Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-01-22, 21:27   #361
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Przyszły próbki z Meow , ale bede sie smarowac ! 21 kolorków , wieczorem zrobię zdjecia swoich zdobyczy
Ale zaszalałaś
Hanneke jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:05   #362
gosiala
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Gosiu, a jak długo czekałaś na próbki z Meow ?
Zamawiałam 1 stycznia , ale oni do 8 nie pracowali.14 przyszedł mail , ze wysyłają , więc nawet szybko przyszło.
Pierwsze wrażenia - kurcze , co ja za kolory wybrałam?! Z 18 puderków pasują mi ze 3 , reszta za jasna , albo w ogóle jakas inna bajka.Tak to jest , jak się wybiera kolorki po sylwestrze.Jutro przetestuje kolory i zrobię zdjecia , może którejś z Was się spodobają.Dostałam gratis m.in cien do powiek Catalyst , zaczęłam sobie w pracy "robić oko" i suma sumarum wyglądałam , jakbym miała na powiece siniaka.Także kolor super.........Muszę koniecznie przetestowac werję pudru z borem, jestem ciekawa czy wyskoczą mi jakies niespodzianki , moja buźka teraz jest gładziutka po kwasach , więc od razu bedzie wiadomo , kto zawinił.

Teraz wkleje tylko jakie mam próbki
Primp & Preen: Top Cat Finish/Setting Powder SAMPLE : 1 : 1.00
Primp&Preen: Crystalline Cat Glow Powder SAMPLE : 1 : 1.00
Primp & Preen: Premiere Puss Primer Combo SAMPLE : 1 : 1.00
Bronzer: Intense Medium Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 1-Sleek Persian Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Persian Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 1-Sleek Persian Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Persian Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Chartreux Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Siamese Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Manx Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Korat Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 3-Naughty Korat Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Korat Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 3-Naughty Korat Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Siamese Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 1-Sleek Mau Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Mau Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Sphynx Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Himalayan Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 3-Naughty Bengal Sample : 1 : 1.00

Zdjecia jutro, bo juz za ciemno

Edytowane przez gosiala
Czas edycji: 2008-01-22 o 23:20 Powód: dokladka
gosiala jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:25   #363
mala_kobietka
Raczkowanie

Cytat:
Zamawiałam 1 stycznia , ale oni do 8 nie pracowali.14 przyszedł mail , ze wysyłają , więc nawet szybko przyszło.
Pierwsze wrażenia - kurcze , co ja za kolory wybrałam?! Z 18 puderków pasują mi ze 3 , reszta za jasna , albo w ogóle jakas inna bajka.Tak to jest , jak się wybiera kolorki po sylwestrze.Jutro przetestuje kolory i zrobię zdjecia , może którejś z Was się spodobają.Dostałam gratis m.in cien do powiek Catalyst , zaczęłam sobie w pracy "robić oko" i suma sumarum wyglądałam , jakbym miała na powiece siniaka.Także kolor super.........Muszę koniecznie przetestowac werję pudru z borem, jestem ciekawa czy wyskoczą mi jakies niespodzianki , moja buźka teraz jest gładziutka po kwasach , więc od razu bedzie wiadomo , kto zawinił.
Gosiu widzę, że brałaś kolorki Light i Medium i są one takie jasne ? jaką masz karnację, możesz porównać do jakiś kolorów Chanel, Sisheido , Dior ?
ja z kolorami z Lumiere również nie trafiłam i juz sama nie wiem co teraz wybierać
mala_kobietka jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:57   #364
gosiala
Zadomowienie

Z Diorskin miałam bodajże 020 , ostatnio z Maxa Facefinity miałam 03 , ale był lekko za ciemny.Siedzę i testuję te próbki i już nie wiem co myśleć - one się tak ładnie wtapiają w skórę , ze szok!Ale Naughty Bengal jest nie dla mnie , ziemisty kolor....
Stary 2008-01-23, 00:03   #365
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Elfie, LM Warm nie ma w sobie nic z pomarańczoweg odcienia, wlaśnie ma zółć wg mnie jeżeli coś wpada w pomarańcz to szybciej Medium Beige. Natomiast Medium Golden to jest sama zółć !! ja stosoawać go na pewno nie będę

mam nadzieję, że jak zamówię kolejne próbki to lepiej trafie z kolorami.
To chyba widzialam inna firme albo mi sie pomieszalo-w kazdym badz razie-nalozylam wczoraj na probe LMG-odcien nie moj-zbyt zolty i za ciemny.Zostaje przy LMB-pytalam sie Tz czy moja twarz po nalozeniu tego odcienia sie rozni od szyji-mowi ze nie

A moge prosic na emaila zdjecia Twoich probek?-chcialabym zobaczyc ten odcien LMW
slowniki@go2.pl
dzieki za ekspresowe zdjecia

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-01-23 o 00:44
CzarnyElf jest offline  
Stary 2008-01-23, 09:31   #366
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Gosiu widzę, że brałaś kolorki Light i Medium i są one takie jasne ? jaką masz karnację, możesz porównać do jakiś kolorów Chanel, Sisheido , Dior ?
ja z kolorami z Lumiere również nie trafiłam i juz sama nie wiem co teraz wybierać
Kolory są bardzo jasne Ja sie obawiam że medium bedzie za jasny dla mnie

Reese jest offline  
Stary 2008-01-23, 14:47   #367
mala_kobietka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Kolory są bardzo jasne Ja sie obawiam że medium bedzie za jasny dla mnie
no to się zdenerwuję jak znowu kolory złe zamówiłam wzięłam Light i Medium (myśląc o koleżance) kolory Verey Light w takim razie przemilczę
Stary 2008-01-23, 14:52   #368
Reese
Zakorzenienie

very light to prawie białe musza być. Bo to jest tak że w woreczku kolor super a na skórze wychodza jaśniejsze :/ No ale wypowiem sie ostatecznie jak wypróbuję na buzi w sobotę.

Reese jest offline  
Stary 2008-01-23, 15:22   #369
mala_kobietka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
very light to prawie białe musza być. Bo to jest tak że w woreczku kolor super a na skórze wychodza jaśniejsze :/ No ale wypowiem sie ostatecznie jak wypróbuję na buzi w sobotę.
a niektóre dziewczyny pisały ,że im kolor 0 pasuje !!! będę otynkowana juz nie poiwem ile na te wszystkie proóbki wydam mam nadzieję, że w końcu będę mogła obiektywnie i dobrze wybrać fimę, fomulę i kolor !
Stary 2008-01-23, 21:15   #370
gosiala
Zadomowienie

Wytapetowałam sie dzisiaj najciemniejszą próbką - Frisky Persian .Nałożylam ją tylko na krem nawilżający , bez filtra i niestety cały dzień miałam wrazenie , że moja twarz zamienia się w skorupę. Strasznie wysusza.A poza tym bladziutki strasznie ten kolorek....blada byłam strasznie , ale na szczęście równo .Jutro wypróbuje formułę Pampered , może bedzie lepsza. Ale pewnie skończy się na zamówieniu nowych próbek z Lumiere , może one bedą wilgotniejsze.
A poza tym na brodzie rośnie mi obcy , ciekawe czy to od tego Boru?tak szybko...?
Stary 2008-01-24, 01:36   #371
CzarnyElf
Zakorzenienie

Juz na 100% wiem ze Light Medium Beige z Lumiere to moj odcien

Dzisiaj w pracy kolezanka mowi:co masz taka ladna cere?Masz jakis podklad?
Ja na to:No mam ,mineralny.
Ona:Wogole nie widac-masz idealna cere.Bardzo naturalnie ten podklad wyglada.
Ja:Super dzieki-a nie widac roznicy miedzy szyja a twarza?
Ona:Nie,to idealny odcien dla Ciebie

Ucieszylam sie-i chyba zamowie pelnowymiarowe opakowanie-potestuje jeszcze kilka razy zeby zoabaczyc czy mnie czasem nie wysypie.A kolezance obiecalam przyniesc jutro:Medium Beige na wyprobowanie-dla mnie zdecydowanie za ciemny-a dla jej cery chyba bedzie w sam raz

Aha-nie tesknie za EDM(to chyba znak ze Lumiere lepsze)-no chyba ze mnie wysypie to wroce z pokora do EDM.

Dziewczyny-czym zmywacie mineraly?Mleczkiem ,zelem.olejkiem?Ciekawa jestem co najlepiej dziala.
Ja zmywam olejkiem i na razie sprawuje sie dobrze-ale chcialabym wyprobowac np jakies mleczko(do olejku zawsze musze uzywac bardzo cieplej wody i boje sie ze z uplywem czasu skora mi sie zbuntuje albo przesuszy)

Czas edycji: 2008-01-24 o 02:13
CzarnyElf jest offline  
Stary 2008-01-24, 07:48   #372
mala_kobietka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Juz na 100% wiem ze Light Medium Beige z Lumiere to moj odcien

Dzisiaj w pracy kolezanka mowi:co masz taka ladna cere?Masz jakis podklad?
Ja na to:No mam ,mineralny.
Ona:Wogole nie widac-masz idealna cere.Bardzo naturalnie ten podklad wyglada.
Ja:Super dzieki-a nie widac roznicy miedzy szyja a twarza?
Ona:Nie,to idealny odcien dla Ciebie

Ucieszylam sie-i chyba zamowie pelnowymiarowe opakowanie-potestuje jeszcze kilka razy zeby zoabaczyc czy mnie czasem nie wysypie.A kolezance obiecalam przyniesc jutro:Medium Beige na wyprobowanie-dla mnie zdecydowanie za ciemny-a dla jej cery chyba bedzie w sam raz

Aha-nie tesknie za EDM(to chyba znak ze Lumiere lepsze)-no chyba ze mnie wysypie to wroce z pokora do EDM.

Dziewczyny-czym zmywacie mineraly?Mleczkiem ,zelem.olejkiem?Ciekawa jestem co najlepiej dziala.
Ja zmywam olejkiem i na razie sprawuje sie dobrze-ale chcialabym wyprobowac np jakies mleczko(do olejku zawsze musze uzywac bardzo cieplej wody i boje sie ze z uplywem czasu skora mi sie zbuntuje albo przesuszy)
To fajnie, że udało Ci się z tym kolorkiem. Masz formułę Flawless Elfie ?
Ja zamówiłam kolejne próbki z Lumiere, bo chce przetestować formułę VV i Luminesse, wzięłam kolory Light Medium Warm i Medium Beige i bedę mieszać tak jak zrobiłam to przy FF i kolor wyszedł mi dobry . Sam Medium Beige to również będzie dobry dla mojej przyjaciółki nie dla mnie .

Jak piszesz, że nie tęsknisz za EDM to jakoś czekam na ich próbki z mniejszą niecierpliwością

firma Lumiere szybko realizuje zamówienie, przysyła maile, że zamówienie przyjęci, potem skompletowali, wysłali.... no sprawnie i porządnie.

Dziewczyny czy ja ślepa jestem czy co ale na stronie Meow nie widzę gdzie mogłabym się zalogować, psrawdzić swoje wcześniejsze zamówienie itp. Czy tam tego brakuje ?

2 dni noszenia na twarzy Lumiere FF dają jak narazie pozytywne wrażenie. Testuję nadal

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
zapomniałam..... zmywam kremem oczyszczającym z St.Ivens i letnią wodą, tak jak inne podkłady
http://sklep.salonik.com.pl/sklep/pr...oducts_id/2889

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-01-24 o 08:09 Powód: post pod postem-istnieje edycja
Stary 2008-01-24, 08:10   #373
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

minerały zmywam olejkiem myjącym
Dziś nalożyłam EDM, poza kolorem nic mi się w nich nie podoba. Zdecydowanie Meow

agabil1 jest offline  
Stary 2008-01-24, 11:12   #374
gosiala
Zadomowienie

Pomóżcie mi prosze! Zamówiłabym próbki z Lumiere , ale boję się , że znowu dam ciała i zamówie beznadziejne kolory .Mogłybyście mi pomóc dopasowac kolor tak , żeby pasował do Sephory Double Mineral Compact nr R20 , który ma dla mnie idealny kolor .Proszę......
http://www.sephora.com/browse/produc...eral%20compact

I od razu jaką formułe brac do zakwaszonej suchej skóry?Już mi sie nie chce nawet zaglądać na stronę Lumiere , jakoś się zniechęcilam.....
Stary 2008-01-24, 11:15   #375
Reese
Zakorzenienie

tez mam problem z tymi kolorami :/ Nie znam tego kompaktu, ale wnioskuję że masz jasna, choć nie bardzo jasna cerę, w tonacji chłodnej, tak?

Reese jest offline  
Stary 2008-01-24, 11:20   #376
gosiala
Zadomowienie

No , jestem po prostu blada choć nie porcelanowa.Teraz zauważyłam ,że to R to znaczy , że podkład jest w tonacji różowej - nigdy bym nie przypuszczała, myslalam , że raczej jasny beż.Fakt , że idealnie mi odpowiada , ale na żywo ma inny kolor niż na zdjęciu.Może lepiej dopasować do Maxa nr 3 natural
http://www.maxfactor.co.uk/uk/produc...de.aspx?id=260
Stary 2008-01-24, 11:39   #377
Reese
Zakorzenienie

Kurcze tylko Lumiere ma pomieszane z kolorami. Sama nie wiem. Myslę że powinnaś skupić się wyłącznie na beige i neutral. czarny Elf pisała, że dla niej idealny odcień to light medium beige, czyli musi byc bardzo jasny. Może medium beige?

Reese jest offline  
Stary 2008-01-24, 12:02   #378
gosiala
Zadomowienie

Och juz mam dosyc.....
Stary 2008-01-24, 12:16   #379
Reese
Zakorzenienie

e tam damy radę

Reese jest offline  
Stary 2008-01-24, 14:49   #380
mala_kobietka
Raczkowanie

Cytat:
No , jestem po prostu blada choć nie porcelanowa.Teraz zauważyłam ,że to R to znaczy , że podkład jest w tonacji różowej - nigdy bym nie przypuszczała, myslalam , że raczej jasny beż.Fakt , że idealnie mi odpowiada , ale na żywo ma inny kolor niż na zdjęciu.Może lepiej dopasować do Maxa nr 3 natural
http://www.maxfactor.co.uk/uk/produc...de.aspx?id=260

Medium Beige to kolor raczej ciepły... ja mieszałam z Light Medium Warm i wyszedł mi dobry odcień w ciepłej tonacji (ale nie zółtej!! jak z odcieniami Golden)

musisz pamiętać ,że każda formuła w tym samym kolorze wygląda inaczej !! ja mogę pisać o formule Flawless, która jest do cery normalnej /suchej.

na Twoim miejscu wzięłabym Light Medium Beige, Light Medium Neutral i i Medium Neutral oraz Medium Cool !! do domieszania jak te lightowe kolory będą za jasne. Medium Cool może się okazać dobry do zmiany odcienia w chłodniejszy, nie tylko do "zaciemnienia"

ja zamówiłam we wtorek nowe próbki i już dostałam info, że wysyłają

dzisiaj rano nie mogłam się napatrzeć w lusterko, że tak ślicznie wygladam ...zaraz odszukam zwierciadełko, żeby sprawdzić jak podkład się trzyma po 8 godzinach....musi wytrzymać jeszcze przynajmniej dwie godzinki

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2008-01-24 o 14:53 Powód: literówki :)
Stary 2008-01-24, 22:41   #381
gosiala
Zadomowienie

Ok dzięki serdeczne Wam za pomoc.Napiję się winka i zacznę wybieranie kolorów.Pudry Meow są dla mnie stanowczo za suche , dzisiaj nałożyłam na nafiltrowaną tłustą twarz i dzięki temu jakoś przetrwałam.Na filtrze trzymają się super ale to nie to o co mi chodzi, jakaś taka twarz bez życia jest .......
Stary 2008-01-25, 01:53   #382
CzarnyElf
Zakorzenienie

mala_ kobietka-tak mam Flawless Face.
Co do mycia-to chyba sobie troche przesuszylam cere bo zmywalam olejek zbyt ciepla woda i to codziennie-chyba musze przestawic sie na letnia albo wrocic do mojego plynu do zmywania makijazu(ale po nim nie czuje sie 100% czysta).Czekam na Twoja relacje z VV i Luminesse

Aga-a ten olejek to zmywasz?jaka woda ciepla czy letnia?
Wiesz co teraz doszlam do wniosku ze mamy zupelnie inne cery-bo to co Tobie nie pasuje to pasuje mnie-nie zdziwilabym sie gdyby Ci przypasowaly Monave.Co do Lumiere -nie jestem pewna..

Co do Meow-po Waszych opiniach-zdecydowalam ze nie bede ich testowac.Szczegolnie po opinii Gosiali

Gosiala-zgadzam sie z kolorami wytypowanymi przez mala_kobietke

Nastepny dzien z Lumiere- i znow fajny efekt i zero wypryskow-Chyba zamowie jutro pelne opakowanie Probki Medium Beige i Light Medium Golden powedrowaly do kolezanki.
Teraz majac Light Medium Beige z Lumiere stwierdzam ze Sandy Fair (EDM) jest dla mnie ciut za jasny(z brazerem ujdzie) ale jesli bede jeszcze z tej firmy zamawiac to wezme cos w stylu: Sunkissed fair lub Fairly Light neutral(no chyba ze bede sie kwasic to sandy fair bedzie ok).

Czas edycji: 2008-01-25 o 02:24
CzarnyElf jest offline  
Stary 2008-01-25, 10:23   #383
Zuziku
Zadomowienie

GG do Zuziku

zaszalalam wczoraj i zamowilam probki EDM i meow
wscieklam sie, bo nie wiem jakim cudem dolar na paypalu wyszedl mnie na 3.9zl ale mniejsza ;\
to zamowilam z meow
Flawless Feline: 0-Inquisitive Chartreux Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 1-Sleek Chartreux Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Chartreux Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 1-Sleek Sphynx Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Sphynx Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 1-Sleek Persian Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Persian Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 1-Sleek Himalayan Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Himalayan Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 1-Sleek Himalayan Sample : 1 : 1.00
Purrrfect Puss: 1-Sleek Himalayan Sample : 1 : 1.00
Primp & Preen: Premiere Puss Primer Oily SAMPLE : 1 : 1.00
Primp & Preen: Premiere Puss Primer Combo SAMPLE : 1 : 1.00
Concealer: 1- Sleek Himalayan SAMPLE : 1 : 1.00
Undereye Concealer: 1- Sleek Himalayan SAMPLE : 1 : 1.00
Concealer: 2- Frisky Himalayan SAMPLE : 1 : 1.00
Undereye Concealer: 2- Frisky Himalayan SAMPLE : 1 : 1.00
a z EDM musialabym poszukac gdies tej listy
wybieralam tak troche na oslep, jestem raczej zoltego odcienia, ale w zoltym wygladam choro, dlatego wzielam te odcienie z domieszka peach i rozu zmartwilyscie mnie, ze meow moga zapychac, a dotego mam akurat supersklonnosci :|
hanneke z EDM wzielam tez peeling do ust i pomadke, dam znac jak sie sprawuje jak keidys to do mnie dotrze

EDIT:
zamowienie z edm
Lip Colors: Gentle Lip Scrub lip color size 1 4.50 $4.50
Lip Colors: Spring Pink Lip Color lip color size 1 3.50 $3.50
Custom Kits: Free Sample Makeup Kit
foundation: (Cool) Cool-Fair Medium 2.5g Original Glo
concealer: Pick Me Up Pink 2.5g
foundation: (Golden) Golden-Fawn 2.5g Semi-Matte
blush or face color: Soft Touch 2.5g
foundation: (Cool) Cool-Fair 2.5g Intensive
Stary 2008-01-25, 10:24   #384
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

a dla mnie Meow nie są za suche, suche są EDM. Meow są lekko wilgotne, nie wysuszają skóry i nie podkreślają skórek w ogóle.

agabil1 jest offline  
Stary 2008-01-25, 10:27   #385
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a dla mnie Meow nie są za suche, suche są EDM. Meow są lekko wilgotne, nie wysuszają skóry i nie podkreślają skórek w ogóle.
zgadza się EDM sa jak suchy tynk, a Meow delikatniejsze, bardziej satynowe

Reese jest offline  
Stary 2008-01-25, 11:27   #386
mala_kobietka
Raczkowanie

Po 3 dniach testów Lumiere FF wyjeżdzając wczoraj wrzuciłam do kosmetyczki kompakt Chanela Innocence, no bo uznałam, że wygodniej tak będzie w podróży niż zabierać pędzel i podkład mineralny......robię makijaż dzisiaj rano i jakoś buzia nie wygląda tak ślicznie jak wczoraj a przecież to mój ulubiony kompakt myślę sobie...złe światło , obejrzę się w ciągu dnia....

no więc oglądam się w lusterczeku w ciągu dnia i co widzę...... Lumiere wyglądał o wiele lepiej po paru godzinach od aplikacji....a jeszcze wczoraj "czepiałam się" go, że po 10 godz. w strefie T nie był tak nieskazitelny jak zaraz po nałożenie !! Przepraszam cię Lumiere ...przetestuję jeszcze twoje inne formuły (może wymieszam FF z VV lub FF z Luminesse , bo dziewczyny na MUA pisały że tak robią ) i potem będę ci wierna

Mam wprawdzie zamówione już próbki EDM i Meow ale skoro Lumiere są najbardziej wilgotne to pewnie będą moimi ulubionymi Może Meow podpasują koleżance , która ma cerę przetłuszczajacą.
Stary 2008-01-25, 11:27   #387
gosiala
Zadomowienie

Nie załamujcie mnie ,że EDM są jeszcze suchsze...Po nałożeniu Meow mam wrażenie , że mi zgrzyta w zębach, takie to suche.Dzisiaj nałożę chyba na maść witaminową , ona jest super tlusta , nic jej nie zmatuje.A może któraś z Was chce przetestować Meow?Mogę jakiś kolor - ostrzegam - jasny! - podesłać....Czekam jeszcze na Bare , może bedzie lepsze i na bazę pod makijaż Maca, może wtedy bedę się lepiej lansować.
Z Lumiere brać formułe Flawless?Do starej, suchej skóry chyba tak?
Stary 2008-01-25, 11:34   #388
mala_kobietka
Raczkowanie

Cytat:
Nie załamujcie mnie ,że EDM są jeszcze suchsze...Po nałożeniu Meow mam wrażenie , że mi zgrzyta w zębach, takie to suche.Dzisiaj nałożę chyba na maść witaminową , ona jest super tlusta , nic jej nie zmatuje.A może któraś z Was chce przetestować Meow?Mogę jakiś kolor - ostrzegam - jasny! - podesłać....Czekam jeszcze na Bare , może bedzie lepsze i na bazę pod makijaż Maca, może wtedy bedę się lepiej lansować.
Z Lumiere brać formułe Flawless?Do starej, suchej skóry chyba tak?

tak tak bierz Flawless do suchej skóry, ale nie załamuj mnie do jakiej tam starej !!! z tego co pamiętam jesteś młodsza ode mnie , a ja starej skóry nie mam.... ZAPRZECZAM
Stary 2008-01-25, 11:36   #389
gosiala
Zadomowienie

Niestety , mam 1% więcej zniżki na okulary niż ty.Na szczęście nie muszę z tego korzystać....

Jeszcze raz serdeczne dzięki WSZYSTKIM za pomoc
Stary 2008-01-25, 12:15   #390
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

dziewczyny nie załamujcie mnie tymi uwagami nt. wieku bo naprawdę w tyłek dostaniecie

Serio Lumiere jest bardziej wilgotne od Meow? Moze w takim razie jednak skuszę się na przetestowanie Lumiere...hmmm

agabil1 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cera tłusta, cera wrażliwa, kosmetyki mineralne, mica, mineralne, mineralne kosmetyki, mineralny, minerals, minerały, podkład, puder, sam, szybko, tanie kosmetyki, trwałość

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości