Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje" - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-05-06, 22:26   #91
syndi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
GG do syndi
Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

Wiecie co kobietki..sybko sie zrazacie,choc niektore z was mialy naprawde przykre doswiadczenia.Ja dawno temu mialam nieudana wizyte u fryzjera,lecz to,ze wyszlo nietak,bylo tez moim zaniedbaniem,bo niezbyt dokladnie wyjanilam fryzjerce jaka chce trwala.Robilam ja po raz pierwszy,wiec wszystko bylo ok,zdiela walki i byly super spiralki.Fryzjerka zapytala czy suszac rozczesac,a ja zamyslona bylam i mowie tak..Boze kochany,wygladalam nie jak nastolatka a stara baba.Pretensje mialam do siebie,za nieuwaznosc.Teraz jak ide mowie wprost co chce,i nawet pokazuje fryzure z gazetek ktore maja w salonie.
Inna sprawa...fryzjerstwo jest moja pasja i niebawem bede sie uczyc tego zawodu,mimo iz mam inny zawod.Co wam powiem,to powiem.Nieoceniajacie wszystkich fryzjerow,bowiem trzeba miec szczescie,by trafic na fryzjera z dusza,ktory lubi to co robi i slucha,co klientka ma do powiedzenia,czego chce i jaka ma wizje.Wazna sprawa jest przymiarka do koloru,jesli klientka,ma ochote zmienic,i naprzyklad pokazac palete z odcieniami farb i wybrac wraz z klientka.
Ja sama od lat,eksperymentuje z rozjasnianiem na blond..nieraz zle mi wyszlo i jeszcze nawalilam farbujac siostre,lecz zawsze udalo mi sie to naprawic,przerabiajac wloski na balejarz..dodajac ciemny kolorek.Tyle,ze nigdy sie nieuczylam jak sie naklada by bylo rowno,by wyszedl taki kolor jak trzeba.Z tego co wiem,farbowanie polega na wiedzy,jak uzyskac rozne kolory z koloru wyjsciowego,bo wtedy trzeba operowac roznymi %-ami wody utlenionej.Niebawem poznam tajniki tego i mam nadzieje,ze niebede miec takich przykrych w nastepstwach dla klientek,wpadek ani z farbowaniem ani obcinaniem,a ze kocham ten zawod,to czuje , ze bede umiala sluchac...bo raz zdarzylo mi sie,ze fryzjerka totalnie zignorowala,to co do niej mowie.Teraz bym zwrocila napewno uwage-za usluge sie placi i klient ma prawo do podjecia decyzji i uzyskania w tym pomocy ze strony fryzjerki!
syndi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-07, 22:16   #92
201610241259
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 290

No c騜...
Ja mia豉m tez kilka ciekawych historii...
Posz豉m do fryzjerki [rzekomo bardzo cenonej w mie軼ie..] poprosi豉m o koniakowe pasemka, bo sama mam ciemne, br您owe w這sy. Nie do嗆, 瞠 ta stukni皻a baba wpisa豉 mi 50/50 [g鏎a bia豉 czarny do設 to po przyj軼iu do salonu wyt逝maczy豉m tej babie ze ine chodzi mi o 50/50 tylko o NORMALNE koniakowe pasemka. Zamiast oczekiwanego koniakowego koloru pasemka by造 z鏊to-zielone. [!]

Nastepnie wybra豉m ju inny zaklad, tez bardzo cneiony i polecany. Poprosi豉m o fryzurk do ramion, bez zadnych stopniowa z prost, okr庵陰 grzywk nie kr鏒sz ni przed brwi. Zarany babsztyl zrobi mi na g這wie garnek [czyt. najkr鏒sze w這sy na czubku g這wy mia造 5 cm] pelno schod闚 i stopni, a do tego grzywka by豉 kwadratowa i do po這wy czo豉.

Od tego czasu nie by豉m u fryzjera do嗆 dawno, a do wczoraj. Zaryzykowa豉m, ale o dziwo op豉ci這 mi si. chcia豉m wygl康a tak, jak na zdj璚iu no i uda這 mi si. Szkoda tylko, 瞠 farb usmoli豉 mi p馧 czo豉.
201610241259 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-08, 07:27   #93
syndi
Raczkowanie

GG do syndi

Zawod fryzjerki,mysle niejest taki prosty jak wyglada.Byc moze,te fryzjerki ktore robia to z zamilowania,bardziej wczuwaja sie w zyczenia klientki i sa otwarte,tez wiele zalezy od osobowosci.Ja mialam z dwa razy przykra sytuacje,ale uwielbiam ta atmosfere salonu,te zmiany i odnowe wlosa.Tak naprawde to w tym zawodzie trzeba miec wyobraznie,bo jak klientka wie czego chce i pokaze na zdieciu,to jest prosta sprawa,a jesli ma wybrac,doradzic i dopasowac do buski to juz trzeba tego sie nauczyc.Jestem w szoku,ze tak wiele osob mialo takie przykre skutki po wizycie w salonie.Nierozumiem tylko czemu fryzjerka zrobila ci cos odwrotnego od tego co chcialas,moze niezna sie dobrze na farbach.Czytalam tu kilka takich zdarzen i sie zastanawiam jak to sie dzieje.Czy to poprostu jest scinanie na wlasna reke klientki,czy brak wyobrazni lub praktyki.
Ja bede sie uczyc niebawem na rocznym kursie a na tym nieskoncze,bo za rok ide na drugi.Chce sie jak najwiecej nauczyc i miec chociaz dwa lata praktyki.Juz obcinalam i farbowalam znajome,i wyszlo w miare jak dla mnie ok,jednak tu trzeba wiedzy,co i jak nakladac.Jednak farbujac na blond siebie,czy kogos nigdy niewyszly mi wlosy zielone,czy pomaranczowe.
Jednak jesli chodzi o ciemny kolor,nigdy jeszcze tego nierobilam,a wiem ze efekty zaleza od wlosa wyjsciowego,czy naturalny,farbowany,znisz czony itd...Powiem tak,najlepiej poszukac lub popytac o fryzjerke taka ,od ktorej czuc te pasje.Taka osoba,jest zwykle bardzo otwarta,na potrzeby i zyczenia klientki,tak jak w inych zawodach.To poprostu sie czuje,bo najpierw sie pyta,rozmawia a nie odrazu rzuca na fotel.
Ja mialam taka sytuacje,ze chcialam podciac wlosy,pocieniowac ale niewiedzialam jak,wiec zaczelam przegladac gazety w salonie,a taka mloda dosc fryzjerka,bez zadnej zenady ciach mnie na fotel.Wtedy mnie zatkalo ale teraz bym dala jej popalic.Obciela mnie w miare ok,ale nie o to mi chodzilo,a cena za troszke obciecia byla zbyt wygorowana.
Nauczylo to mnie,i jak ide twardo mowie o co mi chodzi,a jesli chce cos poszukac,siadam i przegladam gazetki i jest ok.!
Stary 2006-05-08, 13:04   #94
kasius
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 180
Smile Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

ja nigdy nie moge trafi na dobrego fryzjera ,albo mam pecha albo to z moimi w這sami jest co nie tak (raczej to drugie) to jest strasznie denerwuj帷e ale taki m鎩 los pozdrawiam
kasius jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-09, 07:43   #95
syndi
Raczkowanie

GG do syndi

Mysle,ze jak jest fryzjer z powolania,to nawet najbardziej uparte wlosy udobrucha.Ja mam bardzo sztywne wlosy,ale mam na nie sposob.Wystarczy,ze uzyje dobego specyfiku ktory je zmiekczy,moze byc to odzywka,albo jedwab,jeszcze chce sprobowac nablyszczacza.Na inne wlosy z problemami tez sa sposoby.Sa teraz preparaty na niesfrone kosmyki,na wlosy krecone itd.Tu poprostu trzeba wiedzy i praktyki,co do jakich wlosow...no..ja mysle,ze to szybko zalapie..juz mam ksiazke o fryzjerstwie i bede czytac ze hohoho...pozdrawiam
Stary 2006-05-12, 19:47   #96
anka^^
BAN sta造

Wiadomo軼i: 595

Mia豉m tak przygod, 瞠 chcia豉m mocno wycieniowa w這sy i skr鏂i je do 這patek. Mia豉m nawet zdj璚ie. Pani powiedzia豉, 瞠 b璠zie mi musiala na koniec wyprostowa w這sy 瞠by efekt byl widoczny (mam podatne wlosy). Wiec zaczela ciachac... Fryzura wogole inna! Calkiem inne cieniowanie, wogole prawie nie widoczne, wlosy skrocone o kilka centymetrow a na dodatek z tylu nieznosny ogonek! Na koniec wlosy podkrecila, uwazajac ze tak bedzie lepiej. I jak tu sie nie wscieka. Ta fryzjerka to raczej nie chciala mi tych wlosow obcinac, caly czas mowila ze po co mi to jak mam takie ladne wlosy ;/ ( I kto to m闚i, mia豉 na g這wie kilka dlugich pasm i krocitkie wlosy, pe軟o kolor闚)
anka^^ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-13, 07:21   #97
syndi
Raczkowanie

GG do syndi

Rzeczywiscie niezla przygoda.Zastanawiam sie,czemu fryzjerki czasem obcinaja wbrew zyczeniom klientki...moze to ich niewiedza,brak doswiadczenia w najnowszych technikach...modzie.
Jednak zaczelam studiowac ksiazke od podstaw o fryzjerstwie i jestem lekko w szoku,bo duzo tam jest chemii.Kazde wlosy sa inne,jesli mialy zabiegi chemiczne,moga byc ciezkie do ukladania.
Mimo to,jestem ciekawa dlaczego tak sie dzieje.A moze,ludzie sa z reguly zle nastawieni do wizyt w u fryzjera i niezaprzeczam,ze wiele z was mialo naprawde przykre doswiadczenie.
Moze tez byc tak,ze fryzjerka nieczula pasjii do tego zawodu.....
Stary 2006-05-13, 09:51   #98
nadia07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 561
GG do nadia07

przykro mi to mowic..ale znam wiele osob (kolezanek) ktore nie uczyly sie najlepiej .. nie mialy za bardzo wyboru szkoly i poszly wlasnie do szkoly fryzjerskiej - zawodowki.. i to tylko dlatego ze niestety (mimo ze tam ucza sie naprawde zawodu) nie bylo progow punktowych by sie tam dostac itd.
Ale znam tez jedna taka ktora miala swiadectwo z paskiem, swietne oceny a wybrala szkole fryzjerska poniewaz chciala robic w zyciu to co kocha Od dziecka czesala i malowala kolezanki.
Ale i tak teraz niestety z tego co slysze sama nie moze powstrzymac sie zeby nie zrobic klientce na glowie tego co jej sie wymarzy Wiec ja juz nie wiem jak to jest
Stary 2006-05-14, 07:16   #99
syndi
Raczkowanie

GG do syndi

Tak,sa osoby ktore wybieraja szkole fryzjerska,bo tak im po drodze..wiem cos o tym,bo poszlam do Handlowki,a niecierpie tego zawodu.
Jesli naucze sie fryzjerstwa,to i tak,bez pozwolenia,niebede klientce robic czegos czego sobie klientka niezyczy,bo wiem,ze efekty takich pomyslow,moga byc katastrofalne dla tej osoby!!A niech sie takiej fryzjerce trafi osoba asertywna domagajaca sie wlasnych praw!!To malo,ze niezaplaci to jeszcze zepsuje jej opinie.Ja marze o tym,by moje klientki wychodzily zadowolone...napewno moze sie zdarzyc,ze cos mi tam pojdzie nietak,ale wszystko bedzie pod kontrola.
Stary 2006-05-14, 07:31   #100
Laura2112
Rar鏬

Wiadomo軼i: 56 611
Wpisy w blogu: 141
Send a message via Skype™ to Laura2112

Ka盥y z moich fryzjer闚 mia inn wizj, ni ja.
A to "Zostawi jednak d逝窺ze, 瞠by si pani przyzwyczai豉", a to odwrotnie :/
Teraz zapuszczam, do tego mam lekko faluj帷e w這sy (zale篡 od pogody), wi璚 spokojnie daj rad podci望 r闚no ko鎍闚ki sama.
Nie trac帷 przy tym kasy na jak捷 inn wizj
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.

🌹14 lat z Wiza.pl

Nie mog chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-15, 17:32   #101
syndi
Raczkowanie

GG do syndi

Moim zdaniem,trzeba znalezc "Swojego"fryzjera,a czasem trzeba go troche poszukac.Z tego co wiem,jak dobrze sie trafi,fryzjer moze pomoc nam znalezc "Swoj kolor i odcien "farbowanych wlosow do urody a najwazniejsze,odpowiednia fryzure,ktora podkresli nasza urode lub ja wydobedzie.Widzialam mnostwo takich metamorfoz,na sobie tez.
Stary 2006-05-16, 09:10   #102
NiU貼a_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 711

w moim poprzednim po軼ie tutaj pisa豉m, 瞠 mam swoj fryzjerke-i wyjecha豉 mi na sta貫 do anglii!!! a ja si teraz boje, po tamtej nieudanej wizycie w innym salonie panicznie boje si fryzjera. i chyba teraz, ku uciesze taty, wreszcie zapuszcze w這sy....ze strachu
NiU貼a_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-16, 09:20   #103
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

trzymajcie za mnie dziewuszki kciuki aaaa zaraz ide do fryzjerki podciac wloski (z 3-4cm) i leciutko (PODKRESLAM LECIUTKO) wypazurkowac je z przodu.
PO ostatniej wizycie u innego fryzjera mam na glowie cos a'la artystyczny nielad - a tak na serio to mam wycieniowane wloski ale nie tak jak chcialam lekko z przodu tylko babka ciachala krotsze gdzie sie jej podobalo Dobrze ze dorosly i tego nie widac :P
A teraz wracam do fryzjerki ktora zrobila mi zolte jajo na glowie - ale scinala zawsze dobrze. Oby tak bylo i tym razem !!
Stary 2006-05-16, 13:25   #104
NiU貼a_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 711

nadia07, 篡cze powodzenia
NiU貼a_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-16, 17:16   #105
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

wrocilam od fryzjera drugi raz w zyciu zadowolona
Oczywiscie nie zachwycona ale zadowolona. Mam taka dlugosc wloskow jak chcialam, i leciutko pocieniowane z przodu Tylko no wlasnie wydaje mi sie ze az za leciutko i za duzo wloskow jest prostych :/ Ale ja tak prosilam sie sciac i tak mam
Drugie Ale to to ze zawsze mi sie tak wydaje (ze sa zbyt od radelka obciete :P ) przez pierwszy tydzien,moze dwa. Po tym czasie jak wloski podrosna pol do 1 cm jest wszystko super Bo mi akurat wloski nie rosna zbyt rowno i wiem ze bedzie super - musi byc :P
W moim przypadku zawsze tak jest ze po samym fryzjerze jest jakbym to powiedziala zbyt rowniutko a juz za pare dni jest super.
tak wiec ciesze sie

Moja ulubiona fryzjerka farbowac nie potrafi, za to dokladnie slucha jak sciac i robi to calkiem niezle
Stary 2006-05-17, 07:59   #106
syndi
Raczkowanie

GG do syndi

Dziewczyny!Ja mysle,ze to jest tez tak,ze po obcieciu wlosow,musimy sie przyzwyczaic do zmiany..im wieksza zmiana tym bardziej nam cos na poczatku niepasuje.Wlasnie studiuje ksiazke fryzjerska i mysle,ze tu duzo trzeba zrozumiec z chemii,naprawde zeby dobrze farbowac,trzeba ta wiedze przyswoic,ale praktyka musi byc,to najwazniejsze.Tez zalezy na jakich kosmetykach pracuje salon.Ja jakos juz niemam zaufania do polskich rozjasniaczy....moze sie myle,jednak te zagraniczne sa z pewnoscia ulepszane i szybciej wyjdzie pozadany kolorek!
Stary 2006-05-17, 08:37   #107
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

ja wlasnie sie przyzywczajam do nowych wloskow niby wyszly dobrze ale jednak :P cos mnie denerwuje teraz wolalabym je bardziej poszarpane troszke z tylu..bo sa tak prosciutenkie - a to chyba do mnie nie pasuje jednak :P Moze pojde w tym tygodniu je troszke brzytwa potraktowac
Stary 2006-05-18, 16:09   #108
syndi
Raczkowanie

GG do syndi

To jest wlasnie to!Czlowiek z natury jest zawsze z czegos niezadowolony,nienasycony ...niedawno sama robilam sobie pasemka i mi sie niepodobaja..wlasnie przyciemnilam ciut,ale za malo.Wybierma sie niebawem do salonu,wiem ze tam wyjdzie mi ok.
Stary 2006-05-18, 16:55   #109
ankaj25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Zawsze by豉m W軼iek豉, kiedy wychodzi陰m od fryzjerki. Jednak nadszed dzie w kt鏎ym wszystko szi zmieni這. Trafi豉m na 鈍ietnego fryzjera- zanim obcina w這sy pyta jak si uk豉daj ile razy w tygodzniu myje su g這w uk豉da w這sy czy s z nimi problemy. Ewentualnie doradzi fryzur. Po obci璚iu poka輳 jak je u這篡 w domu. Skarb, a ni FRYZJER (to facet)
Stary 2006-05-18, 18:29   #110
Soledad
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 342

ja tak mam wiecznie.

raz chcialam podciac - skonczylo sie na chlopaku ;p bo "bedzie ladnie" ale to bylo dawno temu i juz mam dlugie za stanik

potem chcialam loki - dostalam, ale wrocilam do domu i zmylam bo sie zle czulam..

pozniej faza chcialam blond. taki jak na okladkach. a wyszedl mi szary. na drugi dzien szlam wracac do poprzedniego

teraz zachcialam sobie braz. jak wyszlam z salonu byl ciemny braz wpadajacy w czerwony i czarny. ale stwierdzilam ze przezyje i teraz wyglada super jak juz sie spral
Soledad jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-21, 21:36   #111
malaulcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 307

Nadiu07 a mo瞠sz zamie軼i foty z now fyzurk??

Poza tym masz 郵iczny baleja篡k na w這skach! Sama chyba zrobie sobie podobny [ale u zaufanej fryzjerki ] .. Ile p豉ci豉 za balejza瞠? Og鏊nie tak za wszystkie..? Bo nie wiem, nie orientuje si w cenach pasemek i baleja篡 ostatnio.. Z g鏎y dzi瘯uje

Pozdrawiam!

Nie wystarczy pokocha, trzeba jeszcze umie wzi望 t mi這嗆 w r璚e i przenie嗆 j przez ca貫 篡cie.

razem od 29.01.2005r.
zar璚zeni od 11.01.2008r.
nasz 郵ub 29.07.2010r.

`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-22, 11:41   #112
aniesia20
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 322
Wpisy w blogu: 1

A mnie troch zdenerwowa豉 wczoraj Pani u fryzjera Posz豉m tam jak zawsze poprawi swoje blond w這ski bo niestety zrobi造 mi si ju do嗆 d逝gie odrosty. Chcia豉m 瞠by Pani poparwi豉 mi odrosty i zrobi豉 na koronie kilka platynowych pasemek...niestety Pani odm闚i豉 mi t逝macz帷 瞠 w這sy mi si pokrusz... Od 2 lat tam chodz i zawsze mi robi造 a wczoraj nagle zacz窸y si ba 瞠 mi si w這sy pokrusz ... Dodatkowo wkurzy這 mnie to 瞠 Pani zrobi豉 mi wielki wyk豉d na temat jakie to ja nie mam zniszczone w這sy a sama mia豉 o wiele bardziej zniszczone ode mnie
W ko鎍u kupi豉m sobie sama farb z L'Oreala i zrobi豉m sobie platynowe w這ski z jasnymi pasemkami, kt鏎e zrobi mi m鎩 T Kolorek wyszed super No i zamiast 100z zap豉ci豉m 20z ... aha i dodam 瞠 nic mi si nie pokruszy這
Stary 2006-05-22, 15:48   #113
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

Cytat:
Napisane przez malaulcia
Nadiu07 a mo瞠sz zamie軼i foty z now fyzurk??

Poza tym masz 郵iczny baleja篡k na w這skach! Sama chyba zrobie sobie podobny [ale u zaufanej fryzjerki ] .. Ile p豉ci豉 za balejza瞠? Og鏊nie tak za wszystkie..? Bo nie wiem, nie orientuje si w cenach pasemek i baleja篡 ostatnio.. Z g鏎y dzi瘯uje

Pozdrawiam!

Fotki zamieszcze niedlugo. jednak poszlam do fryzjera , zrobilam mocniejsze pazurki, wloski jeszcze troszke skrotly ale czuje sie dobrze DOpiero teraz wszyscy zaczeli zauwazac jakas zmiane i nawet mowia mi ze wygladam troszke dojrzalej - z tego akurat sie ciesze
Jesli chodzi o farbowania, to za pierwszym razem niestety wyszlam od fryzjera z zoltym jajem za ktore zaplacilam 85zl :O :O
Na nastepny dzien poszlam to poprawic , u innego fryzjera za balejaz dwukolorowy (pani dodala duzo platyny i odrobinke brazowych pasemek) zaplacilam 65-70zl.
Po 3 miesiacach poszlam na odswiezenie balejazu ale ze juz wtedy mialam mysli zeby poowrocic do naturalnego kolorku, przeciagalam farbe na calych wloskach : ciemny blond (ktory wyszedl rudawo :O) i platyne. Zaplacilam chyba z 90zl
3 dni pozniej poszlam na dofarbowanie brazowych pasemek, gdzie wyszly mi wlosy grafitowe, za co nie musialam placic bo to bylo w formie reklamacji.
A stan i kolor moich wloskow terazniejszy to dopiero po spraniu sie brazu
Wiec sama nie wiem czym mozna taki efekt uzyskac :P Mam nadzieje ze pomoglam choc troszke
Stary 2006-05-22, 21:16   #114
malaulcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 307

hehe niom ona za pasemka bierze 30-35z na moj d逝go嗆 to licze 瞠 i za baleja drogo nie we幟ie
na fotki poczekam z ch璚i, jestem ciekawa jak teraz wygl康asz!
a w這ski i tak i tak masz 郵iczne - 豉dnemu we wszystkim 豉dnie zazdroszcze tak zdrowych w這s闚.. czego u篡wasz..? [bo jak nic i takie masz naturalne to chyle czo豉 ;P]

pozdrawiam!

Nie wystarczy pokocha, trzeba jeszcze umie wzi望 t mi這嗆 w r璚e i przenie嗆 j przez ca貫 篡cie.

razem od 29.01.2005r.
zar璚zeni od 11.01.2008r.
nasz 郵ub 29.07.2010r.

`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-22, 21:43   #115
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 053

Oo a ja ide w czwartek Od kiedy znalaz豉m jednego boskiego pana chadzam bez obaw
Wszystko opisze

cytrynowo_piaskowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-23, 17:26   #116
przezielona
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

ja dzi by豉m u zaufanego (jak mi sie wydawa這) fryzjera, wyja郾i豉m co i jak, kole zainkasowa 60 z a ja wygladam gorzej niz przed wizyt...
najlepsze, ze chcia豉m zapuszcza i wyja郾i豉m, 瞠 chce podci望 ko鎍e i troch wycieniowa, ten mi podci掖 ale tak beznadziejnie, ze teraz do kogo bym nie posz豉 to te mi podetnie i w efekcie aby wygl康a po ludzku musze po鈍i璚i 5 miesi璚y zapuszczania - shit!

kogo moge udusi ?
przezielona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-23, 21:20   #117
Zagadka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Unhappy Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

Popieram wypowiedz Crystal N, ja tez mam wrazenie, ze fryzjerom bardziej zalezy na czasie niz zadbaniu o wlosy klienta. Ja mam dlugie wlosy, nie zamierzam ich scinac, co wiecej, uwazam je za moj atut. Za kazdym razem kiedy wchodze do fryzjera slysze wzdychanie - aaaale dlugie wlosy! Gdzie jak gdzie, ale fryzjer powinien byc chyba na to przygotowany? Czasami mam wrazenie, ze odnosza sie niesympatycznie (malo powiedziane) szarpiac moje wlosy przy rozczesywaniu. Przeciez w domu nigdy tak ich nie szarpie, wiec czemu idac w celu przywrocenia im zdrowego wygladu, fryzjer rozczesuje mnie od gory szarpiac niemilosiernie skutkiem czego wyrywa mi znacznie wiecej wlosow niz ja bym sama sobie zafundowala codziennym czesaniem? Susza prawie zawsze goracym powietrzem nie pytajac czy nie za gorace. (leja wode do uszu) Najczesciej juz przy wejsciu wmawiaja mi, ze mam bardzo zniszczone (nic podobnego) plus proponuja odzywki i kuracje wzmacniajace. Poniewaz "i tak sa proste" place za modelowanie wychodzac z takimi z jakimi przyszlam.

Majac takie doswiadczenia z fryzjerami od dluzszego czasu (wiekszoscia w centrum Warszawy) plus tutaj we Francji z sieci Dessange itp. stwierdzilam, ze obetne sie sama, przynajmniej grzywke. (Bule naprawde sporo kasy za dlugie wlosy za banalne podciecie 1cm) Czy ktoras z Was zna jakas strone internetowa z poradami jak sie samemu obcinac?

Wklejam zdjecia moich wlosow
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg hotel-(24).jpg (113,1 KB, 92 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (104,8 KB, 114 za豉dowa)
Zagadka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-25, 16:47   #118
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 053

A ja mam jednego, ulubionego fryzjera do tej pory mnie nie zawodzi ale dzi chyba nie jestem 100% zadowolona...Eh chcia豉m tylko troche podci望 i od鈍iezyc a w這ski mam kr鏒kie ze hej...I zn闚 wygl康am jakbym mia豉 13 lat Ehh tyle zapuszczania abuu ...
No nic odrosn, nic sie nie poradzi;/

cytrynowo_piaskowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-27, 10:35   #119
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

a to moja obecna fryzurka, nie wiem czy cos widac, mam nadzieje ze tak
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg nowaaa.jpg (108,2 KB, 111 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nowaaa1.jpg (89,0 KB, 102 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nowaaa2.jpg (88,9 KB, 73 za豉dowa)
Stary 2006-05-27, 14:56   #120
Caramella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 371

Zagadka, masz 郵iczne w這sy Sama takie teraz hoduj
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.