Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-21, 17:11   #2011
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
a te w zestawie za 0,01$ (joppa) są w woreczkach czy pojemniczkach?
wydawało mi się, że w woreczkach.

na zdjęciu są w pojemniczkach, ja dostałam w takich jak edm ale bez siteczka przez co wszytsko walało się dookoła.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-21, 17:16   #2012
golabek
Wtajemniczenie

Smile Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
na zdjęciu są w pojemniczkach, ja dostałam w takich jak edm ale bez siteczka przez co wszytsko walało się dookoła.
Dokładnie moje też nie mają sitka Wszystko wypaćkane fuj.Zobaczymy jak z zawartością jeszcze
golabek jest offline  
Stary 2009-01-21, 17:33   #2013
sunprince
Zakorzenienie

łe, no to super właśnie na zdjęciu są i w pojemniczkach i w woreczkach, więc byłam przekonana, że skoro próbki to w woreczkach ale jak w pojemniczkach to super

Edytowane przez sunprince
Czas edycji: 2009-01-21 o 17:36
sunprince jest offline  
Stary 2009-01-21, 17:52   #2014
gosia1207
Rozeznanie

dziś doszły do mnie próbeczki z edm (7.01) i buff'd (13.01)
kolejne próbki z pędzlami z edm i zestaw próbek joop są w drodze. ile czekałyście na przesyłkę z joopa?
z buffd dostałam gratis 2 cienie bouquet i masaurade, chociaż od nich zamawiałam tylko podkłady, jeden rozświetlacz i bronzer. nie podobają mi się te woreczki, niektóre wyglądają jak puste i poprostu pobrudzone czymś na ściankach, nie wiem jak sobie poradze z przesypaniem ich (ale dobrze że mam chociaż do czego przesypać, tylko szkoda że bez siteczka) za to pojemniczki edm są urocze tylko szkoda że przez najbliższe 3 dni nie będę mogła testować bo wychodzę z domu ok7 jak jeszcze światła dziennego nie ma, i wracam też jak jest ciemno. a nowe podkłady i pudry muszę w świetle dziennym testować.
na bieżąco śledze 3 wątki minerałowe: ten, o edm i o buffd aby być na bieżąco,ale tylko zawsze czytam ostatnie posty które nie czytałam i uciekam bo nie bardzo mam czas

Edytowane przez gosia1207
Czas edycji: 2009-01-21 o 18:03
gosia1207 jest offline  
Stary 2009-01-21, 19:07   #2015
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

A ja załączam zdjęcia próbek Joppa, które dostałam wczoraj. Dla porównania kolorów umieściłam podkład EDM Beige Fairly Light w formule intensive
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _joppa3.jpg (71,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _joppa4.jpg (47,4 KB, 53 załadowań)

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-01-21, 19:16   #2016
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja załączam zdjęcia próbek Joppa, które dostałam wczoraj. Dla porównania kolorów umieściłam podkład EDM Beige Fairly Light w formule intensive
WOW ten light z joppa chyba bylby idealny dla mnie jest taki rozowiutki jak swinka ;p

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-01-21, 19:26   #2017
Dominkab

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
WOW ten light z joppa chyba bylby idealny dla mnie jest taki rozowiutki jak swinka ;p
Kolor jest rzeczywiście ładny i świeży, ale próbowałam go dziś nałożyć i nie poradziłam sobie z formułą full coverage. Fakt, że nie miałam czasu i podeszłam jak do intensive z EDM, a formuła z Joppa jest bardziej kryjąca i chyba za dużo nałożyłam i wyszła mi mąka. Musiałam zmywać i nakładać dużo prostsze w obsłudze Edm. Ale jutro albo w weekend (zależy od ilości porannego czasu czyli czy zaśpię do pracy ) spróbuję jeszcze raz i zdam relację.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-01-21, 19:31   #2018
frenka
Zadomowienie

GG do frenka

Cytat:
Kolor jest rzeczywiście ładny i świeży, ale próbowałam go dziś nałożyć i nie poradziłam sobie z formułą full coverage. Fakt, że nie miałam czasu i podeszłam jak do intensive z EDM, a formuła z Joppa jest bardziej kryjąca i chyba za dużo nałożyłam i wyszła mi mąka. Musiałam zmywać i nakładać dużo prostsze w obsłudze Edm. Ale jutro albo w weekend (zależy od ilości porannego czasu czyli czy zaśpię do pracy ) spróbuję jeszcze raz i zdam relację.
takie moje luźne przemyślenia- trochę teoretyczne, przyznaję czy do tych bardziej kryjących podkładów (np. concealing z buff'd albo full coverage joppa) może lepszy byłby pędzel odrobinę mniej zwarty, czyli np, kabuki zamiast flat topa. ma to jakiś sens?
frenka jest offline  
Stary 2009-01-21, 19:34   #2019
Dominkab

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
takie moje luźne przemyślenia- trochę teoretyczne, przyznaję czy do tych bardziej kryjących podkładów (np. concealing z buff'd albo full coverage joppa) może lepszy byłby pędzel odrobinę mniej zwarty, czyli np, kabuki zamiast flat topa. ma to jakiś sens?
Podobno tak, ale nie próbowałam. Jakoś tak flat top mi lepiej leży. Do Buff'd jest podobno lepszy właśnie kabuki, bo te podkłady mają grudki i kabuki je świetnie rozbija. Wypróbuję w weekend też ten sposób i dam znać.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-01-21, 19:35   #2020
Lorri
Moderator

Cytat:
Możliwe, że kabuki będzie lepszy do Buff'd Original niż flat top (pojawiła się taka opinia). Concealing na całą twarz to przesada. Już Original daje full coverage.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2009-01-21, 19:40   #2021
golabek
Wtajemniczenie

Joppa wysłane były 13tego czyli nie długo szły
golabek jest offline  
Stary 2009-01-21, 19:44   #2022
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
O wlasnie moze jutro naloze Original z buffa innym pedzlem rossmanowskim.. sprobuje

Dominikab, full coverage Joppy jest bardziej podobny do EDM intensive czy buff'd Concealing/Original?

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-01-21, 19:46   #2023
sunprince
Zakorzenienie

Gołąbku, a dostałaś jakiegoś maila, że paczka została wysłana?
Stary 2009-01-21, 19:55   #2024
iustitia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
To nie jest prawda ze mineraly sa dla ludzi z idealną cerą, przeciwnie. To własnie Ci którzy mają pozpychaną skłonną do podrażnien buzie minerały sobie chwalą i im są zalecane. Zobacz na stronie signature zdjęcia before i after, jest tam kobieta z poparzoną twarzą. Podawałam linka dziewczyny z YT z bardzo problematyczną cerą jak wygląda wymalowana edm (i caly proces). Po pierwsze skoro widzialas miejscami juz po nalozeniu odznaczające się miejsca to znaczy ze dalas za duzo tam podkladu, po drugie mysle ze akurat te Ci nie służą (korektor zielony daje sie przed podkladem raczej) musisz sprobowac innej firmy o ile masz zamiar stosowac minerały. Przetestowalam juz sporo firm i są dla mnie lepsze i gorsze. Znane z nika i aktywne dziewczyny na "mineralnym" mają rózne upodobania co do firm. Ale jeszcze nie widzialam zeby ktos je polecal dla idealnej cery. Powodzenia w poszukiwaniu Twojego idealu
A ja apeluję o dokładne czytanie postów - wyraźnie zaznaczyłam, że piszę o Rhea i o nich wyrażam swoją opinię.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Iustitii chyba chodzi że Rhea taka jest a nie wszystkie minerały
Dokładnie. EDM dzisiaj był testowany i wypada o kilka nieb lepiej, niż Rhea, normalnie niebo a ziemia, nie odznaczał się a w sumie nałożyłam więcej ich niż wczoraj tamtych. Od razu widać, że EDM to inna klasa. Ale oczywiście może komuś Rhea przypadnie do gustu, jestem w stanie je "wystawić" na wymiankowym, ale to za jakiś czas, najpierw pozbieram wszystko do wymiany.
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-21, 20:04   #2025
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
A ja apeluję o dokładne czytanie postów - wyraźnie zaznaczyłam, że piszę o Rhea i o nich wyrażam swoją opinię.

Dokładnie. EDM dzisiaj był testowany i wypada o kilka nieb lepiej, niż Rhea, normalnie niebo a ziemia, nie odznaczał się a w sumie nałożyłam więcej ich niż wczoraj tamtych. Od razu widać, że EDM to inna klasa. Ale oczywiście może komuś Rhea przypadnie do gustu, jestem w stanie je "wystawić" na wymiankowym, ale to za jakiś czas, najpierw pozbieram wszystko do wymiany.
Czytalam, wiem o ktorej firmie pisalas, ale mysle ze nie ma co pisac uogólnien, ze ktoras firma jest dla cer bez skazy, bo po pierwsze nie wszyscy dokladnie czytaja, a po drugie dla kogos innego z niekoniecznie ładną cerą może być świetna- stąd mój wywód o róznorodnościach cer i minerałów. Bardzo duzo ludzi kieruje sie tutejszymi opiniami i wydaje mi sie to odróznienie wazne. Tymbardziej, ze na polskich stronach wizaz w tej materii jest opiniotwórczy i stosunkowo obszerny.

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-21, 20:07   #2026
golabek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
Gołąbku, a dostałaś jakiegoś maila, że paczka została wysłana?
Tak Dostałam nawet dwa. Jeden z pytaniem o wersję mojego nazwiska po angielsku.Bez tego nie mogli wysłać
golabek jest offline  
Stary 2009-01-21, 20:11   #2027
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Tak Dostałam nawet dwa. Jeden z pytaniem o wersję mojego nazwiska po angielsku.Bez tego nie mogli wysłać
Mozesz popaprac moje cienie, czy sa kremowie i jakie kolory na zywo.
A pędzle świetne z CS wybralas, pasują Ci?

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-21, 20:16   #2028
Dominkab

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dominikab, full coverage Joppy jest bardziej podobny do EDM intensive czy buff'd Concealing/Original?
Ja bym powiedziała, że to coś pomiędzy EDM intensive a buff original (concealing nie znam), ale pierwsze próby mi nie poszły, muszę spróbować jeszcze raz i wtedy dam znać oficjalnie

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-01-21, 20:22   #2029
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Ja bym powiedziała, że to coś pomiędzy EDM intensive a buff original (concealing nie znam), ale pierwsze próby mi nie poszły, muszę spróbować jeszcze raz i wtedy dam znać oficjalnie
Mnie tez pierwsza proba sie nie udala nakładania joppa havy, jest mocniejsza od intensive edm dość sporo i smugi mi sie porobily odrazu. Nie mozna sobie pomachac bylejak

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-21, 20:24   #2030
Dominkab

Cytat:
Mnie tez pierwsza proba sie nie udala nakładania joppa havy, jest mocniejsza od intensive edm dość sporo i smugi mi sie porobily odrazu. Nie mozna sobie pomachac bylejak
No, z EDM to się już nawet za bardzo przy nakładaniu nie staram, bo i tak wychodzi dobrze

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-01-21, 20:35   #2031
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Dzięki
To czekam na maila od nich.
Stary 2009-01-21, 20:36   #2032
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Dobrze, ze nie mam PayPala, karty kredytowej i innych takich szatańskich rzeczy, bo by do mnie już próbki Joppa leciały...
adusiadu jest offline  
Stary 2009-01-21, 20:37   #2033
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Oj, jak dosc sporo mocniejsza to pewnie by mi splywal ten podklad.

Cytat:
No, z EDM to się już nawet za bardzo przy nakładaniu nie staram, bo i tak wychodzi dobrze
Ja tak samo W ogole to czasami sie dziwie, ze tak o pomacham niedbale pedzlem a robi sie ladna buzia

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-01-21, 20:38   #2034
Lylu
Raczkowanie

Pastereczko Chyba jednak nie dopasuję się do żadnej z tych kobiet Na pierwszy raz zamówię któreś z odcieni pośrednich właśnie, bo dużo dziewczyn pisze, że te jasne są naprawdę jasne. Może trafię akurat. Zastanawiam się nad:

Olive - Light
Golden - Light
Buff - Fairly Light Neutral
Beige - Light Medium
Buff - Perfect
Lylu jest offline  
Stary 2009-01-21, 20:40   #2035
pastereczka
Organizatorka

Anecka niekoniecznie splywal, poprostu jest tak mocno kryjacy ze starczy chyba jedna warstwa, a druga juz robi smugę, musze kiedys w wolny dzien wyprobowac bo mam za ciemny kolor i i tak z nim nie wyjdę w świat

LYLU
Olive - Light- sredni w jasnosci
Golden - Light- sredni w jasnosci beż ciepły
Buff - Fairly Light Neutral- jasnosredni bezyk z kapką rózu
Beige - Light Medium- jasny beż z zoltym odcieniem lekkim
Buff - Perfect
- jasny neutralny kolor
polecalabym z tego co pisalas dobrac multitasking z cool i bedziesz miala przegląd ( 2 zamowienia na darmowe zestawy)
korektor multitasking i pod oczy sunlight, w rózach jest fajny brązer uniwersalny dość

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-21 o 20:47
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-21, 20:51   #2036
golabek
Wtajemniczenie

Cytat:
Mozesz popaprac moje cienie, czy sa kremowie i jakie kolory na zywo.
A pędzle świetne z CS wybralas, pasują Ci?
Cienie są pięknie zapakowane i mają w zestawie 2 pędzle Szkoda mi ich otwierać Podkłady wydają mi się ciemne na oko.Zobaczymy jak wyjdą na buziaku.
Pędzle fajne ale myślałam że będą mniejsze.Są też dość sztywne.Lubię takie "nieusztywniane".Zobaczym y jak sprawdzą się na powiece
golabek jest offline  
Stary 2009-01-21, 20:54   #2037
Lylu
Raczkowanie

Pastereczko

O który brązer chodzi konkretnie?
I jaki kolor różu mógłby zgrać się z wymienionymi przeze mnie podkładami? Nigdy nie stosowałam różu, a niektóre kolory tych na stronie EDM są naprawdę ładne więc chyba się skuszę.

Wiem, moja wiedza z zakresu makijażu jest żałosna Mam nadzieję, że to się zmieni, gdy spędzę jeszcze trochę czasu na wizażu
Lylu jest offline  
Stary 2009-01-21, 21:06   #2038
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez Lylu Pokaż wiadomość
Pastereczko

O który brązer chodzi konkretnie?
I jaki kolor różu mógłby zgrać się z wymienionymi przeze mnie podkładami? Nigdy nie stosowałam różu, a niektóre kolory tych na stronie EDM są naprawdę ładne więc chyba się skuszę.

Wiem, moja wiedza z zakresu makijażu jest żałosna Mam nadzieję, że to się zmieni, gdy spędzę jeszcze trochę czasu na wizażu
Róze mają obłędne tylko duż do jasnych cer, bardzo jasnych więc trzeba to brac pod uwagę zamawiając.
No głowa do góry, przez monnitor trudno dobrac kolory czy się ktoś zna czy nie
Róże dla Ciebie jak sądzę to z serii lucent Everyday Bronzer, a z matte Once and Again jesli masz chlodny odcien skóry lub uniwersalny Daydream.
Skoro nie uzywalas rózy to matowe sa bezpieczne i brazer tez.
Jak chcesz podpatrzeć triki makijazowe to youtube się do tego nadaje, widzisz jak jest robiony makijaz i efekt czy Ci się podoba. mineralnych makijazy tez jest tam sporo, tylko w wyszukiwarke wpisuj angielskie slowa. Albo pytaj tu dziewczyn o ulubione YT

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-01-21, 21:38   #2039
iustitia
Zadomowienie

Obserwując szybującego w górę dolara amerykańskiego coraz bardziej pokładam nadzieję w Buff'd Bo jeśli teraz bym kupiła i zapłaciła tak dużo, a za kilka tygodni dolar znów spadnie do 3 zł to się wścieknę. Dziewczyny, kryzys chyba dopadł też wielbicielki minerałów
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-21, 22:10   #2040
Lylu
Raczkowanie

Cytat:
Róze mają obłędne tylko duż do jasnych cer, bardzo jasnych więc trzeba to brac pod uwagę zamawiając.
No głowa do góry, przez monnitor trudno dobrac kolory czy się ktoś zna czy nie
Róże dla Ciebie jak sądzę to z serii lucent Everyday Bronzer, a z matte Once and Again jesli masz chlodny odcien skóry lub uniwersalny Daydream.
Skoro nie uzywalas rózy to matowe sa bezpieczne i brazer tez.
Jak chcesz podpatrzeć triki makijazowe to youtube się do tego nadaje, widzisz jak jest robiony makijaz i efekt czy Ci się podoba. mineralnych makijazy tez jest tam sporo, tylko w wyszukiwarke wpisuj angielskie slowa. Albo pytaj tu dziewczyn o ulubione YT

Dziękuję za wszystkie porady, te kolorki róży, które mi podałaś, rzeczywiście wydają się pasować do mojej cery - przynajmniej tak "na oko"
Jak tylko trochę finansów uzbieram, składam pierwsze zamówienie! Już się nie mogę doczekać
Lylu jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cera tłusta, cera wrażliwa, kosmetyki mineralne, mica, mineralne, mineralne kosmetyki, mineralny, minerals, minerały, podkład, puder, sam, szybko, tanie kosmetyki, trwałość

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości