Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-26, 22:22   #91
dzastjust
Przyczajenie

Dot.: Czarne włosy-jak wypłukać farbę ?

Mimo wszystko, dziekuje za odzew Co zrobie, nie wiem bo mam 100 mysli na minute Dam znac kiedy dojde do koloru ktory mi odpowiada. Pozdrawiam
dzastjust jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 15:55   #92
dzastjust
Przyczajenie

powiem tak, uzylam swojego szamponu z joanny do niwelacji zoltego odcienia wlosow 2 razy i jest o niebo lepiej kolor zrobil sie taki szarawy popielaty i w takim o wiele lepiej sie czuje a nie jakbym farbowala wlosy jakas tania farba a przeciez bylam u fryzjera i wydalam spora sumke
Stary 2010-01-27, 17:11   #93
ewka_150
Przyczajenie

Ja również chciałabym zmyć czarny z włosów, ponieważ zafarbowałam szamponetka na 28 myć i nadal Mi nie schodzi, a chciałabym zrobić pasemka. Mam jedno pytanie: czy jak będe używać szamponu przeciwłupiezowego to nie dostane łupieżu? Bo kiedyś słyszałam, że jeżeli używa się szamponu nie do swojego rodzaju włosów to ma się nie porządane efekty..
ewka_150 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 11:41   #94
dzastjust
Przyczajenie

Na Twoim miejscu zrobiłabym pasemka w kolorze słomy, ładnie wspołgraja z czarnym kolorem, w koncu kolor sie pomiesza i bedzie wygladal na brazowy idz do fryzjera i popros zeby zrobił Ci duzo pasemek w kolorze słomy... za jakis czas jak Ci sie znudzi bedziesz mogla pomalowac na jasny braz czy na jaki tam chcesz

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Nie radziłabym Ci uzywac jakis tam szamponów... Jedynie co mozesz zrobic zeby pozbyc sie tego koloru to pasemka
Stary 2010-02-02, 11:51   #95
angelika1983
Przyczajenie

Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

ja malowalam wlosy na braz mialam coraz ciemniejsze wiec zeby wyrownac kolor pomalowalam palette hebanowy czarny myje wlosy przeciwlupiezowym szamponem i to niewiele pomaga kolor stracil tylko blask ale nadal jest czarny z tym kolorem anjtrudniej sobie poradzic ale mozna zrobic pasemka jest firmy schwarzkopf rozjasniacz poly ktory rozjasni az o 4-6 tonow w srodku jest czepek i pedzelek do nakladania duzo lepszy niz joanny bo nie niszczy tak wlosow mozna potzrymac godzine wtedy wyjda rude pasemka i wtedy pomalowac je na jasny braz ale musi byc duzo tych pasemek wtedy rozswietla ten czarny kolor
angelika1983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 12:25   #96
r225
Przyczajenie

W celu pozbycia się zbyt ciemnego barwnika z włosów po farbowaniu należy zastosować trik światowych mistrzów fryzjerstwa: kupić najtańszy szampon w drogerii, nałożyć jego sporą ilość na świeżo farbowane włosy, nałożyć foliowy czepek a następnie odczekać 20-30 min lub krócej ale wtedy podgrzewać czepek suszarką (przez ok. 10 min)
r225 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 16:49   #97
sara955
SPAMER
Nieopłacona reklama

Wpisy w blogu: 1
Talking Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Ja też miałam czarne włosy. Zeszły mi. Jak?
Potraktowałam je rozjaśniaczem (przez przypadek z niewiedzy też odrosty) z Joanny, do całych włosów. Oczywiście wyszły mi tak jak pisałyście wcześniej, czyli: odrosty blond tak jak na opakowaniu, czarny kolor zszedl, (został tylko na końcówkach), potem żeby nie było różnicy rąbnęłam na jasny brąz też z joanny bo te farby (farbą) są tanie, szybko zeszła i teraz mam bardzo ładny kolor włosów (jasny brązowy w słońcu złocisty blond) ale jednak chcę mieć mój kolor (jasny blond), więc idę do fryzjera ;d

raczej tylko dlatego, żeby te odrosty mi zlikwidował..D

napiszę wam jak mi to wyszło D
Życzę powodzenia
sara955 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 13:09   #98
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Hej Dziewczyny mam do was pytanie jak splukac farbe bez amoniku? Wczoraj malaowalam wlosy na ciemny blad farba Lorael Richesse i wyszedl mi ciemny braz az mialam juz jasne rozjasnione wloski, da sie to jakos splukac? Ten szampon przeciw lupiezowy naprawde cos daje moze sa jeszcze jakies inne sposoby?
*milka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 21:11   #99
Ponura
Wtajemniczenie

Moje doświadczenia z farbami bez amoniaku sugerują, że one się szybko zmywają - nawet jeśli teraz masz ciemne włosy, to po kilku myciach możesz mieć jaśniejsze. Ewentualnie spróbuj zastosować trik z posta powyżej Twojego.

Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 11:05   #100
IzaAabell
Przyczajenie

GG do IzaAabell

A ja mam naturalne brązowe włosy.
Zafarbowałam rok temu na czarno.
Ale znudziło mi się już to całe farbowanie, bo co miesiąc było widać już odrosty. Poza tym farba strasznie zniszczyła mi włosy. A nie mam za gęstych włosów.
Teraz nie farbowałam włosów od Świąt Bożego Narodzenia.
I mam brązowe odrosty.
Od góry idą brązowe a potem zaczynają się czarne. I między czarnymi gdzie nie gdzie brązowe prześwity.
Więc ja z takim pytaniem ...
Gdybym zafarbowała teraz włosy na jasny brąz ... Lub jaki kolwiek brąz ...
to wyszedłby mi jakiś kolor na tych włosach?
Naturalnych jest dużo ... No ale czarne też widać.
A to okropnie wygląda ...

"Otwierasz szeroko oczy

Pomiędzy szarością bieli

I czujesz i widzisz i słyszysz

Jak wszyscy pier.dolą, że nie ma nadziei..."

IzaAabell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 08:24   #101
gwiazdka02
Przyczajenie

ja mam naturalny kolor średni blond. Zrobiłam sobie pasemka czerń kosmosu i wyczły takie jakby ciemno niebieskie( żenaderia
jak to zmyć aby wrócić do naturalnego koloru??
gwiazdka02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 19:32   #102
blablabla00
Przyczajenie

wiecie, co? Te całe wszystkie Wasze problemy nie schodzących farb, siwych włosów, odrostów są wynikiem domowego lub fryzjerskiego ale taniego farbowania. Korzystając z szamponetek, nie umiejętnie dobieracie kolory. Z ciemnych nie zrobią się jasne, ani z jasnych ciemne. Żeby nie mieć za tydzień lub już po kilku myciach lub od razu po farbowaniu brzydkich włosów polecam trwałą farbę, oczywiście taka wizyta kosztuje około 100zł, ale na 2 miesiące macie spokój (aż do odrostów) Następnie odrosty są tańsze, po trwałej farbie łatwiej wrócić do swojego koloru, wystarczy przefarbować. Taka farba pięknie schodzi, zostawia Wasz naturalny kolor, a szamponetka nigdy nie zejdzie całkowicie, a korzystając z następnych, by ukryć odrosty lub kolor tylko pogarsza sprawę. Wiem, bo sama farbuję trwałą, próbowałam szamponetki i wiem, czym to się kończy.
blablabla00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 19:50   #103
bianeczkaa
Zakorzenienie

z czerni na prawdę najlepszym rozwiązaniem jest obcięcie włosów maluje włosy na czarno przez połowę mojego życie cieżko jest go zdjąć ja jak zdejmowałam to rozjaśniaczek i to do rudosci, ale to bardzo niszczy włosy. Dziwi mnie tylko fakt, że dziewczyny wybierają viemny brąz i sądziwne że wychodzi czerń, na prawdę mnie to dziwi, bo zawsze tak wychodzi.

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031

bianeczkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 16:15   #104
lilia23
Raczkowanie

hej tez mam farbowane na czarno wlosy w sumie od pol roku, farbuje juz tylko odrosty gdzieniegdzie mam juz przeswity brazu. Z natury mam jasnobrazowe wlosy chcialabym rozjasnic ta czern chociaz na taki ciemny braz zeby nie byly juz takie czarne;p;p czy ten szampon na serio pomoze nie moge uzyć rozjasniacza bo mam bradzo zniszczone wlosy suszarka prostownica itp prosze pomożcie ktoras z was tego probowala ten szampon na serio spłukuje farbe??prosze o wasze odp;p;p;
lilia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 16:30   #105
lilia23
Raczkowanie

hej tez mam farbowane na czarno wlosy w sumie od roku, farbuje juz tylko odrosty na średni brąz, gdzieniegdzie mam juz przeswity brazu. Z natury mam jasnobrazowe wlosy chcialabym rozjasnic ta czern chociaz na taki ciemny braz zeby nie byly juz takie czarne;p;p czy ten szampon na serio pomoze nie moge uzyć rozjasniacza bo mam bradzo zniszczone wlosy suszarka prostownica itp prosze pomożcie ktoras z was tego probowala ten szampon na serio spłukuje farbe??prosze o wasze odp;p;p;
Stary 2010-05-27, 14:06   #106
basik182
Przyczajenie

Ja przez trzy lata traktowałam włosy kruczą czernią. Farba nieźle wżarła mi się przez ten czas we włosy, które z natury były po prostu mysie. Byłam dość blada, czerń mocno kontrastowała z kolorem skóry, opalałam się, ale opalenizny w ogóle nie było widać. Niektórzy mówili, że wyglądam jak trup. Pewnego grudniowego dnia stanęłam przed lustrem i pomyślałam: "Dosyć tego". Zdecydowałam się na dekoloryzację. Udałam się do salonu, gdzie fryzjerka zapewniła mnie, że zabieg przeprowadzi specjalną mieszanką, która nie ma prawa uszkodzić struktury włosa. Efektem pierwszego zabiegu był ciemny brąz + rudawe refleksy, po drugim włosy miałam rude. Za każdy zabieg płaciłam 120zł. I wiecie co wam powiem? ŻAŁUJĘ! Z moich długich, lśniących, zdrowych włosów nie zostało nic :/ Minęło 6 miesięcy, włosy wypadają mi na potęgę, kruszą się niemiłosiernie, końcówki wyglądają jak pioruny, rozdwajają się, strzępią. Nie obyło się także bez podcięcia, które i tak niewiele dało.
Uważam, że zdrowe włosy są wizytówką każdej kobiety, dlatego na regenerację wydałam już fortunę. Rzecz jasna nie sięgałam po drogeryjne szampony i odżywki, a o regenerujących kosmetykach wiem na pewno więcej niż większość fryzjerek. Przez te pół roku przetestowałam już chyba wszystkie kosmetyki Kerastase, Alfaparf, L'Oreal Professionnel. Inwestowałam także w specjalne olejki typu Inebrya Mango Fluid Star, ampułki, spraye (Seboradin, WAX), maski tańsze (Stapiz, Placenta). Trudno jest mi powiedzieć, co by było, gdybym nie stosowała tych wszystkich specyfików oraz maseczek domowych (nafta, żółtko jaja, olejek rycynowy, cytryna), ale jedno jest pewne- REWELACJI NIE MA. Czasem patrzę na włosy i jestem załamana, najrozsądniej byłoby ogolić się na łyso, czego rzecz jasna nie zrobię. A co mam ochotę zrobić tej niedorobionej fryzjerce, która ewidentnie mnie oszukała, nie powiem...
Zastanówcie się dzieczyny czy to wszystko jest tego warte. Ja chyba nie muszę mówić, co bym zrobiła, gdybym mogła cofnąć czas!
basik182 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 12:09   #107
lilia23
Raczkowanie

wiec zakuilam dzis rozjaśniacz z joanny w sprayu i nie wiem czy jej uzyc mam stresa bo mam farbowane na czarno włosy odrosty jasniejsze bo na sredni braz jak dlamnie nie widac róznicy bo dla mnie sa poprostu czarne kolor mam juz wypłowialy wiec zastanawiam sie czy uzaryzykowac i sprobowac uzyżyc tego rozjasniacza?? co radzicie?? aha a gdyby jakims cudem sie rozjasnily na taki ciemny braz to moge pozniej uzyc farby na nie ? żeby byly takie bardziej błyszczące?? prosze o wasze odp to dla mnie wazne bo nei wiem co robic;(
Stary 2010-06-01, 12:12   #108
lilia23
Raczkowanie

zakuilam dzisrozjaśniacz z joanny i nie wiem czy jej uzyc mam stresa bo mam farbowane na czarno włosy odrosty jasniejsze bo na sredni braz jak dlamnie nie widac róznicy bo dla mnie sa poprostu czarne kolor mam juz wypłowialy wiec zastanawiam sie czy uzaryzykowac i sprobowac uzyżyc tego rozjasniacza?? co radzicie?? aha a gdyby jakims cudem sie rozjasnily na taki ciemny braz to moge pozniej uzyc farby na nie ? żeby byly takie bardziej błyszczące?? prosze o wasze odp to dla mnie wazne bo nei wiem co robic:prosi :
Stary 2010-06-03, 18:40   #109
Siska
Raczkowanie

lilia23

I co zrobiłaś?

Ja farbuje na czarno 3 albo 4 lata juz nie wiem, że tak powiem mam serdecznie dość tego koloru. Jednak dekoloryzacja jest strasznie droga, może własnie to rozjaśnienie wyszło by taniej a efekt taki sam?
Marzy mi się głęboki burgund

Siska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 22:20   #110
lilia23
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Siska Pokaż wiadomość
lilia23

I co zrobiłaś?

Ja farbuje na czarno 3 albo 4 lata juz nie wiem, że tak powiem mam serdecznie dość tego koloru. Jednak dekoloryzacja jest strasznie droga, może własnie to rozjaśnienie wyszło by taniej a efekt taki sam?
Marzy mi się głęboki burgund
widze ze nie jestem sama wiec użylam 4 razy przez 4 dni i powiem tak ja nie widze zadnej roznicy zandego chocby minimalnego rozjasnienia nie wiem moze to za wczesnie w przypadku ciemnych włosów mam przeswity brazu ale to juz mialam tak, wykorzystam cala ta butelke i tyle bo ja kupilam... ale juz nie wiem co robic farbowalam pol roku temu z joanny czarny bez i trzyma dalej moze i mam wyplowiale włosy ale mimo to sa czarne ;( jutro kupie brazowa farbe i zafarbuje cale włosy wiem ze nie chwyci czarneego ale musze wyrównac odrosty bo ma w roznych odcieniach gdzieniegdzie swoje, rude albo braz bo odrosty farbuje juz tak raz na miesiac jasniejszym kolorem ale i tak moje włosy sa CZARNE.. mi juz nawet nie chodzi o to zeby wrocic do naturalnego koloru (jasny braz) czy tez blond chce po prostu zeby to byl jakis brazowy kolor moze byc ciemny byle nie czarny juz nie wiem co mam robic boje sie jeszce bardziej zniszczyc włosy

Edytowane przez lilia23
Czas edycji: 2010-06-03 o 22:24
Stary 2010-06-04, 12:42   #111
Siska
Raczkowanie

Kurcze, masakra, że nie widać różnicy, niektórym jakoś rozjaśnia:/
Trzeba będzie kupić to rene blanche czy jak to się pisze. Nie wytrzymam kolejnego miesiąca w czarnym kolorze, ja chce mój burgund arghhh

A co myslisz aby kupić profesjonalny dekoloryzator? Czyli spłukac się do różnych odcieni rudości a później machnąć jakąś farbe?
Jakbym miała pewność, że to się uda to bym może odżałowała troche kasy i zainwestowała, a tak to nie wiem kompletnie;/

Stary 2010-06-04, 15:19   #112
lilia23
Raczkowanie

ja przeszukalam wątek własnie o tym spray'u i niektóre dziewczyny pisaly ze tez stosowaly na czarne i bylo widac roznice wiesz taki ciemny braz ale po dlugim czasie ja juz niewiem naprawde....moze trzeba duzo tego uzywac zeby włosy byly mokre ja uzywam tak ze sa wilgotne nie chce tez ich zniszczyc bo i tak sa przesuszone a to mimo wszystko rozjasniacz z tym dekolotyzator bym sie nie odwazyla sama ani rozjasniaczem bo naczytalam sie tyle ze samemu w domu zeby nie robic ze wlosy sa popalone albo poniszczone wypadaja to ja dzikuje za takie cos zal mi włosów bo mam do lopatek i zapuszczam, wiesz czyatal jeszcze o talim dekoloryzatorze elgon http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-26...acz-koloru.htm niby widze ze sa dobre opinie do niego ale jakos nie jestem przekonana myslam ze ta farba jakos wyplowieje spierze sie myje nawet szamponem przeciwłupiezowym ale nic to nie daje a niektórym wypłukuje farbe, w życiu nie myslam ze farba z joanny za 6 zl tak weżre mi sie we włosy.. a to rene blanche to jest ten dekoloryzator?

a slyszalas o tej farbie Joanna, Avangarde Contrast ??? Ze niby pasemka robi na ciemnych włosach a gdyby tak na cale dac?? mylisz ze rozjasni?;D

Edytowane przez lilia23
Czas edycji: 2010-06-04 o 16:30
Stary 2010-06-05, 16:10   #113
Siska
Raczkowanie

No ja własnie miałabym większe obiekcje przed użyciem rozjaśniacza niż dekoloryzatora... A ten Elgon , do którego linka podałaś brzmi nieźle i ma pozytywne opinie fakt, może by się tak skusić? Ja tez chce zapuszczać włosy ale tez chce już coś w nich zmienić bezbolesnie. Za miesiąc idę na wesele i chcę wszystkich zaskoczyć nowym kolorkiem

O Joanna, Avangarde Contrast nie słyszałam ale kurcze taki kombinowanie. Nie wiem jak jest ale moim zdaniem wielokrotne rozjaśnianie jest gorsze od dekoloryzacji? Chyba po 10 - tym (jak kase będe mieć) zainwestuję w Elgona i farbkę
Piszą w komentarzach, że używały go wielokrotnie i jest w porządku..chyba by nie kłamały bo po co;/
Też myję przeciwłupieżowym nie wiem po co ale myje;p
Musze wkońcu miec włoski burgundowe bo norrrmalnie

Edytowane przez Siska
Czas edycji: 2010-06-05 o 16:12
Stary 2010-06-06, 11:33   #114
lilia23
Raczkowanie

no wlasnie ten elgon ma same dobre opinie ale kurde no nie mam kasy postanowilam ze zlużyje caly ten rozjasniacz w sprayu i bede dalej myla tym przeciwłupieżowym i bede farbowala odrosty moze teraz w lecie troche sie te włosy rozjasnia od słoncasama nie wiem jak czytam niektore watki to niektore pisza ze to dekoloryzator jest gorszy od rozjasniacza i zeby samemu nie uzywac w domu a drugi ez nowu ze rozjasniacz wiec ja juz nie wiem co robic i chce jednak miec moje włosy jakbys znalazla jakis sposob na rozjasnienie tych CZARNYCH włosów to napisz

ja jeszcze przeczytalam na jakims innym forum ze dziwwczyna 3 lata farbowala na czarno włosy i zaczela myc szamponem do włosów brazowych gliss kur jakos mi sie to nie wydaje...

Edytowane przez lilia23
Czas edycji: 2010-06-06 o 11:34
Stary 2010-06-06, 11:56   #115
niechcemiecemaila
Raczkowanie

GG do niechcemiecemaila Send a message via Skype™ to niechcemiecemaila

Ja miałam kilkakrotnie farbowane włosy na granatową czerń trwałą farbą . Byłam ostatnio u fryzjerki i odradziła mi dekoloryzacje , powiedziała że może zrobić mi balejage i najwyżej pasemka będą trochę rudawe , tam gdzie chciałabym mieć blond.
Idę w lipcu więc postanowiłam zrobic coś do tego czasu , żeby jak najbardziej zmyć farbę. Myłam włosy sodą oczyszczona i szamponami przeciwłupiezowymi . I jestem w szoku bo teraz mam brązowe włosy a nie granatowo czarne
Stary 2010-06-06, 12:27   #116
Siska
Raczkowanie

lilia23

Jeju też nie mam kasy, zwłaszcza, że trzeba bedzie kupić ewentualny elgon + jakąś dobrą farbkę, żeby od razu zafarbować..
No nie wiem czy się tak od słońca rozjaśnią
Też chcę miec moje włosy jednak tanim kosztem i bez dobijania ich całkowicie.. za dużo wymagam chyba
A to co napisałaś na końcu to bujda jakaś.. jak tu takie hardcorowe metody nie pomagaja, a szampon do brazowych ma pomoc, phii

niechcemiecemaila

A czemu nie chcesz miec maila? mail fajna sprawa..

Właśnie fryzjerki zwykle odradzają dekoloryzacje, większość nawet nie wie co to jest cholerka;/

Sody nie próbowałam, zaintrygowało mnie to
A balejaż to już w ogóle drogi, w sumie nie jestem pewna jak bym wyglądała i czy w ogóle mi się podoba..

Oddajcie mi moje brązowe włosy w moim własnym brzydkim odcieniu (jak myślałam ponad 3 lata temu gdy farbowałam)

Aaa mogłabyś podać przepis na roztwór jakiś z ta sodą?

Edytowane przez Siska
Czas edycji: 2010-06-06 o 12:29
Stary 2010-06-06, 13:19   #117
niechcemiecemaila
Raczkowanie

GG do niechcemiecemaila Send a message via Skype™ to niechcemiecemaila

W salonie , w którym byłam dekoloryzacja + balejaż 200 zł a sam balejaż 150... Ale chyba się na niego zdecyduje , najwyżej będę miała rude pasemka Już raz zwaliłam sobie całe włosy rozjaśniaczem ;p Gorzej niż wtedy nie będzie

Ja właśnie na jakimś forum o sodzie przeczytałam i zaczęłam dodawać garść sody do szamponu . Myłam tak kilka , kilkanaście razy . I nie widziałam na początku żeby cokolwiek się zmieniło , ale ostatnio tak patrze na moje włosy i taki szok , że są brązowe. Tylko troche nierówno ten kolor mi zszedł , no ale w lipcu i tak idę te pasemka robić więc nie robi mi to specjalnie

No i sode trzeba bardzo dobrze spłukać , po każdym myciu miałam nieźle poplątane włosy ale waliłam duzo odżywki i było dobrze ;p
Stary 2010-06-06, 13:50   #118
madzia_g
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IzaAabell Pokaż wiadomość
A ja mam naturalne brązowe włosy.
Zafarbowałam rok temu na czarno.
Ale znudziło mi się już to całe farbowanie, bo co miesiąc było widać już odrosty. Poza tym farba strasznie zniszczyła mi włosy. A nie mam za gęstych włosów.
Teraz nie farbowałam włosów od Świąt Bożego Narodzenia.
I mam brązowe odrosty.
Od góry idą brązowe a potem zaczynają się czarne. I między czarnymi gdzie nie gdzie brązowe prześwity.
Więc ja z takim pytaniem ...
Gdybym zafarbowała teraz włosy na jasny brąz ... Lub jaki kolwiek brąz ...
to wyszedłby mi jakiś kolor na tych włosach?

Naturalnych jest dużo ... No ale czarne też widać.
A to okropnie wygląda ...

ma to samo... i nie wyjdzie ja swoj mam brazowy taki sredni, ale mi odbilo jak i Wam i zafarbowalam na czarno.. i potem znowu bo odrosty mialam bledne kolo. zaczelam wiec farbowac o ciut jasniejszym kolorem czyli ciemnym brazem i efekt jest taki ze odrosty sa ciemnobrazowe a reszta czarna jak byla i z brazowymi przeswitami w ygladam jak koszmar! nie chce brnac w czarny farbujac odrosty na ten kolor, ale nie chce chodzic z odrostami do tego jestem w ciazy i narazie nie moge robic nic poza delikatnymi farbami bez amoniaku MASAKRA nie wiem co mam robic
do porodu mam 3 miesiace a juz odrosty po prodzie chyba zdecyduje sie na dkoloryzator albo do fryziera pojde.. choc nie wiem ja z kasa bedzie zwlaszcza ze fryzierzy chyba robia to w ciemno- raz wyjdzie raz nie ale jak fryzierce nie wychodzi to mi ma wyjsc? dodam ze i tak mam cienkie wlosy

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post33278604
madzia_g jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 15:58   #119
lilia23
Raczkowanie

ja przedwczoraj zafarbowalam odrosty tylko na jasniejszy kolor taki ciemny braz w swietle faktycznie widac roznice no ale wiadomo ze tylko na odrostach bo sa jasniejsze no i pod swiatlo maj jakby poswiate brazu.. ale tylko pos swiatlotak to czerń;/ zainteresowalo mnie ta soda juz kidy o tym chcyba gdziesz czytalam i jak tego uzywac? to nie niszczy włosów?? co do pasemek to kurde no brak kasy niestety... wolalabym jakims tanim, domowym sposobem sie tej czerni pozbyc
Stary 2010-06-07, 17:28   #120
Marta1289
Przyczajenie

Jestem w takiej samej sytuacji Użyłam farby Exell10 ciemny braz i niestety wyszedl kruczo czarny jestem za blada do tego koloru a dodatkowo postarza mnie.
Marta1289 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości