Profil: Bonimed

Nazwa: Bonimed
Opis: Od początku swej działalności zajęła się produkcją preparatów ziołowych wg receptury franciszkanina Ojca Grzegorza Sroki.
W chwili obecnej firma produkuje mieszanki ziołowe z ziół suchych, krople ziołowe, miody pszczele z dodatkiem stężonych ekstraktów ziół, herbatki ziołowe według Zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, preparaty ziołowe w postaci kapsułek żelatynowych oraz jedno mydło ziołowe. Firma oprócz produkcji zajmuje się także terapią metodami naturalnymi takimi jak: ziołolecznictwo, homeopatia, terapia manualna, akupunktura, rehabilitacja dzieci niepełnosprawnych metodą Vojty, NDT i innymi.
Autorem receptur wykorzystywanych przez firmę BONIMED jest franciszkanin Ojciec Grzegorz Sroka, który od pięćdziesięciu lat zajmuje się ziołolecznictwem i do dzisiaj udzielił porad blisko półmilionowej rzeszy chorych. Jest autorem licznych publikacji z dziedziny ziołolecznictwa, a jego słynny poradnik ziołowy ukazał się już niemalże w jednym milionie egzemplarzy.
Zakonnik ten jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie fitoterapii, najsłynniejszym polskim, a być może i światowym zielarzem zakonnym. Ojciec Grzegorz komponuje swoje mieszanki w oparciu o głęboką wiedzę farmakologiczną, ale też opierając się na intuicji i ogromnym doświadczeniu jakie nabył w swej długoletniej praktyce zielarskiej.
Bardzo często jego spostrzeżenia dotyczące terapeutycznego działania ziół w późniejszym czasie są pozytywnie weryfikowane przez badania naukowe.
Dlatego też leczenie preparatami Ojca Grzegorza to leczenie lekami o sprawdzonej skuteczności.
We wszystkich surowcach użytych do produkcji badana jest zawartość ciał czynnych, co gwarantuje jakość produktów wytwarzanych przez firmę Bonimed.
Ulica: ul. Stawowa 23
Kod pocztowy, miasto: 34-300 Żywiec
Telefon: 861 - 86 - 71
Strona www: http://www.bonimed.pl
Adres e-mail: bonimed@bb.onet.pl
Statystyki: 3 produktów zarejestrowanych w naszym katalogu.
Nazwa kosmetyku
Kategoria

Mój hit
Ocena
Recenzje
Bonimed, Boniderm, Pomada Ojca Grzegorza (mydło ziołowe) Bonimed, Boniderm, Pomada Ojca Grzegorza (mydło ziołowe)

Pielęgnacja twarzy - Higiena: demakijaż i oczyszczanie -> oczyszczanie

9
42 recenzji
Bonimed, Dermobon, Krem Bonimed, Dermobon, Krem

Pielęgnacja twarzy - Kremy do cery trądzikowej

1
1 recenzji
Bonimed, Venobon, Krem oczarowo - kasztanowcowy Bonimed, Venobon, Krem oczarowo - kasztanowcowy

Pielęgnacja ciała - Nogi -> kremy, balsamy, żele i maseczki do stóp

1
2 recenzji

  • W przeciągu ostatnich 60 dni nikt nie dodał recenzji produktu.

  • W wybranej kategorii nie zgłoszono żadnego nowego kosmetyku w przeciągu ostatnich 30 dni.