I znowu ten Gliis Kur :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-15, 20:57   #1
Klementynka
Raczkowanie

I znowu ten Gliis Kur :)

Dziewczątka to teraz ja z dylematem
Do tej pory używałam zarówno szamponu jak i odżywki Gliss Kur- Płynny Jedwab, z której zawsze byłam zadowlona. Ostatnio zauważyłam jednak, że moje włosy stały się bardziej matowe, zniszczone, suche i bleee (wszystko przez te prostownice ). Nie chcę jednak całkowicie rezygnować z Płynnnego Jedwabiu, chciałam więc was zapytać czy pomieszanie różnych linii bedzie dobrym pomysłem, wtedy ewentualnie jaka inna linia byłaby dobra dla moich włosów i w jakiej kombinacji. Myślicie, że dobrym pomysłem byłoby zestawić razem np. jakiś regenerujący szampon Gliss Kura i do tego odżywkę z Jedwabiu, czy może na odwrót.. No nie wiem ... nie wiem... nie wiem... Podziękowała za rady
Stary 2006-02-15, 21:08   #2
201606201122
Konto usunięte

Red face Dot.: I znowu ten Gliis Kur :)

Cytat:
Napisane przez Klementynka
Do tej pory używałam zarówno szamponu jak i odżywki Gliss Kur- Płynny Jedwab, z której zawsze byłam zadowlona. Ostatnio zauważyłam jednak, że moje włosy stały się bardziej matowe, zniszczone, suche i bleee (wszystko przez te prostownice ). Nie chcę jednak całkowicie rezygnować z Płynnnego Jedwabiu, chciałam więc was zapytać czy pomieszanie różnych linii bedzie dobrym pomysłem, wtedy ewentualnie jaka inna linia byłaby dobra dla moich włosów i w jakiej kombinacji. Myślicie, że dobrym pomysłem byłoby zestawić razem np. jakiś regenerujący szampon Gliss Kura i do tego odżywkę z Jedwabiu, czy może na odwrót.. No nie wiem ... nie wiem... nie wiem... Podziękowała za rady
na zniszczone włosy Gliss Kur jest zdecydowanie za słaby, kiedyś używałam to mogę porównać sama mam suche włosy bo co 2-3 miesiące rozjaśniam.... Najlepsze będą profesjonalne maski od fryzjera lub hurtowni dla fryzjerów albo z apteki tu już było mnóstwo wątków na ten temat...
201606201122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 21:20   #3
aleksandra_119
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: I znowu ten Gliis Kur :)

Witaj. Mysle, ze uzywanie kosmetykow roznych linii to nie jest zly pomysl. Ja sama stosuje GlissKur szampon z jedwabiem, odzywke Asia Beauty i odzywke w spray'u regenerujaca. Dla mnie to najlepsze zestawienie, ale wszystko zalezy od potrzeb Twoich wlosów. Ciezko jest wiec doradzic Ci konkretne rodzaje kosmetykow. Ja tez prostuje wlosy i wiem, ze to mocno je wysusza... niestety, dlatego uzywam tez roznych kosmetykow termoochronnych. Powodzenia!

aleksandra_119 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 21:20   #4
asia_s
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Klementynka
Ja z gliss kura jestem zadowolona, a tez prostuje. Uzywam jeszcze jedwabiu tego z farouka, no i koniecznie jakas ochrone przed prostowaniem. Ale maski profesjonalne to dobry pomysł
asia_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 22:03   #5
Klementynka
Raczkowanie

Właściwie to było dla mnie najistotniejsze, czy zestawienie różnych linii nie osłabi działania kosmetyków, bo producenci zazwyczaj doradzają by używac produktów jednej linii wyłącznie. No ale skoro tak prawicie..
Stary 2006-02-15, 23:03   #6
patricja
Zadomowienie

Producenci tak mówią żebysmy mialy na swoich póleczkach w lazience nie tylko jeden szampon z ich firmy tylko ich szampon, odzywke, maske i serum czysty marketing to jest wedlug mnie
patricja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 15:06   #7
aleksandra_119
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119

Cytat:
Napisane przez patricja
Producenci tak mówią żebysmy mialy na swoich póleczkach w lazience nie tylko jeden szampon z ich firmy tylko ich szampon, odzywke, maske i serum czysty marketing to jest wedlug mnie
Dokladnie tak jest. Producent chce, bysmy myslaly ze nie wolno uzywac kosmetyków mieszając różne linie. Tak samo z kosmetykami do twarzy. Ja tam stosuje wszystko z innej "parafii", tonik, krem, żel itd.

aleksandra_119 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 16:01   #8
mruva
Raczkowanie

GG do mruva

Ja rowniez stosuje Glis Kur.. Co do "mieszania" to mysle ze nie ma to wiekszego znaczenia, choc moge sie mylic. Ja czasem stosuje szampon do wlosow blond, a odzywke do farbowanych. Nie odczuwam roznicy z tym ze wqe wszytskich gazetach specjalisci pisza ze najlepsze efekty sa wtedy kiedy stosuje sie z tej samej serii odzywke jak i szampon. A co do prostownicy to chyba radzilabym ograniczenie jej uzywania
mruva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 16:03   #9
judith20
Raczkowanie

a ja polecam odżywkę z algami Joanny trzymaną przez 5-7 minut na włosach.. na mnie bdb działa
judith20 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości