Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-24, 15:53   #2131
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Mówiąc szczerze na czystą silicę poza CS natrafiłam tylko na Pure Luxe, ale na pewno jeszcze gdzieś ją można dostać. Aga moja propozycja jest wciąż aktualna - mogę Ci zrobić odsypkę krzemionki, bo mam jej prawie 1/4 słoiczka + jedno pełne pudełeczko z sitkiem, z którego korzystam na co dzień.

---------------------------------------------------------------------------

Uff, zrobiłam tą fotkę cieni Pure Luxe na powiece. W życiu się tak nie namęczyłam z moim aparatem - ponad 50 zdjęć i żadne dobre. Mój aparat się do tego nie nadaje. Mimo wszystko wrzucam fotę, ale zaznaczam że efekt benzynki i tak nie został oddany.

Nałożyłam na całą powiekę na mokro cień Oasis z Pure Luxe. Żeby pozostać przy minerałach w zewnętrzny kącik nałożyłam matowy granatowo-szary cień Hadassah z Joppa (na zdjęciu niewidoczny) oraz matowy fioletowy cień Casual Friday z EDM (widoczny odrobinę). Szkoda, że nic na zdjęciach nie widać, bo w realu wygląda to naprawdę ciekawie.
Zrobiłam dodatkowo swatche na ręce, tym razem na mokro. Widać trochę więcej, ale wciąż to nie to co na żywo.
Bardzo mi się ten makijaż podoba, ale przede wszystkim MASZ PIĘKNE OCZY!!!

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-01-24, 15:57   #2132
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
tak, kolor tęczówki super.

cienie wyglądają bardzo interesująco, zwłaszcza że piszesz o efekcie benzynki.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-01-24, 16:01   #2133
Layla123
Przyczajenie

Kolor tęczówki i kształt oka! Można się zakochać.

Makijaż bardzo mi się podoba. A skoro mówisz, że w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej, to po prostu bomba!
Layla123 jest offline  
Stary 2009-01-24, 16:29   #2134
pranie
Wtajemniczenie

Frantic, jestem pod wrazeniem. Zarowno makijazu, jak i natury Sliczne masz te oczy. Jak ja bym chciala niebieskie.. Mam brazowe, ale na szczescie moj syn o dziwo ma niebieskie z dluugasnymi rzesami
Dziewczyny, nie odzywalam sie bo od kilku dni instensywnie testuje EDM - dzieki probkom od kilku przemilych Mineralomaniaczek i chcialam napisac juz konkrety.
Jest tak: poczatkowo uzywalam fairly light matte i bylo super. Maznelam sie raz neutralem semi-matte i tez bylo super, choc juz za bardzo lampowato. Ogolnie bylam przekonana, ze potrzebuje formuly intensive, aby doprowadzic moja buzie do matu. Od kilku dni maziam sie na zmiane olive fair i golden fair, oba w formule intensive. I stwierdzam, ze ona chyba nie da mnie Krycie moich kilku przebarwien i tak srednie (czekam na korektor EDM), a podklad chyba dla mnie zbyt ciezki, po kilku godzinach zbiera sie w bruzdach przy ustach. Swiece sie tak czy siak, bede musiala wykanczac ryzowym (tez czekam, ech..). Teraz mam fakap, bo wszystkie probki jakie pozamawialam z EDM, sa w formule intensive.. Czy mozecie mi doradzic, czy np. formuly Meow sa bardzie matujace, a rownoczesnie nie takie "grube"? A moze Cory? heeelp
pranie jest offline  
Stary 2009-01-24, 16:33   #2135
iustitia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Iustitio, kanadyjski niestety też drożeje w szybkim tempie. Przy pierwszym zamówieniu próbek Buff'd (27.12) płaciłam 2,46 zł za CAD, przy kolejnym (13.01) - 2,60 zl, teraz PayPal przelicza już 2,73 zł/CAD.

USD w przeliczeniu PP aktualnie: 3,46 zł. Nie ma na co czekać. Robię jutro zamówienie w Conservatorie. Nie podoba mi się, że nie raczą odpowiedzieć na maile, wierzę, że nie mają czasu, bo są pochłonięci pakowaniem proszków. Nie podoba mi się również przewoźnik najtańszej przesyłki (USPS First Class Mail International Package), ten który obsługuje EDM. Na szczęście piszą, że wszystkie przesyłki są ubezpieczone. Ale gdyby mi paczuszka gdzieś zaginęła, to musiałabym znowu czekać nie wiadomo ile. Nie miałabym pudru.

Zaczynam naprawdę doceniać kanadyjską alternatywę. Wielka szkoda, że Buff'd nie ma dla mnie odpowiedniego pudru (nie toleruję kaolinu, a z kolei sama mika z kolorkiem też mnie nie urządza).
Lorri, ale u mnie jakieś średnie wrażenie po Buffie są Jutro wypróbuję formułę concealing... może się sprawdzi. Zaraz opiszę dokładniej testy i wkleję zdjęcia.

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Wczoraj testowalam puder CORY,ten bez miki.

Zaczne od probek,opakowania malusienkie,ledwo starczylo na jednorazowe umalowanie,wiec jak ktos by chcial potestowac to trzeba zamowic kilka opakowan tego samego koloru.
Ceny niziutkie,tanio,wiec mozna poszalec.

Podklad idealny dla cer mieszanych i tlustych.
Kryje dobrze i matuje na dlugo,w moim przypadku to bylo 6 godz,tylko Chanelowi rownie dlugo sie udaje zmatowic moja mega tlusta cere.
Kolory idealnie pasuja do opisu na stronie producenta,latwo trafic w swoj odcien.

testowalam tez zielony korektor,tez fajny,zneutralizowal zaczerwieniw na policzku.

Na pewno zamowie pelnowymiarowe opakowanie,bo to fajny podklad i nie wysusza cery.
Mam wrazenie,ze najbardziej polubia go dziewczyny z tlusta lub przetluszczajaca sie cera,dla suchych i normalnych pewnie inne formuly beda lepsze.
To ciekawe, co piszesz... będę musiała się przeglądnąć minerałom, skoro są dobre do tłustej skóry - a w minerałach muszę tak moją niestety traktować.
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-24, 16:53   #2136
vril
Zakorzenienie

Frantic swietne oko Skusials mnie, wlasnie kliknelam zamowienie z probkami z Pure Luxe
vril jest offline  
Stary 2009-01-24, 17:15   #2137
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:
Uff, zrobiłam tą fotkę cieni Pure Luxe na powiece. W życiu się tak nie namęczyłam z moim aparatem - ponad 50 zdjęć i żadne dobre. Mój aparat się do tego nie nadaje. Mimo wszystko wrzucam fotę, ale zaznaczam że efekt benzynki i tak nie został oddany.

Nałożyłam na całą powiekę na mokro cień Oasis z Pure Luxe. Żeby pozostać przy minerałach w zewnętrzny kącik nałożyłam matowy granatowo-szary cień Hadassah z Joppa (na zdjęciu niewidoczny) oraz matowy fioletowy cień Casual Friday z EDM (widoczny odrobinę). Szkoda, że nic na zdjęciach nie widać, bo w realu wygląda to naprawdę ciekawie.
Zrobiłam dodatkowo swatche na ręce, tym razem na mokro. Widać trochę więcej, ale wciąż to nie to co na żywo.
Też dziś nałozyłam cień z serii KAleidoscope, mam Mirage, to taki błękit i... WOW!! Oko się mieni, zmienia kolory, a mój TŻ stwierdził że "w jednym miejscu mam fioletowe a obok mniej fioletowe..."

Mirage nie ma chyba tak gwałtownych zmian koloru, ale jak popatrzyłam na twoje swatche, to chyba min. 3 sztuki znajdą się w moim koszyczku minerałowym (mam taki ) Generalnie jest to coś, na co czekałam calutkie życie.

Czekam na próbki z Joppa, skorzystałam z promocyjnej przesyłki, wzięłam Sample KiT i kilka cieni - to zamawianie cieni zaczyna być jakąś obsesją...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-01-24, 17:20   #2138
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:

WOW, super ciekawe kiedy moje oko bedzie wygladalo tak "czysto".. czyli bazy nie dawalas a tylko na mokro?

Cien ten pierwszy od lewwej - PRZECUDNY, cos jak copper penny z buff'd

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-01-24, 17:37   #2139
rocki
Wtajemniczenie

Wlasnie mama mi powiedziala, ze w marcu leci do Stanow Ale kiedy minela pierwsza chwila ogromnej radosci, zaczelam sie zastanawiac czy ktores mineraly mozna kupowac stacjonarnie, czy tylko wysylkowo Czy wiecie, jak to wyglada
rocki jest offline  
Stary 2009-01-24, 17:44   #2140
vril
Zakorzenienie

Padlam po obejrzeniu tego filmiku
http://pl.youtube.com/watch?v=Ez6azUdQnq8
Jesli te cienie rzeczywiscie sa tak kryjace i intensywne i jest ich tak pelno w samplach, to przypuszcze szturm na nie. Szokujace wrecz.
Niech ktos na dniach zalozy watek o Pure Luxe, bo jak dojda do mnie probki to bede sie produkowac i chetnie poczytam opinie innych
Niech to podforum juz powstanie, bo sie balagan na wizazystce robi
vril jest offline  
Stary 2009-01-24, 18:28   #2141
gabs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Padlam po obejrzeniu tego filmiku
http://pl.youtube.com/watch?v=Ez6azUdQnq8
Jesli te cienie rzeczywiscie sa tak kryjace i intensywne i jest ich tak pelno w samplach, to przypuszcze szturm na nie. Szokujace wrecz.
Niech ktos na dniach zalozy watek o Pure Luxe, bo jak dojda do mnie probki to bede sie produkowac i chetnie poczytam opinie innych
Niech to podforum juz powstanie, bo sie balagan na wizazystce robi
Potwierdzam, na żywo są równie piękne jak nie ładniejsze

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-01-24, 18:39   #2142
vril
Zakorzenienie

Padne na suchoty zanim pierwsze proszki doleca
Podliczylam i wyszlo mi, ze Pure Luxe ma w ofercie 280 pigmentow do oczu, zakladajac, ze nie wezme wszystkich, tylko ok. 200 sztuk, to troche w tym roku wydam na prochy
vril jest offline  
Stary 2009-01-24, 18:39   #2143
Anecka
Zakorzenienie

Dobra jutro udaje sie do Rossmana po ten pedzel do cienia
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21630

Kusicie tymi cieniami Pure Luxe a moje nastepne zakupy dopiero w polowie marca, czyli na poczatek kwietnia powinnam miec produkty
Do tego czasu chce potestowac i zamowic jakies mini lub pelny podklad..
Narazie nie wiem co kupie ale.. EDM bije to co przetestowalam na łeb, na szyję.. (buffd,signature,meow).
Ciekawa jestem Essence, skoro jest w PL i mozna namacalnie kupic

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-01-24, 19:03   #2144
gabs
Zadomowienie

Cytat:
Podliczylam i wyszlo mi, ze Pure Luxe ma w ofercie 280 pigmentow do oczu, zakladajac, ze nie wezme wszystkich, tylko ok. 200 sztuk, to troche w tym roku wydam na prochy
Jak zabrzmiało...

Nie mam zamiaru kupować wszystkiego (np. te świecące w ciemnościach odpuszczam całkowicie), ale pewnie ze 100 $ to lekką ręką na same próbeczki... A jak coś wpadnie w oczko to i troszkę pójdzie na pełne opakowania...

Muszę chyba zacząć nadgodziny wyrabiać i przestawić się na chleb ze smalcem...

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-01-24, 19:05   #2145
rocki
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja bym tez sie skusila na Pureluxa, gdyby nie skromna oferta podkladow (jak na razie jeszcze cienie zamawiam raczej oprocz, a nie zamiast ). A na razie przegladam Earthen Glow. I chyba nie uda mi sie nie zamowic cieni (oprocz podkladow, oczywiscie ). Maja w ofercie... 380 kolorow

Amethyst musze miec Jesli na zdjeciu ponizej jest na sucho, to ciekawe jaki efekt osiaga sie na mokro.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg egm.jpg (46,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egm2.jpg (42,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egm3.jpg (36,8 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2009-01-24 o 19:06
rocki jest offline  
Stary 2009-01-24, 19:08   #2146
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

obejrzałam te swatche Pure Luxe

agabil1 jest offline  
Stary 2009-01-24, 19:29   #2147
iustitia
Zadomowienie

Wrzucam moje porównaniu

Pomyliłam się chyba, bo z Buf'd nazwa podkładu drugiego to Biscuit

Podkłady to najjaśniejsze z serii - Vichy Dermablend Opal, Lirene matujący jasny naturalny i Revlon Colorstay Ivory.

Wg mnie najjaśniejszy z tych wszystkich jest Fair Buffa, Biscuit jest już zbliżony do Sandy fair i Fari neural EDM.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02007.jpg (71,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02041.jpg (28,2 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02062.jpg (56,7 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez iustitia
Czas edycji: 2009-01-24 o 19:35
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-24, 19:34   #2148
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tak, kolor tęczówki super.

cienie wyglądają bardzo interesująco, zwłaszcza że piszesz o efekcie benzynki.
Cytat:
Napisane przez Layla123 Pokaż wiadomość
Kolor tęczówki i kształt oka! Można się zakochać.

Makijaż bardzo mi się podoba. A skoro mówisz, że w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej, to po prostu bomba!
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, jestem pod wrazeniem. Zarowno makijazu, jak i natury Sliczne masz te oczy. Jak ja bym chciala niebieskie.. Mam brazowe, ale na szczescie moj syn o dziwo ma niebieskie z dluugasnymi rzesami
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa, chociaż ja mam małe oczy z opadającą powieką, czego nie znoszę. A oczy mam razem z bratem za ojcem (zarówno co do koloru jak i dużej wady wzroku) i często nam obojgu albo ktoś prawi komplement, albo się pyta czy nosimy kolorowe szkła kontaktowe. Aż dziwne, że tu nikt nie spytał.

Cytat:
Frantic swietne oko Skusials mnie, wlasnie kliknelam zamowienie z probkami z Pure Luxe
Cieszę się. Warto się na nie skusić, są naprawdę oryginalne i dobrej jakości. Jedyne "ale" mam do cienia klasycznego Vanilla. Kolor cudny, ale cienia na sucho prawie nie widać na skórze, a na mokro jakoś bez sensu wygląda, jakbym podkład mineralny dała na powiekę. Tu jestem zawiedziona.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
WOW, super ciekawe kiedy moje oko bedzie wygladalo tak "czysto".. czyli bazy nie dawalas a tylko na mokro?

Cien ten pierwszy od lewwej - PRZECUDNY, cos jak copper penny z buff'd
Ja zawsze bazę daję, nawet jak kładę cienie na mokro, bo przy moich oczach bez bazy wszystko by się zwałkowało prędzej czy później.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-24, 19:36   #2149
rocki
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Ja bym tez sie skusila na Pureluxa, gdyby nie skromna oferta podkladow (jak na razie jeszcze cienie zamawiam raczej oprocz, a nie zamiast ). A na razie przegladam Earthen Glow. I chyba nie uda mi sie nie zamowic cieni (oprocz podkladow, oczywiscie ). Maja w ofercie... 380 kolorow
Hmmm... mam cos jeszcze lepszego W dodatku probki sa po 0,50$, a wysylka tylko 2$

http://www.theshespace.com/pigmentsforyoureyes.html
rocki jest offline  
Stary 2009-01-24, 20:18   #2150
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Hmmm... mam cos jeszcze lepszego W dodatku probki sa po 0,50$, a wysylka tylko 2$

A jakieś opinie o tych pigmentach czytałaś?
frantic jest offline  
Stary 2009-01-24, 20:19   #2151
gabs
Zadomowienie

Cytat:

Zbankrutuję przez was...

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-01-24, 20:25   #2152
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

wydaję sama sobie nakaz wchodzenia na ten wątek
a kysz kusicielki

agabil1 jest offline  
Stary 2009-01-24, 20:29   #2153
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wydaję sama sobie nakaz wchodzenia na ten wątek
a kysz kusicielki
Agnieszko nakaz czy zakaz? Bo jak nakaz to też zbankrutujesz.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-24, 20:37   #2154
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Agnieszko nakaz czy zakaz? Bo jak nakaz to też zbankrutujesz.
o tfu miał być zakaz, ale moja podświadomośc jak widać zwyciężyła

agabil1 jest offline  
Stary 2009-01-24, 20:49   #2155
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
o tfu miał być zakaz, ale moja podświadomośc jak widać zwyciężyła
No z podświadomością się nie wygra, więc nawet nie ma sensu się jej opierać.
frantic jest offline  
Stary 2009-01-24, 20:50   #2156
gabs
Zadomowienie

Wiecie co, już wszyscy patrzą krzywo na moje kolejne zakupy (oprócz was) i chyba następne będę robić po kryjomu - albo ze mną coś nie tak albo to jakaś paranoja

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-01-24, 20:50   #2157
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
No z podświadomością się nie wygra, więc nawet nie ma sensu się jej opierać.
jak widac szans nie ma. Czuję się usprawiedliwiona

agabil1 jest offline  
Stary 2009-01-24, 20:59   #2158
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Głodnemu chleb na myśli

Ja muszę odsubskrybować ten wątek i inne mineralne też. Czekam jeszcze na trzy przesyłki. Na koncie w PayPal zostało mi 4,67 zł. I teraz się muszę pilnować, żeby nic nie przelewać przez najbliższe hmm, 2 miesiące

Zapomniałabym, Frantic świetny mkijaż
Hanneke jest offline  
Stary 2009-01-24, 21:05   #2159
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Wg mnie najjaśniejszy z tych wszystkich jest Fair Buffa, Biscuit jest już zbliżony do Sandy fair i Fari neural EDM.
Iustitio, chodzi Ci zapewne o Fawn z Buff'd. Fair jest dużo ciemniejszy.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2009-01-24, 21:10   #2160
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Wiecie co, już wszyscy patrzą krzywo na moje kolejne zakupy (oprócz was) i chyba następne będę robić po kryjomu - albo ze mną coś nie tak albo to jakaś paranoja
To dlatego, że na nas też patrzą już krzywo (tzn, mówię o sobie).

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Głodnemu chleb na myśli

Ja muszę odsubskrybować ten wątek i inne mineralne też. Czekam jeszcze na trzy przesyłki. Na koncie w PayPal zostało mi 4,67 zł. I teraz się muszę pilnować, żeby nic nie przelewać przez najbliższe hmm, 2 miesiące

Zapomniałabym, Frantic świetny mkijaż
Ooo, dziękuję.
frantic jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cera tłusta, cera wrażliwa, kosmetyki mineralne, mica, mineralne, mineralne kosmetyki, mineralny, minerals, minerały, podkład, puder, sam, szybko, tanie kosmetyki, trwałość

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości