Pytanie o fryz ala Irokez - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-13, 13:46   #1
Bulba1
Wtajemniczenie

Talking

Pytanie o fryz ala Irokez

Postanowilam, ze moze wkoncu sie odwaze i pozwole fryzjerce na wyciecie mi na glowie czegos ala irokez . Juz kiedys mnie na to namawiala ale jakos nie moglam sie zdecydowac... Jednak nasuwa mi sie pewna watpliwosc mianowicie... hm jako to logicznie ujac?! Jak w takim wypadku wygladaja boki glowy i jakie sa alternatywy...? Bo tak chce aby boki byly obciete krocej ( bron Boze wygolowne czy cos takie to nie wchodzi w rachube ) a dluzszy pas ciagnal sie od grzywki do tylu glowy. Czy w takim wypadku te boki obcina sie tak jak to jest standardowo przy krotkich fryzurach, wiec robi sie takie hmm baczki,pejsy czy jak to nazwac ?! Ja chcialabym tego uniknac, strasznie mi sie to nie podoba, mam jakis uraz chyba z dziecinstwa . Ale w takim razie jak mozna boki glowy obciac, aby bylo widac ze to jest cos na wzor irokeza?!

Jesli ktos mnie zrozumial , bardzo prosze o pomoc!

Edit:
Jaka jest technika w tym strzezniu pokazanym na zdjeciu, co ona ma z boku glowy, jak to jest wyciete ? Hm ??

Edytowane przez Bulba1
Czas edycji: 2006-02-13 o 13:57 Powód: uzupełnienie ;)
Bulba1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 16:20   #2
emi338
Raczkowanie

GG do emi338
Dot.: Pytanie o fryz ala Irokez

mi sie wydaje ze z boku ma pofarbowene dwa akcenty...
ale nie wiem czy o to Ci chodzi
emi338 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 16:42   #3
Kasiek1987
Zakorzenienie

Dot.: Pytanie o fryz ala Irokez

Niewiele tu niestety widać, ale wydaje mi się, że ona ma zostawione takie dłuższe pasma przu uchu, niektóre zaczesane za ucho, niektóre na ucho
Przejrzałam swoje zbiory i nie znalazłam innej opcji poza chociaż najmniejszym "pejsem". Mogłabyś ewentualnie w tym miejscu mieć je potraktowane maszynką na jeżyka, ale jak wiadomo - szybko odrosną, chyba że będziesz często poprawiać. Możesz też zostawić dłuższe kosmyki i zakładać je za ucho.
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości