Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-19, 17:09   #1951
pranie
Wtajemniczenie

Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Hehe, moze Cie zdziwie, ale ja po porodzie mialam najladniejsza cere Mimo zmeczenia, niewyspania, organizm wspina sie na szczyt swoich mozliwosci i jest git. Jakby mi ktos teraz powiedzial, ze mam wstac kilka razy w nocy i od rana byc na nogach, brrr.. A wtedy to bylo najnormalniejsze na swiecie
Sorry za OT, juz z nim zmykam. Rezygnuje zatem na razie z Lumiere i Meow, jeszcze mnie Pure Luxe tak strasznie kusi... Chociaz byc moze jak dojda dwie paczki od EDM to ostatecznie z nimi zostane
pranie jest offline  
Stary 2009-01-19, 17:46   #1952
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Potwierdzam słowa Gosiali, Lumiere we wszystkich formułach sprawiało wrażenie grubiej zmielonych, kremowych, takich bardziej wilgotnych, moim zdaniem są cięższe od EDM, nawet w formule Intensiv. EDM były znacznie delikatniejsze i lepiej się wtapiały w skórę. Jednak wydaje mi się, że Lumiere są bardziej matowe od EDM no i lepiej kryją.

Również prawie wszystkie formuły (poza Veena Velvet) zawierają boron nitride. No i chyba wszystkie formuły mają jakieś dodatki organiczne.
Hanneke jest offline  
Stary 2009-01-19, 17:52   #1953
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Gosiala, gratulacje. W najblizszych miesiacach przyda Ci sie cos na rozswietlenie cery A w starych postach czytalam chyba opinie jednej z kilku Wizazanek, z ktorymi zebralyscie zamowienie do Lumiere i ktoras z Was byla zachwycona? doszukalam sie tez opinii, ze jak komus pasuje Lumiere to Meow nie, i odwrotnie
ja się z tym nie zgadzam kocham Meow i bardzo lubię też Lumiere. Nie przepadam za EDM

agabil1 jest offline  
Stary 2009-01-19, 18:00   #1954
pranie
Wtajemniczenie

Parafrazujac powiedzenie "co biust, to gust" co buzia to inne mineralki, a pewnie nawet co inny dzien tygodnia, to inne mineralki
Dziewczyny, podforum mineralnego chyba na razie sie nie doczekamy. Co sadzicie o otwarciu watku mineralno-wymiankowego na Wizazystce? ewentualnie pozniej sie przeniesie.. Ja dopiero zaczynam, a juz mam troche do oddania...
pranie jest offline  
Stary 2009-01-19, 21:54   #1955
pastereczka
Organizatorka

PURE LUXE przecenę opisze za chwie w moim watku

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-19, 22:08   #1956
joanaros
Zakorzenienie

Cytat:
Parafrazujac powiedzenie "co biust, to gust" co buzia to inne mineralki, a pewnie nawet co inny dzien tygodnia, to inne mineralki
Dziewczyny, podforum mineralnego chyba na razie sie nie doczekamy. Co sadzicie o otwarciu watku mineralno-wymiankowego na Wizazystce? ewentualnie pozniej sie przeniesie.. Ja dopiero zaczynam, a juz mam troche do oddania...
Załóżmy ja tez mam do wymiany
joanaros jest offline  
Stary 2009-01-19, 22:19   #1957
pranie
Wtajemniczenie

Udalam sie na maly rekonenans do warszawskich sklepow. Pedzle: MAC ponad stowa, Body Shop 35-70pln, Inglot ok 40. Kurcze, jak mam za jakiegos Inglota zaplacic cztery dychy, to juz naprawde wole poczekac na przesylke z EDM Wybor mineralnych podkladow i rozy w Body Shop dosc zalosny. W MAC mineraly z talkiem. Oj dziewczyny, z przyjemnoscia wracam do kompa
pranie jest offline  
Stary 2009-01-19, 22:40   #1958
iustitia
Zadomowienie

A ja się pochwalę, że dzisiaj dostałam rzeczy z Rhea Oróbkę zielonego korektora, pudru oraz podkładu. Jeszcze ich nie otwierałam wcala, tylko pocieszyłam oczy, juro test Ale jedno, co mnie rozczarowało, że bardzo mało się tego wydaje... Jutro zdjęcia
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-19, 22:43   #1959
Lorri
Moderator

Cytat:
Udalam sie na maly rekonenans do warszawskich sklepow. Pedzle: MAC ponad stowa, Body Shop 35-70pln, Inglot ok 40. Kurcze, jak mam za jakiegos Inglota zaplacic cztery dychy, to juz naprawde wole poczekac na przesylke z EDM
Tylko dlaczego trzeba czekać tak długo . Nie moge testować, nie mogę się malować, tkwię w martwym punkcie swoich minarałowych poszukiwań. Czekam na pędzle. Wzrok tracę, wypatrując listonosza.

W dodatku Conservatorie mnie doprowadza do szału. Wysłałam trzy maile z prostym pytaniem i nic, żadnej odpowiedzi, olewają mnie. I zamówienia nie mogę złożyć, a czas nagli, a oni wysyłają za granicę tylko w czwartki.

(Ech, musiałam się wyżalić).
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2009-01-19, 22:46   #1960
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Tylko dlaczego trzeba czekać tak długo . Nie moge testować, nie mogę się malować, tkwię w martwym punkcie swoich minarałowych poszukiwań. Czekam na pędzle. Wzrok tracę, wypatrując listonosza.

W dodatku Conservatorie mnie doprowadza do szału. Wysłałam trzy maile z prostym pytaniem i nic, żadnej odpowiedzi, olewają mnie. I zamówienia nie mogę złożyć, a czas nagli, a oni wysyłają za granicę tylko w czwartki.

(Ech, musiałam się wyżalić).
Lorri, a o co ich pytałaś? Słabo wypadają przy buff'd, nawet edm nieźle reaguje...
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-19, 22:53   #1961
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Lorri, a o co ich pytałaś? Słabo wypadają przy buff'd, nawet edm nieźle reaguje...
Słabo przy Buff'd? Ci to dbają o klienta jak mało kto, nie ma porównania. Pytam ciągle o Serecite Mikę Super White, czy daje efekt matowy, czy ma rozświetlające drobinki. Jeśli je ma, to wzięłabym Serecite Mikę Matte, tylko, że ta jest szarawa. W pierwszym mailu prosiłam też, żeby mi napisali czym się różni (pod względem właściwości) Rice Powder i Rice Starch. Nie mają żadnych opisów, zdjęć. Chcę zamówić puder ryżowy. Chyba będę zmuszona wziąć obie miki, no ale po co mam przepłacać, jeśli się okaże, że ta Super White ma drobinki. Na zdjęciu widać, że coś tam niby ma, ale to duże powiększenie, może nie jest tak źle. Ta matowa na pewno jest matowa.

Tak się na nich zeźliłam, że zaczęłam przeglądać oferty konkurencji, ale nie znajduję tam tego, co chcę. Ani CS, ani TKB nie ma czystej matowej miki. W TKB wszystko prawie dwa razy droższe niż w Conservatorie. Tylko ryżówkę mają tanią, podejrzanie tanią.

Jeśli ma ktoś namiary na dobrze zaopatrzony sklep z surowcami, to proszę o informację. Czeka mnie lektura wątków na zagranicznych forach. Może sama coś znajdę o tej mice z Cons.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-19 o 22:58
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2009-01-19, 23:04   #1962
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
No tak, ale przeszukałam internet i u nas takich kasetek na cienie się nie uświadczy Ewnetualnie są kasetki na cienie magnetyczne ale one nie maja tych metalowych blaszek (nie wiem jak to się fachowo nazywa) wiec nawet nie wiadomo gdzie te cienie możnaby umieścić.
Czyli na razie muszę sobie dać spokój z moim pomysłem.
sorry, że się wtrącę, bo ja tak tylko okazyjnie podczytuję sobie Wasz wątek wiem, że to nie na temat minerałów, ale nie mogę się powstrzymać
Tu link do kasetek - z blaszkami, bez blaszek, z magnesami, bez magnesów I wysyłka bardzo tania ...
https://www.starsmakeuphaven.com/index.php?cPath=54
moja właśnie do mnie leci
a jak komuś kasetka nie potrzebna, może kupić same blaszki :
https://www.starsmakeuphaven.com/index.php?cPath=22
też do wyboru, do koloru

ja się chyba w końcu przełamię i na pierwszy ogień w moim spotkaniu z minerałami idzie pure luxe ... własnie sobie siedzę, oglądam, porównuję i wrzucam do koszyka. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, bo z EDM już kilkanaście razy robiłam zamówienie i przed ostatecznym potwierdzeniem się wycofywałam.. Jakoś nie jestem przekonana

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-19 o 23:08
cathy jest offline  
Stary 2009-01-19, 23:06   #1963
pranie
Wtajemniczenie

Lorri, mialabym identyczna sytuacje jak Ty (brak pedzla + brak probek = mogila) ale na szczescie wymienilam polprodukty z forumka i dzieki temu stalam sie posiadaczka nowiutkiego kabuki duzo, duzo szybciej. Moze to dla Ciebie tez bylby sposob? tym bardziej widze zapotrzebowanie na watek wymiankowy. Moze ktos ma zbedny pedzel, a chetnie przygarnie odsypki Twoich mineralkow z Buff'd?
pranie jest offline  
Stary 2009-01-19, 23:41   #1964
Lorri
Moderator

Cytat:
Lorri, mialabym identyczna sytuacje jak Ty (brak pedzla + brak probek = mogila) ale na szczescie wymienilam polprodukty z forumka i dzieki temu stalam sie posiadaczka nowiutkiego kabuki duzo, duzo szybciej. Moze to dla Ciebie tez bylby sposob? tym bardziej widze zapotrzebowanie na watek wymiankowy. Moze ktos ma zbedny pedzel, a chetnie przygarnie odsypki Twoich mineralkow z Buff'd?
Ależ ja już prawie mam pędzle, sześć sztuk, płyną do mnie pontonem ze Stanów, jak to ktoś obrazowo określił. Zamawiałam 27.12, więc jeszcze pewnie dłuuugo będą płynąć.

Żeby nie piąty sezon "Zagubionych", to bym chyba doła załapała przez tę minerałową stagnację. Idę kręcić serum...

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-19 o 23:43
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Lorri jest offline  
Stary 2009-01-20, 00:46   #1965
fruity
Wtajemniczenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity

Ja tez czekam na zamowienie EDM i Lumiere. Lumiere niby wyslali 13.01, wiec troche to potrwa.
Od EDM nie dostalam nawet maila ze wyslali, a dziwne, bo zawsze dostawalam.

A LOST tez juz sie nie moge doczekac. Juz tylko do srody.

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..

fruity jest offline  
Stary 2009-01-20, 07:26   #1966
rozwielitka

kliknełam ten piękny cień z joopa, exodus który mi wysłali jako sample dzięki frantic i tym że napisała o wysyłce 2 USD

btw. paypal mówi, że dolar 2,96
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-20, 08:13   #1967
sabbatha
Zakorzenienie

LOST za pare dni? :O Jeeee e

sabbatha jest offline  
Stary 2009-01-20, 08:28   #1968
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
kliknełam ten piękny cień z joopa, exodus który mi wysłali jako sample dzięki frantic i tym że napisała o wysyłce 2 USD

to ja chętnie kupię od Ciebie te dolary i bede miala ze 40 gr w kieszeni
Muszę przyznać ze kuszą te wszystkie promocje

aa w joppa jest taka zakładka winter featured items i sa tam jakies zabłąkane promocje czasem

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-20 o 08:30
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-20, 10:12   #1969
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

Zakładałam już na ten temat wątek ale w innym dziale , widocznie w nie tym co trzeba Więc zapytam tu

Czy któraś z was dorwała Vichy Aera Teint Mineral i może się na jego temat wypowiedzieć ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PDMIN001.jpg (17,4 KB, 18 załadowań)
foxxxy jest offline  
Stary 2009-01-20, 13:39   #1970
braworka
Zakorzenienie

Hymm..
nie wiem czy to dobre miejsce, ale jeśli wrzucę swoje zdj. to może użytkowniczki minerałów byłyby w stanie powiedzieć jakie to kolorki mam wybierać?
żółte , różowe, zimne, naturalne?
Sama nie wiem
a potem chętnie odkupie próbki wszelakie
Pozdrawiam
ps. tydzień mi zabrało przeczytanie całego wątku..
braworka jest offline  
Stary 2009-01-20, 13:43   #1971
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
Hymm..
nie wiem czy to dobre miejsce, ale jeśli wrzucę swoje zdj. to może użytkowniczki minerałów byłyby w stanie powiedzieć jakie to kolorki mam wybierać?
żółte , różowe, zimne, naturalne?
Sama nie wiem
a potem chętnie odkupie próbki wszelakie
Pozdrawiam
ps. tydzień mi zabrało przeczytanie całego wątku..
to jak najbardziej dobre miejsce ja tez tyle czytalam przed pierwszym zamówieniem

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-20, 15:14   #1972
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:

amerykański? Wczoraj paypal policzył za dolara 3,36...

Ma któraś z Was puder Dr Jadwigi? Bo jestem ciekawa jak sie sprawdza?
adusiadu jest offline  
Stary 2009-01-20, 15:31   #1973
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
amerykański? Wczoraj paypal policzył za dolara 3,36...

Ma któraś z Was puder Dr Jadwigi? Bo jestem ciekawa jak sie sprawdza?

joppa
to chyba amerykańska firma, za tyle mi ściągnęło jak rano kliknęłam cień.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-20, 16:45   #1974
ananke_2
Rozeznanie

Wiele z was narzeka na problemy z nakladaniem sypkich cieni mineralnych. Moge polecic ten oto pedzelek:

http://www.silknaturals.com/creb/pro...products_id=88

Kupilam przy okazji, zachecona opiniami na makeupalley i musze przyznac, ze jest swietny. Jest bardzo gesty i skosnie sciety, dzieki czemu ladnie dopasowuje sie do powieki. Gestosc sprawia, ze cien zatrzymuje sie we wlosiu i sie nie osypuje. Ja uzywam go w ten sposob, ze umaczam pedzelek w sypkim cieniu po czym tak jakby wcieram go w pokrywke, przez co pozbywam sie nadmiaru a potem pac, pac, nakladam na oko i na koncu delikatnie rozcieram. Nie da sie nim idealnie zaznaczyc zalamania powieki, ale do nakladania koloru na cala powieke jest swietny. Porownalabym go do mini, mini scietego flat topa.

ananke_2 jest offline  
Stary 2009-01-20, 16:59   #1975
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Wiele z was narzeka na problemy z nakladaniem sypkich cieni mineralnych. Moge polecic ten oto pedzelek:

http://www.silknaturals.com/creb/pro...products_id=88

Kupilam przy okazji, zachecona opiniami na makeupalley i musze przyznac, ze jest swietny. Jest bardzo gesty i skosnie sciety, dzieki czemu ladnie dopasowuje sie do powieki. Gestosc sprawia, ze cien zatrzymuje sie we wlosiu i sie nie osypuje. Ja uzywam go w ten sposob, ze umaczam pedzelek w sypkim cieniu po czym tak jakby wcieram go w pokrywke, przez co pozbywam sie nadmiaru a potem pac, pac, nakladam na oko i na koncu delikatnie rozcieram. Nie da sie nim idealnie zaznaczyc zalamania powieki, ale do nakladania koloru na cala powieke jest swietny. Porownalabym go do mini, mini scietego flat topa.
OMG, 10$ plus przesyłka... Może najpierw spróbuję z gliceryną, może to mi pomoże...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-01-20, 17:08   #1976
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Przyszły próbki joppa zamówione 12-ego stycznia
Podkłady:
Full Coverage Light #1
Simple Radiance Prairie Wheat
Finishing Silk: Original Medium
Korektor: Porcelain Multi Tasking
I róże: Raspberry Ice oraz Just Blush
Gratis dwa cienie: Hope i Goldie
W weekend testy i dam znać.

Co do słoiczków do pudrów od polskich producentów opakowań to nie chcą mi odpowiedzieć chociaż ich molestuję cały czas. Jak tylko będę miała jakąkolwiek odpowiedź to dam znać.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-01-20, 17:18   #1977
frantic
Zakorzenienie

Cytat:

O jak miło, a miałam pewne wątpliwości czy ktokolwiek ten wątek czyta. Też kliknęłam parę maleństw.

A co do PayPala to trudno mi uwierzyć, bo wczoraj liczył chyba po 3,30 z groszami a dzisiaj jeszcze drożej. Zawsze PayPal przelicza po kursie nieznacznie wyższym niż podają strony internetowe aktualne kursy.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-20, 17:55   #1978
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Nałożyłam na jedno oko pigment z Buff'd Blueberry, a na drugi cień z EDM Mystic Night. Jedyna różnica to taka, że użyłam tej gliceryny z wodą i... WOW. Nie osypały się, są intensywne, i póki co się trzymają. Mystic Night wymagał 3 cienkich warstw by dobrze się prezentować, ale myślę że nikomu to nie przeszkadza.

I po co mi było się tak męczyć, wydawać kupę kasy na to coś do prasowania, a tu wystarczyło kilka zł na glicerynę. Będę teraz płakać nad swoją głupotą...

I wy płaczcie nade mną...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-01-20, 18:13   #1979
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
O jak miło, a miałam pewne wątpliwości czy ktokolwiek ten wątek czyta. Też kliknęłam parę maleństw.
czyta czyta i jest bardzo wdzięczny za informację o joppa
co wybrałaś, frantic?

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A co do PayPala to trudno mi uwierzyć, bo wczoraj liczył chyba po 3,30 z groszami a dzisiaj jeszcze drożej. Zawsze PayPal przelicza po kursie nieznacznie wyższym niż podają strony internetowe aktualne kursy.
racja, 3,36 rano, byłam neprzytomna i zobaczyłam że 1pln=0,2969USD i nie zrozumiałam dobrze. Mea culpa.
Tak czy inaczej 28zł za cień z wysłką to całkiem przyzwoicie, biorąc pod uwagę co bym miała z tradycyjnej kolorówki w tej kwocie.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Nałożyłam na jedno oko pigment z Buff'd Blueberry, a na drugi cień z EDM Mystic Night. Jedyna różnica to taka, że użyłam tej gliceryny z wodą i... WOW. Nie osypały się, są intensywne, i póki co się trzymają. Mystic Night wymagał 3 cienkich warstw by dobrze się prezentować, ale myślę że nikomu to nie przeszkadza.

I po co mi było się tak męczyć, wydawać kupę kasy na to coś do prasowania, a tu wystarczyło kilka zł na glicerynę. Będę teraz płakać nad swoją głupotą...

I wy płaczcie nade mną...
nie płacz, prasowanie to co innego- bedziesz miała piękna paletkę. Pewnie nie wszytsko się do niej zmieści więc i z gliceryną poszalejesz.
Mam ochotę uprasować moje cienie bo trochę ich już mam z edm a te ciemne strasznie sypią.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-20, 18:14   #1980
Charlotta11
Rozeznanie

Gabs, zdradzisz jak używasz tej mieszanki gliceryny z wodą? I jakie dajesz proporcje?

Tagi
cera tłusta, cera wrażliwa, kosmetyki mineralne, mica, mineralne, mineralne kosmetyki, mineralny, minerals, minerały, podkład, puder, sam, szybko, tanie kosmetyki, trwałość

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości