Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Partner główny wydarzenia:

Im więcej głosów
tym więcej nagród

Baw się z nami i zgarnij mega pudło wypchane hitami! Znajdziesz w nim inteligentną prostownicę Remington Keratin Protect, która odczytuje poziom wilgoci włosów 8x na sekundę, dostosowując urządzenie do aktualnego stanu włosów. Dzięki temu pozostają zdrowe, gładkie i lśniące!

Codziennie głosuj na swój hit i zaproś do zabawy znajomych! Im więcej oddanych głosów, tym więcej produktów pojawi się w pudle z nagrodą! Uwaga! Nagroda osiągnęła już maksymalny rozmiar! Głosujcie na swój hit i zwiększajcie prawdopodobieństwo wygranej!

Kosmetyk, który uzyska największą ilość głosów, otrzyma tytuł Hitu Wizażanek 2018 i zostanie nagrodzony tytułem KWC na uroczystej gali wręczenia nagród 13 marca 2018r! Partnerem wydarzenia jest Remington i BTL.

Możesz głosować 1x dziennie! Nagrody dodatkowe: 2x pudełko niespodzianka z kosmetykami wartości 200zł

100

GŁOSUJ NA HIT WIZAŻANEK O tytuł Hitu Wizażanek 2018 walczy 20 kosmetyków z największą liczba wyróżnień „Mój hit” w katalogu KWC i średnią oceną powyżej 4,0 w 5 punktowej skali. Produkt, który zwycięży w głosowaniu zostanie wyróżniony tytułem Kosmetyku Wszech Czasów na uroczystej Gali KWC, na której już po raz dziewiąty w imieniu społeczności Wizaz.pl nagrodzimy najlepsze kosmetyki.

  • 1 - 99 głosów
  • 100 - 199 głosów
  • 200 - 299 głosów
  • 300 - 399 głosów
  • 400+ głosów