Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje" - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-05-29, 01:57   #121
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

zagadka... skoro masz proste wlosy ijak mowisz skoro modelowanie ich nic nie daje , wystarczy powiedziec fryzjerowi ze nie chcesz modelowania i nie bedzie ci modelowac, zaplacisz tez mniej...
watpie tez ze jest taka strona , jak sei obcinac samemu... to chyba na wlasne ryzyko...
pozatym dziewczyny... czy za bardzo znowu nie uogolniacie??? ja od poczatku sledze ten w徠ek... i bylo takich podobnych juz tez kilka ... ale widze ze nie ma normalnych fryzjerow ttylko sami wizjonerzy!! i niedouczeni!!!
klientki poprostu wiedza co chca a oni tylko robia to co oni chca i oszpecaja co ladniesze wlosy... bo sa zazdrosni o piekne wlosy itd itp... czy to juz nie pzresada?
owszem zdarzaja sie sytuacje , o ktorych piszecie , ale nie zawsze
moge nadmienic ze my tez mamy rozne pzrypadki... fakt kto wybiera zawod gdzie pracuje sie dla ludzi...i z ludzmi... musi byc pzrygoptowany na wszystko, ale
... tez sa pewne granice
gaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-29, 10:21   #122
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Cytat:
Napisane przez gaga
zagadka... skoro masz proste wlosy ijak mowisz skoro modelowanie ich nic nie daje , wystarczy powiedziec fryzjerowi ze nie chcesz modelowania i nie bedzie ci modelowac, zaplacisz tez mniej...
watpie tez ze jest taka strona , jak sei obcinac samemu... to chyba na wlasne ryzyko...
pozatym dziewczyny... czy za bardzo znowu nie uogolniacie??? ja od poczatku sledze ten w徠ek... i bylo takich podobnych juz tez kilka ... ale widze ze nie ma normalnych fryzjerow ttylko sami wizjonerzy!! i niedouczeni!!!
klientki poprostu wiedza co chca a oni tylko robia to co oni chca i oszpecaja co ladniesze wlosy... bo sa zazdrosni o piekne wlosy itd itp... czy to juz nie pzresada?
owszem zdarzaja sie sytuacje , o ktorych piszecie , ale nie zawsze
moge nadmienic ze my tez mamy rozne pzrypadki... fakt kto wybiera zawod gdzie pracuje sie dla ludzi...i z ludzmi... musi byc pzrygoptowany na wszystko, ale
... tez sa pewne granice
Gago, ja rozumiem, ze mozesz byc zaskoczona tyloma opowiesciami, coz takiego fryzjerzy zrobili z wlosami, ale powiedz sama: czy jesli fryzjer scina 10 cm wlosow zamiast 2cm, bez zadnego uprzedzenia, bez zasugerowania, ze moze warto by bylo przemyslec skrocenie wlosow, to czy takie cos moze nie wywolac rozpaczy, szczegolnie gdy ktos zapuszcza wlosy? Ja podchodze do swoich wlosow bardzo emocjonalnie, dbam o nie, rozpieszczam w ogole jak sie da, i kiedy wstalam z krzesla majac doslownie polowe mniej wlosow (bo o polowe skrocone i strasznie wycieniowane) to czarno mi sie zrobilo przed oczami. Nie przesadzam. Rozumiem sytuacje, gdy klientka nie wie, czego chce. Ale gdy ktos przychodzi i mowi: poprosze podciac koncowki 2 cm, zadnego cieniowania, grzywka za brwi, a fryzjer po prostu nie slucha i robi to, co mu sie podoba, to juz zostaje tylko "ochrzan". Wiekszosc z nas jednak nie nakrzyczy na fryzjera na miejscu, tylko wyzala sie tutaj...
PS. Udalo mi sie znalezc 1, slownie jednego fryzjera, ktory na prosbe o podciecie koncowek, pokazal ile to wyjdzie, i dwa razy spytal, czy ta dlugosc bedzie dobra
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-29, 12:17   #123
becia_leszno
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 062
GG do becia_leszno

No to ja troszke z innej beczki Na mojego fryzjera z貫go slowa powiedzie nie mog!!! Zawsze chodze do salonu Laurent w Lesznie i jescze nie zdarzylo si , 瞠bym mia豉 na g這wie co innego ni chcia豉m. NAwet je郵i mam jakis poys na siebie to dziewczyny doradz albo odradza i pomog.
becia_leszno jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-29, 17:11   #124
a.k
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72
GG do a.k

Tez podziele sie z Wami moja przygoda Mialam wlosy do ramion,ale postanowilam obciac sobie na krociutko.Poszlam do mojej fryzjerki zeby mi obciela i zaznaczylam ze maja byc bardzo krotkie,ale nie scinane maszynka do wlosow. Obciela mi wlosy tak jak starym babkom gore zostawila chyba po to zeby zrobic mi trwala .Jak wrocilam do domu to myslalam ze szalu dostane.Drugiego dnia poszlam do innej fryzjerki i sciela mi elegancko,ale od tamtej pory az sie boje chodzic do fryzjera zeby mi wlosow nie zepsuli razem z fryzura.Teraz sie wybieram ale najpierw musze rozeznac sie dobrze ktory fryzjer co dobrze robi
Stary 2006-05-30, 10:20   #125
Zagadka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Gaga- tutaj we Francji, a przynajmniej na lazurowym nie wchodzi w gr bez modelowania, po prostu nie istnieje taka opcja. Sk康 wiem? Bo chcia豉m zaoszcz璠zi, wi璚 wzi窸am tylko strzyzenie i kobieta wypu軼i豉 mnie z mokrymi w這sami, na co ja - moze przynajmniej wysuszy豉by Pani, a ona, ze to dodatkowe 10euro....(za ciep貫 powietrze)...by豉m w szoku.
czarna.noc, widz, ze mnie rozumiesz Caramella - dzi瘯i
Zagadka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-30, 16:43   #126
szponciak
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 213

A ja opowiem teraz moja historie Bylam dzis u fryzjera, opowiedzilam jej jak chce byc scieta, ze mozno wycieniowane wlosy na calej dlugosci, itd. Oczywiscie pani chyba nie miala wyobrazni i sciela mnie na prosto,,,,
Bylam tak zrozpaczona, z eod razu udalam sie do 2 fryzjera i tam scial mi slicznie wloski, wycieniowal je pieknie na calej dlugosci. bosssko!!
Szkoda tylko ze lacznie za te wizyty wydalam 31 zl..
szponciak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-30, 23:23   #127
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

hi! ja doskonale rozumiem, takie sytuacje, sama nie lubie fryzjerow wizjonerow...a znam paru.. i sama jak widze co czasem musze poprawiac, po niektorych "mistrzach", to mi wstyd...ale tez wiem ze czasem kobiety same , na wlasne zyczenie wybieraja wlasnie wizjonerow, a potem narzekaja....ale mi chodzi o to jak czasami tu sie uzywa okreslen co do fryzjerow, mam wtedy jakies mieszane uczucia... ale jak teraz tak sobie mysle , to tak macie racje, bo jakby mnie fryzjer obcial tak jak ja bym tego nie chciala... tez bym sie wkurzyla...
gaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-01, 23:25   #128
vesenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 883

Mnie skutecznie zrazili do siebie w Lovely Look w Poznaniu, szkoda, bo ceny maj dobre i pracuj na dobrych kosmetykach. Ale do rzeczy...zazwyczaj wychodzi豉m bardzo zadowolona-豉dnie zafarbowane w這ski, albo baleyage, dobre ci璚ie, a tu nagle niespodzianka...chyba wszystko zale篡 od tego kto si nami zajmie, a na to wp造wu nie ma, bo w tym salonie nie ma zapis闚. Niedawno wysz豉m z podrapan g這w, bo fryzjerka mia豉 ostro spi這wane d逝ga郾e tipsy ( w tym wypadku "masa" g這wy by raczej w徠pliw przyjemno軼i). A ostatnio zdarzy這 si, 瞠 poprosi豉m o zafarbowanie na czekoladowy br您, zajmuj帷a si mn pani pokiwa豉 ze zrozumieniem g這w, po czym zafarbowa豉 mnie na w軼iek造 rubin Kolor sam w sobie 豉dny, ale po pierwsze wyra幡ie prosi豉m o co innego, a po drugie mam naczy鎥ow cer wi璚 w tych w這skach wygl康a豉m okropnie, jak jaki pomidor, w dodatku wyj徠kowo czerwony ze z這軼i . Pozosta貫 fryzjerki, kt鏎e akurat nie strzyg造, zbieg造 si i zacz窸y si intensywnie zachwyca kolorem, co mnie tylko upewni這, 瞠 jest jeszcze gorzej ni my郵a豉m... Po czym odm闚i造 poprawienia tego czego na mojej g這wie I to by m鎩 ostatni raz w tym salonie...Ja rozumiem, 瞠 mo積a mie gorszy dzie, ale w豉sne b喚dy powinno si chyba stara naprawi.Ci篹ko takie dzia豉nie nazwa dbaniem o sta貫go klienta
Aha, wkurzaj帷e jest te namawianie na kuracje i kosmetyki...raz spyta豉m fryzjerki, co mi w豉郾ie po這篡豉 na g這w i otrzyma豉m odpowied "eee...jak捷 mask..." po zapachu pozna豉m, 瞠 to by豉 Hydro Welli, bo niedawno mialam j w domu....Wkurza mnie te natr皻ne namawianie na kupno kosmetyk闚...Gdy po raz trzeci powiedzia豉m dziewczynie,瞠 naprawd niczego nie potrzebuj, bo mam w domu 鈍ietne profesjonalne kosmetyki, a ona nie zrazi豉 si i nadal pr鏏owa豉 mnie namawia na kupno poczu豉m,瞠 mam do嗆...Dla 鈍i皻ego spokoju zapyta豉m j o w豉軼iwo軼i kosmetyk闚, kt鏎e ustawi豉 mi przed nosem... I okaza這 si,瞠 o produktach, kt鏎e podobno s mi niezb璠ne i koniecznie powinnam je kupi dziewczyna wiedzia豉 mniej ni ja (w ko鎍u mas czasu sp璠zam na wiza簑 ), zaproponowa豉 mi najdro窺z mask, fakt, 鈍ietn, tylko, 瞠 kompletnie nie do mojego typu w這s闚...Szukam przyja幡iejszego miejsca.
vesenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-02, 10:43   #129
pink69
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 490

Pierwszy raz jak 篡j wysz豉m z豉 od fryzjera Co ona ze mn zrobi豉 ! A ma dzisiaj bal

pink69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-02, 18:25   #130
Asia_LP
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 185
GG do Asia_LP

Hej ja po ponad 2miesiacach wybralam sie do fryzjera wczoraj... Mialam w miare rowne wlosy do ramion i chcialam wycieniowac delikatnie i co? Wreszcie zadowolona jestem . Pomijajac fakt,ze grzywka miala byc na prosto przed brwiami a jest po skosie nie wiem czy nie uslyszala czy nie posluchala ale jestem zadowolona,ze takam grzywke mi zrobila. Wiec czasem fryzjerowi sie jednak uda tylko mina mi sie zmienila jak uslyszalam 45zl za umycie, obciecie i wysuszenie ...nie wiem jak Wy drogie dziewczyny ale dla mnie to duuuzo... A co do farbowania na jeden kolor to najlepiej na moich wlosach wychodzi to mojej mamie i jeszcze jak tanio
Pozdrawiam
Asia_LP jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-02, 19:55   #131
Trinity
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 256
GG do Trinity

Ja bylam 3 miesiace temu u fryzjera i rozczarowalam sie bardzo... Chodze od kilku lat, choc rzadko, do Laurenta w moim miescie i wiem, ze tak dobrze tna i farbuja, maja dyplomy itp, milusi klimacik ogolem Ale teraz, jak poszlam, przyjmowala mnie jaka nowa fryzjerka, ale umowilam sie i nie przeczuwalam nic, bo rzadko chodze, to nie przywiazywalam wagi, kto mnie strzyze...I jak przyszlam na wizyte, to niby pokazalam w katalogu tej mlodej pani, jaka chce grzywke i o co chodzi mi z cieniowaniem moich dlugich wloskow... mam zniszczone na wierzchu, wiec chcialam to dosc mocno scieniowac, pozostawiajac dlugie wloski i grzywke na prosto, taka porzadna, z czubka... a ta kobieta nie dosc, ze nierozmowna jakas byla, bo ja lubie rozmawiac z fryzjerem, to jeszcze ciela mi wlosy te spod spodu, co sa ladne i zdrowe, a grzywke to mi jakies "icki" porobila, takie krotkie i sterczace i po skosie-zero kumacji i wyobrazni ale myslalam ,ze cos sie zmieni, ale sie mylilam... co chwila jej mowilam, co robi i ze to nie to, 3x cieniowala mocniej moje wlosy, bo... wygladaly tak samo, jak przyslzam do fryzjera zero jakiego kolwiek efektu, oprocz "ickow" na grzywce!!! na dodatek nalozyla mi tyle tych mazidel, ze dopiero jak umylam wlosy w domku, to zrobialm sobie ladna fryzure!!! Na prostownicy, jak lubie, a ona mi prostowala, ale wyszly jakies poklejone zawijasy!!! Aaaa, i jeszcze chcialam salonowe odzywianie, bo zawsze ladne wloski byly po czyms takim ,to mi robila jakas niby-odzywka zaraz po umyciu i siedzialam w tej umywalce a ona mi na mokre wlosy prostownica jezdzila!!!Dowied zialam sie tyle, ze to nowa metoda... i rzeczywiscie, rewelacyjna metoda, po ktorej mialam wrazenie zniszczonych wlosow, choc pani przekonywala, ze lsnia i czy tego nie widze...Wyszlam tak niezadowolona z tego salonu, jeszcze 40 zl musialam dac!!! i nastepnym razem pojde do innej, ktora juz raz mi robila wloski!!! ta kobieta sie wogole nie nadajae i nie wiem ,jak mogli ja do tego dobrego salonu zatrudnic, bo w moich oczach, to ona niszczy mu marke...
ale sie rozpisalam ale co mialam napisac, to napisalam!!!
Stary 2006-06-02, 20:12   #132
kalija
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 578

Oj nie powinnam by豉 wchodzi na ten watek.. jutro ide do fryzjera. Do nowego fryzjera. A moze nie pojde
kalija jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-08, 17:05   #133
zaabaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 86

aaa!!jestem wsciekla!! tlumaczylam pani 3 razy o co mi chodzi mialo sie zaczynac od brody i stopniowo schodzic w dol. jest do ucha- na koniec pani stwierdzila- jak by bylo dluzej to by ten tyl mi tak ladnie nie wyszedl-tylko kur...cze czemu nie spytala jaki ja chce miec tyl mimo wszystko w zeszlym zyciu chyba bylam jakims vampirem albo cos takiego-jestem zadna krwi. teraz nie bede nic robic tylko popylac w moim wspanialym kapeluszu
zaabaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-08, 11:34   #134
Papiszynka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 785

Podbije troche watek, bo jestem wsciekla Postanowilam zaszalec, poszlam do 'wypasionego' fryzjera. Oczekiwalam moze jakiejs sugestii od fryzjerki, ale niestety, zostalam obcieta na poziomie salonu osiedlowego, co wiecej pani sie do mnie slowem nie odezwala W rezultacie wygladam jakbym w ogole u fryzjera nie byla, ew. jakbym sama sobie grzywke podciela... chociaz nie, mi to by chyba lepiej wyszlo Pomijajac juz fakt, ze wszystkie pracownice mialy miny pt. "bez kija nie podchodz". Kolo mnie inna fryzjerka scinala starsza pania, zrobila jej fryzure istnie punkowa widac bylo ze pani tez niezbyt zadowolona... Zaplacilam 40zl za 15 min scinania, bez mycia. Widac niestety, ze salon idzie na ilosc a nie jakos....
Ja w ogole nienawidze chodzic do fryzjera, absolutnie zawsze wychodze niezadowolona i jest to dla mnie stres jakby nie patrzec i co jeszcze chcialam napisac: czy wam tez fryzjerki tak rozczesuja wlosy ze wam wchodza centralnie do oczu? Czy ta przyglupia chyba fryzjerka tego nie widzi ze mi grzywka do oczu wchodzi? czy nie moze jej zaczesac na bok podczas gdy zajmuje sie tylem glowy? to samo tyczy sie parzeniem glowy suszarka. Uwazam ze takie fryzjerki powinny sie zastanowic nad sensem wykonywania swojego zawodu...
Papiszynka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-18, 22:13   #135
LadyD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

Ja mia豉m nieprzyjemnosci u fryzjera zwi您ane z myciem g這wy.To byla poprostu tragedia! Fryzjerka przy myciu obchodzi豉 si z wlosami jak by wyciskala scierke.Przy myciu szamponem totalnie skudli豉 mi w這sy byly popl徠ane ,ale najgorsze zacz窸o si przy czesaniu tego co mi wytworzy豉 na glowie.Oczywiscie wziela ma造 gesty grzebyczek ktory ledwo da這 si wcisn帷 we w這sy i jazda..szarpanie wyrywanie platanie w這s闚 az mi by這 ich szkoda...Bardzo nieprzyjemna sprawa....Ale to wynika z lenistwa i olewczego podejscia fryzjerek...Czy tak trudno umyc delikatnie wlosy(raczej je przep逝ka z odrobin szamponu bo kto przychodzi sie obcinac z brudnymi i zapuszczonymi w這sami?) do tego odrobina balsamu na wlosy jakiej od篡wki i problem z g這wy!!!
LadyD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-19, 19:49   #136
Kalex
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 299
GG do Kalex

Wklej tutaj niezb璠ne informacje, kt鏎e pos逝穎m zainteresowanym, osobom do zareklamowania wadliwej us逝gi fryzjerskiej - tekst pochodzi ze strony http://www.federacja-konsumentow.org.pl

Reklamacja us逝gi fryzjerskiej
Wizyta u fryzjera mia豉 poprawi Ci nastr鎩. Nie tylko nie poprawia豉, to dodatkowo masz problem. Okaza這 si 瞠, 瞠 fryzjer za d逝go trzyma farb na w這sach i w這sy 豉mi si oraz wypadaj. Innym razem “ wyszed” po malowaniu nie taki kolor, jaki sobie 篡czy豉.
W takiej sytuacji, masz prawo z這篡 reklamacj do wykonawcy us逝gi. W pi鄉ie reklamcyjnym nale篡 za膨da poprawienia us逝gi i wyznaczy odpowiedni termin na dokonanie tej czynno軼i. Je瞠li fryzjer nie dokona poprawek w wyznaczonym terminie albo w og鏊e nie jest mo磧iwe usuni璚ie wad masz prawo odst徙i od umowy ( je瞠li wady s istotne) i za膨da zwrotu zap豉conej ceny za us逝g. Dodatkowo mo瞠sz domaga si odszkodowania, je瞠li musia豉 kupi specjalne od篡wki b康 skorzysta z dodatkowych zabieg闚 w innym zak豉dzie. Konieczne s rachunki, aby udowodni poniesion szkod i wyst徙i o odszkodowanie. Je瞠li wady s nieistotne mo瞠my domaga si obni瞠nia ceny za wykonan us逝g.
Podstawa prawna: Kodeks cywilny – art. 637 i nast. Odszkodowanie – 471 k.c.
Je瞠li zakupiona przez Ciebie peruka okaza豉 si niezgodna z umow ( np. wypadaj z niej w這sy ) przys逝guje Ci prawo do z這瞠nia reklamacji do sprzedawcy. Zgodnie z ustaw o szczeg鏊nych warunkach sprzeda篡 konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego
( DzU nr 141, poz. 1176 ) mo瞠sz 膨da naprawy albo wymiany peruki. Wyb鏎 jednego z tych roszcze nale篡 do kupuj帷ego. Dopiero w闚czas, gdy naprawa albo wymiana b璠zie niemo磧iwa lub b璠zie wymaga豉 nadmiernych koszt闚 albo sprzedawca nie dokona ich w odpowiednim czasie lub te naprawa lub wymiana nara瘸豉by kupuj帷ego na znaczne niedogodno軼i, mo瞠sz 膨da zwrotu ceny ( w przypadku niezgodno軼i istotnej ) albo domaga si obni瞠nia ceny. Sprzedawca odpowiada za towar przez 2 lata od daty jego wydania.
Kalex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-19, 21:36   #137
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025

ja tesh jestem po traumatycznych przezyciach u fryzjerki...
w zeszlym roku mialam wlosy do pasa.. proste. chialam grzywke na bok .. dluzsza.. i lekko wycieniowac wloski. wyszlam z 3ma wlosami ktore nachodzily mi na twarz co bylo grzywka...;/ i jeszcze mi tam staly do gory perfidnie bo w tym miejscu mam wilka;/ a wycieniowane "lekko w這sy" sta造 sie najdluzsze do ramion;/ teraz je hoduje i mam do polowy plecow;/ ale grzywki jak nie mialam tak dalej niestety nie mam

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-21, 13:37   #138
Caramel Babe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 404

W salonie En Vogue w Katowicach, okropnie potraktowano mnie i moja mame. Mnie spalono wlosy na skroniach i mi po paru dniach sie wykruszyly, niestety w salonie nie moglam tego zauwazyc, poza tym mialam tandetny balejaz i takie jakby linie byly poziome widoczne jak zajrzalam pod spod wlosow, poprostu amatorsko bardzo. Cena ponad 200 zl.

Moja mama pokazala zdjecie wlosow a'la Victoria Beckham z grzywa gruba , tylko ze do ramion, a nie jak ma VB krotkie, bardzo ladna fryzurka... No i na zdjeciu wlosy byly wyraznie do ramion.A w polowie obcinania przez pania fryzjerke Justyne, zostala poinformowana ze taka fryzura nie wyjdzie. Poprostu ta cala Justyna zaczela obcinac z tylu za krotko (zaczela z polowy glowy!!!) i za duzy skos by sie zrobil i mama wyszla z wlosami do brody!!! Grzywka nawet jej wyszla, ale fryzura to bob z grzywa a nie wlosy do ramion z grzywka, szok byl. Ale zaplacilysmy, jak ja teraz zaluje, nigdy wiecej nie zaplace za cos takiego... Za mame zaplacilysmy kolo 180 zl za obciecie i farbowanie na braz.
Przestrzegam przed pania Justyna w salonie En Vogue w Katowicach.
Stary 2007-03-21, 13:50   #139
mery6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do mery6

Ja chcia豉m na studni闚ke lekko podkr璚i i upia w這sy lekko bez 瘸dnych kok闚 w kt鏎ych wygl康am koszmarnie bo w nich mam g這we ogromniast to ta mi zrobi豉 koszmarnego koka i dopiero mama mi zrobi豉 fryzurke na studni闚ke cudown. By豉m w na p馧 ropuszczonych w這sach. a mia豉m w這sy do pasa.
Od tamtej pory mama mnie czesze na r騜neokazje a robi to rewelacyjnie chocia z zawodu nauczycielka a do 軼inania mam zaufan fryzjerke
mery6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-21, 13:55   #140
mery6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do mery6

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Poka wiadomo嗆
Podbije troche watek, bo jestem wsciekla Postanowilam zaszalec, poszlam do 'wypasionego' fryzjera. Oczekiwalam moze jakiejs sugestii od fryzjerki, ale niestety, zostalam obcieta na poziomie salonu osiedlowego, co wiecej pani sie do mnie slowem nie odezwala W rezultacie wygladam jakbym w ogole u fryzjera nie byla, ew. jakbym sama sobie grzywke podciela... chociaz nie, mi to by chyba lepiej wyszlo Pomijajac juz fakt, ze wszystkie pracownice mialy miny pt. "bez kija nie podchodz". Kolo mnie inna fryzjerka scinala starsza pania, zrobila jej fryzure istnie punkowa widac bylo ze pani tez niezbyt zadowolona... Zaplacilam 40zl za 15 min scinania, bez mycia. Widac niestety, ze salon idzie na ilosc a nie jakos....
Ja w ogole nienawidze chodzic do fryzjera, absolutnie zawsze wychodze niezadowolona i jest to dla mnie stres jakby nie patrzec i co jeszcze chcialam napisac: czy wam tez fryzjerki tak rozczesuja wlosy ze wam wchodza centralnie do oczu? Czy ta przyglupia chyba fryzjerka tego nie widzi ze mi grzywka do oczu wchodzi? czy nie moze jej zaczesac na bok podczas gdy zajmuje sie tylem glowy? to samo tyczy sie parzeniem glowy suszarka. Uwazam ze takie fryzjerki powinny sie zastanowic nad sensem wykonywania swojego zawodu...
Nie obrazaj osiedlowych fryzjerek one cz瘰to o wiele lwepiej 軼inaj ni w wypasionych ja do takie chodze Wypasione nie znaczy najlepsze
Trzeba imn zwruci uwage skutkuje. Je郵i kto軼hce moge polecic fryzjera w lubline.
mery6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-21, 14:08   #141
mila17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 328

w te wakacje mia豉m prz瘼i瘯ne w這ski, siega造 za 這patki, by造 g瘰te, grzywka by豉 軼i皻a rewelacyjnie. No ale kiedy grzyweczka ju troszk podros豉 postanowi豉m wybrac si do fryzjerki (dodam, 瞠 do tej samiej). Pomysla豉m sobie, 瞠 moglabym przy okazji troch skr鏂ic w這ski z d逝go軼i i delikatnie wycieniowa, zeby by造 jeszcze 豉dniejsze. No i poszlam. Usiad豉m na fotel i powiedzia豉m od razu, 瞠 grzywk chc podci望 tylko troszeczk, minimalnie, w這ski podci帷 ok10cm i delikatnie wycieniowa. Jakie by造 tego efekty?? Koszmarne!!! Grzywka si璕a豉 mi dos這wnie do po這wy czo豉, w這sy 軼ie豉 mi do ramion, a do tego tak potwornie je wycieniowa豉, 瞠 zrobi造 sie oklap貫 i wygl康a造 strasznie(chociaz ja mam bardz bardzo podatne wlosy). Od razu po przyjciu do domu zacz掖 si wielki p豉cz, kt鏎y trwa dobrych kilka dni. Teraz na szcz瘰cie juz wszystko wr鏂i這 do normy, w這sy zn闚 s pi瘯ne, ale niech耩 do fryzjerow pozosta豉
mila17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-02, 09:28   #142
naila
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 712

Nie lubi, gdy fryzjerka 軼ina, a potem modelowanie zostawia komu innemu To takie lekcewa瞠nie klienta. Jak si umawiam na konkretn godzin do konkretnej osoby, to chc, aby to w豉郾ie ona si mn zaj窸a od pocz徠ku do ko鎍a! A nie jakimi kawa趾ami...

Ostatnio wymodelowano mnie tak, 瞠 zamiast wyprostowania w這s闚 - 'wylizano' moje w這sy. Nie wiem, jak im si to uda這 Na dodatek mam tak mocno wycieniowane z ty逝, 瞠 prawie tam nie ma w這s闚

Dlaczego, do jakiegokolwiek fryzjera nie p鎩d, wszyscy chc mnie mocno cieniowa???

Moje Impresje jestem r闚nie Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-03, 09:05   #143
AniaBrunetka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 631

uuu ja tez mialam wpadke z fryzjerka... prosilam o delikatne wycieniowanie (cienkie wlosy!) by nadac im lekkosci i sprezystosci, a ta mi wyciela polowe wlosow :/ z wlosow za lopatki zostaly do brody/ramion
Stary 2007-04-03, 10:19   #144
justynkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235

mi ok 4 miesiecy temu tez sie zachcialo isc na szybko do fryzjera zreszta jak zwykle (bardzo niecierpliwa jestem) pomijajac fakt ze od kiedy Pani Grazynka wyjechala to poprostu niewiem gdzie chodzic do fryzjera to poszlam do pierwszej lepszej i co z tego wyniklo w sumie katastrofa mialam wlosy troche za ramiona sciniowane lekko na koncach i przy twarzy a wyszlam z polowa mniej wlosow i nie mowie tylko o dlugosci ale przez pierwzy tydzien nie bylo zle ... wogole to niewiem jak ona to zrobila ale wlsoy na koncach zaczely mi sie krecic/falowac a nigdy nie mialam tendencji do krecenia wlsow i to mnie juz totalnie wkurzylo teraz czekam az mi odrosna i chyba sobie dlugo poczekam a do fryzjera to chyba juz nigdy sie nie wybiore ...
justynkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-21, 21:47   #145
mandarinka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 440

Ja wlasnie dzisiaj przezylam nieprzyjemn przygod u fryzjera. Na sam poczatek fryzjerka umyla mi g這w ( szarpiac za wlosy ) a potem kazala mi schowac si pod tak wielk suszark. Siedzialam tam chyba z 15 min, czulam juz ze mam goraca skore glowy, gdy w tym czasie ona poszla zrobic sobie kaw. Potem przyszla i myslalam ze to juz koniec z suszeniem, gdy podlaczyla suszark dalej i znow tam siedzialam. Scinala wlosy na sucho ( pierwszy raz sie z tym spotykam) Wczesniej za mycie, prostowanie i scinanie wziela 18 zl wiec myslalam ze teraz bedzie tak samo. Wyprostowala mi tak porzadnie wlosy, ze byly one tak oklapni皻e, ze az prawie tluste. Potem przyst徙ila do scinania. Podciela po czym znow zaczela maglowac prostownica moje oklapniete wlosy. ( sa dosyc cienkie ) Po czym zazyczyla ode mnie sobie 23 zl. Wczesniej powiedzialam ( przed prostowaniem ) ze nie musi prostowac wystarczy ze podetnie bo po prostowaniu moje wlosy s bardzo oklapniete. Ona stwierdzila ze wr璚z musi to zrobic, bo tylko wtedy moze dobrze wycieniowac moje wlosy. Przeplacilam a z efektu koncowego i tak nie jestem zadowolona, wiec bardzo zaluje ze tam poszlam, teraz bede omijac fryzjerow szerokim lukiem...a to byla podobno bardzo dobra w swoim fachu " szefowa " salonu fryzjerskiego...
Stary 2008-04-21, 22:59   #146
dotis3773
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Dziewczyny do jakich fryzjer闚 chodzicie!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
dotis3773 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-29, 19:05   #147
kasssiac90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Do 14 roku 篡cia zapuszcza豉m w這sy podcinaj帷 jedynie ko鎍闚ki. Mia豉m w這sy do pasa, ale strasznie si puszy造 (nie wiem dlaczego, ale teraz mam proste (?) ). Pewnego dnia postanowi豉m p鎩嗆 i diametralnie 軼i望 w這sy. Posz豉m, gdzie mia豉m najbli瞠j Stercza造 nade mn 4 kobiety i zachwyca造 si d逝go軼i w這s闚. Fryzjerka powiedzia豉, 瞠 nie zetnie mi ich z d逝go軼i. W efekcie nie 軼i窸a nawet zniszczonych ko鎍闚ek! No c騜... Nie wiem sama, za co zap豉ci豉m o_0 Potem by豉 przerwa... Nast瘼nie wybra豉m si do salonu kosmetycznego na zabieg. Pani kosmetyczka stwierdzi豉, 瞠 musi si zaj望 te w這sami, 瞠 trzeba 軼i望, bo s zniszczone. Pi瘯nie mi zrobi豉! Skr鏂i豉, wyprostowa豉. Siedzia豉 nad nimi ok 3 godzin! Ale efekt by boski! Wi璚 potem prostowa豉m w這sy... Daj帷 im odpocz望 przesta豉m prostowa i posz豉m zn闚 tam, gdzie mia豉m najbli瞠j na 軼i璚ie zniszczonych. Pani, kt鏎a by豉 w zaawansowanej ci捫y przez godzin m璚zy豉 si z moimi w這sami. Dawa豉 mi odczu, 瞠 niech皻nie bierze si do pracy. Ci庵le m闚i豉, 瞠 moich w這s闚 nie da si rozczesa, 瞠 si pl帷z. Szarpa豉 mn na tym fotelu o_0 masakra... Efekt: spuszona niepasuj帷a do mojej twarzy grzywka i krzywe pocieniowanie. Nie mia豉m 瘸dnych tragicznych wspomnie, ale nigdy nie mia豉m nawet w 1% tak, jak bym chcia豉. Teraz znowu zapuszczam a w這sy podcina mi brat. Lepszego fryzjera nie znam
kasssiac90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-29, 19:54   #148
Serena vip
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Ja sobie kiedy za篡czy豉m blond w這s闚 przeplatanych br您owymi pasemkami.
Siedzia豉m przez 2 godziny i dopiero gdy fryzjerka mi wysuszy豉 g這w zauwa篡豉m ,瞠 owszem mam blond, ale towarzyszy mu kolor CZERWONY :/.
"stwierdzi豉m ,瞠 tak b璠zie ciekawiej"
Nie zaprzecz - wszyscy moi znajomi si "ciekawili" co mi strzeli這 do g這wy ,瞠 sobie zafundowa豉m taki image...

Od tego czasu chodz tylko do najlepszego salonu w moim mie軼ie. Wol wyda 3 st闚y ni mie 瘸r闚 na 豚ie za ni窺z cen.
Serena vip jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-30, 19:04   #149
Polaaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
GG do Polaaaa

Cytat:
Napisane przez nadia07 Poka wiadomo嗆
Mozecie tez mi polecic dobra fryzjerke w krakowie ktora umie dobrze scinac (w skali 1:1 tzn.1cm to 1cm a nie 1cm to 5 cm) i robic ladne delikatne pasemka platyny) A i co tam.. tym zlym tez robic tutaj antyreklame. POzdrawiam i czekam na odpowiedz
ja chodz od jakiego czasu do studia m
(ko這 p皻li tramwajowej na kurdwanowie)
i jestem raczej zadowolona

kiedys posz豉m gdzie indziej podci望 grzywk
powiedzia豉m, 瞠 chc minimalnie podci望,
瞠by by豉 do oczu i zas豉nia豉 brwi
to baba zrobi豉 mi nie do嗆, 瞠 kr鏒k
to jeszcze grzywo i z wci璚iem na 鈔odku...
masakra... a ten salon omijam szerokim 逝kiem...
Polaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-04, 01:26   #150
Perelkowaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 166

A ja Wam jutro opisze bo teraz ide 10dzie z rz璠u rycze smarkami do poduszki;X!

Perelkowaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.