volume shocking z allegro;)Kupić??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-17, 17:04   #1
ag0osia
Raczkowanie

GG do ag0osia

volume shocking z allegro;)Kupić???

Dzień doberek Wreszcie moja świneczka skarbonka zapełniła się i mogę sobie kupić L'oreal volume shocking na który tak dawno czekałam Ale niestety jako licealistka muszę sprawić go sobie z allegro.Wiadomo-jest tańszy Mam więc do was taką prośbę Wyszperałam na aukcji najbardziej optymalną ofertę tusz nie jest ani zbyt drogi ani też zbyt tani Ale może wy kupowałyście już coś od pani,która oferuje takie tusze Jeżeli tak to proszę o opinie czy jest ona godna zaufania i czy nie sprzedaje podróbek Z góry dziękuję http://www.allegro.pl/item87169507__...r_gratis_.html
Stary 2006-02-17, 17:08   #2
malami21
Raczkowanie

Dot.: volume shocking z allegro;)Kupić???

hmmm Agoosia powiem tak
sama mam ostatnio zajawke na tusze z allegro ale kupilabym tylko od osob ktore maja po kilka tysiecy komentarzy
ta pani ma tylko kilkadziesiat wiec wiesz....
po 2 kupilabym tusz w blistrze bo wtedy jest wieksze prawdopodobienstwo oryginalnego tuszu, nieuzywanego itd
ale niestety nie moge zagwarantowac czy to jest taki tusz jak w normalnych sklepch
jesliz amowisz to daj znac

p.s
ja zamowilam z maybelline XXL z biala baza zobaczymy co z tego wyniknie
malami21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 17:28   #3
ag0osia
Raczkowanie

GG do ag0osia

Ojojj To będę musiała jeszcze nazbierać pieniążków No ale mówi się trudno wolę nie ryzykować i kupić oryginalny tusz Dzięki za radę nie mam jeszcze doświadczenia z kupowaniem kosmetyków na allegro,daltego pytam Poczekam aż nazbieram więcej i kupię tusz na blistrze Pozdrawiam
Stary 2006-02-17, 17:55   #4
margitta
Zakorzenienie

Moim zdaniem aukcja jest podejrzana. Do każdego tuszu dodają jeszcze kolczyki, które też pewnie pare zł kosztują. Więc pewnie tusz z 19/20zł. Połowa to zysk sprzedawcy, więc zostaje mniej niż 10 zł na tusz

Ale to nie znaczy, że wszystkie to podróby. Są aukcje, na których naprawdę można kupić dobry tusz taniej. Myślę, że tak za 26 - 30 zł to już są oryginały. Ja tak kupiłam swój Lash Architect i jest na pewno oryginalny.

włosomaniaczka CG od 06.2012 moje włosy luty
margitta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 17:59   #5
romeska
Raczkowanie

GG do romeska

Hej wiesz co sama kupowalam ten tusz i jestem bardzo zadowlolona poczukaj w aukcjach czy nie ma super sprzedawcy ktory ten tusz oferuje wtedy wieksza pewnosc)
romeska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 18:09   #6
Mary_Q
Zakorzenienie

hej! ja kupowalam doscy czesto kosmetyki z allegro i powiem Ci tak co do podrob to trudno wychwycic w perfumach...i dlatego perfum juz tam nie kupuje ,chciaz kupilam chanel alluere od znajomego hurtowo za 230 zl(w miescie placilam 450)wiec moze i by sie znalazla na allegro,co do tuszu hm ja kupowalam astro 3d za kolo 25 zl chyba i byl naprawde swietny,mozna trafic na oryginalny kosmetyk ale musisz patrzec na kilka rzeczy jesli jest tani:moze byc sprowadozny z USA (tam kosmetyki sa tansze),moga to byc likwidacji sklepow lub jakies nadwyzki towaru itp-wtedy sprzedaje sie taniej i zysk jest tez dla nich lepszy bo wiecej osob kupi,no i po 3 porownaj srednia cen u kazdego innego sprzedawcy,co do tego tuszu to wydaje mi sie ze tak za 25-30zl juz powinien byc oryginalny ale blizej 30 a nie 20.
pozdrawiam!
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 18:34   #7
tiaara
Wtajemniczenie

GG do tiaara

Cytat:
Napisane przez malami21
hmmm Agoosia powiem tak
sama mam ostatnio zajawke na tusze z allegro ale kupilabym tylko od osob ktore maja po kilka tysiecy komentarzy
ta pani ma tylko kilkadziesiat wiec wiesz....
po 2 kupilabym tusz w blistrze bo wtedy jest wieksze prawdopodobienstwo oryginalnego tuszu, nieuzywanego itd
ale niestety nie moge zagwarantowac czy to jest taki tusz jak w normalnych sklepch
jesliz amowisz to daj znac

p.s
ja zamowilam z maybelline XXL z biala baza zobaczymy co z tego wyniknie
czesc. jezeli chodzi o maybelline z bialą bazą to się przejechałam na nim. biala niedokładnie pokrywa rzęsy a czarna jest taka sobie. a potem problem ze zmyciem bo z tego robi się guma. ale jak wiadomo każde rzęsy są inne. mam nadzieję że ty będziesz zadowolona.
tiaara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 19:03   #8
ag0osia
Raczkowanie

GG do ag0osia

aaaj raz kozie śmierć Zamówiłam tusz za 24,99 plus kredka do oczu loreal gratis specjalnie na dzień kobiet Czy będzie oryginalny nie wiem ale sprzedawca ma ponad 200 komentarzy widać,że facet zajmuje się sprzedażą kosmetyków na poważnie,bo nie ma ani jednego negatywu.Resztę przeznaczę sobie na moje ulubione ciastka Jak tylko tusz do mnie trafi zdam relację Pozdrawiam
Stary 2006-02-17, 19:06   #9
mania19
Zadomowienie

Ja volume shocking kupowałam 2 razy- raz za 29 zł , drugi za 30 zł. Oba oryginalne. Jeden od ss drugi od "normalnego" allegrowicza
mania19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 19:07   #10
Glamour_girl
Raczkowanie

Niekoniecznie jest to podroba. U mnie w miescie, jest taki jakby bazar, handluje sie tam glownie ciuchami, ale kosmetyki tez są, pewnie u was w miastach tez jest cos takiego. Handlarze to ludzie ze wschodu, Rosja, moze jakas Ukraina, nie wiem dokladnie. Na jednym stoisku wlasnie sprzedaje taki pan wszystkie orginalne kosmetyki, tzn. podklady, tusze do rzęs, zawsze sie tam zaopatrywalam, poniewaz byly nawet tansze o polowe. Produkty byly orginalne, bo nieraz w sklepie tez kupowalam, jak tam zabraklo np. jakiegos odcienia podkladu. Na tych kosmetykach nie ma napisanej po polsku instrukcji uzycia no tego opisu, ale reszta jest ok wiec mozliwe ze poprostu ktos sprzedaje te tusze z jakiegos przemytu albo cos sama sie zastanow czy warto, do tego dochodzi jeszcze koszt przesylki

ja jeszcze znalazlam na allegro tanszy ten tusz
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=86589211
Glamour_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 20:28   #11
Mary_Q
Zakorzenienie

aha no i jeszcze trzeba brac pod uwage ze jesli tusz przyjdzie a nie mialas go wczesniej to wcale nie znaczy ze ejst podrobka tylko Ci poprostu takowy tusz nie odpowiada,dla nie ktorych ten volume shocking jest rewelka a dla innych badziewiem
pzdr
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 21:37   #12
aga21087
Zakorzenienie

GG do aga21087

Jak dlamnie cena jest podejrzanie mala wiec sama osobiscie bym nie kupila Ja za orginalny tusz na allegro zaplacilam 79 zł
aga21087 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 23:18   #13
margitta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl
U mnie w miescie, jest taki jakby bazar, handluje sie tam glownie ciuchami, ale kosmetyki tez są, pewnie u was w miastach tez jest cos takiego. Handlarze to ludzie ze wschodu, Rosja, moze jakas Ukraina, nie wiem dokladnie. Na jednym stoisku wlasnie sprzedaje taki pan wszystkie orginalne kosmetyki, tzn. podklady, tusze do rzęs, zawsze sie tam zaopatrywalam, poniewaz byly nawet tansze o polowe. Produkty byly orginalne, bo nieraz w sklepie tez kupowalam, jak tam zabraklo np. jakiegos odcienia podkladu. Na tych kosmetykach nie ma napisanej po polsku instrukcji uzycia no tego opisu, ale reszta jest ok wiec mozliwe ze poprostu ktos sprzedaje te tusze z jakiegos przemytu albo cos
Wierzyć w to, że na bazarze u Ruskich są oryginały z przemytu to jest niezły optymizm Ale różne rzeczy się zdarzają, mnie już nic nie zdziwi na tym świecie

Stary 2006-02-18, 01:51   #14
sweeney
Zakorzenienie

GG do sweeney

Cytat:
Napisane przez margitta
Wierzyć w to, że na bazarze u Ruskich są oryginały z przemytu to jest niezły optymizm Ale różne rzeczy się zdarzają, mnie już nic nie zdziwi na tym świecie
W życiu nie odwazylabym sie kupic kosmetyku na bazarze Tymbardziej rzeczy tansze od polowe i to od naszych wschodnich sasiadow to "troszke" podejrzane

sweeney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 08:54   #15
Glamour_girl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez margitta
A wy uwazacie ze Rosjanki to sie podrobami maluja?? i wogole gorszymi kosmetykami, przeciez sklad jest taki sam, tak samo Francuski moga powiedziec ze nigdy by nie kupily tego tuszu w Polsce, bo jest podejrzany
Glamour_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 11:23   #16
margitta
Zakorzenienie

Cytat:
A wy uwazacie ze Rosjanki to sie podrobami maluja?? i wogole gorszymi kosmetykami, przeciez sklad jest taki sam, tak samo Francuski moga powiedziec ze nigdy by nie kupily tego tuszu w Polsce, bo jest podejrzany

A myślisz, że one się malują tym, czym handlują? Pewnie same używają oryginałów, ale interes to interes

Stary 2006-02-18, 20:52   #17
sweeney
Zakorzenienie

GG do sweeney

Cytat:
Skoro sprzedaja na bazarze za polowe ceny i jeszcze na tym zarabiaja, to raczej malo prawdopodobne ze to oryginaly To ze Francuzki nie kupilyby tuszu w Polsce to nie argument bo sklep a bazar to jak porownanie dnia do nocy

sweeney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 15:05   #18
ag0osia
Raczkowanie

GG do ag0osia

No i właśnie dostałam Dziś przysłali mi tuszyk dostałam gratis kredkę do oczu givenchy Pomalowałam oczka i jestem zadowolona Tusz jest oryginalny widać że sprzedawca pierwsza klasa Niestety nie mam aparatu i nie mogę wkleić swoich oczek Jedyna wada jaką już zauważyłam to ten grzebyk Nabiera się nim strasznie dużo tuszu i niemiłosiernie skleja rzęsy Ale coś się wykombinuje Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Stary 2006-02-22, 17:23   #19
malami21
Raczkowanie

Agoosia u kogo to kupilas??
pochawl sie
ciesze sie ze trafilas na oryginlany tusz..
3majs ie cieplutko buzka
Stary 2006-02-23, 21:04   #20
ag0osia
Raczkowanie

GG do ag0osia

Sprzedający ma nick pawel_wp3 ale niestety po 2 dniach używania tego tuszu zaczynam mieć coraz większe wątpliwości Odżywka wprawdzie działa super, wydłuża moje króciutkie rzęsy,ale ten grzebyk-poprostu masakra W ogóle cały tusz ma jakby konsystencję silikonu Tusz strasznie skleja rzęsy i niczym nie można ich rozczesać Nie wiem czy to zasługa jakiegoś nowego wymysłu l'oreala czy to poprostu podróba
Stary 2006-02-23, 21:54   #21
malami21
Raczkowanie

Agoosia mam ten tusz z drogerii wiec na pewno ejst oryginalny i mowie ci ze na poczatku starsznie skleja rzeski, nie mozna sie spieszyc w malowaniu rzes bo inaczej wyjda starszne

dzisiaj dostalam maybelline XXL i powiem ci ze calkiem fajny
troszke malo pogrubione ale slicznie rozdzielone, wydluzone o polowe i bardzo łatwo sie go zmywa

wiec podsumowujac--- im wiecej wprawy bedziesz miala w tym tuszu tym lepiej oczak beda wygladaly :d
buzia
Stary 2006-02-23, 22:44   #22
KOKAINA
Zadomowienie

Dziewczyna od której chcesz kupić tusz ma mało głosów, co sprawia że do takiej oferty powinnaś pochodzić z rezerwą. Ale to że ktoś ma mało głosów nie znaczy od razu że sprzedaje buble...Ja gdy nie jetem pewna jakiegoś sprzedawcy wysyłam pare maili do osób które kupiły już coś od takiej osoby z zapytaniem o jakoś towaru, no i wyszło mi to na dobre bo jeszcze sie nie wyłożyłam. Także naprawde polecam ten sposób sprawdzenia rzetelności sprzedawców.
KOKAINA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 12:38   #23
venuss1
Raczkowanie

http://www.allegro.pl/item155846043_...i_gratis_.html
a co sadzicie o tym? Bo mam chrapke
Stary 2007-01-16, 13:56   #24
asienkaa87
Zadomowienie

ja mysle ze te tusze za ok 20 zl sa oryginalne, bo ich produkcja nie kosztuje wiecej niz z 5zl...
a tutaj nie mamy posredników takich jak hurtownia czy sklep wiec cena jest tak mala.
asienkaa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości