Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje" - Strona 6 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-05-04, 18:38   #151
jaa150
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 896
Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

Prelkowaa nie becz,teraz ja zaczynam becze, nawet jak wyprostuj to wygl康am jakby piorun w miot喚 strzeli, odros造 raptem 4 cm, a ja ju wygl康am niewiadomo jak, nawet kucyka nie mog zrobi :/ Trzeba by by這 i嗆 do fryzjera, ale nie p鎩d, bo pewnie si owale znowu na 2cm 瞠by si nie kr璚i造.
I nie wiadomo co z nimi mam robi teraz siedz z 20 spinkami na mokrych w這sach 瞠by chocia troszeczk normalnie wygl康a造 i nadawa造 si pod prostownice. Jedyny plus to 瞠 teraz mam mi璚iutkie, zacz窸am u篡wa nie moich szampon闚- mamy. Dzisiaj zmiesza豉m pokrzywowy i rumiankowy, a na koniec od篡wka z czarnej rzepy. Zrobi豉m sobie raz nawet p逝kank z li軼i brzozy i pokrzywy, ale to nie na moje nerwy.
Powodzenia na maturze
Ostatni pomiar: grzywka- 10cm, na czubku 11cm, a z ty逝 4cm, 5 cm.
A jak tam u Ciebie si maja? Oj napewno nie wygl康asz a tak 幢e. Uszy mi ju zaros造 do po這wy <hura>
A kiedy ty dok豉dnie si 軼i窸a? Ja 28 lutego. A by豉m pewna 瞠 w marcu, ale jednak daty zdj耩 nie k豉mi
jaa150 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-04, 19:56   #152
Perelkowaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 166
Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

Kochana to ja Lepiej wr鏂 do naszego w徠ku.. kammm;p

Perelkowaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-18, 14:06   #153
seeker
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137
Thumbs down Dot.: Urywamy g這wy fryzjerom typu : "Mia豉m inna wizje"

No to ja....

Mo瞠 nie bed juz wspomina o setkach grzywek na uko, zaczynaj帷ych si w po這wie czo豉 , kt鏎e sprawia造 ,瞠 wyglada豉m jak biedne dziecko z Kambod篡...
Nie wspomne o innych miarach w oczach u fryzjerek... ja m闚ie dwa... ona tnie dziesi璚...
Ale to co mnie spotka這 na 17 dni przed WxSNYM , powtarzam WxSNYM 郵ubem to juz max.
Zrobiono mi Wella Headlines.... ehe... w snach... Zwyk豉 ordynarna trwa豉 , kt鏎a popali豉 mi w這sy. I totalna beztroska fryzjerki. I moja g逝pota ,瞠 nie umiem zareagowa "odpowiednio"
Ale trafi豉m na dobry salon. Le Grand w υdzi. Zrobiono mi zabiegi regeneruj帷e na w這sy, wczoraj zrobiono mi cud koka na w這sach ,瞠 jest jaka nadzieja, 瞠 na w豉snym 郵ubie nie bed wygl康a jakby uderzy mnie piorun.
Pozdrowienia dla cudotw鏎c闚.... Przeczyta豉m ten ca造 watek i wiem ,瞠 ja juz swoiego fryzjera mam.

Stop ogrodnikom g堯w !!!!
seeker jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.