Antykoncepcja-S這nce-plamy..duze niescis這s熵:/ - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-02-20, 12:43   #1
aniolek19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361
Question

Antykoncepcja-S這nce-plamy..duze niescis這s熵:/

Wiem-to oczywiste,zazywasz leki 安iat這czu貫(a wiec antykoncepcyjne)-narazasz sie na plamy,przebarwienia,itp.. .generalnie zakaz"opalania" w solarium i na S這鎍u.
Bardziej ciekawe s duze"nie軼is這軼i"w tym temacie...Czemu tak jest,ze u mnie ok.70%kole瘸nek stosuje tabletki antykoncepcyjne lub inne anty-s這neczne,co roku chodzimy sie opala(i to intensywnie)i 瘸dna nie dosta豉 plam???Ba..wszyscy wiedza o tym przeciwskazaniu-nikt go nie obchodzi???
Druga sprawa-czemu znane modelki,aktorki(nawet te reklamujace plasterkisa opalone-i to intensywnie.a wiadomo to co w mediach-to p闛niej w g這wach dziewczyn???
Kolejna sprawa-ok,mo積a sobie odpuscic to ca貫 opalanie,ale co mam zrobic gdy zazywam antykoncepcje ale.pracuje np.w Egipcie,Majorce.praca jest na powietrzu przy bardzo duzym nas這necznienu..Czy wtedy mam odstawi tabletki???A moze zmienic praceDziekuje za odpowiedzi.Prosz o konkretne odpowiedzi.
aniolek19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-20, 12:55   #2
justa79
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 062
GG do justa79
Dot.: Antykoncepcja-S這nce-plamy..duze niescis這s熵:/

przebarwienia mog si pojawi nawet po kilku latach. a je郵i musisz pracowa na s這鎍u, to porz康ne filtry i ich reaplikacja. co do opalonych aktorek... chyba ci庵le jest moda na opalone cia這, ale mo積a to osi庵n望 dzi瘯i kosmetykom, tym bardziej w TV czy na zdj璚iach. chocia po niekt鏎ych wida, 瞠 przesadzi造 z solarium - i wida to nie tylko po kolorze opalenizny, ale po ich zmarszczkach. a blade te jest pi瘯ne, vide: Nicole Kidman.

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-20, 17:07   #3
Athenka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 192

Zgadzam sie z poprzedniczk 瞠 przebarwienia moga pojawi sie po kilku latach. Ja tez przez ponad trzy lata brania tabletek olewa豉m sprawe a w kolejne wakacje nabawi豉m sie takich plam ze d逝go je likwidowa豉m, na czole, na szyi i pod nosem. Na szcz窷cie tabletki odstawilam bo uwa瘸m osobi軼ie 瞠 to niestety ale samo z這 (m康ra po szkodzie ale lepiej p騧niej.....) Teraz nie mam 瘸dnych problem闚 ze skutkami opalania.
Athenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-20, 22:22   #4
Sylwiasta
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 555

Cytat:
Napisane przez aniolek19
Druga sprawa-czemu znane modelki,aktorki(nawet te reklamujace plasterkisa opalone-i to intensywnie.a wiadomo to co w mediach-to p闛niej w g這wach dziewczyn???
Aha :ekhem: w takim razie polecam grzebnac w sieci za zdjeciami Brigitte Bradot - jak wygladala slicznie opalona za mlodu i jak wyglada teraz, po tych wszystkich latach opalania. Chyba nie trzeba komentowac...

Co do pytan: dlaczego INNI nie maja przebarwien a wyleguja sie na sloncu,lykajac garsciami tabletki anty.
Coz, niektorzy tak maja.
Ja sie do nich nie zaliczam - lykalam tabletki, na slonce sie nie wystawialam, chronilam sie filtrem (no, przyznajmy, nie 50+spf LRP czy Avene jak teraz ale i tak lepsze to bylo niz nic)
I mam kilka przebarwien.
Tabletek nie lykam od kilku juz lat (4-5?), tyle samo sie chronie filtrem juz tym razem maxymalnym i stabilnym, przebarwienia przybladly ale nadal sa.
Kto powiedzial, ze zycie musi byc sprawiedliwe?

I tak mamnie najgorzej, bo mam dobra cere, a przebarwienia sa wielkosic malutkich piegow i jest ich sztuk 3 a nie jak u moich kolezanek - cale policzki w brazowe plamy. Nie chronia sie nic a nic, tylko sie pytaja co robie, ze mam taka ladna cere.
Kiedy mowie, ze uzywam filtra spf 50+ to nie chca wierzyc.
Sylwiasta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-20, 22:24   #5
Sylwiasta
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 555

Jeszcze a propos plasterkow anty - dziwie sie temu wystawianiu plasterkow na dzialanie promieni slonecznych - oslabiaja dzialanie substancji chemicznych imitujacych hormony. Ja bym nie ryzykowala...
Sylwiasta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-21, 11:23   #6
aniolek19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361

To do軼 ciekawe,gdy czytam,瞠 modelki(i wszyscy w Hollywood)nawet przed wyjsciem do skrzynki pocztowej smaruja sie filtrami-blockerami(!)najsilniejsz ymi jakie moga byc.A potem -np.tydzie p騧niej ta sama"gwiazda'jest brazowa(nawet gdy jest blondynk,cz瘰teo w gazetach potem mo積a obejrze zdjecia papparazich,gdzie te same s豉wy opalaja sie praktycznie bez niczego.Rozumiem-moze to samoopalacze itp.Ale czemu sie tego nie uwzgl璠nia?!A potem dziwi sie,ze tylu chorych ma czerniaka:/Mniejsza z tym..Ale co zrobic je郵iMUSIMYbyc na S這ncu(i to ostrym)i MUSIMYbra tabl.anty???Co wtedy???
aniolek19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-21, 11:34   #7
silvja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108
GG do silvja

ja mam wla郾ie takie plamy -bior tabletki triquilar
musze je brac niewiem jak dlugo jeszcze u篡wam acne derm troche schodzi
do solarium juz nie chodze 3 lata
Stary 2006-04-22, 15:17   #8
moniga
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 538

U mnie tez pojawi造 sie plamy po tabletkach. 2 lata temu zesz造 bez problemu po potraktowaniu ich Mela D LRP. Wszystkie r闚niutko. Szcz窷liwa, ola豉m spraw, 2 urlopy na nurkowaniu w Egipcie na normalnych filtrach, i klops ... Plamki wysz造 mi po roku od cudownego urlopu. Tym razem nie jest mi ju tak 豉two sobie z nimi poradzi. Tabletki oczywi軼ie wyrzuci豉m do kibla i zgadzam si z Sylwiast, 瞠 ju nigdy wi璚ej (chyba 瞠 ostateczno嗆), bo dzi瘯i nim mam jeszcze cellulit na moim chudym ty趾u, a ponadto by豉m wiecznie rozdrazniona, nerwowa, miewa豉m spadki nastroju etc. Odstawi豉m i od 4 mcy czuj si 鈍ietnie. Radz nie eksperymentowa i naprawd si chroni
moniga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.