Natural - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-21, 16:27   #31
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia
Dot.: Natural

ślicznie wyglądają te "obrzydliwe krechy"
Makijaż jak dla mnie ( bo nie dla Beatki) baaardzo naturalny.
Nikt Ci na ulicy nie zwrócił uwagi ze wyglądasz jak Agnieszka Dygant?
Ja natomiast wielu osobą przypominam Jennifer Aninston.
Kiedy w tv puszczali reklamówke browarka w roli głównej z Jennifer, która nie mogła dosiegnąć piwa... to wołali na mnie "Heineken"!

Tapcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 16:35   #32
karo-la
Wtajemniczenie

Tapcia Ja nie widzę podobieństwa do Agi Dygant(ona ma taki krzywy zgryz!) a widzę się codziennie przed lustrem:P.Rok temu po wyjściu od fryzjera parę osób chciało autograf od..Danuty Stenki (miałam ciemne okularki-tylko wzrost nie ten)..He he ach te nie-podobieństwa.Haineken-super piwo!

karo-la jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 16:38   #33
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Jesteś do niej podobna ale ładniejsza Fakt ten jej krzywy zgryz - ja to nazywam "koński uśmiech"
Ale dobrze sie przypatrz na Twojego avatarka i na fotke Agi D. Ten nos, oczy i usta no i kosci policzkowe...identico!

Tapcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 18:00   #34
karo-la
Wtajemniczenie

z tego co wiem Aga Dygant ma robiony nos (co jest z resztą widać na jej fotkach kiedy występowała w reklamach) a ja jestem full naturka

Stary 2006-02-22, 00:07   #35
charlott
Raczkowanie

GG do charlott Wyślij wiadomość przez MSN do charlott

Fakt nos Dygant dawniej był okropny.. więc go 'wymieniła'...

Twoje makijaże bardzo mi się podobają
charlott jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 18:36   #36
beata.w
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Tapcia
ślicznie wyglądają te "obrzydliwe krechy"
Makijaż jak dla mnie ( bo nie dla Beatki) baaardzo naturalny.
Nikt Ci na ulicy nie zwrócił uwagi ze wyglądasz jak Agnieszka Dygant?
Ja natomiast wielu osobą przypominam Jennifer Aninston.
Kiedy w tv puszczali reklamówke browarka w roli głównej z Jennifer, która nie mogła dosiegnąć piwa... to wołali na mnie "Heineken"!
z której strony ona jest podobna do A.Dygant, bo ja podobieństwa nie widzę...
Masz rację ten makijaż kompletnie nie jest dla mnie. Dla mnie ładny, naturalny makijaż to takie małe arcydzieło, a nie jakieś bylejak "namazane " krechy.
beata.w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 18:54   #37
beata.w
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agabil1
dla mnie stwierdzenie "obrzydliwe krechy" nie jest konstruktywną krytyką
uważam, że tego typu czarne kreski na i pod okiem tylko niepotrzebnie postarzają twarz, która traci swoją naturalność i blask. Spojrzenie staje się ostre, posępne i jakieś takie zimne. Jeśli już kreski (chociaż uważam że jest tyle różnych fajnych wariantów makijażów, że możemy zrezygnować z tradycyjnych czarnych krech, które malują wszystkie stare baby nie mające pojęcia o wyczuciu samku i guście) to może delikatniejsze i w innym kolorze, myśle że dziewczynie łądnie byłoby w odcieniach brązu np. bardzo ciemny braz kretka i do tego cień brazowo złoty.

mam nadzieje że ta oto wypowiedz cię statysfakcjonuje i tym razem moja krytyka jest konstruktywna.
Stary 2006-02-22, 19:58   #38
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez beata.w
uważam, że tego typu czarne kreski na i pod okiem tylko niepotrzebnie postarzają twarz, która traci swoją naturalność i blask. Spojrzenie staje się ostre, posępne i jakieś takie zimne. Jeśli już kreski (chociaż uważam że jest tyle różnych fajnych wariantów makijażów, że możemy zrezygnować z tradycyjnych czarnych krech, które malują wszystkie stare baby nie mające pojęcia o wyczuciu samku i guście) to może delikatniejsze i w innym kolorze, myśle że dziewczynie łądnie byłoby w odcieniach brązu np. bardzo ciemny braz kretka i do tego cień brazowo złoty.

mam nadzieje że ta oto wypowiedz cię statysfakcjonuje i tym razem moja krytyka jest konstruktywna.
nie wiem czy przeczytałaś uważnie inne opinie i komentarze, wiele z nas jest na 'nie' jeśli chodzi o te kreski, ale żadna z wcześniejszych wypowiedzi nie miała tak niemiłego wydźwięku jak Twoja. Dlatego weź to pod uwagę wypowiadając się po raz kolejny

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 21:04   #39
karo-la
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez beata.w
Primo- nie jestem starą babą- zauważ że "stare baby" do robienia krech używają linera- i to TYLKO CZARNEGO.Jak przyjżałabyś się moim "paskudnym krechom" zauważyłabyś, żę są namalowane brązowym cieniem, poprawione przy linii rzęs czarną kredką.
Secundo- niecierpliwie czekam na Twój debiut makijażowy- mam ochotę zobaczyć na ile Twoje makijażowe widzimisię ma odzwierciedlenie w rzeczywistości-pozdrawiam.

Stary 2006-02-22, 21:08   #40
ona1982
Zadomowienie

Również chciałabym zobaczyć, ale czy Beata W bedzie miala tyle odwagi? Pewnie nie...

Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 19:33   #41
beata.w
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karo-la
Primo- nie jestem starą babą- zauważ że "stare baby" do robienia krech używają linera- i to TYLKO CZARNEGO.Jak przyjżałabyś się moim "paskudnym krechom" zauważyłabyś, żę są namalowane brązowym cieniem, poprawione przy linii rzęs czarną kredką.
Secundo- niecierpliwie czekam na Twój debiut makijażowy- mam ochotę zobaczyć na ile Twoje makijażowe widzimisię ma odzwierciedlenie w rzeczywistości-pozdrawiam.
Primo- nie przyglądałam się tym twoim krechom, ponieważ nie ma się czemu przyglądać, poprostu mi się nie podobają, moim zdaniem wyglądają jakbyś sobie rozmazała czarny tusz wokół oczu.
Secundo- nie doczekasz się moich prezentacji makijażów, ponieważ nie mam zamiaru udostępniać swoich zdjęć na forum, przykro mi ale wolę pozostać osobą anonimową. Niedlatego że wstydzę się swojego wyglądu, wręcz przeciwnie, ale poprostu nie mam potrzeby upubliczniania swoich fotek. Ty zdecydowałaś się wystawić swoją osobę na publiczną ocenę osób z forum, miałaś taką potrzebę ok., ale musisz się zatem liczyć z tym iż zostaniesz również sktytykowana. Widzę jednak, że ty liczyłaś jedynie na pochlebstwa swojej próżnej osóbki.
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i ja mam takie jak napisałam wcześniej, że ten makijaż mi się nie podoba. A ty dziewczyno wogóle nie umiesz godnie znieść krytyki, zagotowałaś się jakbym ci nie wiem zabiła kogoś z rodziny. Zrozum przecież nie powidziałam Ci, że jesteś brzydka, nie umiesz się malować czy coś w tym stylu. Mi poprostu nie podoba się ten konkretny makijaż!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
Stary 2006-02-24, 20:18   #42
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Beato,
jesli nie zapoznałaś się jeszcze z zasadami tego forum, to radzę to zrobić
szczególnie polecam punkt I podpunkt 2
Cytat:
2. Bardzo ważnym czynnikiem w kwestii recenzowania makijaży jest pisanie opinii [komentarzy, recenzji] wyważonych i konstruktywnych.
Pochwałę lub krytykę uzasadniaj jak największą ilość argumentów i skonkretyzowanych uwag. Staraj się tak wyrażać opinie, aby nie obrażać, ani urażać osoby, która wykonała dany makijaż
Zaś swym stwierdzeniem a raczej personalną wycieczką pod adresem założycielki wątku
Cytat:
Widzę jednak, że ty liczyłaś jedynie na pochlebstwa swojej próżnej osóbki.
naruszasz regulamin wizażu
Cytat:
W dyskusji odnoś się do tematu i wypowiedzi, nie dyskutuj na temat swoich adwersarzy.

Stary 2006-02-24, 20:33   #43
beata.w
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Beato,
jesli nie zapoznałaś się jeszcze z zasadami tego forum, to radzę to zrobić
szczególnie polecam punkt I podpunkt 2

Zaś swym stwierdzeniem a raczej personalną wycieczką pod adresem założycielki wątku

naruszasz regulamin wizażu

mogłabyś mnie nie pouczać.
Znam regulamin doskonale. nikogo nie obrażam, poprostu mówię to co mam do powiedzienia prosto z mostu.
Acha chyba nie jest to miejsce gdzie dyskutuje się na temat regulaminu
Stary 2006-02-24, 20:39   #44
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

mam prawo do zwrócenia Ci uwagi jako moderator tego forum.
Zacznij się stosować do zasad tu przyjętych

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości