Profil: Mama Mio

Nazwa: Mama Mio
Opis: Kosmetyki Mama Mio zostały stworzone przez trzy kobiety, matki, które wiele lat pracy zawodowej w środowisku biochemików, specjalistów aromaterapii oraz dermatologów, na stworzenie linii produktów pielęgnacyjnych dla kobiet w ciąży. Są to kosmetyki hipoalergiczne, zawierające filtry chroniące przed szkodliwym działaniem środowiska oraz przebarwieniami, a ich skład opiera się jedynie na składnikach roślinnych i naturalnych. Główną zaletą produktów Mama Mio jest aktywne działanie na skórę w trakcie ciąży, a przy tym ochrona najbardziej estetycznych z punktu widzenia kobiet partii ciała. Zawarte w kosmetykach kwasy Omega 3, 6 i 9 zapewniają głębokie nawilżenie, elastyczność oraz jędrność skóry. Zapobiegają utracie sprężystości skóry na brzuchu i rozstępom. Koenzym Q10 oraz witamina E stanowią barierę ochronną przed wolnymi rodnikami i gwarantują długowieczność, a rumianek ma działanie przeciwzapalne. W olejku do masażu Mama Mio znajduje się roślinny olej jojoba i witaminy A, E i F, które spowalniają proces starzenia skóry i działają immunostymulująco. Kosmetyki te dostępne są już w 700 sklepach w 8 krajach oraz w 100 ekskluzywnych spa a także już w Polsce.
Ulica:
Kod pocztowy, miasto:
Telefon:
Strona www: http://www.mamamio.pl/
Adres e-mail:
Statystyki: 1 produktów zarejestrowanych w naszym katalogu.
Nazwa kosmetyku
Kategoria

Mój hit
Ocena
Recenzje
Mama Mio, The Tummy Rub Butter (Krem uelastyczniający skórę brzucha bogaty w omega) Mama Mio, The Tummy Rub Butter (Krem uelastyczniający skórę brzucha bogaty w omega)

Pielęgnacja specjalna - Problemy skórne -> dla kobiet w ciąży i karmiących

0
1 recenzji

  • W przeciągu ostatnich 60 dni nikt nie dodał recenzji produktu.

  • W wybranej kategorii żaden z produktów nie spełnia wymogów dla najlepszych produktów (min. 4 gwiazdki i min. 10 recenzji).

  • W wybranej kategorii nie zgłoszono żadnego nowego kosmetyku w przeciągu ostatnich 30 dni.