Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-10-14, 22:39   #2881
Natalia21212121
Przyczajenie

Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja musze cos z prostowac, z zaskornikami to byloby super, ale on sa tylo dlatego, ze smaruje sie dwa razy dziennie proactivem, gdybym tego nie robila bylabym cala w pryszczach ropnych, mam okropna skore twarzy, ktora nigdy nie bedzie normalna. Bylam u kilkunastu lekarzy, uzywalam juz prawie wszystko, ale nic nie pomoze na dluzej. Jeden lekarz powiedzial ze mam nadczynnosc gruczolow lojowych. A posmarowac sie niczym nie moge, co by mi nawilzylo skore bo wszystko mi zatyka pory i to byloby bledne kolo. Przebadalam hormony,wszystko jest w pozadku, wiec to musi byc uwarunkowane genetycznie, moj ojciec do tej pory ma cale plecy w bablach i wszystkie jego siosty , a maja juz po 40 dobrze. Nie moge uzywac wogule zadnego fluidu tylko pudru sypkiego , a to na luszczacej sie skorze daje okropny efekt . Gdybym posmarowala sie rano fluidem to na wieczor mialabym kilkanascie nowych syfow. Nie jestem wiec pewna ze mam tak dobrze.
Natalia21212121 jest offline  
Stary 2006-10-15, 09:04   #2882
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

ja znów broję, mimo iż wiem że nie powinnam, ale po Zoracu wychodza mi tkaie białe zbiory na zewnątrz, więc delikatne przyciśnięcie likwiduje problem, ale jednak męcze niepotrzebnie cerę, muszę się jakoś zmobilizować i zebrac w sobie siłe żeby tego nie robić, bo wiem ze sobie szkodze i całe leczenie Zorac nie ma sensu, jesli będe maltretowac cere i roznosić pieroństwo

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2006-10-15, 09:13   #2883
AaniaA
Zakorzenienie

ja nie dziubie , ale to nie oznacza dobrego wygladu . najgorsze jest to, ze wygladam jakbym ospe miala, bo przeciez nie tylko mam na czole te czerwone kropy (teraz czolo jest nagorsze; zawsze jak zaczyna sie cos na czole to wiadomo, ze bedzie tragicznie ), ale na nosie, na brodzie tez sa pozostalosci. podsumowujac wygladam "atrakcyjnie" .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-15, 09:27   #2884
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
ja znów broję, mimo iż wiem że nie powinnam, ale po Zoracu wychodza mi tkaie białe zbiory na zewnątrz, więc delikatne przyciśnięcie likwiduje problem, ale jednak męcze niepotrzebnie cerę, muszę się jakoś zmobilizować i zebrac w sobie siłe żeby tego nie robić, bo wiem ze sobie szkodze i całe leczenie Zorac nie ma sensu, jesli będe maltretowac cere i roznosić pieroństwo
Fakt,nie latwo chodzic z ropniakami na twarzyGdyby sie siedzialo w domu i zupelnie nikt by tego nie ogladal,to pol biedy.W dodatku(mnie przynajmniej)pryszcze swedza i jesli je mam-reka caly czas wedruje do twarzy zeby podrapac(czyli delikatnie musnac,np.chusteczka).

Ja wczoraj wieczorem usunelam delikwentna,ktory niby to juz zdychal,ale caly czas byla kula.Wyglada dobrze,zadnych strupkow,krwiakow...

AaniaA-u mnie najgorsze zapowoada sie,jak zaczyna wylazic na policzku.Wtedy wiadomo,ze bedzie b.zle.teraz moj polik jest czysty.
Ale jedno zauwazylam.Moj kwietniowy wysyp byl najgorszy w calym moim zyciu i to on zostawil wiecej sladow niz caly wczesniejszy tradzik.Przedtem blizn nie mialam,a teraz wszystko juz dokladnie zgojone i widze,ze jednak kilka jest.
U mnie dla odmiany-czolo nigdy nie bylo dotkniete choroba,czasem tylko jakas delikatna kaszka-podraznienie.
Little Angel jest offline  
Stary 2006-10-15, 09:51   #2885
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Little Angel
AaniaA-u mnie najgorsze zapowoada sie,jak zaczyna wylazic na policzku.Wtedy wiadomo,ze bedzie b.zle.teraz moj polik jest czysty.
za to ja z policzkami nie mam problemow. gdyby tak wziac od Ciebie czolko, ode mnie policzki, od kogos innego brode, itd. to buzia bylaby jak marzenie .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-15, 10:04   #2886
Jota
Raczkowanie

Witam dziewczyny, kolejna uzależniona się kłania. Nie mogę podejść do lustra, by coś nie zmajstrować, a potem ryczę i nienawidzę siebie. Człowiek wpada w jakiś amok i się masakruje, każdy wyciśniety wróg aż daje poczucie satysfakcji, a potem to już szkoda mówić

Mam pytanie- jakie macie doświadczenie z acnemycinem plus. Ja przez to dziadostwo owijam brodę szalem i głowę spuszczam, by nikt na mnie nie patrzył. Na czubku brody wyszło mi chyba z 5 gul obok siebie, wszystkie czerwone i bolące. Ten środek zamiast pomagać zaszkodził mi i to na całego, a kosztuje prawie 50 zł. Tam, gdzie nie zaszkodził to nic nie zrobił. Co to wogóle za lek . Próbowałam przeczekać ten wysyp ale robiło się coraz gorzej.
Teraz kupiłam żel oczarowy, ale jak narazie kolejna klapa, choć może potrzebuje więcej czasu.
A i jeszcze jedno pytanie - co oznacza ziarninowanie?
Stary 2006-10-15, 11:29   #2887
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Ja mam własnie problemy z czołem, wszystko inne ok, tylko czasami coś sie zorobi w tych okolicach przy uchu, np. po filtrze, który mnie ewidentnie zapycha

Little_Angel, ja też tak mam, że niektóre syfki mnie swędza i wtedy już się nie mogę powstrzymać, zeby ich nie wycisnąć.......
Jota, ja nie miałam acnemycinu plus, miałam tylko zwykły acnemycin i on mi pomógł dawno temu, kiedyt było baaaaardzo źle. A ziarnowanie to chyba oznacza szybsze dojrzewanie
Własnie przyjrzałam się dokładnie mojemu czołu i tam widac takie perfidnie dziury od wyciskania . Czy to da sie usnąć....bo słyszałam, że nie
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-10-15, 12:59   #2888
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Ja mam własnie problemy z czołem, wszystko inne ok, tylko czasami coś sie zorobi w tych okolicach przy uchu, np. po filtrze, który mnie ewidentnie zapycha

Little_Angel, ja też tak mam, że niektóre syfki mnie swędza i wtedy już się nie mogę powstrzymać, zeby ich nie wycisnąć.......
Jota, ja nie miałam acnemycinu plus, miałam tylko zwykły acnemycin i on mi pomógł dawno temu, kiedyt było baaaaardzo źle. A ziarnowanie to chyba oznacza szybsze dojrzewanie
Własnie przyjrzałam się dokładnie mojemu czołu i tam widac takie perfidnie dziury od wyciskania . Czy to da sie usnąć....bo słyszałam, że nie
Shadi-cos mi sie wydaje,ze wszystko zalezy od tego jak glebokie sa te slady
Co do filtra-nie poslyzyl mi Avene(juz nie pamietam jaki bo szybko polecial do kosza),svr byl lepszy,ale tez mnie przytkal.Iwostin znosze baardzo dobrze,tak jak zwykla 20+

Jota-witam.Niestety nie wiem w sprawie tego leku,bo go nie stosowalam nigdyMi tez sie zdaje,ze ziarnowanie to dojrzewanie

AaniaA-nieladnieI zostawilabys mnie z takimi cudnymi policzkami i czolem(chyba ze bysmy poszukaly u kogos czesci zamiennych dla mnie,to wtedy bierz sobie moje czolo-chociaz uprzedzam,ze moje czolo jest starsze niz twoje i mogloby nie pasowac do twojej buzi)
Stary 2006-10-15, 16:39   #2889
efek88
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Jezu dziewczyny ja to juz nie mam siły. beczec mi sie chce jak na moja buzie patrze. Nie mam jakiegos okropnego tradziku, troche zaskornikow i grudek no i cala masa przebarwien z ktorymi wciaz walcze. Podleczylam cere brevoxylem, glinka zielona, i bylo tak dobrze jak nigdy, skora taka oczyszczona byla...... ale oczywiscie musialam to zniszczyc, bylo tak dobrze, naprawde juz nie mam sily. Widze ze z dzisiejszej masakry dojdzie mi z 10 przebarwien jak nie wiecej. jeszcze wieczorem pewnie doprawie wyciskanie...... Ale obiecalam sobie ze juz nigdy wiecej nie wycisne, chocbym miala chodzic z okeopnym ropniakiem nie rusze. Bo spuchnieta twarz, ze sladami wbitych paznokci jest okropna. czy tez ktos dzisiaj to przezywa co ja

tym bardzij ze bylo juz tak dobrze a tu nagle...... i wszystko od nowa. Tyle ze ja juz nie wiem jak ta skore pielegnowac, jak nawilzac... nie mam sily
efek88 jest offline  
Stary 2006-10-15, 16:46   #2890
ziuta.
Rozeznanie

Zamienie czoło na poliki. wole miec 2 gladkie poliki niz jedno gladkie czolo

przebalowalam noc wiec kontrast miedzy blada cera a sinymi guzkami jest gigantyczny ! patrze tylko na czolo i probuje sie oszukac ze jest dobrze.
ziuta. jest offline  
Stary 2006-10-15, 17:05   #2891
ziuta.
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez efek88 Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny ja to juz nie mam siły. beczec mi sie chce jak na moja buzie patrze. Nie mam jakiegos okropnego tradziku, troche zaskornikow i grudek no i cala masa przebarwien z ktorymi wciaz walcze. Podleczylam cere brevoxylem, glinka zielona, i bylo tak dobrze jak nigdy, skora taka oczyszczona byla...... ale oczywiscie musialam to zniszczyc, bylo tak dobrze, naprawde juz nie mam sily. Widze ze z dzisiejszej masakry dojdzie mi z 10 przebarwien jak nie wiecej. jeszcze wieczorem pewnie doprawie wyciskanie...... Ale obiecalam sobie ze juz nigdy wiecej nie wycisne, chocbym miala chodzic z okeopnym ropniakiem nie rusze. Bo spuchnieta twarz, ze sladami wbitych paznokci jest okropna. czy tez ktos dzisiaj to przezywa co ja

tym bardzij ze bylo juz tak dobrze a tu nagle...... i wszystko od nowa. Tyle ze ja juz nie wiem jak ta skore pielegnowac, jak nawilzac... nie mam sily
witaj jak juz bylo tak dobrze to nie niszcz tego. czy warto sobie zmasakrowac twarz skoro bylo juz ok. postaraj sie dzis nie cisnac. wiem ze to ciezko ale nie ma nic za darmo. trzymaj sie, nie jestes sama
ziuta. jest offline  
Stary 2006-10-15, 17:12   #2892
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość

przebalowalam noc wiec kontrast miedzy blada cera a sinymi guzkami jest gigantyczny ! patrze tylko na czolo i probuje sie oszukac ze jest dobrze.
No to ze mna sie nie zamienisz,bo ja mam tylko czoloa czolo na czolo zamieniac nie warto
Ale juz nocka idzie,miekkie swiatlo lampki i skora zdaje sie zdrowsza niz jest

Efek-postaraj sie nie cisnac.Sama widzisz,ze bylo juz lepiej i masakra.Dalas czadu i zmasakrowalas az 10 egzemplarzy?!Nie rob tego swojej biednej buzi-w jaki sposob ona ma zdrowiec,goic sie,jak maja znikac blizny i przebarwienia?
Nie przysiegaj sobie,ze juz nigdy bo z nalogiem nie wystarczy sobie powiedziec,ze juz nigdy tego nie zrobie.Tu jest potrzebne odpowiednie nastawienie psychiczne,wiedza dlaczego krzywdzic siebie nie warto i mocne postanowienie.Przysiegi rzadko sie zdaja na cos
Stary 2006-10-15, 18:31   #2893
ana_gabi
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi

Cytat:
Napisane przez efek88 Pokaż wiadomość

Tez nie mam sily ...
Czasami jak rano mam wyjsc i spojrze w lustro ( pod swiatlo ) to mam ochote nigdzie nie wychodzic , zostac w domu i beczec i sie najpewniej masakrowac

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość

Eh ja nie mam ani czola ladnego ani policzkow :

czolko nieszczesne - nierownosci ( delikatnie rzecz ujmując) wywolane przez zaskorniki ...
Poliki - zaskorniki + wielkie bolace pryszcze ( moze ich nie jest duzo ale sa wielkie i nieprzyjemne nawet w pojedynke )

Nos i brode znosnie ale zebym szczegolnie byla z nich dumna to nie powiem

Cytat:
Napisane przez ziuta
nawet moja najlepsze przyjaciolka nie wie jak sie mecze bo ona ma cere bez skazy i tego nie zrozumie. przy tym nigdy nie dbała o swoja cere zbytnio- tzn myje mydlem i uzywa kremu nivea.
Twoja przyjaciolka dba w sposob wystarczajacy o cere skoro ma cere bez skazy .

I ja rowniez "ukrywam" swoj problem.
No ale jak go ukryc skoro widac golym okiem.

Ukrywam jak mi tradzik przeszkadza , jak mnie niszczy wewnetrznie ...
A wkolo same piekne buzki ktore nie wiedza co to pryszcz ( a jak nawet im wyskoczy to wpadaja w szalony poploch ) a co dopiero tradzik

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline  
Stary 2006-10-15, 18:58   #2894
Little Angel
Wtajemniczenie

Ja sie nie ukrywam(choc tez sie nie chwale)JUż-zapomnialam dopisac.
Ja mam tradzik,ktos inny znamie na pol twarzy albo wilelka blizne po oparzeniu...juz dosc mam czasow kiedy czulam sie gorsza.
Moj TZ mowi,ze jest we mnie optymizm,ktrego mozna albo mi zazdorscic, albo sie z niego smiac.
Stary 2006-10-15, 19:35   #2895
nom_de...
Zadomowienie

Ehh dziewczyny, ja was dobrze rozumiem...
Teraz nie mam takich problemow z tradzikiem jak kiedys, ale zostawil mi po sobie kilka pamiatek...
Pod swiatlo dobrze widze- tu splycenie, tam dziureczka- moje lapska byly bezlitosne, choc kilka razy mialam jakies wrzody i bez wyciskania zostawily po sobie slad:/
Nie bede specjalnie narzekac na swoja cere, bo zgrzesze, nie jest zle, tylko odwieczne marzenie nie daje mi spokoju: skora jak u dziecka...
Moze jak skonczy sie to cholerne przetluszczanie, to bede robila jakies zabiegi wygladzajace (mikrodermabrazje czy cos w tym rodzaju).
Ale np. moja kuzynka, ktora ma nieskazitelna cere, niestety co miesiac podczas okresu zwija sie z bolu i do tego zaczela miec problemy z piersiami:/ Ja na nic takiego nie narzekam...
Nie wiem, moze cos za cos???
nom_de... jest offline  
Stary 2006-10-15, 21:00   #2896
Gonia1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Ten piling glikolowy ma dzialanie podobne do enzymatycznego,czy jak sie go uzywa?Nie slyszlama o takim

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6834

Cytat:
Napisane przez Jota Pokaż wiadomość

Mam pytanie- jakie macie doświadczenie z acnemycinem plus.

Na mnie akurat ten płyn działał znakomicie, ale po kilku miesiącach skóra się do niego przyzwyczaiła.
Gonia1 jest offline  
Stary 2006-10-16, 08:57   #2897
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jota
Mam pytanie- jakie macie doświadczenie z acnemycinem plus.
ja mialam ten preparat i dobrze go wspominam . zadzialal na mnie w porzadku, ale nie pamietam czy na poczatku bylo po nim gorzej czy nie . pamietam, ze pod koniec to ten aknemycin plus strasznie wysuszyl mi skore - wlasciwie ja "wypalil, zezarl". jednak nie stosowalam wtedy zadnych kremow nawilazajacych, gdyz "ukochana" pani dermatolog (kopnac ja w tylek ) nic mi nie mowila o pielegnacji, a ja bylam w tym temacie zielona . teraz to juz nie popelnie takiego bledu .

Cytat:
Napisane przez Jota
A i jeszcze jedno pytanie - co oznacza ziarninowanie?
tak jak dziewczyny pisaly - szybsze dojrzewanie i gojenie sie naskorka .

Cytat:
Napisane przez Little Angel
AaniaA-nieladnieI zostawilabys mnie z takimi cudnymi policzkami i czolem(chyba ze bysmy poszukaly u kogos czesci zamiennych dla mnie,to wtedy bierz sobie moje czolo-chociaz uprzedzam,ze moje czolo jest starsze niz twoje i mogloby nie pasowac do twojej buzi)
ale ja nie taka egoistka . myslalam o tym, zebysmy my wszystkie mialy piekne buzki .

Cytat:
Napisane przez nom_de...
Nie wiem, moze cos za cos???
cholerka, to zycie takie jest, ze jesli ma sie ladna cere to walczy sie z czyms innym i na odwrot .

a u mnie... wszystko goi sie strasznie wolno . pelno czerwonych plackow. na szczescie nic nowego nie rosnie . na razie nie nakladam na noc izotrexu, gdyz skora sie i tak luszczy. pewnie za kilka dni znowu nasmaruje sie izotrexem i potem przerwa.
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-16, 09:10   #2898
Gonia
Zakorzenienie

Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dla mnie najlepszym sposobem okazało sie zdjęcie paznokci akrylowych.... mam od 3 tygodni tak obolałe opuszki palców i paznokcie , że kompletnie nic nie można majstrowac przy twarzyczce..... i faktycznie poprawa jest kolosalna
Gonia jest offline  
Stary 2006-10-16, 09:29   #2899
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Fakt,nie latwo chodzic z ropniakami na twarzyGdyby sie siedzialo w domu i zupelnie nikt by tego nie ogladal,to pol biedy.W dodatku(mnie przynajmniej)pryszcze swedza i jesli je mam-reka caly czas wedruje do twarzy zeby podrapac(czyli delikatnie musnac,np.chusteczka).

Ja wczoraj wieczorem usunelam delikwentna,ktory niby to juz zdychal,ale caly czas byla kula.Wyglada dobrze,zadnych strupkow,krwiakow...
mnie swędzi twarz po Zoracu, delikatnie bo delikatnie, ale jednak, a czoło zsypane mam całkiem już, posmarowałam tez policzki i widze ze na nich też wyskakują na zewnątrz jakieś syfki, nie podoba mi sie to zupełnie, ręce opadają, łuszcze się całkiem widocznie, trochę skóra zaczerwieniona koło nosa i na brodzie, staram się jednak wytrzymać, wierze że jeszcze kilka razy i skóra się uspokoi, chociaż na chwilę obecna miałabym ochote rzucić ten Zorac w kąt

bluegirl jest offline  
Stary 2006-10-16, 09:31   #2900
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bluegirl
chociaż na chwilę obecna miałabym ochote rzucić ten Zorac w kąt
bluegirl to w koncu ile razy posmarowalas sie juz tym zoraciem?
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-16, 14:32   #2901
Hanka20
Zakorzenienie

hej dziewczynki musze Wam powiedzieć, ze jakos ostatnio nie ruszam mojej twarzy i jest naprawdę dużo lepiej nawet koleżanki zauważyły, ze moja buzia wyglada lepiej. zanieczyszczenia wprawdzie nie zniknely całkowicie, ale poczekam z ich usuwaniem do oczyszczania które bedziemy miały w szkole. moze to też dlatego, ze odstawiłam kremy, które jak sie niedawno okazało mialy sporo zapychaczy. teraz uzywam na buźke rano kremu maskujacego wypryski clearskin, a wieczorem calmy hlc i jest ok!
pozdrawiam Was cieplutko!

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline  
Stary 2006-10-16, 15:05   #2902
AaniaA
Zakorzenienie

Hanko20 no to rewelacyjnie . tak trzymaj .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-16, 17:33   #2903
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
mnie swędzi twarz po Zoracu, delikatnie bo delikatnie, ale jednak, a czoło zsypane mam całkiem już, posmarowałam tez policzki i widze ze na nich też wyskakują na zewnątrz jakieś syfki, nie podoba mi sie to zupełnie, ręce opadają, łuszcze się całkiem widocznie, trochę skóra zaczerwieniona koło nosa i na brodzie, staram się jednak wytrzymać, wierze że jeszcze kilka razy i skóra się uspokoi, chociaż na chwilę obecna miałabym ochote rzucić ten Zorac w kąt
Oczyszczasz sie najwidoczniej.ja mialam dosc czysta cere po AD,moze dlatego nie mam zbytnio niespodzianekJa mam skore podrazniona kolo nosa-tak jak podczas kataru.musze chyba ten tejon omijac
Now lasnie,ile razy juz sie smarnelas(bo smarujesz sie chyba od 1,10,tak?

Hanka-tak trzymaj

AaniaA-a juz myslalam,ze mnie tak zostawisz,pryszczata i w dodatku z
oblazaca skoraAle dobrze wiedziec,ze jadnak nie

Blue mnie juz nie swedzi nawet po nalozeniu,chyba sie przyzwyczailam,ale skora zlazi pierwszorzednie

W koncu udalo mi sie zapisac,6.11 ide w koncu na aqua aerobic9zapisy trzeba robic jak na wizyte do specjalisty)
Stary 2006-10-16, 17:58   #2904
Jota
Raczkowanie

Dojrzewanie? - Ja tam bym wolała żeby mi na twarzy nic nie dojrzewało . Dręczy mnie pytanie czy bardzo zanieszyszczoną cerę można wogóle przestać oczyszczać? Co będzie się działo z zatkanym porem, będzie się gromadził ten syf aż w końcu stanie się wielkim wulkanem? Może sam zniknie, w co raczej nie wierzę. Błędne koło i tak źle i tak.
Stary 2006-10-16, 18:02   #2905
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Jota Pokaż wiadomość
Dojrzewanie? - Ja tam bym wolała żeby mi na twarzy nic nie dojrzewało . Dręczy mnie pytanie czy bardzo zanieszyszczoną cerę można wogóle przestać oczyszczać? Co będzie się działo z zatkanym porem, będzie się gromadził ten syf aż w końcu stanie się wielkim wulkanem? Może sam zniknie, w co raczej nie wierzę. Błędne koło i tak źle i tak.
Tez bym tak wolala-zeby sobie dojrzewalo w ogrodku,ale nie u mnie na twarzyNiestety,moja gaba mnie o zdanie nie pyta i robi co chce.
Pewnie by takie cos zniklo, ale chyba najpierw przeszloby wszystkie fazy,ktre wymienilas
Stary 2006-10-16, 19:06   #2906
bluegirl
Zakorzenienie

Smarowałam sie chyba 3 lub 4 razy, z tym że dopiero raz na policzki, bo poprzednie tylko na strefę T, ale łuszcze sie już okropnie, wygląda to fatalnie, jedynie filtr SVR tonujący jakoś kryje zaczerwienienie, ale uwidacznia skórki i to mocno, niewiele razy smarowałam a wyglądam bardzo kiepsko, do tego znów woda mnie podrażnia, po umyciu jestem cała czerwona a wszysktkie syfy bordowe wręcz są.
Jutro jeszcze mam wolne, ale co potem? jutro idę odebrać Antka Aqua Lait jesli uda się go sciągnąć aptece, to może mnie jakoś poskleja
Pierwszy kryzys Zoracowy mam, i pewnie nie ostatni

bluegirl jest offline  
Stary 2006-10-16, 19:17   #2907
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Smarowałam sie chyba 3 lub 4 razy, z tym że dopiero raz na policzki, bo poprzednie tylko na strefę T, ale łuszcze sie już okropnie, wygląda to fatalnie, jedynie filtr SVR tonujący jakoś kryje zaczerwienienie, ale uwidacznia skórki i to mocno, niewiele razy smarowałam a wyglądam bardzo kiepsko, do tego znów woda mnie podrażnia, po umyciu jestem cała czerwona a wszysktkie syfy bordowe wręcz są.
Jutro jeszcze mam wolne, ale co potem? jutro idę odebrać Antka Aqua Lait jesli uda się go sciągnąć aptece, to może mnie jakoś poskleja
Pierwszy kryzys Zoracowy mam, i pewnie nie ostatni
Ja sie luszcze wlasciwie caly czas,skorki widoczne...ech...wymiatam ze swoja oblazaca gebaDzis po zmyciu filtra i nalozeniu HCl mialam ochote tanczyc,a nawet bardzo glosno spiewac-bardzo brzydkie piosenki bo myslalam,ze mi pysk plonie.Burak do tego.Na szczescie po jakichs 2 minutach to "mile"uczucie przeminelo...
Ale wiesz co?Buzia nie byla tak gladka i o tak jednolitej bawrwi juz od dawna
Stary 2006-10-16, 19:57   #2908
AaniaA
Zakorzenienie

ale my sie tu zorakujemy, izotrexujemy .

u mnie jest tak, ze jak naloze korektor na te czerwone zmiany skorne to wyglada to paskudnie . jednak, kiedy nic nie mam na buzi, to wyglada to jeszcze gorzej - te swiecace na czerwono kropy . plus tego (bez maskowania, jak natura stworzyla ) jest tylko taki, ze nie widac wtedy tej zlazacej skory. zatem jak jest korektor to jest zle, a ja nie ma to tez zle . i co tu robic, zeby bylo lepiej? wiem, wiem - nie wyciskac, nie meczyc buzki . aha, ten izotrex ma hamowac produkcje loju, ale jakos srednio mu to wychodzi u mnie .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-16, 21:11   #2909
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Ja wczoraj siedziałam z maseczka aspirynową na gembie 40 min, potem peeling i..jaka gładziutka i jaśniutka skóra była :ślina: Ale rano pryz nakładaniu filtra zniwu mnie twarz paliła a potem troche czerwona była. Teraz to już w ogóle mam buraka, po calmie i po świczeniach i skóra taka aksamitna nie wiem czy ryzykować zorac na policzki.

Cieszę sie bo nic nie ruszyłam, prócz maciupkeij krosteczki na nosie, cos mi tak sie robi dosc czesto

AaniaA
, pod korektorem to u mnie wszystko jeszcze gorzejw yglądało, jak rozprowadze punktowo podkład juz tak nie, chociaż skórki czasami podkreśla. Juz sobie nie wyobrażam uzywania takiego zwykłego korektora, wolę takie bajery w płynieA u Ciebie lepiej?
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2006-10-16, 21:48   #2910
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Ja wczoraj siedziałam z maseczka aspirynową na gembie 40 min, potem peeling i..jaka gładziutka i jaśniutka skóra była :ślina:
oj ja tez chce taka buzke .

a u mnie nowe nie wylaza (na szczescie), ale tych starych mam tyle, ze jeszcze z 2 tygodnie, zeby sie pogoily .
AaniaA jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości