniu z izotrexem ) i bede stosowac go zamiennie z glico A.
Tylko, uwazaj, bo retin a może zapychac ze względu na swoje podłoże.
Abuuu, a mi też jakas gula na brodzie wyszła, w tym miejscu co 2 miesiace temu:co ol:
Stary 2006-09-27, 19:25   #2609
Little Angel
Wtajemniczenie

U mnie dzis jakos czerwono na pysku,ale tez dosc czysto,nie jest zle.Dzis tylko krem na noc.

Jutro odbieram zorac
Stary 2006-09-27, 19:52   #2610
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
U mnie dzis jakos czerwono na pysku,ale tez dosc czysto,nie jest zle.Dzis tylko krem na noc.

Jutro odbieram zorac
No to bedzie wylinka
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości