Avon, Naturals, Dezodorant w kulce z szałwią i aloesem (antyperspirant dla kobiet)

Polski napis informuje, że to dezodorant, angielski że antyperspirant. Moim zdaniem nie jest ani jednym, ani drugim ;) Po posmarowaniu pozostawia lepką maź, która ani nie zasycha, ani się nie wchłania. Użyłam go dwa razy, z czego drugi przed chwilą - w obu przypadkach musiałam się wycierać chusteczką. Fatalny produkt, który ma jednak jedną zaletę - piękny, ziołowy zapach.

kupuję na zapas

To był dezodorant z pazurem. Dość mocny w działaniu, może nie chronił 100% przed poceniem ale jak już pachy były mokre to czuś było tylko ten boski ziołowy zapach. I dla niego głównie kupuję ten dezodorant. Czuję go cały dzień przez bluzkę przez co czuję się świeżo i pachnąca. Troche wysusza skórę. Używam go tylko w ciepłe i gorące miesiące. W zimę z poceniem sie nie mam problemu, poza tym skóra nie wytrzymałaby ciągłego wysuszania. Jedynym mankamentem jest nawet nie to że brudzi ubrania, ale że pachy z daleka widać że są zatalkowane. To wygląda bardzo nieestetycznie i niehigienicznie.
Mimo wszytsko kupuję go na allegro ile tylko się da. Żaden na mnie tak nie działał.

Zawiódł mnie

Używałam tego dezodorantu dość dawno i miło wspominałam. Naszło mnie by znów go zamówić. I strasznie się rozczarowałam. Nic nie mam do jego właściwości chroniących przed potem, lubię jego zapach ale... POTWORNIE BRUDZI UBRANIA!!! Rano nie mam czasu by czekać z pół godziny zanim zaschnie i pod pachą (a i to na niewiele się zdaje), zniszczyłam nim jedną z ulubinych bluzek. Gdy zobaczyłam jakie mam po nim ślady, postanowiłam reanimować bluzkę szybkim praniem. Jednak nic z tego. Paski z dezodorantu pod pachami mam do dzisiaj. Teraz stoi ta kulka na półce i skończy pewnie w koszu. Więcej nie użyję!!! :(

dosyć skuteczny

Jego skuteczność mnie zadowala, zapach też może być. Zawiera szałwię, która działa przeciwpotowo oraz łagodzący aloes. Nie zwróciłam uwagi na jego właściwości brudzące ubranie, więc możliwe, że ich nie ma, w przeciwieństwie do reszty dezodorantów w kulce Avonu.

Avon Mark - relacja

Dla mnie super

Dezeodorant-antyperspirant jest najlepszym jaki dotychcczas mialam. Slicznie pachnuie, szybko sie wchlania , a co najwazniejsze dlugo sie utrzymuje. Moj faworyt

Używam tego kosmetyku od kilku miesiecy
ilość zużytych opakowań: 2

W MIARĘ DOBRY

Antyperspirant ma wspaniały zapach, ale co do ochrony przed poceniem to nie jest faworytem w tej kwestii. Myślę, że jest odpowiedni dla osób raczej mało pocących się.

taka sobie

Chroni nawet, nawet, zapach ma ładny, ale tylko na początku, gdyż pod koniec dnia robi się rzeczywiście śmierdzidełko. Pewnie zależy to od osoby, np. moja mama (raczej potrzebująca dobrej ochrony) była zadowolona i zamawiała kilka razy tą kulkę, a zapach jej bardzo pasował.

ilość zużytych opakowań: 1

w miarę

Kiedyś był to mój ulubiony dezodorant ze względu na przepiękny zapach i dość dobre działanie. Potem (wraz ze zmianą opakowania) miałam wrażenie, że się trochę 'popsuł' i nie chronił mnie tak jak kiedyś. Ogólnie może być, cena w promocji bardzo przystępna, ale na rynku jest sporo lepszych.

nie zawiódł mnie

Właściwie nie mam mu nic do zarzucenia. Zapach chłodzący, ziołowy. Dobrze trzyma, jednak mógłby szybciej się wchłaniać. No i nie plami ubrań za to wielki plus :)

nie...

Zapach w porządku - świeży, nie nachalny..Ale to, że ma konstystencję kisielu, i czas jego wchłonięcia to ok 1 godziny (i tak nie czuć suchości pod pachami, bo już zdązymy się spocić) jest NIEWYBACZALNE. AH..no i szybko się przeterminował, a gluty zbierające się przy samej kulce były tak nieestetyczne, że brzydziłam się tego specyfiku. Bubel przez wielkie B.Zużyłam ok. jednej trzeciej opakowania..

śmierdzi

Dostałam go od mamy, która nie mogła go znieść; lepi się do skóry niznośnie, pachnie dość dziwnie (czułam się jakbym używała meskiego zapachu). Jako antypotowy - średni.

moze byc

fajny zapach, dziala dobrze .minus za to ,ze trzeba poczekac az wyschnie

mój pierwszy:)

Mój debiut kulkowy sprzed ładnych kilku lat- 96 rok bodajże:) Cudny zapach oszołomił mnie na bardzo długo, niestety, straszliwie plamił ubrania, dlatego też, kiedy przypadkowo napatoczyłam się na Herbinę, porzuciłam nie bez smutku. Pozostał jakiś głupiutki sentyment- lubię niuchnąć czasem- choć sądzę, iż obecna wersja odbiega od dawnego ideału.Ilość zużytych opakowań: naście, używałam go bowiem bardzo długo niezmiennie.