Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-10-06, 21:35   #2731
AaniaA
Zakorzenienie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Shadi sliczny avatarek. jak go pierwszy raz zobaczylam to az usmiechnelam sie do Ciebie .

u mnie broda to glowny problem (zwykle syfy + to "cos" co nikt nie moze zdiagnozowac i nic nie dziala + plamy), no i to czolo, z ktorym jest lepiej albo gorzej . teraz wlasnie jest gorzej i to mnie dobija, bo jak jest zle z czolem to oznacza, ze cos zacznie sie psuc i to na maksa . i nie wiem, dlaczego to czolo tak daje mi teraz o sobie znac . ponadto kolo uszu wylaza paskudy (zaskorniki, ktore czesto przeistaczaja sie w czerwone kropy ). no i zdarzaja sie niespodzianki na nosku. aha, pamietacie jak przezywalam ta gule na brodzie - pozostalosc caly czas jest. ja nie wiem, to juz chyba minely ponad 2 miesiace .

Czekoladko ach my jestesmy biedne . ja na dekoldzie nie mam, ale plecy to wygladaja teraz okropnie i nie wiem dlaczego . pamietam, ze mialam taki czas, ze wyskakiwaly mi syfy na dekoldzie, a na plecach nic. teraz mam na odwrot.
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-06, 22:39   #2732
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Shadi sliczny avatarek. jak go pierwszy raz zobaczylam to az usmiechnelam sie do Ciebie .
O, jak miło

u mnie broda to glowny problem (zwykle syfy + to "cos" co nikt nie moze zdiagnozowac i nic nie dziala + plamy), no i to czolo, z ktorym jest lepiej albo gorzej . teraz wlasnie jest gorzej i to mnie dobija, bo jak jest zle z czolem to oznacza, ze cos zacznie sie psuc i to na maksa .
Czyli mozliwe, że na brodzie to wszystko robi się przez te bakterie w gardle? Skad to się cholerstwo jedno bierzE U mnie skupiskiem wszystkiego jest własnie czoło, okazyjnie cos mi wyskakuję na policzkach, tak z boku twarzy akurat mam krostkę, bo zawsze na lekcji tam sie drapie na jakiejś nudnej lekcji. Oby Ci się udało je podleczyć, dajesz tam glyco A?
i aha, pamietacie jak przezywalam ta gule na brodzie - pozostalosc caly czas jest. ja nie wiem, to juz chyba minely ponad 2 miesiace .
Mam tak samo! Czasami jedna taka pozostałosc, jakieś zgrubienie siedzi kilka tygodni, w porywach do ponad miesiaca:/ Może to jakieś ropnie są? Bo one tak jakos siedzą, że się odtwarzaja co jakis czas

Czekoladko ach my jestesmy biedne . ja na dekoldzie nie mam, ale plecy to wygladaja teraz okropnie i nie wiem dlaczego . pamietam, ze mialam taki czas, ze wyskakiwaly mi syfy na dekoldzie, a na plecach nic. teraz mam na odwrot.
Ja mam tak, że mam jakieś 2 syfki na plecach i je drapie oczywiscie, a potem wiaodmo mam jakies plamy jak po oparzeniu....U mnie akurat zawsze skutkuje mydełko siarkowe, banalne, ale pomaga. A opalałyście się? Bo czasami jest tak, ze na pleckach wyskakują wypryski od słonca, tej wody morskiej...
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-10-06, 23:01   #2733
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
A opalałyście się?

widze, ze mi na buzi robia sie nowe niespodzianki . oszaleje za chwile. ide umyc buzie i posmarowac ja glico, a potem spac. rano pewnie moja mina po zajrzeniu do lustra bedzie wygladac tak .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-06, 23:32   #2734
uskow
Zadomowienie

Shadi świetny masz ten avatarek

Ja dzisiaj i wczoraj nic nie ruszałam Ale dzielna jestem

Dobranoc Dziewczyny

uskow jest offline  
Stary 2006-10-07, 09:27   #2735
AaniaA
Zakorzenienie

uskow dzielna z Ciebie Dziewczyna !

a u mnie naprawde jest zle i cos nowego ciagle wyskakuje . wczoraj w czasie okresu to chyba cala krew z siebie wylalam i to tez mi nie pasuje . w poniedzialek zadzwonie do swojego estetyka i poprosze o recepte na izotrex. w lipcu to mazidlo wyratowalo mnie z opalow i mam nadzieje, ze tak bedzie teraz . chcialam retin A, ale troche mnie zmartwilyscie, ze on moze zapychac , zatem nie chce teraz ekserymentowac. jak pojde na wizyte do mojego lekarza za jakis czas to porozmawiam o tym retinie A.

teraz mykam na sniadanko .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-07, 11:55   #2736
madzia21
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rudarybcia Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynki!!

Retin A Retin A i jeszcze raz Retin A!!!!!
od 6 tygodni naliczyłam aż 4 nowe syfy no po prostu cud nad wisłą!!!!!

moja buzia jak pupa, teraz walczę z przebarwieniami...też Retinkiem

pozdro

Rybciu a czy ty bierzesz może retin w tabletkach?
Mnie dermatolog proponowala jakąś kuracje Retinem A chyba w postaci tabletek tylko musialam badania zrobic.Ide do niej w nastepnym tygodniu i nie wiem czy sie na to decydowac , bo badanie mama dobre.Jesli masz jakies doswiadczenie w tej kwesti to plis napisz mi coś o tym!!

Pozdrawiam i dziekuje!
madzia21 jest offline  
Stary 2006-10-07, 11:59   #2737
AaniaA
Zakorzenienie

ja nie rudarybcia, ale sie wypowiem .

madzia21 nie wiem czy retin A jest w tabletkach? chyba nie ma. radze poprosic o recepte na retin A w kremie i zaczac smarowac buzie nim bardzo cienka warstwa.
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-07, 16:41   #2738
rudarybcia
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia

Cytat:
Rudarybciu, pięknie Super, żeCi sie udało! A jak długo stsoujesz retin?
Hmm jakby tak policzyć, to z 5 tygodni a może 6...wiesz, boję się jak nie wiem co, że jeszcze trochę się nacieszę ładną (w miarę) buzią, a jak mnie znowu nagle wysyfi?
Stary 2006-10-07, 16:46   #2739
rudarybcia
Raczkowanie

rudarybciu no to swietnie, ze retin A tak na Ciebie dziala . oby tak dalej .

oh, masz racje, oby tak dalej....codziennie rano, po przebudzeniu macam swoją buzię. Czy aby na pewno nadal nic nie ma nowego, bolącego, głebokiego na ryju...i jak na razie, jestem zadowolona próbowałaś?
Stary 2006-10-07, 16:54   #2740
rudarybcia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Rudarybcia-oby efekt trwal jak najdluzej Ciesze sie,ze twoja buzia ma sie dobrze
Little Angel oby oby boje się że sielanka się skończy ponoć trądzik to raczej przewlekła choroba i trzeba mieć cały czas rękę na pulsie!!
Stary 2006-10-07, 18:07   #2741
madzia21
Raczkowanie

Dziękuje za odpowiedz Aaniu!!

Ja także mecze sie z paskudztwami na buzi, czytam wsze forum ale sie nie wypowiadam bo nie mam problemu akurat z wyciskaniem,jakos mi w miare wychodzi zeby sobie nic nie dusic.Czasem wiadomo ale nie jak naług.Strasznie sie mecze z grudkami które uparly sie na miejsce pod kosciami policzkowymi szczegolnie i moja nowa derma zaproponowala jakies retinoidy do łykania, wiec zaciekawil mnie ten retin A.Boje sie troche niby powiedziala ze to 4 miesięczna kuracja i ze warto! Jesli tak bedzie to wam dam znac
madzia21 jest offline  
Stary 2006-10-07, 20:01   #2742
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Ale retinoidów się nie łyka

Ja jestem dzsiiaj załama, tym jak wyglądam Ehhh
Stary 2006-10-07, 20:05   #2743
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rudarybcia Pokaż wiadomość
oh, masz racje, oby tak dalej....codziennie rano, po przebudzeniu macam swoją buzię. Czy aby na pewno nadal nic nie ma nowego, bolącego, głebokiego na ryju...i jak na razie, jestem zadowolona próbowałaś?
ja stosowalam zamiennik retinu A izotrex. tak jak pisalam wczesniej, uratowal mi buzie, ale potem to tak jakby przestal dzialac . jednak wroce do niego od poniedzialku (lub wtorku) jak uda mi sie wykombionowac recepte .

u mnie cos musi byc nie tak z hormonami, bo wciaz sieje i sieje na buzi i pleckach . nie dziubie, a i tak wychodza nowe syfy. pomimo glico A, wczesniej izotrexu skora nadal jest bardzo zanieczyszczona . a przeciez glico A i izotrex to preparaty grubego kalibru . w poniedzialek wykupie tez taki jeden lek, ktory jest na jeden hormon. jednak to nie beda zadne tabletki antykoncepcyjne. musze przekonac sie czy po wzieciu tych lekow twarz sie uspokoi, bo jesli tak to w koncu znajde przyczyne tych gowien na buzi i plecach (jest coraz gorzej ). natomiast jesli z buzia bedzie tak jak jest teraz to poziom tego hormonu jednak nie powinien byc nizszy i wtedy bede wiedziec, ze nie tedy droga (ze nie nalezy grzebac w tej sprawie, ze trzeba odfajkowac i szukac dalej). caly czas ukladam sobie w glowie te moje plany dzialania - co najpierw, a co potem...

Dziewczyny ratujcie, gdyz nie wytrzymam psychicznie .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-07, 21:12   #2744
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madzia21 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedz Aaniu!!

Ja także mecze sie z paskudztwami na buzi, czytam wsze forum ale sie nie wypowiadam bo nie mam problemu akurat z wyciskaniem,jakos mi w miare wychodzi zeby sobie nic nie dusic.Czasem wiadomo ale nie jak naług.Strasznie sie mecze z grudkami które uparly sie na miejsce pod kosciami policzkowymi szczegolnie i moja nowa derma zaproponowala jakies retinoidy do łykania, wiec zaciekawil mnie ten retin A.Boje sie troche niby powiedziala ze to 4 miesięczna kuracja i ze warto! Jesli tak bedzie to wam dam znac

Może chodzi Ci o izotretinoinę w tabletkach, czyli o Izotek? Retin A to też izotretinoina, ale stosowana zewnętrznie.
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-10-07, 21:17   #2745
AaniaA
Zakorzenienie

Gonia1 a czy ten izotek to jakas lagodniejsza wersja tego slynnego ROA czy to to samo tylko innego producenta?
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-07, 21:20   #2746
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Gonia1 a czy ten izotek to jakas lagodniejsza wersja tego slynnego ROA czy to to samo tylko innego producenta?
To samo, czyli polski odpowiednik ROA.

I tańszy niż ROA.
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-10-07, 21:22   #2747
Gonia1
Zakorzenienie

Dziewczyny, pozwolę sobie na mały off-topic. Jak Wy piszecie te nicki wytłuszczoną trzczionką? Gdzie klikacie?
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-10-07, 21:27   #2748
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozwolę sobie na mały off-topic. Jak Wy piszecie te nicki wytłuszczoną trzczionką? Gdzie klikacie?
Goniu1 jesli o to Ci chodzi to klikasz na "cytat" i tam jest juz zaznaczony bold B w lewym gornym rogu lub "odpowiedz" i boldzik tez jest .

Cytat:
Napisane przez Gonia1
To samo, czyli polski odpowiednik ROA.

I tańszy niż ROA.
a probowalas?
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-07, 22:19   #2749
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Goniu1 jesli o to Ci chodzi to klikasz na "cytat" i tam jest juz zaznaczony bold B w lewym gornym rogu lub "odpowiedz" i boldzik tez jest .
No tak, ale ja myślałam, że jest gdzieś opcja, że kliknę na nicka czy coś, i automatycznie wyskakuje mi nick wytłuszczoną czcionką w moim poście.

Cytat:
a probowalas?
Jeszcze nie.
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-10-08, 07:52   #2750
uskow
Zadomowienie

Cytat:
ja stosowalam zamiennik retinu A izotrex. tak jak pisalam wczesniej, uratowal mi buzie, ale potem to tak jakby przestal dzialac . jednak wroce do niego od poniedzialku (lub wtorku) jak uda mi sie wykombionowac recepte .

u mnie cos musi byc nie tak z hormonami, bo wciaz sieje i sieje na buzi i pleckach . nie dziubie, a i tak wychodza nowe syfy. pomimo glico A, wczesniej izotrexu skora nadal jest bardzo zanieczyszczona . a przeciez glico A i izotrex to preparaty grubego kalibru . w poniedzialek wykupie tez taki jeden lek, ktory jest na jeden hormon. jednak to nie beda zadne tabletki antykoncepcyjne. musze przekonac sie czy po wzieciu tych lekow twarz sie uspokoi, bo jesli tak to w koncu znajde przyczyne tych gowien na buzi i plecach (jest coraz gorzej ). natomiast jesli z buzia bedzie tak jak jest teraz to poziom tego hormonu jednak nie powinien byc nizszy i wtedy bede wiedziec, ze nie tedy droga (ze nie nalezy grzebac w tej sprawie, ze trzeba odfajkowac i szukac dalej). caly czas ukladam sobie w glowie te moje plany dzialania - co najpierw, a co potem...

Dziewczyny ratujcie, gdyz nie wytrzymam psychicznie .

Kochana Aniu nie martw się, to pewnie hormony, zrobisz badania i wszystko wyjdzie pięknie ! Może faktycznie nie molestować tak tej buzi. Ja zaledwie dwa dni nic sobie nie zrobiłam, a wszystko wydaje się uspokojone, mimo tego że swędzące krostki są. Może w mnieszczej ilości i nie tak widoczne, ale jednak. Kurcze mam na żuchwie małe pobojowisko po wyciskaniu To faktycznie gorzej wygląda niz podskórna gula na czole Mam nadzieje że z Wami dam radę.
Aniu ja też czasami mam takie dni , żę rycze z powodu twarzy, ale po czasie głupio mi że tak się nad sobą rozczulam z takiego powodu. Tylko Wy możecie zrozumieć, że powód nie jest błahy....ehhhh....
Aniu tak naprawdę nie wiem jak Ci poprawic humor

uskow jest offline  
Stary 2006-10-08, 10:35   #2751
AaniaA
Zakorzenienie

uskow ja piszac tutaj nie żądam od Was tego, zeby sie nade mna rozczulac, zeby mi wspolczuc . pisze tutaj, zeby to z siebie wyrzucic, zeby nie zwariowac.

ale pogoda sie zrobila - typowa jesienna, brrrrr!!! w taka pogode moja buzia wyglada jeszcze gorzej - nos czerwienieje z zimna, widac jeszcze bardziej wszystkie plamy, kropy, itp., twarz sie bardziej przesusza .

zaraz ide zrobic cos tylko dla siebie : goraca kapiel w pianie, a na buzie naloze tylko krem nawilzajacy, bo po tym glico A suchar sie z niej zrobil .

ps. badania hormonow to ja juz dawno mam zrobione i wychodzi z nich, ze jest wszystko w porzadku. jednak chyba cos jest nie tak skoro przed okresem i w trakcie niego wyrzuca mi wszystko na buzke i plecki .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-08, 10:46   #2752
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez uskow
To faktycznie gorzej wygląda niz podskórna gula na czole Mam nadzieje że z Wami dam radę.
Taa, a wyobraź sobie rozdrapaną gulę na czole.Dass z radę

Aniu, ja Ci życzę, aby się wszystko uspokoiłu. Czytajac widac, ze coś się w organizmie "miesza" i tak wyrzuca wszystko na zewnątrz
Stary 2006-10-08, 10:52   #2753
AaniaA
Zakorzenienie

Shadi .

a ja wciaz widzac Twoj avatarek usmiecham sie do Ciebie .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-08, 12:23   #2754
ziuta.
Rozeznanie

od tygodnia dzień w dzień cos cisne na policzkach jedynie wczoraj wytrzymalam ale i tak wyglądam strasznie. jakaś gula mi urosła na samej brwi miedzy włosami i od dłuższego czasu wyskakują mi krostki na dekoldzie! takie ropne maluchy. kiedyś mi takie wychodziły jak było bardzo gorąco i się człowiek pocił, a teraz mam je cały czas i jak wieczorem zrobię delikatny peeling i posmaruję jakimś kremem antybakteryjnym to jak rano wstanę to nic nie mam, a na wieczór i tak już nowe urosną dobrze że jest chłodno to dekold chowam pod sweterkiem
ziuta. jest offline  
Stary 2006-10-08, 12:30   #2755
sweet_white_chocolate
Rozeznanie

Aniu dużo wytrwałości Tylko tego moge Ci życzyć Cały czas mam nadzieje, że w końcu natrafisz na jakiegoś lekarza ktory Ci pomoże, albo Twój organizm sam dojdzie do ładu
U mnie jakoś tak dziwnie W dalszym ciągu najgorsze policzki Mam normalnie czarne strupy i w tej chwili nie przesadzam, bo one naprawde są czarne ale smaruje je acnemycinem i mam nadzieje że sie podgoją. kurde czoło niby gładkie jak je dotykam, ale wygląda jakby było na nim nie wiadomo co ajc może w tym tygodniu kupie już isotrexin, mam nadzieje, że mi pomoże...
sweet_white_chocolate jest offline  
Stary 2006-10-08, 13:23   #2756
AaniaA
Zakorzenienie

widze, ze jesien nie wplywa dobrze na nasze buzie .

Czekoladko ja kupuje izotrex, wiec jakby cos to walke zaczniemy w tym samym czasie . u mnie na polikach nic nie ma, za to czolo (same strupy i czerwone kropy) i broda to wielka maskara. no i teraz nos daje o sobie znac . plecy zaczelam smarowac tym octem jablkowym rozcienczonym z woda mineralna. ciekawe czy to cos da...

a to moje cudo, co sama sobie zafundowalam niedawno na brodzie, wyglada tak jak zdarte kolano u dziecka . do takiego stanu to doprowadzilam .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-08, 13:30   #2757
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Cytat:
Shadi .

a ja wciaz widzac Twoj avatarek usmiecham sie do Ciebie .
Mam nadzieję, że my kiedyś też Ciebie zobaczymy

ziuta, ja też teraz cały czas coś dusze moje czoło to tragedia, mam jedna perfidną ranę, policzki też są czerwona bo dusiłąm zaskórniki ahhh
Czekoladoo, moje strupy też czasami są juz czarne, szczególnie jak połoze na nie wyzerajacy krem, sie wypala wszystko,a le strup i plama jest

W doatku mam łupież i swędzące strasznie głowe, co jest
Stary 2006-10-08, 13:38   #2758
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
W doatku mam łupież i swędzące strasznie głowe, co jest
z tego co wiem to kropy i lupiez ida bardzo czesto w parze . w tym roku tez z nim walczylam. mi pomogl szampon biodermy "node..." (cos tam dalej bylo, ale nie pamietam nazwy ). boje sie, ze znowu wroci, gdyz jak mam gorzej z kropami to wtedy zaczyna odzywac sie tez i glowa .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-08, 14:34   #2759
uskow
Zadomowienie

Ja dzisiaj znów mam więcej na buzi Dopiero przy makijażu dostrzegłam ten fakt Chyba w tym tygodniu póję na badania prywatnie. Może przynajmniej się dowiem gdzie tkwi przyczyna bo nie wiem co mam myśleć Robi się coraz gorzej i ja nie wiem dlaczego. Normalnie aż mnie korci żeby pozbyć sie tych ozdób

uskow jest offline  
Stary 2006-10-08, 14:36   #2760
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Normalnie aż mnie korci żeby pozbyć sie tych ozdób
ja to zawsze tak sobie mysle, ze jakby bylo to pieknie gdyby mozna bylo wyciac te plamy, syfy, rozdrapania i zeby nic nie bylo . marzenie scietej glowy...
AaniaA jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości