Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-02-09, 22:49   #181
_czarnaa
Przyczajenie

Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

dzieki . wielkie ; ^

aa czy jak uzyje tego to zostanie kolor jaki mialam wczesniej ?
i czy to jest bardzo drogie ?
_czarnaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 06:49   #182
lenka_aa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez _czarnaa Pokaż wiadomość
dzieki . wielkie ; ^

aa czy jak uzyje tego to zostanie kolor jaki mialam wczesniej ?
i czy to jest bardzo drogie ?
Jeżeli farbowałaś tylko jeden raz, to najprawdopodobniej będziesz miała swój własny naturalny kolor włosów ;-) Ja sciąłam swój czarny po kilku latach farbowania i miał rudawe refleksy (nawet ciemne farby do włosów zawierają utleniacze)
Po jednym razie powinno być wszystko w porządku!!!
Cena dekoloryzatorów to ok. 30zł.
Oyster 30zł. za jednorazowy zabieg. A Chantal 30zł. mnie starczyło spokojnie na 3 zabiegi (które wykonałam tego samego dnia)
Tym się różni dekoloryzator od rozjaśniacza, że nie rozjaśnia włosów tylko "zdejmuje" kolor.
PAMIĘTAJ!!! jeżeli użyjeż dekoloryzatora, to po zabiegu MUSISZ umyć włosy kilkukrotnie (ja myłam z 6 razy) szamponem najlepiej głęboko oczyszczającym (ja używałam Peppermint Scrub Purifying Shampoo szampon oczyszczający--> szampon kosztuje ok 40zł.), ewentualnie PRZECIWŁUPIEŻOWYM!!!!
Jeżeli tego nie zrobisz, to pigmenty z wypłukanej farby "wrócą" spowrotem i pociemnieją Ci włosy ;-)

Ponoć super dekoloryzatorem jest Elgon, ale ja go nie używałam.
POWODZENIA ;-)
lenka_aa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 07:02   #183
_czarnaa
Przyczajenie

dzieki.. napewno kupie ..
i napisze czy sie udalo ... ; ))
_czarnaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 13:18   #184
Ivi 1988
Zakorzenienie

Ja tez jestem farbowana brunetka i to od jakis 7 lat .
Moj Tz zaczal mi marudzic,zebym nie farbowala odrostow na czarno znowu ,bo raz widzial moje zdjecie w wieku 15 lat, kiedy mialam naturalne wlosy (braz) i strasznie mu sie spodobalo i teraz chce mnie znowu taka zobaczyc. Malo wazne,ze tamto zdjecie bylo czarno-biale
Tak wiec przestaje farbowac moje odrosty i cierpliwie sobie poczekam na moj braz!
Strasznie ale to strasznie podobaja mi sie kolory wlosow Jennifer Aniston, szczegolnie ten, gdzie ma blond pasemka przy twarzy i reszta piekny brazik
Wlasnie taki look bym chciala

PS Dziewczyny, nie polecam wam uzywac farb Pallette. Fryzjerka powiedziala mi,ze mam wlosy w strasznej kondycji i wtedy wlasnie uzywalam Paletki. Od tamtej pory uzywalam tylko L'oreal Ferie Color czy jakos tak- drozsza ale lepsza jakosciowa i wlosy o wiele zdrowsze i blyszczace.

I jeszcze jedno- jesli jestes naturalna blondynka i chcesz miec brazowe wlosy, to NIE wybieraj brazu czy tym bardziej ciemnego brazu. Ja, gdy chcialabym je troche przyciemnic, chyba wybralabym odcien miodu czy cos takiego, bo niektore farby maja tendencje do wychodzenia o wiele bardziej intensywniej niz powinny....

Tu dodaje moj wymarzony look: http://www1.pictures.fp.zimbio.com/M...EpC7f3azCl.jpg

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.

Edytowane przez Ivi 1988
Czas edycji: 2011-02-12 o 13:20
Ivi 1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 14:59   #185
fantagi18
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 2

Hej Ja chcę się pozbyc koloru Palona Kawa z Joanny, tymże kolorem farbowałam włosy 2 razy (pierwszy raz w kwietniu 2010r, drugi raz w czerwcu 2010r). Tak więc od czerwca moje odrosty liczą sobie około 10 cm. Zafarbowałam te odrosty kolorem Średni Blond z palety-kolor piękny. Teraz sytuacja na mojej głowie wygląda tak: przy skórze 3 cm odrostu w moim naturalnym kolorze, następnie 10 cm w kolorze średniego blondu a reszta włosów to jasny brąz z czerwonym refleksem pod słońce chcę zaznaczyc iż moje włosy sięgają duuuuużo za połowę pleców. Poradźcie jak zlikwidowac ten brąz z czerwonym refleksem
fantagi18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 12:36   #186
bambinis
Przyczajenie

Sprzedawanie farb w tych zasranych drogeriach powinno być zabronione , kupiłam sobie kolor czekoladowy brąz a wyszedł mi czarny mimo ,że miałam jasny brąz więc powinien byc jeszcze jaśniejszy niż na opakowaniu.
Tak czytam wszystkie fora i aż mnie ściska jak pomyślę ile mi zajmie wrócenie do naturalnego ciemnego brazu. Nie wiem czy jeśli nie chce dekoloryzacji robić to czy fryzjerka mnie zafarbuje na jakiś normalny odcień brązu czy bede skazana na patrzenie na tę ohydna czarna grzywke z która wyglądam jak ukraińska prostytutka
bambinis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 19:20   #187
SingleLady1990
Raczkowanie

Farby z palety i joanny naturii są nie do zdarcia, masakra jakaś, chyba tylko ścięcie włosów uwolni człowieka przed koszmarnym kolorem
SingleLady1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 00:26   #188
fryz5
Zakorzenienie

eh. jak farba nietrwała to zła to szybko spływa, jak trwała to zła bo nie da sie jej pozbyć.
jest jedna zasada którą trzeba się kierować wybierając ciemniejsze kolory, brązy zawsze wychodzą pod czarny, nie czarny, ale pod niego, ciemne brązy, średnie to już w ogóle.
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 10:53   #189
bambinis
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nugabu Pokaż wiadomość
Uff, udało się. Pani w aptece dała mi szampon Healing przeciwłupieżowy i w połączeniu z sodą oczyszczoną wypłukał mi cały kolor

Trzymałam na głowie ok. 10min po czym spłukiwałam, rozczesywałam włosy i tak 5 razy. Naprawdę się ucieszyłam bo to była prawdziwa farba i myślałam, że tak łatwo się nie wypłucze

W prawdzie moje włosy są teraz przesuszone i całkiem inne niż były przedtem no ale cóż, coś za coś. Za 4 dni położę farbę średni brąz i już więcej włosów nie farbuję
I po tej sodzie włosy nie wypadły? :P
Stary 2011-07-27, 11:20   #190
bambinis
Przyczajenie

No właśnie w tym jest problem ,że farba nie wychodzi taka jak na opakowaniu. Gdyby tak było byłabym szczęśliwa jak skowronek :P
Stary 2011-07-27, 15:45   #191
fryz5
Zakorzenienie

mało jaka farba wychodzi tak jak przedstawia opakowanie, swoją drogą powinno się sugerować numerami a nie zdjęciem, no i zawsze trzeba pamiętać ze farby drogeryjne wyjdą ciemniej.

ja używałem sody, nie wypadały włosy. jak za długo się trzyma to głowa moze tylko troszeczkę swędzieć
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 00:19   #192
Katarzyncia23
Raczkowanie

soda ? przecież soda to jest w zasadzie coś dosyć żrącego ! Musiałeś mieć po tym masakrycznie suche włosy.
Katarzyncia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 17:55   #193
chi2011
Przyczajenie

Hej dziewczyny, mam pytanie.
Od kilku lat farbowałam włosy na czarno, a teraz zapragnęłam być ruda, ew. kasztanowa
Kupiłam dekoloryzator L'oreal Eclair Creme za ok 50zł.
Używałyście go? Jaki dał efekt?
W załączonej ulotce jest napisane, żeby nie używać go gdy wcześniej farbowało się włosy koloryzacją progresywną (trwałą), więc nie jestem pewna czy zadziała.
Czytałam recenzje na jego temat i podobno jest dobry.
Włosów nie farbowałam już od 2 miesięcy więc czarny trochę wyblakł i mam kasztanowe pod światło. Naturalne to ciemny brąz.
chi2011 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:40   #194
Isabel95
Przyczajenie

Moje naturalne włosy są brązowe. Na począku lipca farbowałam włosy Castingiem, miał być ciemny brąz, niestety wyszedł czarny. Nie zszedł mimo że minęło już 28 myć. Próbowałam dosłownie wszystkego: płukanek z cytryny, rumianku, nakładałam miód, myłam szamponem head&shoulders i nic. Wciąż były czarne. Jakieś 2 tygodnie temu natknęłam się na ten wątek i przeczytałam o tym szamponie Revalid Przez 2 tygodnie go stosowałam i dziś już mam brązowe włosy, w niektórych miejscach nawet swoje naturalne Pomimo tego że zmywa szamponetkę to jeszcze świetnie wpływa na włosy! (przynajmniej moje, bo widziałam że wiele dziewczyn ma o nim złe opinie) . Także polecam na zmywanie szamponetek, w ogóle ogólnie na włosy
Isabel95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:45   #195
mitosiaa
Raczkowanie

Ja w marcu swoje ciemne blond (mysie) wlosy pofarbowalam palette na czekoladowy, wyszedl czarny jako, ze jestem blada wygladalam jak smierc mylam szamponem przeciwlupiezowym jednak tylko troche zjasnialy, po 3 miesiacach pofarbowalam castingiem (zlocisty karmel) wyszedl bardzo ciemny braz, ale juz nie czarny, odrosty wyszly troszke jasniejsze, ale malo zauwazalnie. myje wlosy codziennie (przez ok 5 minut) szamponem przeciwlupiezowym head shoulders albo mietowym albo z cytryna roznie. srednio raz w tygodniu szampon na glowie zawijam w folie nakladam recznik i tak siedze 15 minut. efekt? wlosy farbowane ostatni raz w czerwcu, z czarnego sa teraz jasno brązowe, oczywiscie mam juz 3cm odrosty jednak ladnie sie wkomponowaly w ten jasny braz, jednak wiadomo, ze im beda wieksze tym bardziej je bedzie widac,ale juz nie bede farbowac. farba palette bardzo mi zniszczyla wlosy, po pofarbowaniu stracilam polowe wlosow.

dziewczyny szorujcie wlosy szamponem przeciwlupiezowym, ale nie przez minute czy dwie ale conajmniej 5 min.
mitosiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 21:23   #196
mooonis17
Raczkowanie

GG do mooonis17
Jak pozbyć się czarnego koloru??

Hejka.
Mam pytanie.Prawie 2 miesiące temu farbowałam włosy kolorem Czarna Trufla który miał się utrzymać od 6-8 tygodni.Mimo częstego mycia(prawie codziennie)oraz dzisiejszej próby pofarbowania włosów na jasny brąz nie udało mi się tego czarnego koloru pozbyć.Wiem że jest coś takiego jak dekoloryzacja ale niestety nie mam kasy na takie rzeczy.Więc czy znacie jakieś tanie i sprawdzone sposoby na usunięcie tego czarnego?
Dodam jeszcze że sprawa jest dość pilna-po dzisiejszym farbowaniu mam pofarbowane odrosty które wyszły jasnobrązowe a dalej mam ten przeklęty czarny i i wygląda to hmmm tragicznie
mooonis17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 14:05   #197
emstyle
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Jak zmyć czarną farbe do włosów..?

Problem mój jest taki, że wczoraj ubzdurałam sobie, że chce mieć czarne włosy. Poszłam do sklepu i kupiłam Czarną Farbę LONDA.. pisze, że po 8 tygodniach się zmywa, lecz ja chce to przyśpieszyć..? Czy szampon Headandshowders działa..? i po ilu dniach, miesiącach..? Prosze pomóżcie.
emstyle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 22:03   #198
Asikka
Raczkowanie

Dziewczyny! Odkryłam świetny szampon wypłukujący farbę z włosów! Od 2 tygodni walczę ze zbyt ciemnym kolorem. Miał być ładny średni brąz, wyszło jak zawsze - czerń z jakąś nienaturalną miedzianą poświatą. Zaraz po farbowaniu posłuchałam rad dziewczyn i udałam się do sklepu po szampon przeciwłupieżowy. Padło na Head&Shoulders Miętowy. Zaczęłam szorować (niestety to jest odpowiednie słowo) te czarne włosiska i udało mi się uzyskać ciemny, ciemny brąz. Ale on też kompletnie do mnie nie pasował więc szorowałam dalej. Kilka razy dziennie kładłam ten szampon na ok. 10 min i spłukiwałam. Efekty minimalne. Aż w końcu przedwczoraj dla odmiany użyłam stojącego sobie spokojnie na półce i czekającego na swój czas Artego Energiser - jak się właśnie okazało przeciw wypadaniu włosów. (Stosowałam go przed farbowaniem, ale nie zdawałam sobie sprawy z jego przeznaczenia ) Okazało się, że woda jest po nim brązowawa, nawet po 3 nałożeniu ! :O Farba schodzi!!!
Ten szampon ma świetne właściwości oczyszczające. Włosy po nim są co prawda dość "tępe", ale dobra odżywka i maseczka dają radę.

Tak więc zanim sięgniecie po dekoloryzatory zaopatrzcie się w Artego Energizer szorujcie cierpliwie. Na efekty mam nadzieję nie będzie musiały długo czekać.
Moje włosy po 3 dniach już zbliżają się do dawnego koloru
Asikka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 15:59   #199
gonia2525
Przyczajenie

Witam, mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, nienawidziłam go więc postanowiłam farbować się na brąz, z racji tego, że mam cienkie włosy farbowałam szamponami koloryzującymi (nie szamponetką) do 24 myć. Zaczęło mnie denerwować to że po dłuższym farbowaniu robiły mi się takie "schodki" na głowie z coraz to ciemniejszymi odcieniami brązu idąc w dół od czubka głowy. Wkurzyłam się i pofarbowałam się na czarno, zawsze o tym marzyłam, farbuję się już od jakiś 4-5 lat, najczęściej stosuję szampon koloryzujący Joanna Aksamitna Czerń, niestety nieraz stosowałam zwykłe farby trwale koloryzujące. Kiedyś kupiłam delokoryzator firmy Renee Blanche, efekt był i tak zaskakujący, ale niezadawalający, ponieważ góra była brązowo ruda a kończówki nadal czarne, znów wróciłam do czarnego, ale ileż można? Marzy mi się czekoladowy brąz. Myślę by znów zakupić ten dekoloryzator, najlepiej od razu ze dwa opakowania, końcówki które dalej będą czarne zetne jeśli nie będą zbyt długie, jeśli jednak będą, znów wróce do czarnego. Nic nie ryzykuje bo ten dekoloryzator to rewelacja, bałam się zniszczenia włosów ale po zabiegu moje włosy wyglądały na zdrowsze i bardziej błyszczące niż przed dekoloryzacją. Polecam poczytać o nim, chyba nawet jest tutaj osobny wątek. Umieszczam zdjęcia, pierwsze to mój kolor czarny, a drugie to zaraz po dekoloryzacji Renee Blanche. Jeśli macie jakieś pytania śmiało Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00560p.jpg (140,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00329.jpg (148,0 KB, 31 załadowań)
gonia2525 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 09:55   #200
elizzka
Raczkowanie

GG do elizzka

Hej hej
Ja po dwóch latach farbowania na czarno zdecydowałam się zejść z tego koloru. Naturalne wlosy mam ciemny brąz i do takiego koloru póki co chcę wrócić. Tzn nie musi to być mój naturalny kolor, tylko ogólnie, zeby był brąz.
Włosy mam za ramiona, kręcona, suche. Więc dekoloryzatory, sody odpadają, bo bym sobie krzywdę zrobiła.
Postanowiłam uzbroić się w cierpliwość. Od ok. pól roku nie farbuję na czarno, podcinam końcówki, ok. centymetra na miesiąc, żeby nie tracić na długości. Do uszu mam brązowe włosy, dalej czarne, wygląda to okropnie, chociaz w sztucznym świetle nie rzuca się w oczy.
Tylko wychodzą mi siwe, na tych moich naturalnych przy głowie, także chyba będę musiała czymś zrobić, ale pewnie tylko odrosty, żeby nie przyciemniać tych czarnych jeszcze bardziej.

Spróbuję może szamponu oczyszczającego. I maski domowej z cytryną, nie stracę nic a próba nie strzelba :P

Może za kilka miesięcy pokuszę się na rozjaśnienie kilku pasemek, ale dosłownie kilku. zobaczymy.

Życzcie mi cierpliwości
Stary 2012-09-19, 21:42   #201
Joannaaaaaa
Raczkowanie

A mi udało się wrócic do naturalnego koloru miałam ciemny blond, pomalowałam na ciemny brąz( praktycznie czarny). Mam już swoje Ciepła woda do mycia włosów, szampony przeciwłupieżowe i ziołowe typu Radical, jakieś rumiankowe. Do tego maska do włosów WAX do blondu a no i czasem rozjaśniacz w SPRAYU Joanny

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

aha i dodam, że ten rozjasniacz Joanny to dopiero jak już się farba wypłucze praktycznie
Joannaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 13:04   #202
paula_215
Przyczajenie

Cześć! Też miałam taki problem. Miałam włosy średni brąz z czego przefarbowałam na dziki kasztan joanny i wyszły mi czaarne:/ a już miałam takie jasne. No cóż musiałam znowu je rozjaśnić tzn. od farbowania minęło tydzień używam szamponu head shoulders przeciwłupieżowy. Ten szampon jest z odżywką taki miętowy niebiesko biały. Szoruje włosy co drugi dzień i ostro zmywa kolor! Polecam! do tego cytryna. Wyciskam mieszam z wodą i wcieram we włosy dosyć często też pomaga! proponuje jeszcze dla włosów blond rozjaśniacz w sprayu joanna i odżywka timotei do blond włosów z rumiankiem żółty. Też dobrze rozjaśnia. Też z czarnego koloru tak zeszłam. Więc mam teraz kolor taki rudawy a z rudego na jasny rudy i kto wie może jakaś jasna farba albo coś nawet dla tych co blond chcą uzyskać przeszłam z czarnego na braz i z ciemnego brązu wyszedł taki jak na zdjęciu. Więc koleżanki szuru szuru i po problemie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (15,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 210920122632.jpg (61,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 210920122633.jpg (88,5 KB, 25 załadowań)
paula_215 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 00:49   #203
FleurRebel
Przyczajenie

Kochane przedwczoraj pofarbowałam włosy Garnierem Nutrisse 4.15 farba trwała,która na moich włosach wyszła czarna. Myślałam,że zwariuję!!!! DZISIAJ MAM JASNY BRĄZ NA WŁOSACH!!!!! Może już o tym słyszałyście,ale mam mega tani i nie niszczący włosów jak dekoloryzacja sposób! Kupujecie WITAMINĘ C ja miałam 500 mg mam długie włosy więc wrzuciłam 20 tabletek,rozkruszacie na proszek,dodajecie szampon przeciwłupieżowy i mieszacie aż zrobi się pasta i dodajecie TROSZECZKĘ płynu do mycia naczyń. Moczycie delikatnie włosy NIE MYJCIE! żeby z nich nie ciekło i nakładacie pastę na włosy,zaczynajcie od połowy głowy a odrosty zróbcie na końcu. Wmasowujecie po nałożeniu,owijacie włoski reklamówką albo czepkiem do kąpieli i siedzicie tak UWAGA 3 godziny wiem,że długo,ale warto!!! Może troszkę poszczypać! Potem zmywamy dokładnie maskę szamponem przeciwłupieżowym i nakładamy DUŻO odżywki. Ja musiałam zabieg powtórzyć dziś znów,ale jaka to radość nie widziec tej chol... czerni! Buziaki! Acha tylko nałożcie ręcznik na ramiona podczas nakładania maski. Powodzenia!
Stary 2013-07-24, 20:33   #204
olga516819
Przyczajenie

pozbycie się koloru

Witam
Mam do w Was pytanie : Czy wiecie może jak pozbyc się ciemnego koloru na włosach domowymi sposobami ? farbowałam włosy średnim brązem 2 miesiące temu i wyszły mi praktycznie czarne....Chciała bym je sobie jakoś rozjaśnić do średniego brązu bez pomocy fryzjera.
olga516819 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 20:49   #205
marcysienka343
Przyczajenie

Dot.: pozbycie się koloru

Ja udałabym się do fryzjera, dobrze radzę po licznych eksperymentach na własnej głowie, już nigdy nie zaryzykuje
marcysienka343 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości