Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Partner główny wydarzenia:

Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) jest największym katalogiem produktów kosmetycznych, dodawanych i ocenianych przez społeczność serwisu Wizaz.pl. Katalog powstał w grudniu 2001 i do dziś stanowi największą bazę opinii o kosmetykach i akcesoriach urodowych w Polsce.

KWC to obecnie ponad 100 tysięcy zaangażowanych Recenzentek, prawie 83 tysiące produktów oraz ponad milion rzetelnych recenzji! Dziennie średnio dodawanych jest aż 300 recenzji oraz 40 produktów. Te i inne liczby udowadniają, że to jedyny taki internetowy katalog w Polsce i w Europie.

Wszystkie produkty dodawane są przez Wizażanki - użytkowniczki serwisu Wizaz.pl, które angażują się z pasji i dla dobra społeczności. Recenzentki wypełniają szczegółowy profil określając w nim rodzaj cery, włosów, problemy skórne, a następnie oceniają produkty, których same używały. Nad rzetelnością recenzji czuwa grono moderatorek. W ten sposób na co dzień katalog poszerza się o nowe produkty i opinie na ich temat, tak by osoby poszukujące kosmetyków mogły znaleźć spośród setek na sklepowych półkach te idealne dla siebie.

Od 9 lat Wizaż, w imieniu społeczności, przyznaje Tytuły Kosmetyków Wszech Czasów. Produkty w KWC, które do 31 grudnia 2017 roku zdobyły minimum 100 recenzji i średnią ocenę powyżej 4,0 (w skali 5-punktowej) zawalczą o tytuł Kosmetyku Wszech Czasów. W tym roku nagrody zostaną przyznane w 23 kategoriach. Podobnie jak rok temu i tym razem zostanie wybrany HIT Wizażanek. Nagrodzimy także jedną z recenzentek, która zdobędzie atrakcyjne nagrody i tytuł Ambasadorki KWC. Szczegóły już niedługo – uroczysta Gala KWC odbędzie się 15 marca w Warszawie.