Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje" - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-02-17, 09:15   #61
nadia07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

Ja rozumiem ze skoro to sa jakies powazne zabiegi typu wlasnie dekoloryzacji to fryzjer moze odmowic. Ale czemu skoro nie potrafi tego robic to sie podejmuje tak trudnego zadania? Zrobi nam marchewkowo nic nie przypominajace wlosy i skasuje pewnie za to ladna duza sumke.
Co do koloryzacji rozumiem ze czasem moze nie wyjsc (ale czasem) bo fryzjer nie siedzi w nszych wlosach choc powinien sie poznac na nich odrazu jak wchodzimy do salonu!!
Ale co do sciecia!! to nie rozumiem tego wcale !! Co te babki zazdrosne sa? Chca nasz wszystkie za przeproszeniem opitolic na krotko? No ja nie rozumiem !!??!! Teraz szykuje mi sie wizyta u fryzjerki bo musze podcicac raptem 1cm wloskow (bo wyrownuje wloski po tej okorpnej kopulce :/ :/) no i sie boje.. Chyba poczekam az podrosna i wtedy jej powiem ze 1cm.. PEWNIE i tak pozbedzie sie conajmniej 3. nie wiem czy smiac sie z tego czy plakac. POzdrawiam i przykro mi z waszych sytuacji. Myslalam ze to tylko mnie tak potraktowali Ci faachocy.
Stary 2006-02-17, 11:31   #62
Dinulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 646

wiesz farbowanie czarnego na blond jest samo w sobie ryzykowne wg mnie ale ta fryzjerka to chyba dodatkowo w og鏊e nie zna豉 sie na rzeczy... :/ a ta druga pewnie zobaczy豉,ze jeste zdesperowana to wzi窸a jak najwiecej sie da這 za us逝g poprawcz
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-18, 12:41   #63
NiU貼a_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 711
Smile Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

ja tez mialam taka historie...moje wlosy sa dosc dziwne...wygladaja na mega zniszczone ale taka ich natura, zawsze takie byly, grube i sztywne...i chodze do jednej fryzjerki, jak 1 raz tam poszlam tez chciala na krotko sciac ale jak je umyla, wysuszyla, dokladnie sie przyjrzala to dostrzegla, ze taka ich natura i do nich dostosowala ciecie. i tak juz jestem od 5 lat jej wierna:P swietnie obcina i farbuje(na poczatku pracowala w salonie, ale odeszla z niego, teraz ma niedaleko tamtego swoje wlasne male studio:P a tamto upada wobec takiej konkurencji:P). ja czasami mam swoje rozne pomysly na modna fryzurke, ale ona mnie sporowadza na ziemie, ze moje wlosy beda tak sie ukladac jedynie po prostowaniu, a lepiej troszke inaczej i wiecej mozliwosci bede miala. w 1 chwili smutno ale pozniej dziekuje bogu, ze nie zrealizowala moich "marzen".

jednak raz, po wakacjach poszlam do najbardziej oslawionego w naszym miescie salonu, bo mialam isc robic zdjecia do dowodu(na ostatnia chwile przed zlozeniem podania)a moja fryzjerka byla na urlopie...-pierwsze co wszyscy ubolewali nad zniszczeniem moich wlosow-i na nic tlumaczenie, ze one takie sa i nic z nimi nie zrobia...dostalam jakies tam odzywki(serio dobrze, az kupilam goldwella u nich i dlugo stosowalam:P)i siadam na fotelu mowiac, ze chce lekko pocieniowac i wymodelowac. a z dlugosci nie chcem skracam, po od 4 miesiecy zapuszczam wlosy. a ona owszem, wycieniowala...najkrotsze 2 cm mialy, a z dlugich moze jedno pasemko od spodu bylo...po wyprostowaniu bylo oki, ale jak probowalam je sama ukladac to tragedia...i teraz od sierpnia nie odbinam wlosow...nie mowie juz nawet, ze jak mnie moja fryzjerka zobaczyla z tak "opitolonymi" wlosami to sie zalamala, ze przeciez tylko debil na moich wlosach takie cos mogl zrobic...

a teraz poczekam do 25 maja (ostatni egzamina na maturze:P) i nie obetne zgodnie z przesadem ani 1 mm wlosow

i nigdy nie zmienie juz chyba fryzjerki:P

pani kinga mnie zna, zna moje wlosy i nawet na moje wlasne zyczenie mi krzywdy nie zrobi, bo po tylu latach wie, z czego bede zadowolona pozniej a z czego nie...
NiU貼a_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-18, 16:19   #64
Dinulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 646

fajnie,瞠 znalaz豉 tak fryzjerke ja w豉郾ie przed chwil wr鏂i豉m od fryzjera... mia豉 tylko mi same ko鎍闚ki jak najmniej 軼i望,a opitoli豉 mnie za kr鏒ko...:/ ale nie ubolewam bardzo,bo po 1 fajnie to wygl康a (cho za kr鏒ko!!-zapuszczam w這sy przecie) a po 2 zrobi豉 mi 豉dne pasemka wi璚 og鏊nie jestem na plus,pr鏂z straconych w這s闚 niepotrzebnym ci璚iem...
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-18, 17:08   #65
Agniesia~
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 414

Cytat:
Napisane przez gosiunia82
ja posz豉m podcia ko鎍闚ki (mia豉m w這sy do ramion 郵icznie obci皻e przez Gra篡nk) a fryzjerka m闚i mi:zostawimy d逝go嗆 tylko nadamy wi璚ej puszysto軼i......i mam w這sy do linii brody...wrrrr a w czerwcu 郵ub bior i juz mi nie odrosn takie jak mia豉m, p豉ka mi si chce

Rok temu mialam sliczne dlugie wloski z blond pasemkami. Wygladaly swietnie, szczegolnie, ze udalo mi sie zejsc z czarnego koloru. Do jedenej fryzjerki chodzilam na pasemka, a do innej na podcinanie. Ta, ktora podcinala- mloda dziewczyna, ladna, dlugie blad wloski. Moze to dziwne, ale wybralam ja, bo stwierdzilam, ze sama wyglada super, to nie bedzie zazdroscic, a do tego po rozmowie z nia okazalo sie, ze w przeszlosci tez miala problemy z fryzjerkami-ogrodnikami, wiec mnie rozumie. Wlosy podcinala tyle ile ja chcialam , a rosly mi do tego 2 razy szybciej.
Niestey wyjechalam za granice i mimo duzej kasy jaka zostawilam w salonie....Mam wlosy do ramion, a z przodu najkrotsze ledwie do nosa. Bez pasemek- cale na blad, bo pasemek nie umieja robic. A do tego nawet ten caly blad musialam poprawiac, bo gora byla inna niz dol.Tragedia!!!!!
Niedawno bylam w kraju, wiec mam teraz ludzki blad, ale nadal nie zadlugie wloski
W czerwcu mam slub i boje sie, ze fryzurka-koczek, jaki mi sie marzy nie da sie wykonac na moich wloskach. Zobaczymy!
Nie martwcie sie dziewczyny, za granica (Anglia)- wogole nie umieja obchodzic sie z wlosami. Nawet moje znajome-angielki same farbuja sobie wlosy i w szoku byly, ze tyle wydalam na fryzjera, jak one mi to mogly za darmo w domu zrobia.
Pozdrawiam!!!
Stary 2006-02-18, 17:28   #66
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

ja ostatnio odwiedzi豉m fryzjerk, do kt鏎ej chodz ju od dosy dawna, ale szczerze m闚i望 mia豉 chyba z造 dzie i ochlasta豉 mnie okropnie, zrobi豉 w豉郾ie co a'la kopu趾a od tego momentu min窸y ju 2 tygodnie, w這ski ciut podros造 i mo積a je fajnie wymodelowa prostownic, uko郾a grzywka supcio si uk豉da, wida, 瞠 w這sy s fajnie pocieniowane...fryzjerka wywin窸a mi je na grubej szczotce i suszy豉 co strasznie p騧niej wygl康a這 teraz ju nie jest tak 幢e, ale na razie robi sobie przerw z fryzjerem...szukam fryzjera-faceta
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-18, 18:06   #67
malaika7
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 549

Cytat:
Napisane przez NiU貼a_
ja tez mialam taka historie...moje wlosy sa dosc dziwne...wygladaja na mega zniszczone ale taka ich natura, zawsze takie byly, grube i sztywne...
Niu鄂a, mam tak sam struktur w這sa - grube i sztywne, suche z natury. Ile ja si musia豉m za ka盥ym razem nas逝cha o tym, ile i jakie od篡wki powinnam stosowa.... I nie dociera這,瞠 mam w domu wiele profesjonalnych kosmetyk闚....i ci庵貫 za豉mywanie r彗 nad moj g這w.A w ko鎍u trafi豉m na fryzjera, kt鏎y dzi jest moim szwagrem. Mam wi璚 darmowego fryzjera, dzi瘯i kt鏎emu pozna豉m w dodatku mojego m篹a Kobietki, trzeba si ustawi "pod w這s"
malaika7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-18, 18:43   #68
leeloo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 588
GG do leeloo

Cytat:
Napisane przez malaika7
Niu鄂a, mam tak sam struktur w這sa - grube i sztywne, suche z natury.
mam podbne wlosy tylko cienkie i krecone - pomagaja delikatne kosmetyki zmiekczjace wlosy - wtedy wygladaja super zdrowo

a profesjonalne okazuja sie czesto za mocne - bo nie mam zniszczonych wlosow
Stary 2006-02-18, 22:07   #69
Giemzor
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
GG do Giemzor
Talking Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

Ja - tak jak zreszt wi瘯szo嗆 os鏏 - nigdy nie by豉m zadowolona z fryzjera. No mo瞠 za wyj徠kiem co ostatnio sobie poszlam na wakacjach. Po prostu powiedzialam 瞠by co zrobi豉 z moimi w這sami, najlepiej wycieniowa豉. Og鏊nie mnie obcie豉 fajnie, tylko 瞠 ja mam jeden taki problem, 瞠 mi sie w這sy (jak mam kr鏒kie) odwijaj strasznie. Jak se nie u這瞠 to beznadziejnie wygl康am. I ta fryzurka tesz nie pomogla niestety na to odwijanie. Oczywi軼ie to nie jest bro Bo瞠 wina fryzjerki

A je郵i chodzi o farbowanie to zawsze sama si tym zajmuje bo fryzjer to nie wiadomo jeszcze jakie by straszyd這 zrobi ze mnie. A jak si sama wyfarbuje to jestem zadowolona (do czasu gdy si odrosty pojawiaj :[:[:[ )

Teraz to narazie mam swoje naturalne w這sy (chocia do ko鎍a nie jestem tego pewna:P:P), tylko 瞠 niestety krotkie. Ale jak mi troche urosn to sobie zrobie jasnoniebieskie pasemka W豉郾ie ostatnio si dowiedzia豉m 瞠 najlepiej jest sobie pasemka rozja郾i na prawie bia貫 i na這篡 p騧niej farb jak捷 granatow i kr鏒ko trzyma, albo po prostu zafarbowa niebiesk bibu陰. Efekt jest super rzekomo :P:P
Stary 2006-02-20, 15:45   #70
Kajeczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 069

Taka najwi瘯sza pora磬a na mojej g這wie mia豉 miejsce par miesi璚y temu.Od d逝窺zego czasu mia豉m grzywk: raz po skosie, raz prost.Postanowi豉m zrobi sobie tak jak mia豉 Gra篡na Wolszczak (bardzo fanie wycieniowana,do brwi).Wzi窸am fotk i uda豉m si do fyzjera, z kt鏎ego od d逝窺zego czasu by豉m zadowolona. No i przesta豉m by... Grzywka by豉 kr鏂iusie鎥a... Wygl康a豉m tak jakbym sobie j sama obci窸a, a dok豉dnie wyszarpa豉. Okropno嗆. P豉ka豉m przez tydzie, nosi豉m opask, bo spi望 si tego nie da這 w 瘸den spos鏏. No, ale zmieni豉m fryzjera,a w這ski odros造
Kajeczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-20, 15:59   #71
chilanes
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 301

I dlatego co dzie dzi瘯uj bogu, 瞠 (jak ju wy瞠j pisa豉m) odnalaz豉m swojego fryzjera-faceta Robert dzi瘯i Ci za Twoje rewelacyjne r璚e i magiczne no篡czki
chilanes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-20, 19:46   #72
marcioch
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

jean louis david...dla mnie to przereklamowany salon.Nawet ze znizklami rzadaja cholernie duzo...a jeszcze tam gdzie ja bylam tzn w kielcach to nie potrafia robic ladnego balejazu...a tna maszynka zamiast nozyczkami no beka myslalam ze sie jej zasmieje w twarz...o coz...jakos trzeba sobie radzic...jak nie umieja obcinac nozyczkami to chwytaja sie roznych sposobow...a najlepsze bylo to jak jej powiedzialam zeby mi je podpiela na 100dniowke...to powiedziala ze u nich w salonie sie takich fryzur nie wykonuje...no przynajmniej tyle dobrego ze nie podjela sie robienia czegos o czym nie ma pojecia...bylam bardzo nieadowolona z tego salonu i jeszcze pisze na drzwiach "porady stylisty" no coz chyba ja sama sobie mialam radzic bo ta fryzjerka to raczej na praktykantke wygladala niz na stylistke...a teraz mam ladna fryzurke zrobiona w salonie w moim malym miescie...tyle zeby sie farba nie zmyla za szybko to bede szczesliwa
marcioch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-21, 02:14   #73
Crystal N.
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do Crystal N.

Tu musz stan望 troch w obronie Jean Louis David`a, poniewa to, 瞠 nie zrobili Ci fryzurki upinanej a w這sy strzygli maszynk to nie braki umiej皻no軼i fryzjerki tylko filozofia firmy. JLD to tzw quick service czyli szybka obs逝ga - wchodzisz, siadasz, robisz w這sy i wychodzisz. No a jeszcze wcze郾iej p豉cisz ))
Ka盥e strzy瞠nie maj wyszkolone pod k徠em u篡cia maszynki i dlatego strzyg tak jak si poka瞠 na zdj璚iu w ich katalogach. Nie robi kok闚 i innych takich. Nie zapisuj na termin chyba 瞠 to koloryzacja.
Wiem o ich zwyczajach od kole瘸nki kt鏎a jest menagerem w JLD.
Co do jako軼i us逝g to nie wiem jak si plasuj. Mam innego fryzjera
Crystal N. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-21, 07:52   #74
nika901
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witam.Ja tez przezy豉m szok u fryzjera.Posz陰m zrobic balejage no i tak sie trafi這 ze akurat sie spali造 w這ski.Oczywiscie fryzjerka wmawia mi ze wszystko jest ok a ja wyciagam w這sy garsciami,a przy modlowaniu nie mia豉 co modelowac bo po karzdym przciagnieciu szczotk nic na niej nie zostawa這.Po這we swoich w這s闚 wyci庵豉m rekami a druga po這wa rozfrun窸a sie po salonie.Z w這s闚 siegaj帷ych za ramiona zosta造 mi takie nier闚no sciete i do tego jeszcze sianko lezace w po這wie szyji.Koszt takiego zabiegu to 245z.Najlepsze jest to ze zosta mi 0,5cm odrost.
nika901 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-21, 11:27   #75
mala77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 234

no to chyba pozostan przy domowym 軼inaniu ko鎍闚ek.
a co do przyg鏚 to par lat temu zachcia這 mi si kr璚onych w這s闚. Posz豉m na trwa陰. Ze trzy razy pyta豉m czy na moich w這sach wyjdzie /d逝ugie i grube/ 'Tak tak oczywi軼ie niech si pani nie martwi'. No to si nie martwi豉m. Chyba ze trzy godziny pod suszark sp璠zi豉m, ba豉m si 瞠 mi si popal. No.. wyci庵ne豉 mnie spod suszarki zdj窸a wa趾i i umy豉 w這sy. Usiad豉m przed lustrem.. ptrz jakie ja mam pi瘯ne loki, takie jak chcia豉m. I taka zachwycona by豉m dop鏦i mi nie wysuszy豉 w這s闚. Niedoj瞠 nie skr璚one to jakie takie pogiete /troch jak st鏬 siana wyg陰da豉m/ Ale ja twarda by豉m. Ani grosza ode mnie nie zobaczy豉. a w這sy po jakim miesi帷u wr鏂i造 do normy
mala77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-21, 11:59   #76
ank@
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 896

Ja zaliczy豉m wpadek fryzjerskich co niemiara... Dlatego teraz farbuj si zawsze sama. Niestetu sama nie umien sobie w這sk闚 obci望, a nie trafi豉m jeszcze na fryzjera z prawdziwego zdarzenia, 瞠bym by豉 zadowolona chocia na 90% (Kiedy 軼ina豉m si w HairCoif, drogo ale dobrze - od jaki 2 lat jednak paskudz wszystko, co dostaj w r璚e ) Najgorzej by這 jak kiedy mia豉m fajn fryzurke: r闚ne w這ski, przyci皻e z ty逝 kr鏂ej - z przodu d逝瞠j, bez grzywki, i wycieniowane koniuszki. Posz豉m do "poleconej" fryzjerki tu przez wa積ym wyjazdem, poprawi fryzurk. Moja by豉 ju ciut odro郾i皻a, wi璚 zaznaczy豉m, 瞠 chc dok豉dnie to samo, tylko skr鏂i ze 3-4 cm. Koszmar! Ty zosta mi wyci皻y "na bombk" z wysoko WYGOLONYMI DO SK紑Y WΜSAMI a prz鏚 do wysoko軼i czubka nosa. Do tego grzywka do po這wy czo豉, zark璚ona w lok a'la stara babcia. Wy豉m wracaj帷 do domu. Fryzura jak dla 60latki! Na dodatek nadawa豉 mojej twarzy wygl康 tempej owcy. Dodatkowo przy moim wzro軼ie i szczup貫j szyi ta bombka wygl康a豉 jaby mi si co zes...這 na g這w. Przez 3 miesi帷e chodzi豉m z w這sami zaczesanymi g豉dko na kilogramie 瞠lu do ty逝, bo nic innego si nie da這 zrobi.
Dzi zahodowa豉m w這sy do ramion. Mam makabrycznie zniszczone ko鎍e ale PANICZNIE SI BOJ jakiegokolwiek fryzjera. Przyda這by si jak捷 form tym w連okom nada, ale chyba najpierw si upij a potem gdzie p鎩d, bo na trze德ego sie nie dam

Edytowane przez ank@
Czas edycji: 2006-02-21 o 12:36
ank@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-21, 12:27   #77
Kalex
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 299
GG do Kalex

Ja nie obcinam wlosow u fryzjera odkad 2 lata temu poszlam sciac koncowki, wyraznie zaznaczajac, ze ma byc 1-2 cm sciete i nic wiecej (mialam wlosy do ramion), ale dokladnie jak w tytule tego postu "fryzjerka miala inna wizje" i wyszlam z wlosami o polowe krotszymi, jeny caly tydzien ryczalam co rano, bo jak wstawalam z lozka to mialam wlosy na czubku stojace na bacznosc do gory, ile ja sie ich nawyprostowywalam prostownica... o rany, od tej pory sama scinam sobie koncoweczki i podcianm grzywke, wlsoki mi juz pieknie odrosly, sa grube i geste (traktowanie wloskow odzywka WAX i witaminami bardzoooo szybkooo dalo rezultaty) i siegaja za ramiona Ostatnio u mojej siostry byla kolezanka, ktora chciala wlasnie isc na podciecie wloskow u fryzjera i spytala sie mojej siostry, gdzie ja podcinam wlosy, bo mam piekna fryzurke a ona w smiech i mowi, ze nigdzie, sama podcina, a u fryzjera to juz 2 lata nie byla i nie pojdzie, bo ma uraz I dokladnie tak jest, mam jedna fryzjerke do kolorku, zawsze kolor wyjdzie taki jaki chce, ale podciac to sie juz nikomu nie dam, nawet jej (chociaz wtedy to nie ona mnie tak skosila, tylko jakas mloda ciubaryka ).
Kalex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-21, 13:11   #78
nati-mo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 519
GG do nati-mo

w swoim zyciu przeszlam tyle wpadek u fryzjera, ze glowa mala za krotka grzywka, niepodciete wlosy... ehh. jednak najgorsze dla mnie bylo to, ze moglam sobie do kobiet mowic co chce miec na glowie, i efekt byl jak grochem o sciane. mialam wlosy dlugosci okolo 10 cm za lopatki i grzywke na boczek i marzylo mi sie scieniowanie na calej dlugosci i prosta grzyweczka. chyba poltora roku chodzilam po roznych fryzjerach i prosilam o takie sciecie i nic, zawsze slyszalam, ze nie pasuje mi to, bedzie brzydko wygladac itd. az wreszcie wybralam sie do jld, zazyczylam sobie to co zawsze sobie zyczylam, i do tej pory chodze zadowolona jedyny salon w ktorym fryzjerka zrobila mi na glowie dokladnie to, co chcialam co najciekawsze, moje wlosy wygladaja swietnie, nie tak jak sie innym fryzjerkom wydawalo, ze beda za cienkie, bla bla bla . . .
dlatego mi sie wydaje, ze mimo wszystko zawsze trzeba u fryzjera postawic na swoim, i od poczatku do konca wizyty trzeba patrzec 'fachowcom' na rece. chyba ze sie trafi na kogos, kto umie wysluchac i doradzic, a nie tylko wprowadzac w zycie swoje wizje nierealne
poza tym tyle juz sie uzloscilam i uplakalam z powodu partactwa fryzjerow, ze teraz to mi sie chce tylko smiac jak wracam od fryzjera z nowa grzywka (ktora funduje sobie srednio raz na miesiac), i wyglada ona nieco zabawnie po prostu, wlosy nie noga, odrosna . . .

->
nati-mo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-21, 14:33   #79
martini徠ko
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 167

Niektorzy fryzjerzy uwaza sie za "artystow" - machaja nozyczkami po wlosach z wielkia pewnoscia siebie, bez umiaru i ze swietym przekonaniem ze tworza niepowtazalne dzielo Inny typ to fryzjerka-glupia dziewucha bez wyobrazni i ze stereotypowym podejsciem a w dodatku uwazajaca siebie za profesjonalistke wiedzaca lepiej czego chcemy. Mysle ze niektorych fryzjerow mozna wykluczyc od razu po tym jak sam wyglada i jak sie z nim rozmawia. Czlowiek nieinteligentny, nie myslacy logicznie nie jest w stanie przewidziec tego, jak dane wlosy beda sie ukladac i wygladac, tak samo jak fryzjer bez gustu, z beznadziejna fryzura nie zrobi nam z wlosami nic dobrego.
Ja zawsze chodzilam do fryzjera podciac koncowki lub wystrzepic. Zawsze cieli 10 cm mowiac ze tak trzeba a wystrzepienie polegalo nie na nierownym obcieciu wlosow u dolu (mam proste wlosy), tylko na zrobieniu krotszych i dluzszych pasemek sterczacych po bokach, a dol pozostawal rowny. Pierwszy raz w zyciu bylam zadowolona z ciecia kiedy zrobilam je sobie sama przed lustrem i ze zdjeciem fryzury. Dziewczyny, chcac podciac sobie wlosy o 1 cm nie idzcie do fryzjera bo mozecie to zrobic same! Tak samo jak wycieniowac...to nie jest nic trudnego, wystarczy kupic brzytwe albo zrobic to ostra maszynka do golenia nog dokladnie przygladajac sie zdjeciu z fryzura i biorac pod uwage strukture wlosow...
martini徠ko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-21, 15:46   #80
Nogala1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483

pomimo tego, 瞠 tak瞠 mia豉m wiele wpadek z fryzjerami, nigdy sama nie odwazy豉bym si poceniowa sobie w這sy-po pierwsze nie mam do tego r瘯i, po drugie jak pocieniowa sobie ty patrz望 w lustro?
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-22, 17:17   #81
mia17str
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 220

Rok temu w maju posz豉m do fryzjera z fotkami jednej fryzury,a mia豉m tych fotek z kilkana軼ie z r騜nych stron (by豉 to fryzura aktorki z filmu, dlatego mia豉m tyle pozycji tej fryzurki). Nie wiem jak to w og鏊e by這 mo磧iwe tak spieprzy t fryzur maj帷 takie zdj璚ia przed sob, ale fryzjerka obci窸a mnie przynajmniej 3 razy kr鏂ej!!! Przed weekend rycza豉m i nie wychodzi豉m z domu..To by koszmar! Dopiero od miesi帷a moje w這sy wygl康aj normalnie...To by koszmar, kt鏎y prze郵adowa mnie jaki rok. A naj鄉ieszniejsze by這 to, 瞠 jak mnie fryzjerka obcina豉, to szefowa po "operacji na moich w這sach" stwierdzi豉: "No, "troszk" wi璚ej ci tych w這s闚 obcie豉, ale 豉dnie wygl康asz..." My郵a豉m, 瞠 貫b ukr璚!!! Ale si powstrzyma豉m, bo by豉m zaj皻a po造kaniem 貫z
mia17str jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-23, 17:21   #82
Avari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 461

szuka陰m ale nie znalaz豉m takiej listy, ale mo瞠 warto stworzy list najgorszych fryzjer w Polsce? Doda豉bym pare pozycji......
Avari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-23, 18:45   #83
Kiya
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 714

Cytat:
Napisane przez martini徠ko
Dziewczyny, chcac podciac sobie wlosy o 1 cm nie idzcie do fryzjera bo mozecie to zrobic same! Tak samo jak wycieniowac...to nie jest nic trudnego, wystarczy kupic brzytwe albo zrobic to ostra maszynka do golenia nog dokladnie przygladajac sie zdjeciu z fryzura
no to chyba jaki 瘸rt
Kiya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-23, 19:17   #84
Sara1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

Ja tez strzepie sobie w這ski sama , ide do fryzjera on scina mi 1 - 2 cm te suche konc闚ki. Nigdy mi sie nie podoba jak postrzepi mi k豉czki wiec sama je strz瘼ie w domu dega鄴wkami .Bior grubszy kosmyk w這s闚 i nie na koncu je ciacham tylko w po這wie i wychodz mi super pazurki , w這sy nie s napuszone ( a w這sy mam grube i jest ich du穎 ) Na poczatku sie ba豉m ale teraz mam wpraw i jest ok . Niestety u fryzjera tak mi zawsze postrzepia w這ski ze tylko na mokro wygladaja super a jak wyschn to jest z nich jedna wielka szopa (nawet po prostownicy nie wygl康aj jak nale篡) i po pazurkach nie ma ani sladu. Wiem 瞠 trzeba by u篡wac preparat闚 do uk豉dania ale po moim obcieciu nie u篡wam nic opr鏂z jedwabiu i prostownicy i jest tak jak chce . Wiec da si samemu obcinac w這ski.W domu wszystkim podcinam w這ski .
Sara1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-23, 21:00   #85
martini徠ko
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 167

Nie, to nie jest zart nie bylam u fryzjera od 4 lat i jak na razie fryzura mi sie podoba. Wystrzepic wloski za pomoca brzytwy jest naprawde bardzo latwo. Mozna robic to tak, ze bierze sie kosmyki z roznych miejsc na glowie i przecina je brzytwa z gory w dol, przy czym rozne kosmyki na roznych wysokosciach. Inny sposob, na widoczne wystrzepienie tylko koncowek wlosow to branie po kolei malych partii wlosow rozdzielonych przedzialkiem i ciecie na roznych wysokosciach tylko na dole. Ostatnio zrobilam sobie elegancko wystrzepiona grzywke I juz nie raz mi mowiono ze mam fajnie sciete wlosy. Wystarczy tylko na poczatku troche odwagi i wiary we wlasne mozliwosci. ALE ja mam wlosy proste jak druty, wiec mi moze jest latwo, komus z falowanymi lub kreconymi wlosami nie radze probowac tego sposobu, obawiam sie, ze szopa murowana
martini徠ko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-23, 21:49   #86
Asik_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 288

Mam pytanko do Crystal N Powiedz mi czy fryzjer od razu wyczarowa Ci blond z tak ciemnych w這sk闚? Jak to zrobi? Czy potrzebna jest w takich przypadkach dekoloryzacja?
Z g鏎y dzieki za odp
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-24, 17:35   #87
ariciia83
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Mialam podobna sytuacje, mianowicie bylam u fryzjera robic loki na bal, ogolnie chcialam fale i tak zeby wlosy nie stacily zbyt na swej dlugosci, najpierw fryzjerka umyla mi wlosy,a pozniej zaczal sie horror!!!mam wloski dlugie rozjasniane wiec i troche zniszczone, wiec jak ta pani zaczela mnie czesac to po pierwsze wyrwala mi mase wlosow, tak strasznie szarpala,do tego w trakcie tego czesania mowi do mnie "pani wlosy w polowie pekaja takie sa oslabione"? w sumie ona nie czesala, ale szarpala i wyrywala wiec jak mialy nie pekac?i to do tego mokre wloski gdzie wiadomo ze takie sa slabsze i bardziej podatne na uszkodzenia, co do fryzury jaka mi wtedy zrobila, pierwsze co jak przyszlam do domku to umylam glowe! bo wygladalam jak pudel , aha i nie podcinam koncowek u fryzjera, od czasu jak zamiast 2cm babka obciela mi 10!szok wizyta u fryzjera w moim przypadku to za kazdym razem traumatyczne doswiadczenie
ariciia83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-24, 18:38   #88
Gorza趾a
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 984

No ja mo瞠 tak traumatycznych prze篡 jak wasze nie mam, ale niedawno by豉m podni望 grzywk... no a babka czy podnicamy ko鎍闚ki... no skoro ju jestem to ko... Hmmm si zastanawiam czy fryzjerzy wiedz co to s ko鎍闚ki :P. Babsko si rozszala這 i 軼ie這 mi po這we w這s闚.... hyhyh teraz mam kr鏒kie a takich nienawidze... No nic trza bedzie poczeka a odrosn... Wrrr ju nigdy nie p鎩de do fryzjera :P
Gorza趾a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-24, 19:46   #89
eliz14
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39
Red face Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

hej ja poprostu neinawidze chodzic do fryzjera.jestem mloda mam dopiero 14 alt ale mialam na glowie juz chyab ze 100 fryzur kture tylko przez pare dni mi sie podoba造.po pierszej komuni mia豉m wlosy po pas i jakos mloda glupia dizewczynka zaczelam sie bawic z kolezanka nozyczkami iskonczylo sie ot fatalnie dla moich wlos闚 z dlugich po pas zosta造 po ramiona i w doidatku strasznie krzywo opciete ,kiedy moja mama to zobaczy豉 ledwno nie umar豉 na zawa i oczywiscie wzie豉 mnie od fryzjera ale zostawi陰 mnie w tmy salonie sama i kiedy wruci豉 ja mia豉m wlosy o dlugosc 3 moze 4 cm to by豉 tragedia straci豉m wlosy kture zapuszcza豉m od urodzenie i potem gdy odrasta造 by這 fatalnie.teraz mam 14 lat i w zesz造m roku opcina豉m wlosy 11 razy w tym zmiena 7 grzywek teraz mam w這sy dosc dlugie ale bardzo ale to bardzo pocieniowane i strasnzie sie kreca i dlatego ich nie lubie i zapuszczam ale juzn ie by造 cieniowane.i mam prosbe i pytanie czy ktos ma program do komputerowego dobieranie fryzur??jesli tak to prosze o przes豉nie go na m鎩 e-mail eliz14@o2.pl
eliz14 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-06, 21:21   #90
nadia07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 561
GG do nadia07

odswiezam watek wizazanki opisujcie swoje przezycia z fryzjerami napewno wam ulzy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.