Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-10-26, 12:08   #31
ewakuacja
Zadomowienie

Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

No mi juz nieco sie spraly, ale nadal sa ciemne i widac odrosty. Zawsze jasny braz mi sie ladnie spieral, ze zlewal sie z odrostami i nic nie bylo widac. Teraz mam dopiero ciamny braz a nie czarny, po tym spraniu. Juz nigdy wiecej nie zafarbuje tym ! Musialam pare razy pojsc do solarium by nie wygladac jak trup
Teraz mysle o jakims jasniejszym kolorze dla siebie, jestem ciemna szatynka-jasny braz. Cos w tym stylu. Juz nigdy taki ciemny ! kiedys mialam nauczke juz, bo mialam czarne wlosy. I farbowalam farba a nie szamponem ! to pozbylam sie ich dopiero jak mi odrosly cale moje wlosy. Nie musze mowic jak wygladalam przez ponad rok :/
ewakuacja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 22:10   #32
Saryssa
Przyczajenie

GG do Saryssa

...ja mam kasztanowy naturalny kolor, pod wpływem impulsu zafarbowałam Palette czarną, do 24 zmyć, zaczynają mi odrastać włosy - a to niestety widać... a na długości [mam włosy po pas] zaczynają mi się dziać różne rzeczy, jak np. kolor siwy się pojawia, a na samej głowie kolor nie schodzi... i nie za ciekawie to wygląda...
...chyba też spróbuje tym szamponem... a jak nie wyjdzie, to poszukam koloru podobnego i będę na siłe farbować...

Pozdrawiam i thx za dodadzenie...
Stary 2009-01-23, 22:28   #33
lilyblack
Zadomowienie

masakra z tą czarną farbą :/

farbowałam 2 arzy bo nie zniosłam odrostów :/

pierwszy raz w sierpniu, kruczoczarną czerń maiłąm do listopada i odrosty juz chyba 2 cm :| a za cholere sie nie wypłukała.. no to przefarbowałam znów.. i odrosty tez juz mam 1 cm i nie wiem co robić ;( chyba prztkryje odrosty jakimś ciemnym brazem a reszta niech sie wypłukuje.. Myślicie, ze do czerwda m isie wypłucze ?

ale chyab juz naturalnego koloru nie bede miec, co ? tylk ociemny braz.. ? bo nie wiem własnie bo ni chce odzyskac natualnego tylko pozbyc sie czarnego by miec chociaz jakis braz ciemniejszy ;p

bo moj naturalny to tak isredni barz wiec odrosty sa starsznie widoczne.. masakra :/
lilyblack jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 17:14   #34
Adka8
Przyczajenie

skoro już jest taki wątek i ja mam pytanie. kupiłam dziś czarną szamponetkę. co prawda wygląda jak farba, ale pisze na niej ' szampon koloryzujący '. mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. chciałabym się dowiedzieć czy po ufarbowaniu będę mogła wrócić do naturalnego koloru .
Adka8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:09   #35
lilyblack
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Adka8 Pokaż wiadomość
skoro już jest taki wątek i ja mam pytanie. kupiłam dziś czarną szamponetkę. co prawda wygląda jak farba, ale pisze na niej ' szampon koloryzujący '. mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. chciałabym się dowiedzieć czy po ufarbowaniu będę mogła wrócić do naturalnego koloru .

jeśli wydasz 200 zł na fryzjera, kosztem swoich włosów to tak :| inaczej nie da rady. tylko brąz! i to tez nie za ciemny! oddaj tą farbe do sklepu! DChyban ze chcesz ten kolor na zawsze :PP
Stary 2009-02-22, 21:28   #36
dzordzina89
Przyczajenie

Cześć. Ja 2 lata farbowałam sie na czarno, miałam długie włosy. Sama postanowiłam pozbyć sie czarnego koloru. ( oczywiscie wczesniej kilka razy przezyłam niezbyt udane wizyty u fryzjerek, ktore tylko skróciły mi wlosy).
Poszperalam na różnych forach, az w końcu znalazlam dekoloryzator LOreal kosztuje około 50zł nakladasz go sama (lub jak chcesz możesz pojść do fryzjerki zabieg napewno bedzie tańszy) łatwo sie aplikuje wszytsko jest w instrukcji.
Wyszedl mi ladny brązowy kolor, tylko nałozyłam troche na odrosty i w tym miejscu mialam blond, wiec nalozylam farbe zbliżoną do moich naturalnych włosów.
Włosy mi sie nie zniszczyly, stosuje szampon i odzywke takze firmy loreal ( moim zdaniem to najlepsza firma jesli chodzi o kosmetyki do włosów)
Jestem bardzo zadowolona, bo już nie mogłam patrzeć na siebie w czarnych włosach, a odrosty jeszcze gorzej wygladały.
Aktualnie czekam aż odrosną mi moje włosy, znudziło mi sie już farbowanie i zresztą zawsze ładniej naturalnie. POzdrawiam i naprawde polecam w razie pytan pisz moge tez wstawic zdjecia, jesli masz obawy i watpliwosci.
dzordzina89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 22:09   #37
ewakuacja
Zadomowienie

Ja od wrzesnia nosze odrosty po czarnych :/ Juz mnie to denerwuje ale nie moge zafarbowac bo jak to bedzie wygladalo. Zarzuc fotki dordzina
Stary 2009-02-23, 13:46   #38
lilyblack
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dzordzina89 Pokaż wiadomość
Cześć. Ja 2 lata farbowałam sie na czarno, miałam długie włosy. Sama postanowiłam pozbyć sie czarnego koloru. ( oczywiscie wczesniej kilka razy przezyłam niezbyt udane wizyty u fryzjerek, ktore tylko skróciły mi wlosy).
Poszperalam na różnych forach, az w końcu znalazlam dekoloryzator LOreal kosztuje około 50zł nakladasz go sama (lub jak chcesz możesz pojść do fryzjerki zabieg napewno bedzie tańszy) łatwo sie aplikuje wszytsko jest w instrukcji.
Wyszedl mi ladny brązowy kolor, tylko nałozyłam troche na odrosty i w tym miejscu mialam blond, wiec nalozylam farbe zbliżoną do moich naturalnych włosów.
Włosy mi sie nie zniszczyly, stosuje szampon i odzywke takze firmy loreal ( moim zdaniem to najlepsza firma jesli chodzi o kosmetyki do włosów)
Jestem bardzo zadowolona, bo już nie mogłam patrzeć na siebie w czarnych włosach, a odrosty jeszcze gorzej wygladały.
Aktualnie czekam aż odrosną mi moje włosy, znudziło mi sie już farbowanie i zresztą zawsze ładniej naturalnie. POzdrawiam i naprawde polecam w razie pytan pisz moge tez wstawic zdjecia, jesli masz obawy i watpliwosci.

oo kolejna, której się udało a przed zabiegiem miałaś włosy w dobrym stanie ?

bo cholerka, moje są suche i zniszczone i boją się ze po tym zabiegu to zrobi się istne siano.

a na świeta wielkanocne chciałabym mieć włosy brązowe, nie czarne! aah..

poproszę o fotki przed zabiegiem i po jeśli można
Stary 2009-02-24, 17:24   #39
dzordzina89
Przyczajenie

cześć. Ja miałam suche i porozdwajane wlosy takze strasznie mi wypadały aż anormalnie około 50 60cm ( zdjecie 1). Poszłam do fryzjerki ktora powiedziala że spokojnie nie raz ściagała czarną farbe wiec spoko. godzine siedziałam nad umywalka a efekty były takie ze miałam 5 cm blond a reszte czarnych, wygladalam komicznie. Bylam wściekła, ale musiałam z tym cos zrobic wiec wybrałam ciemny brąz i fryzjerka ufarbowała mnie. ścieła mi włosy o 40cm (zdjecie 2.) Niestety kolor wyszedł jej wisniony po kilku dniach zmył sie bardziej i miałam czerono czarne włosy. jednym słowem strata pieniadzy i czasu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02194.jpg (30,2 KB, 998 załadowań)
Stary 2009-02-24, 17:52   #40
dzordzina89
Przyczajenie

Chce jeszcze dodac ze na zdjeciach nie widac moich czerwonych odrostów ale zapewniam Was że w świetle dziennym strasznie to wygladało.
Kupiłam dekoloryzator po miesiacu. (zdjecie nr 1 i 2) sama w domu ogarnelam, wszytsko jest w instrukcji. nie martwcie sie tym ze włosy sa suche dosłownie jak papier ,pozniej nakładasz odzywke i wszytsko wraca do normy.
na zdjeciu mam prześwity blond i jasnego brązu wpadajacego w marcherke to moja wina, poniewaz nałozyłam na odrosty okolo 1-2 cm oraz "dzieki" mojej fryzjerce ( wspomnialam w poprzednim poscie). poczym odrazu nałozyłam brązową farbe. ( zdjecia nr 3-4) Nie zniszczyły mi sie wlosy zreszta widac na zdjeciach. Z przyjemnoscią odpowiem na Wasze pytania pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlo.jpg (39,7 KB, 862 załadowań)
Stary 2009-02-24, 19:30   #41
ewakuacja
Zadomowienie

LAdna fryzurka !
Stary 2009-04-07, 20:33   #42
Saryssa
Przyczajenie

GG do Saryssa

Ehh... i nie zeszło
Stary 2009-04-07, 21:33   #43
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Saryssa Pokaż wiadomość
Ehh... i nie zeszło
farba nie zejdzie od tak. farbowanie polega na wnikaniu barwnika we wnetrze wlosa. mycie szamponem przeciwlupiezowym nic nie zdziala tzn. owszem kolor sie bedzie szybciej wyplukiwal ale nie wyplucze calkiem.
jedyny sposob to dekolaryzacja.

ja co prawda schodzilam z bardzo ciemnego brazu sama w domu, rozjasnialam kilkakrotnie, duzo farbowalam i mam juz w miare jasne wlosy. co prawda proces ten trwa juz prawie rok ale mam zdrowo wygladajace wlosy.
Stary 2009-05-09, 11:46   #44
aliing
Przyczajenie

a mi fryzjer odmówił dekoloryzacji z bardzo ciemnego brązu...bo zniszczy mi jeszcze bardziej włosy a to się mija z celem, i polecił mi szwedzki szampon "Salon" głęboko oczyszczający. Fakt, potrzebna jest cierpliwość, ale stosuje codziennie go od 1 m-ca i naprawde spłukuje ten przeklęty kolor.
A tak poza tym, jesli nie maci siwych włosów - nie farbujcie farbami, są szampony do tego, ja dostałam taki ochrzan od mojego fryzjera za to farbowanie, że aż się odechciało. a jesli upieracie się już koniecznie na farbach to tylgo bez amoniaku są świetne
aliing jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 11:34   #45
martynamisia
Przyczajenie

Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

mam podobny proble naturalnie mam ciemny braz włosy a wczoraj ufarbowałam je na CZARNO!!! jak to zmyc nie dosc ze wygladam jak...<załamka> to jeszcze zbliza sie koniec roku szakolnego a na zakonczenie tak nie pojde pomocY!!! jesli wiecie jak ją usunac prosze o kontakt na e-mail danciaxXxdana@interia.eu
Asiu może pomożesz i mi co?? prosze o pilny kontakt

Edytowane przez martynamisia
Czas edycji: 2009-06-17 o 11:35
martynamisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 12:29   #46
gula1708
Rozeznanie

Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez martynamisia Pokaż wiadomość
mam podobny proble naturalnie mam ciemny braz włosy a wczoraj ufarbowałam je na CZARNO!!! jak to zmyc nie dosc ze wygladam jak...<załamka> to jeszcze zbliza sie koniec roku szakolnego a na zakonczenie tak nie pojde pomocY!!! jesli wiecie jak ją usunac prosze o kontakt na e-mail danciaxXxdana@interia.eu
Asiu może pomożesz i mi co?? prosze o pilny kontakt
wszytko tu juz było w napisane. Czego oczekujesz? W jeden dzien blondynką nie będziesz. poczytaj co dziewczyny poradziły wcześniej.

Mój haft krzyżykowy

south beach

cel I: 5 z przodu - osiągnięty
cel II: 55 kg -
cel III: 52-53 kg -
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...48c82197f3.png

gula1708 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 13:55   #47
JadowitaBiedronka
Raczkowanie

jak zmyc czarna farbe? PROSZE O POMOC

witajcie. przed wczoraj zafarbilam sobie wlosy na czarny kolor trwala farba z palette. zawsze marzylam o tkaim kolorze jednak nie wygladam ladnie.. a raczej ladnie jendak zle sie w nim czuje.. nei iwe mco robic fryzjerka powiedziala ze mam narazie nie rozjasniac wlosow ani nie nakladac nowej farby bo z lowsow zrobi sie guma. mam czekac dwa tygodnie ale to strasznie duzo..bede musiala rozjasnic wlosy a boje sie poniewaz mam juz bardzo zniszczone od prostowania.. czy sa jakies domowe sposoby na chociaz minimalne zmycie farby?
JadowitaBiedronka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 15:33   #48
fryteczkack
Raczkowanie

Dot.: jak zmyc czarna farbe? PROSZE O POMOC

spróbuj szamponem przeciwłupieżowym

Hold on to me and
never let me go....
fryteczkack jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 15:52   #49
moorph
Raczkowanie

GG do moorph

nie ma.
moorph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:24   #50
softtouch
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryteczkack Pokaż wiadomość
spróbuj szamponem przeciwłupieżowym
Mi szampon przeciwłupieżowy dość szybko wypłukał kolor(ciemna czekolada), więc warto spróbować a może jednak przyzwyczaisz się do czarnych włosów przez te dwa tygodnie?

softtouch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:26   #51
moorph
Raczkowanie

GG do moorph

Ciemna czekolada to nie to samo co czern. Tymbardziej czern Palette...
moorph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:58   #52
softtouch
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moorph Pokaż wiadomość
Ciemna czekolada to nie to samo co czern. Tymbardziej czern Palette...
Prawda to ale może niech mimo to spróbuje

softtouch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 00:35   #53
milusiaam
Wtajemniczenie

uwierz mi ze zadny szampon przeciwłupiezowy nie wyplucze farby pallete czaarnej.
Ja pol roku pozbywałam sie czernii do 24 myc palette nigdy wiecej
Przemecz sie te dwa tygodnie szybko zleci...jak teraz rozjasnisz wlosy to bedziesz lysa...juz chyba lepiej byc czarna niz lysa... dlatego poczekaj chociaz dwa tygodnie odzywiaj wlosy na maksa i idz ze skruszona mina do fyryzjera na pasemka i modl sie zeby ci zrobila
milusiaam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 17:38   #54
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Też miałam rok temu czarne włosy (błąd fryzjerki) i nic mi nie pomogło, nawet ten szampon przeciwłupieżowy - do dziś mimo stopniowego rozjaśniania nie do końca włosy mają taki kolor jaki bym chciała. Idź do fryzjera, może uda mu się coś poradzić?
Stary 2009-06-22, 17:44   #55
Lady in Blue
Zakorzenienie

Może po prostu musisz się przyzwyczaić do nowego koloru
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

instagram
Lady in Blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 19:26   #56
Cosmaaaaaaa
BAN stały

Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez dzordzina89 Pokaż wiadomość
Chce jeszcze dodac ze na zdjeciach nie widac moich czerwonych odrostów ale zapewniam Was że w świetle dziennym strasznie to wygladało.
Kupiłam dekoloryzator po miesiacu. (zdjecie nr 1 i 2) sama w domu ogarnelam, wszytsko jest w instrukcji. nie martwcie sie tym ze włosy sa suche dosłownie jak papier ,pozniej nakładasz odzywke i wszytsko wraca do normy.
na zdjeciu mam prześwity blond i jasnego brązu wpadajacego w marcherke to moja wina, poniewaz nałozyłam na odrosty okolo 1-2 cm oraz "dzieki" mojej fryzjerce ( wspomnialam w poprzednim poscie). poczym odrazu nałozyłam brązową farbe. ( zdjecia nr 3-4) Nie zniszczyły mi sie wlosy zreszta widac na zdjeciach. Z przyjemnoscią odpowiem na Wasze pytania pozdrawiam.

Hej, ja wlasnie sie zastanawiam jak zejsc z czarnego na taki naturalny brazik ... Swoje wlosy mam dosyc jasne, takie ni to braz ni ciemny blond ... od pol roku jestem czarna ... i mi sie znudzilo.
myslalam juz o szamponie p/lupiezowym, ale nie mam tyle cierpliwosci.
Moglabys napisac jakiego dekoloryzatora uzylas i jak go zastosowac?
W tej chwili nie stac mnie na wydanie 200 zl u fryzjera, bo nie mam nawet godnego zaufania ....
Cosmaaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 19:48   #57
JadowitaBiedronka
Raczkowanie

fryzjerka kazala mi podgrzewac szampon i takim myc wlosy robie tak i plukajac wlosy po umyciu woda jest fioletowa czyli tak jakby schodzila ta farba ale jakos efektu na glowie nie widac ;/
JadowitaBiedronka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 22:41   #58
Mrrruczanka
Przyczajenie

Mi pomogła Wella Touch, czwórka, taki ciemny brąz Co prawda moja czerń nie była z Palette, ale może się uda?

Włoski już nie brązowe, ale blond. Fryzura nie na chłopaka, ale kobieca. Coraz wyraźniejsza talia - przygotowuję się do lata!
Mrrruczanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 10:52   #59
dzordzina89
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Hej, ja wlasnie sie zastanawiam jak zejsc z czarnego na taki naturalny brazik ... Swoje wlosy mam dosyc jasne, takie ni to braz ni ciemny blond ... od pol roku jestem czarna ... i mi sie znudzilo.
myslalam juz o szamponie p/lupiezowym, ale nie mam tyle cierpliwosci.
Moglabys napisac jakiego dekoloryzatora uzylas i jak go zastosowac?
W tej chwili nie stac mnie na wydanie 200 zl u fryzjera, bo nie mam nawet godnego zaufania ....
To bym delokoryzator loreal L'Oreal, Eclair, Creme Clair Decolorant kosztował 55zł. Rozjaśnił mi włosy własnie tak na brąz:
http://media.photobucket.com/image/d...6/P1040648.jpg
Ja jeszcze nałozyłam na włosy brązowa farbe i bylam zadowolona.
Nakłada się podobnie jak farbe tylko troche dłużej trzyma na głowie. zresztą masz w środku dokładną instrukcje.:
Ja obdzwoniłam fryzjerów większość powiedziala że to w ogole nie możliwe, jedna sie zgodziła zapłaciłam 150zł a zadnego efektu na koniec powiedziała że trzeba poczekać aż odrosną. Słyszałam że dekoloryzacja u dobrego fryzjera kosztuje ok. 450zł.
Stary 2009-07-22, 16:23   #60
malybuks
Raczkowanie

Witam,

Mam ten sam problem, fabowałam włosy castingiem brąz i ciemny brąz, a teraz mam już dosc tych czarnych włosów i chce mieć brązowe, takie jak dawniej. Wpadłam na dziwny pomysł, ciekawe co o nim myślicie... Zeby nałożyc na włosy hennę do włosów ( kiedys przez kilka lat farbowalam nią wlosy) , ponieważ henna nie wnika we włosa tylko się "owija" wokół niego.... Jak myślicie?? Czy po nałożeniu brązowej henny wytępie ten czarny kolor??

Pozdrawiam
malybuks jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości