Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-02-13, 10:20   #31
nadia07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

wiecie co trzeba zmienic ustawic zebym w odpowiedziach mogla zalaczac fotki ? bo niestety nie moge od dluzszego czasu tak jest
Stary 2006-02-13, 12:44   #32
asia_s
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278

Wiecie co jak to wszystko czytam, to mam wra瞠nie,, 瞠 po這wa, jak nie wi瘯szo嗆 fryzjerek, to nie fryzjerki, a ogrodnicy, albo ludzie z zupe軟ie inn specjalizacj i albo nie lubia tego, co robi, albo si kompletnie na tym nie znaj!!! Przecie to jakis HORROR i軼 dp fryzjera, zap豉ci gruba kas, no bo nie oszukujmy si nie jest to ma造 koszt dla wi瘯szo軼i z nas wizyta u fryzjera. Ja na szcz窷cie nie bylam, jeszcze nigdy bardzo niezadowolona, nie mia豉m nigdy przez fryzjera zniszczonych w這s闚, ale z tego co czytam i z tego co m闚ia te moje kole瘸nki, to faktycznie wizyta u fryzjera przestaje byc przyjemno軼ia a i mo積a j fajtycznie por鏏nac z wizyta u dentysty w sensie strachu przed ta wizyt... Tak wi璚 篡cz nam wszystkim Kochane wiza瘸nki, abu fryzjerzy, byli prawdziwymi fryzjerami i wiedzieli co robi i 瞠by nasze wizyty nale瘸造 do bardziej udanych. No i polecam korzystanie z us逝g tych sprawdzonych, najlepszych, o kt鏎ych wiemy, 瞠 zawsze wizyta si uda pozdrawiam
asia_s jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-13, 12:58   #33
eM!
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 044
Exclamation Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

Ja te mia豉m kiedy nieciekaw sytuacj u fryzjera. Krotko m闚i帷, chcia豉m, 瞠by podcie豉 mi tylko konc闚ki moich w這s闚, ktore by造 do嗆 dlugie, a obci窸a mi w這sy za ucho!!

Nie lubie chodzi do fryzjera, ostatnio siostra podcina mi w這sy
S kr璚one, wi璚 i tak nie wida ewentualnych nier闚no軼i w podcieciu
Stary 2006-02-13, 13:05   #34
poisonous_ivy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Przygoda mojej mamy z nasza znajoma fryzjerka.

Dziewczyna byla zdolna, swietnie scinala, zawsze robila z naszymi wlosami dokladnie to, czego sobie zazyczylysmy. Ktoregos razu moja mama zdecydowala sie po raz pierwszy w zyciu zrobic trwala. Fryzjerka do nas przyjechala i pyta sie jak to ma wygladac. Mama pokazala jej zdjecia, chodzilo o to, by nawinac wlosy na w miare grube walki, by sie unosily. Chodzilo o cos takiego mniej wiecej jak Jola Kwasniewska miala. Moja mama miala identyczna dlugosc wlosow i sama sobie wielokrotnie ukladala tak wlosy, ale stwierdzila, ze zaoszczedzi czas robiac sobie trwala. No i nasza znajoma zabiera sie do roboty i zaczyna nawijac wlosy mamy na male walki. Mama protestuje, ze maja byc grube, bo nie chce lokow, tylko uniesione na duzych. Klotnia, w koncu fryzjerka stwierdzila, ze ona nie raz wlasnie tak wlosy unosila, i ze wie co robi. Mama ulegla....Trudno opisac co wyszlo po zabiegu... Mama miala skreconego baranka, ktory przy jej krotkich wlosach wygladal fatalnie. Fryzjerka uzyla jakiegos siolowego srodka niby majacego nie zniszczyc wlosow...Niestety, byly tak spalone, ze nastepnego dnia musialy zostac sciete...Istne siano. WLosy poszly pod nozyczki, ale efekt utzrymywal sie nawet tuz przy glowie!!. Ponad cztery miesiace mama i jej wlosy dochodzily do siebie...A chec zaoszczedzenia czasu skonczyla sie na tym, ze musiala poswiecic wiecej czasu na rozporostowanie tego co sie krecilo...Po tym wypadku mimo wszystko zakonczylysmy wspolprace z ta pania.
poisonous_ivy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-13, 13:15   #35
karo-la
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 368

Najwi瘯szy szko prze篡豉m po JLD-oni 軼inaj maszynkami-przy mnie facetowi uci瘭i ucho(ko鎍闚k, t u g鏎y) krew bryzga豉 na wszystkie strony...Ja z w這sami do ramion zosta豉m tak wystopniowana,瞠 w這sy na czubku g這wy mia豉m 3centymetrowe...Oczywi軼i e, wyprostowane wygl康a造 super..Ale czy to chodzi o to 瞠 mam ci庵le w這sy prostowa, a gdzie wygoda,liczy si tylko ich moda?Czeka豉m 6 miesi璚y a odrosn.
Grzywk obcinam sama-po pierwszym podej軼iu- mia豉 by p馧okr庵豉 do brwi-wysz豉m z w這sami a'la Edyta G鏎niak 10 lat temu-bombka,tona lakieru,a grzywka...sko郾a i wchodz帷a do oczu.
Farbowania u fryzjera nie by這 i nie b璠zie-schodz obecnie z czarnego pasemkami-sama przeja郾iam ko鎍闚ki Alfaparfem co miesi帷,jest ok.
Id w pi徠ek podci望 ko鎍闚ki-do pani kt鏎ej ufam.Zobaczymy jak b璠zie.

karo-la jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-13, 13:43   #36
sandersiq
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 639

Ja niestety te mia豉m niezbyt mi貫 wra瞠nia, pewnego dnia posz豉m do fryzjera 瞠by co zrobic z w這sami. tzn. mia豉m w這sy pocieniowane tak do 這patek ale znudzi豉 mi sie ta fryzura, bo za ka盥ym razem kiedy wychodzilam od fryzjera nie by這 widac jakiejkolwiek r騜nicy, wi璚 powiedzia豉m fryzjerce , 瞠 chc skr鏂ic w這sy lekko z d逝go軼i i troch mocniej pocieniowac zeby bylo cokolwiek widac.No i niestety by這 widac roznice ale az za dobrze, podczas scinania kiedy wlosy byly jeszcze mokre wygladalo ok, bylam nawet zadowolona, dodatkowo zachwycala si, jakie to mam grube i mocne w這sy itp, ale kiedy wysuszy豉 mi w這sy by造 tak kr鏒kie, 瞠 pozniej nie mog豉m ich zwi您ac w kucyka chyba, 瞠 takiego d逝go軼i ok. max. 3 cm. i odrazu straci造 swoj grubo軼.Po czym ona doda豉" No 豉dnie wygl康asz ca趾iem inaczej" No pewnie, ze inaczej wygl康a豉豉m skoro obcie豉 mi po這w moich wlos闚

{Nobody said it was easy. No one ever said it would be so hard}

{BABKI3 - BLOG O MODZIE, URODZIE, KUCHNI I KULTURZE}
sandersiq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-13, 17:16   #37
karolina2020
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 557

Skad ja znam te historie Zauwazylam, ze najczesciej takie sceny sie zdarzaja u osiedlowych fryzjerow (nie chce nikogo obrazac, ale takie mam doswiadczenia), ktorzy za sciecie biora ok. 15 zl... Jak sie teraz zastanawiam to sobie mysle, ze za taka cene to nic dobrego byc nie moze No bo jak sie tyle zarabia to raczej nikt tego fryzjera na szkolenia nie wysyla i obcina wszystkich tak jak sie nauczyl x lat temu. Teraz dzieki Kasiek1987 juz nie boje sie wizyt u fryzjera (no moze troche :P), bo polecila mi fajnego i jak na takie efekty i podejscie do klienta, niedrogiego fryzjera .
A zeby nie bylo to ja tez nalezalam do tych bojacych sie fryzjerow... Kiedys zapuszczalam wlosy, poszlam do jakiejs fryzjerki na moim osiedlu i poprosilam zeby obciela wlosy tylko minimalnie, najwyzej 1 cm i zeby nie cieniowala ich. Pani usmiechnela i uspokajaj帷o i okazalo sie, ze opitolila mi najmniej 5 cm i oczywiscie wycieniowala tak, ze z wlosow za lopatki kosmyki przy twarzy siegaly mi moze do nosa Myslalam, ze ja zabije i potem chyba z pol roku nie pozwolilam nikomu tknac moich wlosow...
Stary 2006-02-13, 17:48   #38
karo-la
Wtajemniczenie

Ja si nie zgodz co do stwierdzenia 瞠 "osiedlowi fryzjerzy" s do d.. .Na pewno nie wszyscy i nie mo積a generalizowa. Ja po przeprowadzce do innego mista zamieszka豉m we fryzjerskim zag喚biu-mam naoko這 12 (!) gabinet闚 fryzjerskich-i osiedlowe, i Oki豉-zanim dokona豉m wyboru przesz豉m przez wszystkie i popatrzy豉m na fryzjerki i na to co akurat robi. Moja fryzjerka ma malutki salon-miejsce na 2 osoby-ale dobre kosmetyki (L'Oreal,Wella i Framesi).Widza 瞠 kocha to co robi.Najlepiej to wida po jej terminarzu, bo wszystko ma zapchane i umawiam si z minimum tygodniowym wyprzedzeniem. ..

Stary 2006-02-13, 18:46   #39
karolina2020
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 557

Cytat:
Napisane przez karo-la
Ja si nie zgodz co do stwierdzenia 瞠 "osiedlowi fryzjerzy" s do d.. .Na pewno nie wszyscy i nie mo積a generalizowa. Ja po przeprowadzce do innego mista zamieszka豉m we fryzjerskim zag喚biu-mam naoko這 12 (!) gabinet闚 fryzjerskich-i osiedlowe, i Oki豉-zanim dokona豉m wyboru przesz豉m przez wszystkie i popatrzy豉m na fryzjerki i na to co akurat robi. Moja fryzjerka ma malutki salon-miejsce na 2 osoby-ale dobre kosmetyki (L'Oreal,Wella i Framesi).Widza 瞠 kocha to co robi.Najlepiej to wida po jej terminarzu, bo wszystko ma zapchane i umawiam si z minimum tygodniowym wyprzedzeniem. ..
Widze, ze pijesz do mnie. Czy ja napisalam, ze wszyscy sa zli? Napisalam, ze ja mialam akurat z nimi zle doswiadczenia, co oczywiscie zaznaczylam i wg mnie wcale nie generalizowalam. Nie uwazam tez, ze eksluzywny salon i wysokie ceny gwarantuja fachowe obciecie czy farbowanie...
Stary 2006-02-13, 19:16   #40
karo-la
Wtajemniczenie

Ka盥y ma prawo do w豉snej opinii-ja nie neguj Twojego zdania,wyra瘸j帷 w豉sne. I do NIKOGO nie pij.

Stary 2006-02-13, 19:19   #41
Kasiek1987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 157

Spokojnie dziewczyny Wiadomo, 瞠 w takich ma造ch osiedlowych salonikach fryzjerzy maj mniejsze szanse na jakie super szkolenia, wi璚 cz瘰to musz uczy si na klientach i na w豉snych b喚dach. Je郵i jednak kto ma serce do tego co robi, i co chyba najwa積iejsze w tym zawodzie - jaki zmys i wyobra幡i, to mo瞠 przewy窺zy umiej皻no軼iami tych z wielkich salon闚.
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-13, 21:39   #42
madie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 223

Je郵i chodzi o fryzjer闚 "salonowych" i osiedlowych, to ja osobi軼ie czuj niech耩 to tych pierwszych. W swoim 篡ciu by豉m w dw鏂h salonach, kilka razy i nigdy nie wysz豉m zadowolona. Zawsze tak jako patrz ci fryzjery na ludzi jak na burak闚 a z szacunkiem podchodz do babek obiweszonych z這tem . No i pomijam fakt o kt鏎ym ju wspomnia豉m, 瞠 fryzjer w salonie pr鏏uje bardziej narzuci swoje "modne" wizje cz瘰to nie bior帷 pod uwag tego co chcia豉by klientka. Pisz tu oczywi軼ie swoje odczucia i do鈍iadczenia.
Je郵i natomiast chodzi o fryzjer闚 osiedlowych czy te 鈍iadcz帷ych us逝gi u klientki to z tych by豉m raczej zadowolona. 圭inam w這sy w swoim rodzinnym miasteczku cho jest ono oddalone od miasta w kt鏎ym teraz mieszkam jakie 150 km.
madie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-13, 23:30   #43
Angel@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 789

Fajny w徠ek. Mo積a si troch po鄉ia czytaj帷, cho nie wiem czy lepiej 鄉ia si, czy p豉ka? Ja te mia豉m taki dzie, po kt鏎ym zacz窸am ba si wizyt u fryzjer闚. I chocia odwiedzi豉m dobry salon, 幢e si to sko鎍zy這. A by這 to tak: D逝窺zy czas rozja郾ia豉m w這ski na blond. Pewnego dnia postanowi豉m zrobi na nich kilka br您owych pasemek. Mia這 by 8-10 cieniutkich pasemek a z salonu wysz豉m jako brunetka. 8 pasemek, to zosta這 mi mojego blondu, a reszta taki br您 瞠 prawie czarne. Do dzi jestem brunetk bo boj si tego rozja郾ia 瞠by nie wyko鎍zy swoich w這sk闚. A sw鎩 blond mog ogl康a tylko na dawnych zdj璚ich i marz 瞠 mo瞠 jeszcze kiedy b璠 taki mia豉...
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-14, 00:25   #44
Asiula1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 277

Cytat:
Napisane przez madie
Je郵i chodzi o fryzjer闚 "salonowych" i osiedlowych, to ja osobi軼ie czuj niech耩 to tych pierwszych. W swoim 篡ciu by豉m w dw鏂h salonach, kilka razy i nigdy nie wysz豉m zadowolona. Zawsze tak jako patrz ci fryzjery na ludzi jak na burak闚 a z szacunkiem podchodz do babek obiweszonych z這tem . No i pomijam fakt o kt鏎ym ju wspomnia豉m, 瞠 fryzjer w salonie pr鏏uje bardziej narzuci swoje "modne" wizje cz瘰to nie bior帷 pod uwag tego co chcia豉by klientka. Pisz tu oczywi軼ie swoje odczucia i do鈍iadczenia.
Je郵i natomiast chodzi o fryzjer闚 osiedlowych czy te 鈍iadcz帷ych us逝gi u klientki to z tych by豉m raczej zadowolona. 圭inam w這sy w swoim rodzinnym miasteczku cho jest ono oddalone od miasta w kt鏎ym teraz mieszkam jakie 150 km.

ZGADZAM SI!

Ju kiedy zreszt by豉 podoba dyskusja
Ja r闚nie spotka豉m si z beznadziejnym fryzjerem i to w豉snie takim niby z g鏎nej p馧ki.... ciu豉豉m kas chyba ze 3 miesi帷e aby do niego p鎩嗆, ja sie juz wybra豉m, usiad豉m w fotelu, powiedzia豉m co chcialabym zrobi ( ceniowanie ale ani kawa貫czka z d逝go軼i ) no i niby zrozumia.... obciacha mi kawa w這s闚, mia豉m po這we kr鏒sze ni przysz豉m........ wrrrrrrrrrr, by豉m taka w軼iek豉,,, i jeszcze mi udowadnia ,ze przecie jest super...., nie wspomn o tym ,瞠 w豉軼iwie w og鏊e nie wymodelowa mi w這s闚 i nie dosuszy..... skasowa mnie straszliwie.... ehh jak sobie przypomn tego NIBY artyst, tego gogusia co udawa wielkiego mistrza, tego ....eh szkoda s這w... kazdy sie uczy na w豉snych b喚dach , ja juz wiem ,ze nie warto p豉ci za mark..... tym bardziej, 瞠 ..... wyobrazcie sobie,ze mojej kolezance od lat W DOMU robi豉 pasemka fryzjerka te z jednego z bardziej znanych salon闚 .... oczywiscie u篡wa豉 tych samych farb co uzywa豉bym w salonie ale cena by豉 z 5 razy mniejsza....nie przesadzam ,... w salonie za t sam us逝g pierwszy raz kolezanka zap豉ci豉 320 z a domu za to samo oko這 80 z..... same widzicie, nie mozemy sie dawa nabiera!

Pozdrawiam)))

Asiula1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-14, 14:21   #45
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

DOlaczam fotki moich wloskow z teraz Popatrzcie na fotki z pierwszego posta i z tego i porownajcie Najpierw bylam rudo lisio blond, pozniej grafitowo ciemna a teraz jestem znow prawie lisio blond (ale ten lisi nie wyglada juz tak zle) Farbka sie zmyla na rozjasnionych wloskach Ale teraz czuje sie dobrze w swojej skorze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1teraz.jpg (45,1 KB, 201 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2teraz.jpg (55,7 KB, 214 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wizazteraz.jpg (59,2 KB, 211 za豉dowa)
Stary 2006-02-14, 19:33   #46
gosiunia82
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 329
GG do gosiunia82

ja posz豉m podcia ko鎍闚ki (mia豉m w這sy do ramion 郵icznie obci皻e przez Gra篡nk) a fryzjerka m闚i mi:zostawimy d逝go嗆 tylko nadamy wi璚ej puszysto軼i......i mam w這sy do linii brody...wrrrr a w czerwcu 郵ub bior i juz mi nie odrosn takie jak mia豉m, p豉ka mi si chce
gosiunia82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-14, 19:45   #47
leeloo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 588
GG do leeloo

Cytat:
Napisane przez gosiunia82
ja posz豉m podcia ko鎍闚ki (mia豉m w這sy do ramion 郵icznie obci皻e przez Gra篡nk) a fryzjerka m闚i mi:zostawimy d逝go嗆 tylko nadamy wi璚ej puszysto軼i......i mam w這sy do linii brody...wrrrr a w czerwcu 郵ub bior i juz mi nie odrosn takie jak mia豉m, p豉ka mi si chce

Wszystkie na rowno do linii brody?? czy tylko pocieniowane tak ze najkrotsze to broda? (w koncu puszystos nadaja\e sie przez pocieniowanie)
moze sproboj Waxa i Vitapil - masz 4 mies w koncu , troche podrosna szubciej.. mi pomaga
Stary 2006-02-14, 20:01   #48
gosiunia82
Raczkowanie

GG do gosiunia82

mam tak pocieniowane, ze wi瘯szo嗆 jest do linii brody, kosmyki z ty逝 s troch d逝窺ze ale si璕aja tak ok. do po這wy szyji, a np. na czubku g這wy s kr鏂iutkie bardzo:/ niby nie wygladam xle ale chcia豉m podci望 ko鎍闚ki....
podczas obcinania zwraca豉m uwag, ze pani za du穎 tnie ale ona zapewnia豉, 瞠 d逝go嗆 zostawia
Stary 2006-02-14, 22:50   #49
desti
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 955

brrrr... ja to czytam to odechciewa mi sie wizyty u fryzjera...
desti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-14, 23:02   #50
Asia_LP
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 185
GG do Asia_LP

Czesc. Dolaczam sie do Was. Moja najtragiczniejsza przygoda z fryzjerem miala miejsce jakis rok temu. Mialam wloski prawie do ramion i blond pasemka (naturalne wlosy mam ciemny braz).Podkusilo mnie zeby isc do fryzjera faceta, ktory uchodzil tak uchodzil za gwiazde fryzjerstwa w moim miescie (juz sie wiele osob "przejechalo"). Chcialam tylko lekko wycieniowac wlosy bo mialam wszystkie proste....hm mial inna wizje, obcial mnie na calkiem krotko, czubek jakis 2cm sterczal mi, a z przodu zostawil mi 2 pasma po jednej i drugiej stronie glowy co wygladalo KOSMICZNIE! Nie obeszlo sie bez lez, nerwow... Na szczescie wlosy mi juz odrosly chcialam jeszcze wspomniec jak sie potem okazalo,ze nasza gwiazda fryzjerstwa jest kucharzem (o ile pamietam dobrze) z zawodu i obcina tylko po swojemu, rzuca hasla typu "masz badziewiasta fryzure ale ja ja zaraz naprawie" i obcina jak ma natchnienie... serio! Moj TZ poszedl raz do niego (alez sie balam) i mu powiedzial zeby przyszedl za pare dni bo musi sie zastanowic jak go obciac a dzisiaj nie zabardzo ma wizje pozdrawiam
Asia_LP jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-14, 23:59   #51
Crystal N.
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do Crystal N.

Czytam, czytam i za g這w si 豉pi!!! Ja mam og鏊nie dobre do鈍iadczenia je郵i chodzi o koloryzacj i strzy瞠nia mimo i by豉m u kilku fryzjer闚. Jest 鈍ietnie a eksperyment by powa積y tzn zachcia這 mi si zmieni kolor z czarnego (nosi豉m taki kolor kilka lat) na blond. Oczywi軼ie nie tlenion wat tylko tak z rozs康kiem (mam teraz ciut ja郾iejsze ni na awatarku). Mia豉m tylko nadziej 瞠 w這sy nie odpadn i nie trzeba b璠zie ich 軼ina. Fryzjerzy spisali si rewelacyjnie a moje w這sy po rozja郾ianiu nie ucierpia造 ani troch (przynajmniej nic zauwa瘸lnego). Jednak wszyscy ci fryzjerzy bez wyj徠ku maj t sam wad: nie potrafi my w這s闚, zw豉szcza d逝gich!!!!
Myj w這sy jakby prali star szmat!!!! Potem w這sy s spl徠ane w okropny ko速un. Zamiast rozczesa ten ko速un na od篡wce to szarpi biedne w這sy ma造m grzebykiem a g這wa lata na boki. Potem leci has這: "o... ale pani w這ski wypadaj" a to dziwne bo jak myj w這sy w domu to robi to delikatnie i nie mam na szczotce pasm w這s闚. BOJ SI MYCIA WΜS紟 U FRYZJERA!!!
Poobserwujcie ten etap zabieg闚 fryzjerskich zauwa篡cie to co ja.
Do陰czam dwa zdj徠ka mojej zmiany za kt鏎 dzi瘯uj fryzjerom
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg yyytt.jpg (29,9 KB, 318 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ddee.jpg (32,5 KB, 308 za豉dowa)
Crystal N. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-15, 00:01   #52
Crystal N.
Przyczajenie

GG do Crystal N.

Poszerzam teraz moje studio o fryzjerstwo, no i jak ja mam znale潭 teraz dobrego fryzjera jak wygl康a na to 瞠 takich co kochaj sw鎩 zaw鏚 jest tylu 瞠 mo積a policzy na palcach jednej r瘯i. Moje klientki nie znios takich eksperyment闚.

Edytowane przez Crystal N.
Czas edycji: 2006-02-15 o 00:43
Stary 2006-02-15, 00:34   #53
leeloo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 588
GG do leeloo

ja jestem zadowolona ze swojego dzis nawet rozmawialamz e znajoma i okazlao sie ze jezdzi do niego 50 km ze swojego, wojewodzkiego miasta (hah.. ja nawet z wawy tam przyjezdzam ) za to zali sie okrutnie na fryzjerki ktore przyjmuje do siebie - osoby bez polotu a pasji przede wszystkim - fakt nie lubie jak mi myja wlosy bo ten etap przechodze akurat przez inne rece niz bym sobie zyczyla zreszta, zrobilam sie b. przesadna - w ogole nie lubie jak mi ktos dotyka wlosow a przy kreconych to norma i standard - ciagle ktos je "obmacuje"
Stary 2006-02-15, 01:08   #54
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 053

Raz wybra豉m sie do os豉wionego w moim mie軼ie nowego wtedy salonu Szefem i wielkim mistrzem jest facet... Booze co on mi zrobi... W這sy mialam moze 2,5 cm najd逝zsze jaka krzyw grzywke i d逝gi ty... Niby bylo ok, ale jak ja sie zobaczy豉m w domuuu!!! I nijak nie mozna bylo tego u這篡c wrrr;/
Teraz mam ulubionego, ukochanego, sprawdzonego, superprzystojnego fryzjera Jest boskiKiedys lubi豉m zmienia fryzjer闚 tak "dla spr鏏y", a teraz ju chyba zostane przy tym jedynym hihi

cytrynowo_piaskowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-15, 10:58   #55
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

Crystal N - o wiele lepiej CI w blondzie i wygladasz na o wiele mlodsza Slicznie
Stary 2006-02-16, 16:54   #56
atena
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Jezeli chodzi o mycie wlosow u fryzjera to dla mnie gorsze od tych "manewrow wlosami" jest polewanie twarzy woda(doslownie!) podczas plukania Zdazylo mi sie to juz kilka razy i dlatego przed wizyta w salonie nigdy nie robie makijazu A samo mycie zazwyczaj sprawia mi przyjemnosc zwlaszcza jak robi to fryzjer-man (chyba ze trzech roznych fryzjerow mylo mi wlosy i robili to naprawde delikatnie)
atena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-16, 17:45   #57
gosiunia82
Raczkowanie

GG do gosiunia82

Crystal a gdzie masz swoje studio? W Katowicach?
Stary 2006-02-16, 22:51   #58
Crystal N.
Przyczajenie

GG do Crystal N.

Tak w Katowicach. Do tej pory prowadzi豉m tylko studio stylizacji paznokci ale chce to powi瘯szy o fryzjerstwo. Szukam w豉郾ie fajnego fryzjera. Cie磬a sprawa
Stary 2006-02-17, 00:44   #59
Dinulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 662

ja zazwyczaj robi w這ski u znajomych fryzjer闚, raz si skusi豉m na "obcego",gdy nikt nie mia dla mnie czasu... skutki op豉kane. ja wiem,ze zaden fryzjer nie wie co mi siedzi w g這wie i 瞠 nieco fryz si moze r霩ni od mojego urojonego lub tego z gazety,ale maj帷 przed sob foto fryzury z d逝g grzywk i s造sz帷 ciagle upominania klientki,瞠 ma by DΣGA, jak mo積a zrobi kr鏂iusie鎥?! kr鏒szej si chyba nie d掖o... no tak mog豉m si domy郵e-ta fryzjerka sama mia豉 kr鏂iusienkie w這sy :/ ja jutro,a raczej juz dzi id do fryzjera... zobaczymy jak wyjdzie... boj sie
a mo瞠 mi doradzicie? -> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post1322108
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-17, 07:26   #60
scadia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
GG do scadia

No coz...ja od kiedy zaczelam chodzic do fryzjera - ale glownie na obcinanie - wychodzilam z placzem. Cale liceum farbowalam sie na wszystkie kolory teczy. Zawsze u fryzjerki (niekoniecznie tej samej) i zawsze bylam zadowolona. Problem sie pojawil, gdy z moich czarnych (farbowanych) chcialam przejsc do blondu. No, chociaz blond pasemek, zeby rozjasnic. Najpierw przez miesiac chodzilam na glowie z marchewa. Szkoda opisywac. Na szczescie trafilam w koncu do dobrej fryzjerki, ktora pieknie wyprowadzila mi ten marchewkowo-czarny na piekny blond z czekoladowymi wstawkami gdzieniegdzie. Niestety...zostawilam u niej 400 zl...(( Boje sie fryzjera bardziej niz dentysty...
scadia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.