Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-09-27, 21:29   #2611
patrycjap
Raczkowanie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Shadowciu ja też nie narzekam na nadmiar czasu Ale czytam wasze posty codziennie zamiast spędzenia dłuższej chwili przed lustrem Dzisiaj ruszyłam troche dziadów, ale takich do usunięcia Gula na policzku powoli znika, codziennie smaruje ją acnemycinem, tak jak te wyciśnięte, bo wtedy szybciej się te miejsca goją... Po tej wizycie u dermy jestem troche zmieszana, już nie wiem czy jest lepiej czy gorzej Niby tych ropniaków jest malutko, ale za to wylazły na wierzch wszystkie przebarwienia No i te nacieki na policzkach Ale mnie się wydaje, że jest lepiej niż przed leczeniem A ta lekarka mi mówi, że bez antybiotyku się nie obejdzie... Narazie i tak musze wykończyć skinoren i acnemycin, potem kupie isotrexin, postosuje troche, zobacze jak będzie na mnie działał i jak du*a z tego wyjdzie to zdecyduje się na ten antybiotyk, chociaż nie chce bardzo
patrycjap jest offline  
Stary 2006-09-27, 22:07   #2612
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Patrycjo, skoro uwzasz ze jest lepiej to dobrze tez miałabym oibawy przed antybiotykiem....na Twoim miejscu na razie bym sie wstrzyma ła i zobaczyła co dalej. Trzymam kciuki za poprawe

a ja własnie sie zaczełam znecac nad taki czym na czole, ała mam nadzieje ze do jutra sie zmniejszy
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-09-27, 22:14   #2613
patrycjap
Raczkowanie

Ja widzę poprawę i lepiej się czuję z tym co teraz mam na twarzy w porównaniu do tego co było jeszcze dwa miesiące temu A Ty nie męcz już tego czegoś Najgorzej jest dodrapywać, albo raz ruszyć albo wcale, wtedy nie ma zniszczeń lub są ale małe
patrycjap jest offline  
Stary 2006-09-27, 22:56   #2614
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

no własnie,a ja co jakis czas to ruszałam sopbie nie wyobrazacie jak to napuchłowłasnie sedzi pod tribioticiem. Nie wiem po co ja to meczyłam
Stary 2006-09-28, 08:40   #2615
AaniaA
Zakorzenienie

zauwazylam, ze u mnie po kazdym dziobaniu buzi zostaja czerwone plamy, ktore dlugo nie chca zejsc . i nie jest wazne czy to zaskornik, ktory wychodzi szybko i bez problemu czy jakas kropa to i tak znaki zostaja . a ja glupia, ruszylam wczoraj cztery miejsca .

patrycjop wazne, ze Ty widzisz poprawe na swojej buzi .

In_ThE_ShAdOwS i jak tam czolko?
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-28, 11:57   #2616
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

mnie wyskoczyły 2 ropne syfy, na policzku i na brodzie, wielgachne, cieknie z nich a feeee, a ja głupia próbowałam je kilka razy wycisnąc
mam za swoje od 1 października planuję zacząc kuracje

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2006-09-28, 17:51   #2617
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
zauwazylam, ze u mnie po kazdym dziobaniu buzi zostaja czerwone plamy, ktore dlugo nie chca zejsc . i nie jest wazne czy to zaskornik, ktory wychodzi szybko i bez problemu czy jakas kropa to i tak znaki zostaja . a ja glupia, ruszylam wczoraj cztery miejsca .

U mnie tez kazda wycisnieta lub nie wycisnieta kropenke widac
Poki nie uzywalam kwasow na buzie(tj-do czasu differinu)mialam wszystkie plamy z wszystkich moich tradzikowych lat.Differin zluszczyl mnie pieknie,nic nie zostalo-dzieki niemu chodze bez tapetki.Teraz AD,effaclar...ech-zyc nie umierac,bo palmy szybko znikaja.

Nie przejmuj sie-kazdy czasem cos tam powyciska,bo czasem to az strach.Nie czarujmy sie,nikt nie lubi miec np.ropniaczkow na buzi-zatapetowanie tego skutkuje tylko pogorszeniem,a bez tapetki...ciezko jest czuc sie dobrze.Cala rzecz w tym aby nie robic sobie krzywdy,nie drapac,nie narobic glebokich sladow,ktore sa praktycznie nie do zlikwidowania.
AaniaA-ciebie twoje kwaski rozjaniaja troszke?Likwiduja przebarwienia?(nie teraz rzecz jasna kiedy nie uzywasz)

Shadi?A u ciebie zorac wywabia plamy?(chociaz ja u ciebie nie widzialam ani pryszczy,ani tym bardziej plam)

Ja sie luszczycz zaczynam-po brevoxylu-ciekawe jak jest pod spodem?Oby gladziej.
Little Angel jest offline  
Stary 2006-09-28, 18:10   #2618
patrycjap
Raczkowanie

Ja mam dalszy ciąg nacieków na policzkach Wczoraj był kwasik na wieczór i czółko gładzsze odrazu Nareszcie nie mam tych okropnych ropniaków, takich z białą główką i tak na dobrą sprawe mało co korci mnie żeby wycisnąć Może jednak wystarczy isotrexin bez antybiotyku Ide się jeszcze nasmaruje acnemycinem, żeby się te nacieki szybciej pogoiły bo niestety ruszyłam kilku rano I chyba niepotrzebnie...
patrycjap jest offline  
Stary 2006-09-28, 18:21   #2619
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:

U mnie to samo! Kazde wycisniecie plama, a ja czasami widze taki zapchany porek, szczegolnie koło takiego włoska przy brwaich to od razu duszę, bo boje sie ze prztpadkiem rozdrapie i będzie gorzej i własnie mam tako piękno plamkę wiec mam taką malutka otoczkę znikajacych kropeczek

Czoło się poprawiło (a tfu, wypluć, odpukać), nawet mama zauwazyła poprawę. Tylko, że ja i tak niektóre wyciskam i plamy sąWłąsnie mam takiego robabranego ejdnego od wczoraj i jedno trochę duże na czole (tylko zebym tego nei dotykała), ale tak to jest dobrze
A jak u Ciebie wygląda obecna sytuacja? Uzywasz jeszcze ten tonik?

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
U mnie tez kazda wycisnieta lub nie wycisnieta kropenke widac
Poki nie uzywalam kwasow na buzie(tj-do czasu differinu)mialam wszystkie plamy z wszystkich moich tradzikowych lat.Differin zluszczyl mnie pieknie,nic nie zostalo-dzieki niemu chodze bez tapetki.Teraz AD,effaclar...ech-zyc nie umierac,bo palmy szybko znikaja.

Zazdroszczę u mnie własnie głownie plamiska , AD tylko rozjasnił skórę, ale palm jakos super nie wybieliło po 2 tubkach. Ale dzisiaj mama mi przynosi znowu AD i go łaczę z zoraciem

Shadi?A u ciebie zorac wywabia plamy?(chociaz ja u ciebie nie widzialam ani pryszczy,ani tym bardziej plam)
Tak, zorac rozjasnił plamy na czole i brodzie - broda kiedys masakrowałam kilka zaskórników i palama na plamie. Ale ja go nei zuywam często co 4, 3 dni, niektóre dziewczyny już jadą codziennie, a zaczynały prawie równo ze mną Jeszcze się trochę boję, za akzdym razem mam mocne łuszczenie i czekam na bardziej zlepiający filterek. I jeszcze muszę zakupić jakiś dobry peeling...

A co do tego, ze nie widziałaś to hehe na zdjeciu po prostu nie widać, bo stanęłam plecami do okna i tak jakos ustawiłąm głowę. A tak to widać, widac
Stary 2006-09-28, 18:27   #2620
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez patrycjap Pokaż wiadomość
Ja mam dalszy ciąg nacieków na policzkach Wczoraj był kwasik na wieczór i czółko gładzsze odrazu Nareszcie nie mam tych okropnych ropniaków, takich z białą główką i tak na dobrą sprawe mało co korci mnie żeby wycisnąć Może jednak wystarczy isotrexin bez antybiotyku Ide się jeszcze nasmaruje acnemycinem, żeby się te nacieki szybciej pogoiły bo niestety ruszyłam kilku rano I chyba niepotrzebnie...
Kurcze A jak sie zwalcza takie nacieki, co dem. o nich powiedziała? i mozesz opisac jak to wyglada?
Stary 2006-09-28, 18:44   #2621
Little Angel
Wtajemniczenie

Shadi,ty cwana bestio,maskujesz sie odpowedznim swiatlem do zdjec (i dobrze,jakos trzeba)

patrycjap,a te nacieki nie sa ropne?Czy to taka czerwien z kilku pryszczy zlewajaca sie w jedna plame?Tylko nie dus,bo juz sama nazwa brzmi groznie az sie boje co by sie obilo po duszeniu.Dzis wlasnie widzialam dziewczynke ok.17 lat-sliczna buzia tylko doslownie cale policzki w glebokich dolach.Biedactwo-maskowala sie wlosami.Ale moj TZ mowi(juz pomijajac,ze to bylo mlode dziewcze),ze dla niego i tak ladna byla,ze tych dziur on nie widzi.(raczej mu wierze,przeciez ma mnie-pryszczolka )

Dla naszego dobra-łuszczmy sie ile wlezie !
Stary 2006-09-28, 18:51   #2622
patrycjap
Raczkowanie

Ponieważ moja wizyta u dermy trwała 5 minut dowiedziałam sie tylko że antybiotyk może pomoc A wygląda to tak jak na zdjeciu tylko że ja mam mniej i jeszcze troche strupków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tradzik2.JPG (14,5 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez patrycjap
Czas edycji: 2006-09-28 o 18:57 Powód: Bezsensowne zdanie :P
patrycjap jest offline  
Stary 2006-09-28, 18:56   #2623
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Ponieważ moja wizyta u dermy trwała 5 minut nic oprócz tego że nic oprócz antybiotyku nie pomoże A wygląda to tak jak na zdjeciu tylko że ja mam mniej i jeszcze troche strupków
Rzeczywiscie powazna sprawa.Moje pryszcze sa zupelnie inne.
Tak jak pisza dziewczyny,sprobuj bez antybiotyku.Derm.tylko to potrafi-walnac antybiotykiem,albo izotekiem lub Roa.Czytaj biochemie,tam madre rzeczy pisza-ja sie stosuje i powiem ci,ze dorze na tym wychodze
Wytrwalosci
Stary 2006-09-28, 19:06   #2624
patrycjap
Raczkowanie

Little Angel ślicznie dziękuje, mam nadzieje, że uda sie bez tego antybiotyku A i cieszę się bardzo, że buziolek ma się dobrze Z resztą Ty i tak masz ładną buźke
patrycjap jest offline  
Stary 2006-09-28, 19:06   #2625
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Ponieważ moja wizyta u dermy trwała 5 minut dowiedziałam sie tylko że antybiotyk może pomoc A wygląda to tak jak na zdjeciu tylko że ja mam mniej i jeszcze troche strupków
Wyglada powaznie. Czemu dermatolog takie sprawy olewa?? Co za ludzie
Tylko tego nie duś Patrycjo, bo będzie jeszcze gorzej....Ja na poczatku paźdz. ide do mojej dermatolog, ale z mamą, zeby mnei nie wywaliła, chociaz ona wyglada na taką bardziej kompetentną.
Stary 2006-09-28, 20:12   #2626
ewelisia_1
Raczkowanie

Ja też byłam u dermatologa na te 10 minut, dostałam kilka maści i.......pomaga
ewelisia_1 jest offline  
Stary 2006-09-28, 20:23   #2627
AaniaA
Zakorzenienie

Little Angel ja uzywam zamiennie glico A i tego cuda wysuszajcego od pani mikrobiolog, ale zeby przebarwienia mi znikaly to niestety nie .

patrycjop sprobuj tego izotrexu czy izotrexinu (nie wiem jaka jest roznica miedzy nimi, zapytaj w aptece). na pewno nie drap tego wszystkiego .

In_ThE_ShAdOwS no to rewelacyjnie, ze czolko Ci sie poprawia .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-28, 23:46   #2628
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:

Goniu1 nie wiem czy czytalas moje poprzednie wypowiedzi, ale mnie tak okolo listopada beda kuc - zaczynam stosowac autoszczepionke . na pewno zdam relacje co i jak, czy mi to pomoglo czy nie. zdania na temat autoszczepionki sa podzielone .

Czytałam Aniu, czytałam i czekam na relacje, choć w sumie ja chciałabym wznowić walkę z trądzikiem już natychmiast...
Ech... w tym roku mam dużo pracy a mój dermatolog akurat przyjmuje w tych godzinach, które nie bardzo mi pasują... Chyba, że pójdę do niej przed pracą, no ale wtedy nie zdążyłabym się pomalować, a nie wyobrażam sobie iść do pracy bez makijażu.

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Hmmm, może już jiałaś takie wrazenie, że on mniej działa? Ja jestem jeszcze niedouczona zaabrdzo w tych kwestiach i Ci niczego nie doradzę. A może wypróbowałabys zorac, albo atrederm?
No właśnie, nie próbowałam jeszcze tych leków. A jaką one mają substancję aktywną?
Tak sobie myślę, że za jakiś miesiąc miną dokładnie 3 miesiące, odkąd przestałam stosować leki złuszczające... Może gdybym na pocz. listopada albo pod koniec pażdziernika zaczęła znowu stosować Retin A, moja skóra zareagowałaby na nowo na niego?

Ostatnio moja cera wygląda ciut lepiej, tak jakby się trochę uspokoiła... Wypryski wyskakują, takie pojedyncze, w sumie największym problemem są ślady po starych wypryskach... W sumie nadal wyglądam nieładnie, ale nie tak tragicznie jak 2 miesiące temu... Może to zasługa tabletek drożdżowych Dromin, które łykam od początku sierpnia? Sama już nie wiem...

Cytat:

Patrycjo muszę Ci powiedzieć, że moje policzki wyglądają bardzo podobnie do Twoich. I te czerwone "punkty" to u mnie w większości blizny, które z daleka wyglądają jak skupisko czerwonych syfów. Najgorsze jest to, że tego g... nie da się skutecznie zakryć podkładem. Dobrze, że mogę zasłaniać się włosami... Ech.. już nie pamiętam, kiedy ostatnio wyszłam na dwór w spiętych włosach... Chyba kilka lat temu...
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-09-29, 08:44   #2629
AaniaA
Zakorzenienie

Goniu1 wierz mi, ze ja tez to bym chciala juz stosowac ta autoszczepionke, zeby zobaczyc czy to w ogole dziala i w koncu pozbyc sie tych gnid. jednak musze czekac i to mnie najbardziej denerwuje, gdyz znowu utknelam w martwym punkcie .

ja jakos dziwnie sie czuje. nie wiem, czy te parszywce daja mi o sobie znac . twarz jest jakas ziemista, oczy zapadniete, na buzi nowe niespodzianki . boje sie, ze te gów** w gardle przejmuja nade mna wladze . wszedzie ludzie chodza zasmarkani, kaszlajacy i pewnie daltego moj organizm na to wszystko tak reaguje. ponadto gdzies za tydzien bede miec okres . ale jedno co jest dobre to to, ze dzisiaj ide do fryzjera. zetne te wlosy, bo juz mam dosc tych dluzszych. musze cos ze soba zrobic, gdyz oszaleje. potrzeba mi swiezosci (jak nie moge miec tego na buzi to chociaz na glowie ).
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-29, 09:28   #2630
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:

ja jakos dziwnie sie czuje. nie wiem, czy te parszywce daja mi o sobie znac . twarz jest jakas ziemista, oczy zapadniete, na buzi nowe niespodzianki . boje sie, ze te gów** w gardle przejmuja nade mna wladze . wszedzie ludzie chodza zasmarkani, kaszlajacy i pewnie daltego moj organizm na to wszystko tak reaguje. ponadto gdzies za tydzien bede miec okres . ale jedno co jest dobre to to, ze dzisiaj ide do fryzjera. zetne te wlosy, bo juz mam dosc tych dluzszych. musze cos ze soba zrobic, gdyz oszaleje. potrzeba mi swiezosci (jak nie moge miec tego na buzi to chociaz na glowie ).

Dla mnie wizyta u fryzjera to koszmar, bo przecież podczas podcinania włosów widać moje policzki w całej okazałości. A ja wtedy myślę, co wtedy ta fryzjerka myśli o mojej twarzy. i co myślą ludzie, którzy czekają i siedzą za moimi plecami i widzą moje odbicie w lustrze. To jest już chore.

A tak w ogóle to jestem przerażona. Kiedyś miałam sporadyczne wypryski na czole, a teraz minimum raz w tygodniu wyskakuje mi coś ropnego.
Ostatnio zaczęły wyskakiwać mi ropniaki na dekoldzie!!!! A nigdy wcześniej czegoś takiego tam nie miałam, jeśli już, to drobne zaskórniczki.
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-09-29, 09:40   #2631
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Dla mnie wizyta u fryzjera to koszmar, bo przecież podczas podcinania włosów widać moje policzki w całej okazałości. A ja wtedy myślę, co wtedy ta fryzjerka myśli o mojej twarzy. i co myślą ludzie, którzy czekają i siedzą za moimi plecami i widzą moje odbicie w lustrze. To jest już chore.
a Ty Goniu1 myslisz, ze ja nie mam takich mysli, niestety tez mam . jednak ja musze isc do fryzjera. potrzebuje tego. a "najlepsze" jest to, ze ide do takiego salonu z prestizem, a wiadomo, jacy tam ludzie pracuja . ale pieprze to. ja robie wszystko, zeby ta moja buzia wygladala dobrze i nie zamierzam sie im tlumaczyc. wykapie sie, ubiore ladnie i moze wtedy humor mi dopisze... wsiade w samochod i pojade tam .

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Ostatnio zaczęły wyskakiwać mi ropniaki na dekoldzie!!!! A nigdy wcześniej czegoś takiego tam nie miałam, jeśli już, to drobne zaskórniczki.
a mi plecy zaczelo siac .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-29, 10:14   #2632
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:

a mi plecy zaczelo siac .
Mi też zaczęły jakieś pojedyncze na plecach wychodzić.
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-09-29, 12:03   #2633
AaniaA
Zakorzenienie

Gonia1 z tego co pamietam, to u Ciebie tez jakas gnide wykryto (wydaje mi sie, ze pisalas, iz gronkowca). to co na to bralas?
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-29, 14:11   #2634
sweety-kitty
Przyczajenie

Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez marysia602 Pokaż wiadomość
Czesc drogie Wizazanki

Tez wyciskam co tylko sie da na mojej buzi Jestem wsciekla na to ale nie umie sie powstrzymac. Owszem nie wyciskam w nieskonczonosc ale i tak zawsze znajde cos co musze usunac.

Biore diane 35 od pol roku, liczylam ze nie bede miec krost to sie oducze wyciskac, ale niestety i tak zawsze cos znajde i wycisne. Potem tego zaluje patrze na siebie i mowie "co Ty idiotko zrobilas patrz jak teraz wygladasz wiecej juz tego nie zrobisz" ale nastepnego dnia podejde do duzego lustra i jak tylko jest jakis choc maly zaskorniczek to go wyduszam. Potem w tym miejscu robi mi sie krosta i wiem ze wyciskanie nie doprowadzi do niczego dobrego ale nie umie sie powstrzymac.

Dokladnie jak wy nie chce mi sie nigdzie wychodzic z nikim spotykac, jakos tak powoli zamykam sie w sobie.

Chce przestac brac diane ale potem bedzie wysyp i wiem ze sobie nie poradze i zaczne wyciskac a to bedzie juz masakra.

Wstydze sie przyznac mojemu chlopakowi do tego, wiem ze on mnie nie zrozumie i pomysli ze jestem jakas glupia.
Ciezko mi z tym bo jestem sama.
Mam nadzieje ze jakos uda mi sie z tego wyjsc tylko ze niestety najblizsza osoba nie moze mi pomoc bo nawet nie ma o tym pojecia.

Trzymajcie sie cieplutko dziewczyny i zycze wam powodzenia.
doskonale cie rozumiem!ja tez wyciskam na twarzy co sie da nawet to co ledwo widac.robie to juz od prawie 7 lat.robilam wszystko co w mojej mocy by sie od tego uwolnic ale nie pomoglo na dlugo.na poczatku tylko sie wyciskalam ale z czasem zaczelam tez obgryzac paznokcie i wycinac skorki wyrywac rzesy i brwi oraz drapac usta.tez nie chce wychodzic z domu.oddalilam sie od znajomych bo nie chce by mnie widzieli w takim stanie.zanim to zaczelam robic wcale nie mialam klopotow z cera ale za to teraz mam(stany zapalne od wyciskania przebarwienia blizny).dla mnie juz nie ma sensu uzywnie jakichkolwiek kosmetykow bo zeby byly efekty to trzeba przestac sie wyciskac.nie chce juz wyrzucac pieniedzy w bloto.teraz juz wiem ze cierpie na autoagresje bo bylam pare razy u psychologa.nawet kosmetyczka mi doradzila ze najpierw powinnam wyleczyc dusze a pozniej cialo.w koncu to do mnie dotarlo ze nie poradze sobie sama z tym problemem.przez ten caly czas sie oszukiwalam.myslalam ze sama sobie poradze bo zawsze musialam sama sobie radzic.nikomu nic nie mowilam bo sie wstydzilam do tego przyznac i balam sie odtracenia.zylam w ciaglym stresie i zaczelam sobie radzic w taki sposob.rodzice widzieli co robilam ale nic nie zrobili.czulam sie samotna i nadal sie tak czuje.mam chlopaka ktory mnie rozumie i wspiera ale wyjechal do anglii.podziwiam go za to ze jest ze mna mimo tego co robie i jak wygladam.dla niego mimo okaleczenia i tak jestem ladna.i to jest w tym wszystkim najpiekniejsze.przez to co robie tak sie zalamalam ze wpadlam w depresje i mialam nawet probe samobojcza.to on zadzwonil na pogotowie i dzieki niemu nadal zyje.wyjechal do anglii by mi pomoc.musze sie podjac terapii ale najpierw chcialabym sie wyprowadzic.rodzina mnie dobija i nie daje mi wsparcia.nie moge isc do pracy bo nie jestem w stanie.wiem ze poki bede z nimi mieszkala to z tego nie wyjde.chodzilam do psychologa ale jak wracalam to znowu bylo to samo.doprowadzali mnie do takiego stanu ze wszystko szlo na marne co udalo mi sie osiagnac.po wyjezdzie chlopaka uwierzylam na nowo ze wszystko sie ulozy.chcialam zeby pomogl nie tylko mi ale i sobie.mielismy duzo problemow ktore kasa by rozwiazala.tutaj nie mielibysmy zadnej przyszlosci bo on ma podstawowe wyksztalcenie.mial mi pomoc sie stad wyprowadzic i wynajac pokoj zeby znow moje leczenie nie poszlo na marne.ale niestety zdarzyl sie wypadek.dziekuje bogu ze zyje!teraz tylko chce zeby wyzdrowial.nie wiem co bedzie ze mna i nasza przyszloscia.jesli sie nie ulozy to jeszcze bardziej sie zalamie.ja tez mam nadzieje ze z tego wyjdziesz bo juz nie wiem co bedzie z moja twarza i moim zyciem.sproboj powiedziec o tym chlopakowi.jesli cie nie zrozumie to znaczy ze nie jest ciebie wart.nie rob tego bledu co ja i nie bagatelizuj tego problemu.niby zaczyna sie od wyciskania a moze skonczyc sie duzo gorzej.tym bardziej ze napisalas ze powoli sie zalamujesz.nie pozwol na to i poszukaj pomocy psychologa!on napewno ci pomoze!i nie musisz sie bac ze tego nie zrozumie!napewno nie pomysli tez ze jestes glupia!oni sa od tego by pomagac innym kiedy sobie z czymkolwiek nie radza!jestem z toba!trzymam za was wszystkie kciuki!mi juz chyba sie nie uda bo jestem w trudnej sytuacji.p.s.bardzo bym sie ucieszyla gdybym mogla z wami pogadac o tym i o innych rzeczach na gadu-gadu.jak chcecie to podajcie mi wasze numery to sie odezwe!szukam znajomych w internecie bo na zywo to nie mam na co liczyc z taka buzka
sweety-kitty jest offline  
Stary 2006-09-29, 16:15   #2635
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Gonia1 z tego co pamietam, to u Ciebie tez jakas gnide wykryto (wydaje mi sie, ze pisalas, iz gronkowca). to co na to bralas?
przez pół roku antybiotyk Cloxacyklina, choć poprawa była tylko przez jakieś pierwsze 2 miesiące. Ostatnio łykałam cyprofloxacynę, ale nie było prawie żadnej poprawy... choć wyglądam teraz lepiej niż 2 miesiące temu.
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-09-29, 19:21   #2636
Little Angel
Wtajemniczenie

AaniaA-jak wizuta u fryzjera?Mam nadzieje,ze nastroj po niej dobry?(a nuz jakies zdjecie na wizazyk trafi )

Gonia1-a czy po kuracji robilas badania?Czy pozbylas sie paskuda?
(czy pogorszenie stanu skorki to nie przypadkiem efekt odstawinia antybiotyku?)

Wiecie co?Posiadam jedno dokladnie zdjecie(szkoda,ze jego jakosc taka sobie jest)z moim "najlepszym"tradzikiem.Pr zy najblizszej okazji zeskanuje je sobie i wam podrzuce abyscie zobaczyly mnie w zlej formie.(zebyscie sobie nie myslaly,ze ja taka niby chora,a tak u mnie ostatnio dobrze )
Stary 2006-09-29, 20:40   #2637
AaniaA
Zakorzenienie

po wizycie u fryzjera czuje sie bardzo dobrze . mam krotkie wloski i dobrze mi z tym. tz jest zachwycony . niestety nie ma cyfrowki ani skanera, wiec nie zamieszcze zdjecia. poprosze tz-a, zeby przywiozl od swoich rodzicow aparat cyfrowy to wtedy zrobie zdjatko i zalacze (jesli wyjde wzglednie ).

z buzia srednio na jeza. moze te krotkie wloski powstrzymaja mnie od cisniecia zaskornikow.
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-29, 23:17   #2638
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

sweety-kitty - aż mi brak słow... dobrezer zrozumiałam, ze to wszystko zaczeło się od wyciskania??? Boze...życzę Ci, aby się wszystko ułożyło...bądź dobrej myśli

Gonia1 zorac to tazarotene a AD to kwas azaleinowy. Raczej nei mozna ich pronwac w działaniu, bo zorac to reinoid a acne to kwas...Zorac to bardzo duży kaliber, trzeba bardzooo uzwazac...

AaniaA to dobrze, ze sie fryzurka podoba, ja tez chciałabym miuec krociutki włosy, ale nei moge....mam ich za dużo A marzy mi sier taka fryzurka....taka do szyji....

A ja jestem bardzo chora i oczywiscie troche sie pogorszyło io przxed chwila wydusiłam malutkeigo zaskornika. Bleeeeeeee jestem cała w plamach I zaraz nałoze AD, ja już mam tego dosyć.
Stary 2006-09-30, 07:57   #2639
AaniaA
Zakorzenienie

In_ThE_ShAdOwS zdrowiej szybciutko i nie ruszaj buzi, bo w czasie choroby to jeszcze gorzej widac (organizm oslabiony ).

ja mam bardzo krotkie wloski .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-30, 08:38   #2640
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
In_ThE_ShAdOwS zdrowiej szybciutko i nie ruszaj buzi, bo w czasie choroby to jeszcze gorzej widac (organizm oslabiony ).

ja mam bardzo krotkie wloski .
Szcesciaroja tez nie moge miec krotkich wloskow bo podobnie jak Shadi mam ich duzo za duzo,do tego sa krecone,do tego moje uszy eufemistycznie mowiac-sa w nienormalnej odleglosci od czaszki.Kiedys jej jednak obcielam-to byly miesiace katorgi-tony lakierow i pianek.Shadi-ale ty do ramion smialo tnij wloski!Tylko wiadomo-nie na prosto bo bedzie glowa w ksztalcie trapezu.AaniaA-szczesciaro

Shadi-poza tym zdrowiej(to juz drugi raz we wrzesniu jesli dobrze pamietam).Organizm oslabiony?Ja sie w dalszym ciagu trzymam,wszyscy wokol choruja,ja do tej pory nie.
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości