Profil: Bumble and bumble

Nazwa: Bumble and bumble
Opis: Bumble and bumble, założone przez Michaela Gordona, początkowo było niewielkim zakładem fryzjerskim. Dziś to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów na świecie. Unikalne receptury B&b powstały z myślą o coraz bardziej wymagającej i niosącej nowe wyzwania pracy stylistów fryzur. Celem marki stało się stworzenie szerokiej gamy preparatów, które można ze sobą łączyć, uzyskując cały wachlarz efektów.
Inspiracji B&b poszukuje w modzie, nowych trendach, przyczyniając się także do ich powstania. Marka proponuje renomowaną linię produktów, stworzonych i przetestowanych w laboratoriach firmy - na użytek stylistów, modelek, aktorów, pracowników branży modowej, ale i miłośników pięknych i zdrowych włosów z całego świata.
Używane przez najlepszych fryzjerów produkty do pielęgnacji i stylizacji to bestsellery w wielu krajach. Salony Bumble and bumble, w których można skorzystać z całej gamy usług i zakupić produkty sygnowane przez markę, znajdują się w Nowym Yorku, jeden od 1977 roku, drugi otworzono w 2004.

Ulica:
Kod pocztowy, miasto: New York
Telefon:
Strona www: http://www.bumbleandbumble.com/
Adres e-mail:
Statystyki: 10 produktów zarejestrowanych w naszym katalogu.
Nazwa kosmetyku

Kategoria

Mój hit Ocena Recenzje
Bumble and bumble, Alojoba Shampoo (Szampon do każdego rodzaju włosów) Bumble and bumble, Alojoba Shampoo (Szampon do każdego rodzaju włosów)

Włosy: Pielęgnacja - szampony -> uniwersalne szampony

0
1 recenzji
Bumble and bumble, Creme de Coco Shampoo (Kokosowy szampon do włosów) Bumble and bumble, Creme de Coco Shampoo (Kokosowy szampon do włosów)

Włosy: Pielęgnacja - szampony -> uniwersalne szampony

0
0 recenzji
Bumble and bumble, Curl Conscious, Defining Creme (Krem do stylizacji włosów kręconych) Bumble and bumble, Curl Conscious, Defining Creme (Krem do stylizacji włosów kręconych)

Włosy: Styling -> włosy kręcone

1
2 recenzji
Bumble and bumble, Hair Powder Blondish (Koloryzujący suchy szampon do włosów blond) Bumble and bumble, Hair Powder Blondish (Koloryzujący suchy szampon do włosów blond)

Włosy: Pielęgnacja - szampony -> uniwersalne szampony

0
0 recenzji
Bumble and bumble, Hair Powder Brown (Koloryzujący suchy szampon do włosów brązowych) Bumble and bumble, Hair Powder Brown (Koloryzujący suchy szampon do włosów brązowych)

Włosy: Pielęgnacja - szampony -> uniwersalne szampony

0
0 recenzji
Bumble and bumble, Seaweed Shampoo (Szampon wodorostowy do częstego mycia włosów) Bumble and bumble, Seaweed Shampoo (Szampon wodorostowy do częstego mycia włosów)

Włosy: Pielęgnacja - szampony -> uniwersalne szampony

1
1 recenzji
Bumble and bumble, Straight Blow Dry (Balsam do układania włosów) Bumble and bumble, Straight Blow Dry (Balsam do układania włosów)

Włosy: Styling -> kosmetyki prostujące

0
0 recenzji
Bumble and bumble, Surf Spray (Spray do stylizacji włosów) Bumble and bumble, Surf Spray (Spray do stylizacji włosów)

Włosy: Styling -> styling: pozostałe

1
1 recenzji
Bumble and bumble, Thickening Conditioner (Odżywka nadająca objętości) Bumble and bumble, Thickening Conditioner (Odżywka nadająca objętości)

Włosy: Pielęgnacja - odżywki -> uniwersalne odżywki

0
2 recenzji
Bumble and bumble, Thickening Spray (Spray nadający objętość) Bumble and bumble, Thickening Spray (Spray nadający objętość)

Włosy: Styling -> styling: pozostałe

0
2 recenzji

  • W przeciągu ostatnich 60 dni nikt nie dodał recenzji produktu.

  • W wybranej kategorii żaden z produktów nie spełnia wymogów dla najlepszych produktów (min. 4 gwiazdki i min. 10 recenzji).