Niezbyt fajne w這sy u ch這paka (he軛 na g這wie) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-10-08, 23:05   #1
gabalamuta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Red face

Niezbyt fajne w這sy u ch這paka (he軛 na g這wie)

Hej, jestem facetem i generalnie moja czupryna wygl康a jakbym mia he軛 na g這wie, moje w這sy s bardzo g瘰te, grube i sztywne. Co gorsza, gdy s d逝窺ze ni 4-5 cm zaczynaj si kr璚i, ni to loki, ni to fale - taki potworek pomi璠zy. Na dodatek rosn w g鏎 wi璚 im d逝窺ze to robi mi si takie jakby afro i jeszcze wi瘯szy he軛 na g這wie, bardzo si pusz. Kolejna rzecz kt鏎ej nie cierpi, niewa積e jakiej s d逝go軼i, to ZAWSZE mam jakby odstaj帷e pojedyncze w這ski na g這wie, w du瞠j ilo軼i i wygl康a to po prostu komicznie

Na g這wie uk豉daj si jak chc (to pasmo ni瞠j, tamto wy瞠j na g這wie, tutaj jakby dziura), nie jestem w stanie ich okie透na. U篡wam czasem matowej pasty, ale s豉bo to pomaga, raczej utrwala tylko ten he軛, bo c騜 mo瞠 pom鏂 pasta je郵i struktura w這s闚 jest do kitu. Jedyna rzecz kt鏎a pomaga to energiczne przetarcie ich r璚znikiem gdy s ju suche, robi si wtedy jakby bardziej proste, ale i tak wygl康am jakbym mia ten wspomniany he軛 na g這wie. Zdaj sobie spraw 瞠 to niszczy w這sy, dlatego staram si to robi tylko w ostateczno軼i, a jest to niestety jedyna rzecz kt鏎a pomaga mi je uk豉da na g這wie na dzie dzisiejszy.
Myj je codziennie rano, gdy s ju troch d逝窺ze (rosn mi do嗆 szybko) to nak豉dam od篡wk (jakie losowe kupione w rossmanie, do w這s闚 zniszczonych).

W zwi您ku z powy窺zym moje pytanie - jakie polecacie specyfiki do piel璕nacji/stylizacji takich w這s闚 瞠by da造 mi 篡? Dzi瘯uj z g鏎y za pomoc
gabalamuta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-23, 18:05   #2
tequilav
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Dot.: Niezbyt fajne w這sy u ch這paka (he軛 na g這wie)

Zr鏏 sobie keratynowe prostowanie, do mnie du穎 facet闚 przychodzi na ten zabieg i s bardzo zadowoleni z efekt闚. W這sy si nie b璠 puszy nawet w deszcz ;P
tequilav jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-24, 15:46   #3
gabalamuta
Przyczajenie

Czy keratynowe prostowanie w這s闚 d逝go軼i 5-6 cm ma sens, czy powinienem je raczej zapu軼i zanim wykonam ten zabieg? Chodzi mi o to, 瞠 jak odrastaj to ju nie wyprostowane wi璚 na tak kr鏒kich w這sach to mo瞠 nie mie zbytnio sensu.
Stary 2016-11-03, 17:04   #4
gabalamuta
Przyczajenie

Up
Odpowiedz

Tagi
pomoc, w這sy

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-03 17:04:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.