kosmetyki foreverliving-prosze o pomoc!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-18, 12:27   #1
Zeynep
Przyczajenie

kosmetyki foreverliving-prosze o pomoc!!

Mam pytanie czy ktos z was zna produkty tej marki??Oprocz zelu aloesowego chcialam kupic mgielke do twarzy z aloesem mydlo aloesowe i krem propolisowo aloesowy.Opis tych produktow mozna znalezc na stronie www.foreverliving.com czy sa to dobre produkty i czy pomoga w leczeniu tradziku??Z gory dziekuje za fachowa pomoc
Zeynep jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 13:02   #2
Kajol
Zadomowienie

Dot.: kosmetyki foreverliving-prosze o pomoc!!

było trochę takich tematów- w prawym górnym rogu listy tematów masz opcję "przeszukaj ten wątek", na pewno coś ci wyskoczy

Od siebie mogę dodać opinie na temat balsamu do ust, który jest naprawdę cudowny, ma też świetne recenzje na KWC (zerknij tam), zawsze mam obecny ten balsam w kosmetyczce, ma świetny skład (aloes, olejek jojoba, wosk pszczeli), czasem używam go nawet pod oczy cienką warstwą- świetnie nawilża. Mogę jeszcze polecić żel aloesowy- moim zdaniem lepszy od tego z oriflame i o wiele lepszy od większości drogeryjnych kremów nawilżających. Zawsze też mam maść rozgrzewającą z eukaliptusem: świetna na wszelkie kontuzje.
pozdrawiam
Kajol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 13:20   #3
Zeynep
Przyczajenie

przeszukalam ten watek i oprucz mojego wpısu nic nie znalazlam zalezy mi na ocenie tych produktow poniewaz sa one dosc drogie a przy tym podobno bardzo skuteczne mam jednak obawy jesli ktos uzywa kosmetykow tej marki prosze o szybka odpowiedz.Z gory dziekuje
Zeynep jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 13:27   #4
Kajol
Zadomowienie

ups,przepraszam, , miałam na myśli "przeszukaj to forum", jest u góry listy wszystkich tematów na forum kosmetycznym- wiem, że był juz podobny wątek, bo sama sie w nim kiedyś udzielałam
Kajol jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości