Loreal - profesjonalne kosmetyki a np.Hot Liss mleczko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-15, 11:22   #1
Smile_Smile
BAN stały

Wpisy w blogu: 3

Loreal - profesjonalne kosmetyki a np.Hot Liss mleczko

Witam!
mam do was kilka pytan gdyz dopiero co zaczynam jesli chodzi o kosmetyki do prostowania wlosow. narazie mam tylko mleczko Sunsilka ale po tym chyba za wiele spodziewac sie nie mozna. Przymierzam sie do kupienia mleczka Loreala - Hot liss,tego w różowym opakowaniu. Dodam ze bylamw wielu sklepach i nigdzie dostac tego nie mozna.Jest na allegro za 15 zl i nie wiem czy sie oplaca?? jak myslicie?? No ale wrcajac do tematu: bylam w dobrym salonie fryzjerskim gdzie maja kosmetyki Loreala. Oczywiscie mleczka Hot Liss tam nie ma,gdyz maja tam tylko profesjonalne kosmetyki.Ale jest za to wiele innych do prostowania wlosow i wygladzania np. niejaka seria "Loreal tech .." (dokladnie nie pamietam) w czarnych i białych opakowaniach. I wiele innych. Oczywiscie ich cena ok 50 zl. Dlatego chcialabym sie dowiedziec,od kogos kto uzywal tych profesjonalnych czy lepiej kupic takie czy tego Hot Liss`a. Bo juz mam metlik w glowie. No i gdzie kupic jesli juz,to mleczko Hot Liss???
Pozdrawiam

Edytowane przez Smile_Smile
Czas edycji: 2006-02-15 o 11:27 Powód: błą ort:)
Smile_Smile jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 11:53   #2
asia_s
Raczkowanie

Dot.: Loreal - profesjonalne kosmetyki a np.Hot Liss mleczko

Hot Lissa kupisz w markecie, np. Carrefour, tesco za mniej wiecej 13-16 zł A co lepsze? No wiadomo profesjonalne to profesjonalne... Ja mam goldwella za mniej więcej 50 i jest super, no ale cena wiadomo...
asia_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:52   #3
Smile_Smile
BAN stały

Dziewczyny piszcie tez,jakie kosmetyki polecacie z profesjonalnego L`oreala. Chodzi mi o włosy zniszczone farbowaniem,puszące sie,zniszczone rozjasnianiewm itp ale tez kosmetyki do prostowania wlosówz profsjonalnego loreala.bede bardzo wdzieczna za wszelkie sugestie
Stary 2006-02-15, 17:11   #4
atena
Raczkowanie

Ja stosuje do takich wlosow jak Twoje serie ABSOLUT REPAIR i uwazam ze jest bezkonkurencyjna (szampon, odzywka, maska i ampulki) Stosowalam tez serie wygladzajaca (nie pamietam dokladnej nazwy) oraz serum nablyszczjaco-wygladzajace (to fioletowe 125 ml) i serum wygladzajaco-dyscyplinujace (tecni.art liss control+ 50 ml) a takze serie do wlosow farbowanych delikatnych Polecam wszystkie, wszystkim i pozdrawiam!
atena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 17:17   #5
atena
Raczkowanie

Zapomnialam dodac ze kosmetyki teraz kupuje na Allegro i jeszcze sie nie zawiodlam Np serum nablyszczajaco-wygladzajace kosztuje tak ok. 35 zl a w salonie placilam 50 zl wiec tu nawet z kosztami przesylki jest taniej No i niezaprzeczalny atut to wydajnosc!!! bo wystarczaja naprawde na dlugo nawet przy systematycznym codziennym stosowaniu
atena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 18:59   #6
Smile_Smile
BAN stały

Narazie kupilam mleczko sklepowe Hot Liss loreala oraz super odzywke w płynie do spryskiwania Gliss Qurl czy jakos tak Schwarzkopfa - tą w przezroczystym opkaowaniu do wlosow zniszczonych i łamliwych (nie mylic z ta do wlosow farbowanych).mleczka jeszcze nie testowalam ale ta odzywka jest genialna.Kilka doslownie psikniec na moje wlosy (dlugie) a rozczesują sie odrazu (normlanie musialam tone odzywek stposowac zeby je rozczesac) dlatego POLECAM
Teraz jak uzbieram pieniadze kupie cos z profesjonalnego Loreala.Tylko wlasnie co..... tyle tego jest <wow>
Stary 2006-03-23, 21:46   #7
modny fryzjer
SPAMER
Nieopłacona reklama

Witam Tez kupiłem na allegro u osoby pod nikiem ...

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2006-03-24 o 14:06
modny fryzjer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 11:22   #8
Angel@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile
Dziewczyny piszcie tez,jakie kosmetyki polecacie z profesjonalnego L`oreala. Chodzi mi o włosy zniszczone farbowaniem,puszące sie,zniszczone rozjasnianiewm itp ale tez kosmetyki do prostowania wlosówz profsjonalnego loreala.bede bardzo wdzieczna za wszelkie sugestie
Do pielęgnacji tego typu włosów niezastąpiony jest absolut repair. Mam szampon, maskę i mleczko - jestem zachwycona.
Do prostowania polecam właśnie to mleczko tecni.art w czarnym opakowaniu.
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 18:55   #9
HolyBoy
Raczkowanie

GG do HolyBoy

a co lepsze: w czarnym opakowaniu (iron finish) czy bialym (wygladzajace)? (oczywiscie w polaczeniu z prostownica)?
HolyBoy jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości