Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje" - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-02-12, 10:44   #1
nadia07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 561
GG do nadia07
Exclamation

Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

Moje przygody z wlosami zaczely sie jakies 4 miesiace temu.
W pazdzierniku cos mnie podkusilo zeby zrobic sobie pasemka w domu rozjasnaiczem (do tej pory wychodzilo dobrze) tym razem wyszlo tez dobrze ale niestety w niektorych miejscach zamiast delikatnych drobnych pasemek wyszly mi zolte PLAMKI :/
Poszlam wiec szybciutko do fryzjerki ktorej ufalam (Scinala bosko) zeby mi naprawila wloski a ta : zrobila mi ale ZOLTE JAJO :O :O Za ktore musialam na dodatek zaplacic 85zl. Nie bylo mowy o reklamacjach, poprawkach itd.
Nastepnego dnia po wielu wylanych lzach poszlam do innej fryzjerki ktora zrobila mi super balejaz i to o wiele taniej bo za 65zl. jednak scinac juz nie potrafila. Zamiast delikatnie mi wycieniowac wloski o co prosilam (moje cienkie piekne wloski) z przodu troszeczke krocej, pozniej odrobinka dluzsze i reszta najdluzsze) to mi jakas kopulke zrobila ;( od spodu najdluzsze pozniej taka krotsza kopula a wloskow przy brodzie za duzo i za krotko ;(
No ale niestety po tym jak 2 miesiace temu poszlam zrobic odrosty nie moge juz pochwalic tej fryzjerki Najpierw zaczela mi tlumaczyc ze mi nie wyjdzie platyna ze to ze tamto ze sramto i ze ona zrobi tak i tak bo tak bedzie super i bedzie jak moje naturalne wloski (mialam 5cm moich naturalnych) + pasemka jasnego blondu tej platynki niby. Zgodzilam sie ,bo coz innego moglam zrobic? Odrosty mnie za bardzo meczyly :/ . Efekt koncowy byl taki ze mialam rudo-lisie wloski (niby moj natural hahaha - szkoda ze mam b.ciemny blond wpadajacy w braz prawie :/) i do tego pasemka. Nie powiem ze bylam zachwycona ale w swietle salonowym wygladalo to calkiem calkiem. Gdy doszlam do domku i zobaczylam sie w swietle pokojowym, lazienkowym a na nastepny dzien w swietle dziennym odrazu wykonalam telefon ze to nie tak jak mialo byc, ze mi nie pasuje. i zeby mi to naprawila. Gdy rozmawialam z nia przez telefon wydawala sie byc obrazona, ze w salonie mowilam ze mi sie podoba ze to ze tamto - taka ach urazona damulka - szkoda gadac. Gdy przyszlam w umowionym terminie do niej tez poczatkowo byla obrazona wogole nie rozmawialam z nia. Dopiero pozniej jakos zamienilysmy pare slow. Poprawka polegala na tym ze doda mi pare pasemek ciemniejszego brazu na te zrudziale (tak jak mialam balejaz) A ona wziela prawie wszystkie te rude zafarbowala na braz tak ze z salonu wyszlam z szaro-grafitowymi wlosami. :/ :/ Przed farbowaniem uprzedzala mnie ze platynka przy splukiwaniu bedzie zolknac - to mi nie przeszkadzalo. Ale jak sie okazalo platynka zszarzala - prawie wogole jej nie bylo. Najgorsze w tym wszystkim bylo to ze u gory nadal mialam swinsko rudy blond z platyna..a na dole prawie grafitowe :/ Plakalam przez 3 dni, mialam dola, nie mialam ochoty wychodzic z domku :/ (moze to puste, ale niestety gdy patrzylam na siebie w lustrze chcialo mi sie wymiotowac). Po kilku dniach kolorek sie lekko zmyl i mam teraz pasemka naturalnie wygladajace Wszystko sie ladnie zlalo. Jedyny problemik to jeszcze to ze u gory wloski sie troszke roznia od tych na dole - ale na to sa juz specjalne sposoby zaczesywania :P Szkoda tylko ze wydalam tyle pieniazkow, no i tyle zjadlo mnie to nerwow
Napiszcie o swoich przygodach z fryzjerami i fryzjerkami typu :"Mam inna (niekoniecznie lepsza) wizje".
Mozecie tez mi polecic dobra fryzjerke w krakowie ktora umie dobrze scinac (w skali 1:1 tzn.1cm to 1cm a nie 1cm to 5 cm) i robic ladne delikatne pasemka platyny) A i co tam.. tym zlym tez robic tutaj antyreklame. POzdrawiam i czekam na odpowiedz

Tutaj dolaczam fotki 2 pierwsze w lisich wloskach + pare pasemek platyny --> mzoe tego nie widac bo wloski sa zacesane..ale chcac nie chcac to byl ognisty lisi kolor :/
Kolejne ftki to juz z grafitowymi wloskami. Na szczescie sie "spraly"
Obecne fotki dodam jak zrobie Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1lis.jpg (58,5 KB, 863 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2lis.jpg (76,6 KB, 720 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz1grafit.jpg (71,1 KB, 618 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3grafit.jpg (72,0 KB, 732 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz1grafit1rudy.jpg (89,9 KB, 864 za豉dowa)

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2006-02-13 o 09:55
nadia07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 13:31   #2
silvus
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

szczerze mowiac to jeszcze nigdy niewyszlam z salonu fryzjerskiego zadowolona... kiedys mialam wlosy dlugie az po lokcie i poszlam je LEKKO podciac, tylko koncowki a jak wyszlam, to mialam wlosy do ramion. niedawno zachcialo mi sie zmian i zazyczylam sobie niebieskie pasemka na czarnych wlosach. dlugo szukalam zakladu, gdzie by mi tak zrobili. wkoncu znalazlam i skonczylam z pasemkami zielonymi. wygladalo to okropnie, jakby mi ptaszek na glowe narobil wiec sobie zafarbowalam na czarno, ale po kilku umyciach ten zielony juz przeswituje. no coz... musze to jakos przeczekac. ale do fryzjera juz nie ide. juz im nieufam...
silvus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 13:38   #3
czeko
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

Mia豉m historie troszke podobn do Twojej. Schodze tzn schodzi豉m z czarnych w這s闚 do swoich naturalnych poprzez pasemka. Za pierwszym razem fryzjer zrobi w這sy tak jak si nale篡. Po jaki 3 miesi帷ach jak mia豉m juz takie spore odrosty uda豉m si do innego fryzjera. Wyt逝maczy豉m mu dok豉dnie o co mi chodzi. A ten na ca貫 w這sy na這篡 mi rozja郾iacz, poczym na這篡 farbe w kolorze 鈔edniego blondu na ca貫 w這sy. I to jeszcze bez mojego pytania. A mia造 by pasemka. W salonie wszystko wydawa這 si okey. Lampy troche przek豉ma造 wygl康 w這s闚. Na drugi dzie patrze a ja mam na czubku 鄴速e jajo a na ko鎍ach w這s闚 rudy kolor. Zap豉kana pobieg豉m do tego fryzjera i bezproblemowo stwierdzi 瞠 naprawi mi te w這sy. Zrobi mi jakie pasemka rozja郾iaczem. Ju lepiej to wygl康a這 ale i tak nie jak chcia豉m. W ko鎍u zafarbowa豉m w domu w這sy na ciemny blond z tego wszystkiego. Dopiero teraz jestem zadowolona. Dziwie sie 瞠 jeszcze te moje w這sy ca趾iem nie wypad造 po tylu zabiegach z dnia na dzie. Teraz stosuje od篡wki 瞠by je jako doprowadzic do siebie, bo mam straszne problemy z rozczesywaniem. Tak si juz zrazi豉m 瞠 wi璚ej nie p鎩de do fryzjera. Za zniszczenie moich w這s闚 zap豉ci豉m 90 z
czeko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 13:50   #4
szponciak
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 213

Ja ostatnio( to byla sroda) poszlam do fryzjerki, zeby mi zorbila polkragla grzywke Siedze na fotelu mowie jej dokladnie zeby nie byla krotsza jak z linia brwi, a ta glupia(przepraszam za okreslenie) przyciela mi pierwsza warstwe spod spodu na pol czola!!!!!!!!!!! A ja apeluje, mowie z emiala byc dluzsza,a ona " te z gory beda na nia zachodzic bedzie dluga".
Od fryzjera wyszlam srednio zadowolona, poniewaz spod spodu grzywki widac krotsza warstwe, gdyby nie to byloby calkiem spoko
szponciak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 13:59   #5
mysza89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 314

hehe ciekawy w徠ek ja og鏊nie nie chodze sie farbowac i te inne cuda ewentualnie przycinac grzywke i mocniej cieniowac ale moje kolezanka posz豉 do fryzjera mia豉 w這sy tak do pasa i chcia豉 wycieniowac TROSZECZKE przyci您 a ta wzie豉 bez zadnego zastanowienia zwi您a豉 w這sy i ucie豉 jej t kitke do ramion na prosto ja by豉m zszokowana..takie mia豉 piekne d逝gie naturalny blond w這sy..
Stary 2006-02-12, 14:00   #6
Nany
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Uh ja wczoraj bylam u swojej ulubionej fryzjerki- regularnie podcina mi koncowki i cieniuje moje (do niedawna) dlugie wloski Wczoraj na pytanie 'jak tniemy' odpowiedzialam 'tak jak zwykle' i wyszlam od fryzjera z wlosami ledwo do ramion Raz w zyciu bylam w pelni zadowolona z wizyty u fryzjerki, ale faktem jest ze 'albo sie uda albo nie'. No i tym razem sie nie udalo:/ Po tych wszystkich zmaganiach (wczesniej) z wlosami i przeplakanymi nocami, postanowilam nie rozpaczac- kiedys odrosna:|
Stary 2006-02-12, 14:11   #7
wewelinka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 717

te mia豉m kiedys podobne 2 historie tez kilka przep豉knych nocy nie wychodzenie z domu
1.zacz窸a sie jak chcia豉m pofarbowac w這sy na czekolade.... Wszystko pi瘯nie 豉dnie posz豉m usiad豉m na fotel zadowolona 瞠 wyjde z czekoladowymi w這sami a ta pinda(przepraszam za okre郵enie) SAMA!!! dosz豉 do wniosku 瞠 w czekoladowym kolorze nie b璠zie mi do twarzy i zrobi豉 mi palisander taki czerwono rudy.... Jak to zwykle bywa zlecia造 sie fryzjerki po farbowaniu i wszystkie wychwala造 m鎩 kolor. Po przyj軼iu do domku rozbecza豉m sie bo jak umy豉m w這sy to mia豉m ciapki na g這wie i nie tylko ja je widzia豉m. Nastepnego dnia posz豉m rz jeszcze i wielce obrazona fryzjerka poburcza豉 pod nosem ale zrobi豉 mi czekolade a na koniec "to o co tyle krzyku? o kolor?" mysla豉m 瞠 ja rozszarpie...
2historia to jak posz豉m do fryzjerki zeby podciac zniszczone koncowki i dokladnie zaznaczy豉m ze najkrotsze maja siegac ramion a jak wychodzilam to NAJDΣ特ZE siega造 ramion... do tej pory chodze z p馧d逝gimi w這sami tylko teraz to mi juz przechodzi....
teraz nie chodze do fryzjerek kt鏎e maj swoje "wizje"
Stary 2006-02-12, 14:47   #8
uhahana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 681

Ja w sumie to mo瞠 g鏎a 2 razy bylam zadowolona po wyj軼iu od fryzjera, a by豉m ju u niejednego, a raczej niejednej .
Teraz wybieram si od kilku miesi璚y i dalej psychicznie si nie mog przygotowa ..
W sumie wiele razy fryzjerki przesadzaj, tn za kr鏒ko - to najcz窷ciej. Raz zdarzy這 mi si, 瞠 nie chcia豉 przesadzi i obci窸a mnie zupe軟ie inaczej, ni chcia豉m.
Moja mama ma znajom fryzjerk, do kt鏎ej chodzi i zawsze mnie chce wyci庵n望, ale ja dobvrze wiem, 瞠 ona ka盥emu robi co innego, ni sam zainteresowany chce. By豉m kilka razy i wi璚ej nie p鎩d.

W og鏊e najlepiej, to by bylo, gdybym sama umia豉 sobie zrobi tak fryzur, jak chc, no ale niestety nie da rady ..
uhahana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 14:47   #9
Honey_Girl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 808

Ja jeszcze nigdy nie farbowa豉m w這sk闚 ale te kilka razy zdarzy這 mi si, 瞠 wysz豉m niezadowolona , np. chcia豉m aby mi wycieniowa豉 w這ski a mia豉m wtedy d逝uugie bo a do pasa i chcia豉m 瞠by mi 軼i窸a do po這wy plec闚. Ale ona uzna豉 瞠 lepiej b璠zie mi w kr鏒szych... najd逝窺ze mia豉m do po這wy 這patek ! Uzna豉m , 瞠 nigdy tam wi璚ej nie p鎩de ! i przyznam 瞠 by豉m bardzo rozczarowana ale to by這 2 lata temu wi璚 teraz zn闚 mam d逝gie w這ski prawie do pasa a w這ski szybko mi rosn naszcz瘰cie
Honey_Girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 14:53   #10
Owczunia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 656

No to ja te si do陰cz z moja histori.
Posz豉m do fryzjerki ze zdj璚iem fryzurki Sarah Connor, wtedy gdy mia豉 irokeza. Zdj璚ie pokazywa這 jak fryzurka wygl康a ze wszytskich stron. Mia豉m wtedy d逝gie wlosy za ramiona, wi璚 najpier fryzjerka lamentowa豉, 瞠 szkoda w這s闚 itp. W ko鎍u po kilkunastu minutach powiedzia豉m jej, 瞠 chc 軼iac w這sy i jak nie ona to zrobi to kto inny
Lecz gdy zobaczy豉m efekt ko鎍owy to 瘸這wa豉m, 瞠 nie zrobi tego kto inny;( Zamiast irokeza mia豉m na g這wie fryzurk a'la "pa";( To by這 okropne. Powiedzia豉, 瞠 z tego co zostawi豉 mi na g這wie juz mi irokez nie wyjdzie, ale 瞠 i tak wygl康am 郵icznie. Zamiast wycieniowanej grzywki na bok, prosta grzywka na czo這, do tego prawie r闚nej d逝go軼i w這sy 軼i皻e tu pod uchem;( Od tamtej pory 瘸den fryzjer nie widzia mnie na oczy....

Owczunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 14:58   #11
Honey_Girl
Zakorzenienie

Ja b璠e musia豉 popyta o jakiego dobrego fryzjera , bo nied逝go id co zrobi z w這sami ale boje si , 瞠 b璠e mia豉 podobn sytuacj jaka mia豉m 2 lata temu
Stary 2006-02-12, 15:03   #12
uhahana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 681

Mi si jako tak wydaje, 瞠 z fryzjerami to jest bardzo skomplikowana sprawa, bo np. w jednym salonie dobrze obcinaj, a daremnie farbuj, w drugim na odwr鏒 a w trzecim dobrze uk豉daj czy upinaj ..
Najgorzej jest, jak trzeba tego wszystkiego pr鏏owa na w豉snych w這sach ..
uhahana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 15:05   #13
Honey_Girl
Zakorzenienie

Naszcz瘰cie ja nie farbuj , wi璚 musz wybra fryzjera gdzie dobrze 軼ina a 幢e farbuje
Stary 2006-02-12, 15:05   #14
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

A ja chyba juz nigdy nie pojde do fryzjera i nie rozpaczam z tego powodu.
Koncowki moja mama obcina mi lepiej niz fryzjerzy ktorzy sie rzucaja na widok dlugich wlosow i koniecznie musza je zrujnowac (przez zazdrosc? Bo ja nie widzialam nigdy fryzjerki z normalna fryzura - zwykle 2 k豉ki na krzyz pomalowane niechlujnie jakims blondem) 2 razy w zyciu bylam na zrobieniu grzywki i 2 razy plakalam ze taki pomysl strzelil mi do glowy (ze poszlam do fryzjera, a nie ze chialam grzywke) Nigdy w zyciu nie farbowalam wlosow w salonie wiec o jeden stres mniej Sama robie to lepiej. Obecnie zapuszczam wloski zrujnowane przez maniakalna fryzjerke (niech j pieklo pochlonie!) oraz grzywke, ktora mialam scieta do polowy czola (zgroza)
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 15:08   #15
nadia07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 561
GG do nadia07

ciesze sie ze watek tak ladnie sie rozrasta zaczynam watpic w prawdziwych fryzjerow ktorzy znaja sie na tym fachu Ja teraz stwierdzilam ze bede wracac do moich naturalnych wloskow i na nich zrobie dopiero blond cieniutkie pasemka.. ale boje sie ze za ten okolo rok trafie w rece niepowolanej osoby ktora zrobi mi znowu cos nie tak :/ Narazie chyba bede sie musiala przeprosic z fryzjerka od zoltego jaja bo jednak scinala swietnie-a jakos musze powrocic do pieknej fryzurki z tej obrzydliwej KOPULY bleee :/
Stary 2006-02-12, 16:29   #16
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980

i moja historia
otoz w sierpniu bylam swiadkowa na weselu, a ze mialam bordowa suknie to zachcialo mi sie bordowyc pasmek , moja fryzjerka nie mogla a mi zalzalo na czasie to udlalam sie do innej, wloski rozjasniono mi rozjasniaczem, na reszte piekny braz a na rozjasnione wloski co? jak sie okazalo po 1 myciu Plukanke efekt byl piekny do pierwszego mycia, poprostu myslalam ze padne jak umylam wlosy i okazalo sie ze kolor z pasemek zszedl, kiedy poszlam z reklamacja Pani powiedziala ze nie ma sprawy i nalozy mi farbe, bo to normalne ze polukanka sie zmywa ale to byl piatek a ja mialam wesele w sobote i co zrobila Pani? nalozyla mi bordowa farbe na cale wloski? i co siee stalo? wlosy przy skorze glowy nawet t brazowe sie pomalowaly to byly moje ostatnie eksperymenty, wiecj tam nie poszlam i maluje sama, nawet jak mi strzeli zeby zrobic sobie pasemka ktoras z kolezanek mi pomaga dobrze ze mam chcociaz taka ktora swietnie scina., jak bylam w ogolniaku malowalam wlosy na czarno, ale mialam juz spore odrosty nazbieralam pieniazkow i poszlam do "najlepszego" fryzjera w miesice i porposilam o pasemka( takie w ktorych bede ladnie wygladac) a pamnie zrobila tak, ze nalozyla farbe na odrostach wzielo a na calosci nie- powiedziala na koniec , ze myslala ze bedzie gorzej ale wtedy niee bylam jeszcze uswiadomiona
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 16:41   #17
leeloo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 588
GG do leeloo

wiecie Dziewczyny ja tego nie rozumiem - juz nie pierwszy raz slysze taka historie
ba! nawet Doda Electroda kiedys sie zalila (wsciekala? ) ze miala wlosy do pupy i poszla posciac koncowki - zostaly wlosy do lopatek czy nawet krotsze ..

to chyba jest zazdrosc smiem twierdzic - bo jak mozna isc scinac koncowki i stracic polowe wlosow!!!

ja sam mialam ten probelm -Pani sie zachwycala jakie mam piekne wlosy przez cally czas ja siedzialm na fotelu- posilam o jak najmniejsze ciecie bo zapuszczam a na kreconych o to dosc trudno - nie widac spektakularnego przyrostu ze wzgledu na skret, pani jeszcze wspomniala ze musi troche wiecej sciac bo konce zniszczone bo bla bla bla
wyszlam z salonu , jeszcze bylo ok bo mi na prostownice wziela ale jak umylam wlosy.. czerwowno mi sie robilo przed oczami za kzdym razem gdy spojrzalam w lustro.. prosilam o delikatne zmiany lekkie cieniowanie i koncowki a tu sporo nie ma i w dodatku ona mi schodziska takie... no zwyczajnie wyrabala poprostu!

NIGDY NIE POZWOLE ZADNEJ KOBIECIE PODEJSC Z NOZYCZKAMI DO MOICH WLOSOW!!!
Stary 2006-02-12, 16:48   #18
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasie鎥a

Wiadomo軼i: 9 924
GG do kasienka.b
Cool Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

Na szczescie ja nie mialam takich nieprzyjemnych sytuacji z fryzjerami Zawsze (odkat bylam malutka) tnie mnie ta sama fryzjerka (zreszta moja mama tez od wielu lat do niej chodzi ) I tnie i farbuje swietnie Zawsze jestesmy bardzo zadowolone Ceny tez nie wygorowane Ta pani ma nawet tytul mistrza fryzjerstwa Jezeli ktoras z was jest z gornego slaska i chcialaby namiary na ta pania to prosze pisac na PW --> nie bedziecie zalowac!!!
Stary 2006-02-12, 16:54   #19
chilanes
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 301

Dzi瘯i bogu, to nie tylko ja mam problemy z pseudo fryzjerami, kt鏎zy od progu wo豉j "Do mnie!!! Mam wizj!!!" . I ok! Niech sobie t wizj ma, ino ja nie przysz豉m do wr騜ki, czy wizjonera, a do FRYZJERA!!! Ostatnio fryzjerka ucie豉 si no篡czkami w palca, gdy wrzasne豉m, bo postanowi豉 bez mojej wiedze i wtajemniczania mnie w to zrobi mi Asymetri!!! A prosi豉m tylko obci璚ie 1-2 cm ko鎍闚ek ;/ Zdenerwowa豉 si i zacze豉 tak szarpa w這sy, 瞠 w po這wie "podzi瘯owa豉m", powiedzia豉m co my郵 o takich ludziach i wysz豉m z salonu.
Na szcz窷cie niedawno pozna豉m 鈍ietnego fryzjera (facet ) i jest 鈍ietny!
chilanes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 17:00   #20
leeloo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 588
GG do leeloo

szkoda ze ja wtedy nie ucieklam - w ogole milam wrazenie ze babka urok jkis rzucila - bo wlosy cos slabo rosnac zaczely potem

no ale ja na szczescie swojego fryzjera juz mam - mezczyzne oczywiscie drogo bierze jak na same koncowki ale umie przynajmniej sie obchodzic z moimi wlosami zreszta bardzo lubi mnie czesac nawet zaproponowal mi robienie darmowych bardziej awangardowych fryzur na potrzeby katalogowe
Stary 2006-02-12, 17:47   #21
Kasiek1987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 157

Po ostatnich 2 postach wynika, 瞠 trzeba chodzi do fryzjera - faceta Ale co w tym jest, od lipca chodz do faceta, i zawsze wychodz zadowolona, bo mam ciekaw fryzur i w這sy dobrze si uk豉daj.
Chocia ja w豉軼iwie nie mia豉m nigdy traumatycznych prze篡 je郵i chodzi do fryzjer闚, no chyba 瞠 takie jedno: Jak by豉m ma豉, to mama mnie zabra豉 do fryzjerki, 瞠by podci窸a mi grzywk... no i owszem, grzywk mia豉m, ale jak mi ta kobieta zwi您a豉 w這sy w kucyk, to prawi pop豉ka豉m si z b鏊u, bo tak mi go 軼i庵n窸a gumk, 瞠 niewiele mi brakowa這 do Chinki
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 18:19   #22
Malwina12320
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 385

ja kiedys poszlam do fryzjera zeby podciac wloski o 5cm a fryzjerka podciela mi ponad 20cm wiec bylam lekko wpeiniona;] ogolnei jak ide do fryzjera z fotka fryzury ktora mi sie podoba i pasuje do moej twarzy to wychodze z zupelnie innym fryzem niz chcialam-totalna masakra!!! jakbym umiala ciac to bym sama sie obciela a nie wpeiniala sie an fryzjerow;]
Malwina12320 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 20:02   #23
rob4cz3q
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 298
GG do rob4cz3q

no ja kiedy posz豉m do fryzjerki, kt鏎ra 鈍ietnie 軼ina豉 moja mam i poprosi豉m o postopniowanie.A jak wysz豉m to jak wygl康a豉m?grr... jak BOMBKA. Obzdryngoli豉 mnie r闚no z ka盥ej strony i stwierdzi豉, 瞠 tak mi bardziekj do twarzy...no c霩 twarz mam okr庵陰. :| by豉m strasznie w軼iek豉, ale nic nie powiedzia豉m, ale teraz uuu - biedny fryzjer, kt鏎y mnie wkurzy Nie mus瞠 chyba dodawa, 瞠 wi璚ej nie posz豉m do tej fryzjerka chocia moja mama mnie namaiwa豉.
rob4cz3q jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 21:48   #24
lilithin
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 534

z farbowaniem nie mialam na szczescie jakichs akcji, zawsze wychodze zadowolona, ale co do scinania to juz inna historia. swego czasu nosilam wloski za ucho lekko pocieniowane. troche mi podrosly, tak do polowy szyi, wiec poszlam posciac 0 2-3 cm. babka wydala sie sensowna wiec spokojnie usiadlam na fotelu fryzjerskim. jednak efekt byl tragiczny. wlosy mialam tak krotkie, ze nie moglam ich nawet dac za ucho mowie fryzjerce, ze przeciez nie chcialam takich krotkich, a ona na to: "tak, wiem, ale mi sie tak nie podobalo i zrobilam po swojemu". jej bezczelna odpowiedz tak mnie zatkala, ze nie wiedzialam, co powiedziec. bylam zalamana. nie moglam patrzec w lustro. od tego czasu przez 7 miesiecy nie podcinalam nawet koncowek (tylko farbowanie). w koncu sie odwazylam na sciecie koncowek, bo byly juz w fatalnym stanie. powiedzialam fryzjerce, ze ma obciac najmniej jak to mozliwe. bardzo sie tym przejela, bo nie obciela praktycznie nic, ale juz wole to niz jakiegos babsztyla, ktry "robi po swojemu"
lilithin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 22:06   #25
NieWskaZaNa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Ja mia豉m straszne prze篡cie ale nie z farbowaniem tylko ze 軼inaniem. Swojego czasu posz豉m do fryzjerki i 郵icznie mi obci窸a i wycieniowa豉 w這sy do tego p馧 grzywka opadaj帷a na jedno oko. No c騜 zachwyt trwa do nst瘼nej wizyty. Pod namow siostry posz豉m do innej fryzjerki kt鏎a nie zbyt pi瘯nie sci窸a w這sy ale naszcz窷cie jak troszk odros造 zacz窸y si 郵icznie uk豉da . Wi璚 dlatego skusi豉m si na nast瘼n wizyt w tym salonie. Gdy fryzjerka si zapyt豉 jak ma by obci皻e odpowiedzi豉m 瞠by tak samo tylko oko這 3 cm kr鏂ej a grzywka oko這 1 cm skr鏂i. Co si okaza這 zamiast skr鏂i grzywk 1 cm skr鏂i豉 mi j do minimum a w這sy, c騜 kr鏂ej si nie da這. Przep豉ka豉m ca貫 2 dni w domu. Gdy w這ski mi odros造 moja kole瘸nka wynalaz豉 now fryzjerk. Nie powiem bardzo 豉dnie jej w這sy 軼ina豉 ale......... dlaczego moj grzywk 軼i窸a tak krzywo, 瞠 musz j upina a w這sy zamiast minimalnie to do wysoko軼i brody i to jeszcze krzywo a w pewnym momencie jak od garka wrrrry...... Naszcz窷cie zacz窸y si wtedy ferie wi璚 by豉 okazja 瞠by odros這 (a moje w這sy niesamowicie szybko odrastaj ) Skutki lecz do dzi Ehhhhhhh teraz to ju bardziej boj si fryzjer闚 ni dentyst闚

nie przysy豉jcie pr騥b o retusz zdj耩
NieWskaZaNa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-12, 22:07   #26
Gosiutka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 916

...chodzixM do salonu gdzie zawsze cos fantastycznego fryzjer zrobi z moj fryzur, wie pewno dnia zadowolona, 瞠 w ko鎍u co zmienie z fryzur odwiedzi豉m ten salon razem z kumpela (kumpela mia豉 2 dni p騧niej komers)...to by這 straszne powiedzia豉m,ze chce podci望 grzywke na skos oraz podci望 ko鎍闚ki i wycieniowa...a co sie sta這?? taki mi przerzedzi豉 w這sy,瞠 mysla豉m 瞠 j zaszczele , nast瘼nie skr鏂i豉 mi o po這w w這sy a grzywke chciala mi zrobi 2 razy grubsz (na szcz窷cie w miare si spostrzeg豉m co ona wyprawia i pytam si CO PANI ROBI? a ona No jchcia豉m TROCH grubsz j zrobi )acch taka wkurzona na ni by豉m, jeszcze mi to tak koszmarnie wymodelowa豉 :/ :/ .. ja jak ja..ale moja kumpela!! zamiast podciac koncowki (inna) fryzjerka r闚nie pozbawi豉 jej po這wy w這s闚( ona na dodatek ma ma這 w這s闚, nie rozumiem jak mo積a wtedy przezedzic jeszcze!!) dziewczyna by豉 za豉mana, cho熲y ja! wtedy powiedzia造鄉y ojjj ostatni raz u tego fryzjera!
Zmieni豉m, chodze gdzie indziej i jak narazie to jestem zadowolona ;D
Gosiutka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-13, 00:13   #27
madie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 223

Ale w徠ek, ja te od siebie co dodam

Najgorsza decyzja w moim 篡ciu - 瞠by si 軼i望 na kr鏒ko. Druga najgorsz decyzja- wyb鏎 fryzjera. Zosta造 mi na g這wie dwucentymetrowe w這sy kt鏎e stercza造 do g鏎y a potem p豉ka豉m przez p馧 roku codzie rano przed lustrem nak豉daj帷 tony pianki 瞠by jako je u這篡. Do tego za豉twi豉m sobie mega 逝pie w豉郾ie przez nadmiar kosmetyk闚.
Kolejne p馧 roku- koszmar- fryzura przej軼iowa.
Odda豉m si w r璚e fryzjerce kt鏎a sugerowa豉 mi brak gustu i wiedzy o tym co jest trendy i zrobila mnie na pazia, poprostu na g這wie kask.

Od tamtej pory uchodowa豉m w這sy do ramion i moje decyzje s takie:
- nigdy z 篡ciu w這s闚 kr鏒kich
- to ja id do fryzjera i to ja decyduj co b璠 mia豉 na g這wie.

Teraz mam fajn fryzjerk, kt鏎a nie wciska mi kit闚 w stylu "b康 modna i zetnij si tak czy siak" , potrafi dostosowa fryzurk do mojej bu嶔i i wychodz z poczuciem 瞠 wygl康am atrakcyjnie

I chyba tak powinny鄉y si czu
madie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-13, 08:49   #28
suchaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 684

od zawsze mialam swoja ulubiona fryzjerke nistety wyjechala za granice no i coz dzien ciecia sie zbliza wlosy mialam gdzies tak za lopatki fakt faktem ze mi ich nie obciela do ramion <HURA> ale... tak mi je wycieniowala ze polowa moich wlosow zostala ale bylam wkurzona cale szczescie ze mi szybko wlosy rosna uffff ale sie wtedy wkurzylam a i jeszcze od razu po scieciu zwiazalam w kucyki nlozylam opaske (jakos sie dziwnie na mnie popatrzyla)
suchaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-13, 09:54   #29
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Przypomnia豉m sobie, ze jedyny raz gdy wyszlam zadowolona od fryzjera to bylo wtedy, gdy bylam w ... jean louise david - bardzo zjechanym przez wszystkich salonie Chcialam tylko wystopniowac kosmyki przy buzi i mialam taka fryzure jaka chcialam i jaka pokazalam na zdjeciu. Do tego zaplacilam taniej bo sa znizki dla studentow Natomiast generalnie odradzam fryzjerow w Warszawie, Carrefour Wilenska..
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-13, 10:17   #30
Nadin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 675

Chodzi豉m do tej fryzierki ju rok przed 郵ubem i zawsze by豉m zadowolona, um闚i豉m si wi璚 z ni na fryzurk przed 郵ubem, 瞠 mi zrobi balejarzyk. Przysz豉m do niej 2 dni przed 郵ubem na balejarz i zrobi豉 mi to co pierwszy raz widzi豉m 瞠by tak wygl康a balejarz, d馧 w這s闚 mia豉m jasny, a g鏎 ciemn. Wygl康a這 to jak okropne odrosty bo pani nie zrobi豉 mi ciemnych pasemek na rozja郾ionych ko鎍闚kach, tylko par pasemek jasnych na ciemych odrostach przy g這wie
Musia豉m jeszcze raz i嗆 do fryziera, ale do innego, bo tej pani ba豉m si ju zaufa

Nadin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.