2006.02.15 zwykłe dzienne "niewiadomoco" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-16, 21:13   #31
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD
Dot.: 2006.02.15 zwykłe dzienne "niewiadomoco"

Cytat:
Napisane przez madie
Yenn, znalazłam w swoich zbiorach fotkę pędzelków jednej z wizażanek i są tam 3 pędzelki z sephory. Ten do pudru zamykany ma tu przezroczyste to wieczko , które się nakłada na pędzel a ja widziałam akurat w wersji z czarną tubą.
Dziekuję Madie, jesteś wielka

Waham sie właśnie miedzy tym Sephora nr 9 a tym do cieni Sephora Professionnel Mam zagwostkę, bo oba mają dobre recenzje Tylko cena inna... Podobają mi się też te ścięte nr 7 i 8, recenzje dobre, ale tak się zastanawiam, co ja zrobię z tyloma pędzlami A ten do różu tak wygląda jak na zdjęciu, czy jest też inny, taki skośny?
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 21:32   #32
pati.cosmo
Raczkowanie

YanneferD
fajny lekki i świeżutki make-up'ik ale faktycznie na końcach mogłaś bardziej wyciągnąć pod skosem...
ogólnie wielki plus +
pati.cosmo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 21:39   #33
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Dziekuję Madie, jesteś wielka

Waham sie właśnie miedzy tym Sephora nr 9 a tym do cieni Sephora Professionnel Mam zagwostkę, bo oba mają dobre recenzje Tylko cena inna... Podobają mi się też te ścięte nr 7 i 8, recenzje dobre, ale tak się zastanawiam, co ja zrobię z tyloma pędzlami A ten do różu tak wygląda jak na zdjęciu, czy jest też inny, taki skośny?

Ten do różu wygląda tak jak na zdjęciu, jest taki półokrągły, lekko spłaszczony, na żywo mi się podobał, wielkość w sam raz.
Tym pędzelkiem nr 8 zdaje się (z tej fotki trzech pędzli z KWC) nałożysz dobrze cienie kremowe, on jest płaski i dość sztywny więc chyba dobry do takich cieni. Tym mniejszym (też jest płaski) np. rozmażesz kreskę na powiece lub inne takie własnie sprawy wymagające mniejszego pędzelka. Ja np. tym małym, o którym rozmawiałyśmy na PW rozcieram własnie kreski robione kredką lub cieniem żeby wyglądały bardziej miękko. Do pokrywania większych obszarów powiek nie jest najlepszy, do tego lepszy jest ten nr.9
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 21:53   #34
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Pati.cosmo - dziękuję

Cytat:
Napisane przez madie

Ten do różu wygląda tak jak na zdjęciu, jest taki półokrągły, lekko spłaszczony, na żywo mi się podobał, wielkość w sam raz.
Tym pędzelkiem nr 8 zdaje się (z tej fotki trzech pędzli z KWC) nałożysz dobrze cienie kremowe, on jest płaski i dość sztywny więc chyba dobry do takich cieni. Tym mniejszym (też jest płaski) np. rozmażesz kreskę na powiece lub inne takie własnie sprawy wymagające mniejszego pędzelka. Ja np. tym małym, o którym rozmawiałyśmy na PW rozcieram własnie kreski robione kredką lub cieniem żeby wyglądały bardziej miękko. Do pokrywania większych obszarów powiek nie jest najlepszy, do tego lepszy jest ten nr.9
Złożyłam zamówienie na te 7 i 8, a co do 9 i ten do cieni SP (one wglądają podobnie i chyba oba służą do nakładania cieni na większe obszary ) to koleżanka zadzwoni jak bedzie w Sephorze i powie mi czy są (bo u Ciebie nie było tego SP), jaka jest cena tego SP etc. Wymęczę ją trochę albo da mi do telefonu panią z Sephory A Ty masz oba, ten nr 9 i ten do cieni Sephora Professionnel, bo już się pogubiłam... Sorki, że tak męczę, grunt to kupowanie na odległość

Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

Stary 2006-02-16, 22:40   #35
gonka23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Miruś :cmok; Zaraz wszystkie Parówczanki mnie tu odwiedzą
hmm..ja nie wiem czy wszystkie, ale gonka musiała tu wejść .
Yenek bardzo CI ładnie w takim naturalnych makijażu. wyglądasz tak świeżo, tak naturalnie. tylko pozazdrościć . ja niestety jak mocno oka nie pomaluję - to go nie mam .
Stary 2006-02-16, 22:41   #36
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Pati.cosmo - dziękuję

Złożyłam zamówienie na te 7 i 8, a co do 9 i ten do cieni SP (one wglądają podobnie i chyba oba służą do nakładania cieni na większe obszary ) to koleżanka zadzwoni jak bedzie w Sephorze i powie mi czy są (bo u Ciebie nie było tego SP), jaka jest cena tego SP etc. Wymęczę ją trochę albo da mi do telefonu panią z Sephory A Ty masz oba, ten nr 9 i ten do cieni Sephora Professionnel, bo już się pogubiłam... Sorki, że tak męczę, grunt to kupowanie na odległość

Ja mam ten nr 9 i ten niby SP ale nie wiem czy on jest z sephory. Dostałam go kilka lat temu od koleżanki, wygląda inentycznie jak ten SP ze zdjęcia od CIebie , no ale pani w sklepie powiedziała,że takich nie mają.
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 23:30   #37
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Gonuś, Ty Parówczaku Ja też lubie oczko na mocno

Madie, dziekuje serdecznie, już wszystko kumam, bo przez chwilę myślałam, że mam jakieś rozdwojenie jaźni

Stary 2006-02-17, 16:31   #38
Olaola
Zadomowienie

Yen, to mój ulubiony z Twoich makijaży. Wyglądasz naturalnie, lecz z klasą , wcale nie jest to "niewiadomoco" Pozdrawiam.

EDIT: aaa, i oczywiście pytanie o kosmetyki na zdjęciu - proszę napisz, co to jest to ładne w paseczki;> - firma, nazwa koloru - oraz czy kuleczki rozświetlające to APC?
Proooszę
Olaola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 17:06   #39
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Oluolu, dziękuję

Kuleczki to oczywiście APC , a cienie to Body Shop, kolor 01 warm W którymś z poprzednich postów podawałam, gdzie je można obejrzeć z bliska Niestety nie wiem, czy są jeszcze dostępne w sprzedaży - kupowałam je ze dwa lata temu...

Pozdrawiam

Stary 2006-02-17, 17:35   #40
Olaola
Zadomowienie

Ach ten Body Shop - niestety, zanim będę miała znów możliwość pobuszować w ich sklepach, to jeszcze trochę czasu minie :/ Czemu czemu CZEMU nie ma ich w Polsce??
A te kulki APC kuszą i kuszą A tyle ostatnio wydałam pieniędzy na kosmetyki! Ustaliłam sobie szlaban na kupowanie , ale oglądać i planować mogę
Pozdrawiam również.
Olaola jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości