18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Partner główny wydarzenia: sponsor: BTL

sponsor: BTL

Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) jest największym katalogiem produktów kosmetycznych, dodawanych i ocenianych przez społeczność serwisu Wizaz.pl. Katalog powstał w grudniu 2001 i do dziś stanowi największą bazę opinii o kosmetykach i akcesoriach urodowych w Polsce.

KWC to obecnie ponad 100 tysięcy zaangażowanych Recenzentek, prawie 83 tysiące produktów oraz ponad milion rzetelnych recenzji! Dziennie średnio dodawanych jest aż 300 recenzji oraz 40 produktów. Te i inne liczby udowadniają, że to jedyny taki internetowy katalog w Polsce i w Europie.

Wszystkie produkty dodawane są przez Wizażanki - użytkowniczki serwisu Wizaz.pl, które angażują się z pasji i dla dobra społeczności. Recenzentki wypełniają szczegółowy profil określając w nim rodzaj cery, włosów, problemy skórne, a następnie oceniają produkty, których same używały. Nad rzetelnością recenzji czuwa grono moderatorek. W ten sposób na co dzień katalog poszerza się o nowe produkty i opinie na ich temat, tak by osoby poszukujące kosmetyków mogły znaleźć spośród setek na sklepowych półkach te idealne dla siebie.

W imieniu społeczności Wizaz.pl co roku przyznaje Tytuły Kosmetyków Wszech Czasów. Tę prestiżową nagrodę mogą otrzymać jedynie kosmetyki, które w KWC zdobyły minimum 100 recenzji i średnią ocenę powyżej 4,0 (w skali 5-punktowej). Tytuł otrzymuje również produkt wybrany w specjalnym głosowaniu na HIT Wizażanek, w którym co roku o zwycięstwo walczą kosmetyki z największą ilością oznaczeń „mój hit”. Wyróżnienie otrzymuje również Ambasadorka KWC, czyli aktywna Wizażanka, której recenzje oraz szeroka działalność w obrębie katalogu są doceniane przez społeczność. Z kolei ‘Nagroda specjalna’ to wyraz uznania dla influencerki, która ma ogromny wpływ na świat beauty.