Multi Color (stara wersja)

Multi Color (stara wersja)

Nowy, trwale koloryzujący szampon do włosów wzbogacony w witaminę C i naturalny ekstrakt z owoców moreli pielęgnuje włosy podczas i po farbowaniu.
Ekstrakt z moreli wchodzi także w skład balsamu regenerującego, w którym znajduje się ponadto wyciąg z nasion słonecznika będący naturalnym filtrem UV i doskonałym składnikiem natłuszczającym, nawilżającym i utrwalającym kolor.
VENITA MULTI COLOR działa wyjątkowo łagodnie chroniąc wrażliwą strukturę włosów. Kompozycja szamponu oraz balsam sprawiają, że włosy po farbowaniu uzyskują nie tylko intensywny i trwały kolor, ale też miękkość i fantastyczny połysk!"
Producent proponuje nam 18 intensywnych kolorow, wybralam nr 0/8, kasztan.

Cena ? zł / 6 zł

Śmierdzi!

Właśnie spłukałam z włosów farbę. Śmierdzi przeokropnie, szczególnie tuż po nałożeniu! I po zmyciu ciągle i ciągle! Wiele znieść mogę, ale ten zapach... naprawdę. Fee...
Plusem niewątpliwie jest wygodny sposób mieszania ze sobą składników i później nakładania ich.
Użyłam koloru 1/11 złoty cynamon, który owszem cynamonem bym nazwała, ale ciemnorudym, a nie złotym. Kładziony na spraną jasną miedź. W każdym razie kolor ok, daleko mu do tego, czego oczekiwałam, ale może być.
Zobaczymy jak długo się utrzyma. Mam nadzieję, stanie się wkrótce bardziej złotocynamonowy.
Jak za tak niewielką cenę produkt całkiem znośny, jeśli ktoś potrzebuje czegoś taniego, o ciekawym w sumie kolorze, myślę, że mogę polecić.

A! Farby jest naprawdę dużo! Zużyłam tylko połowę na średnio gęste, cienkie włosy do ramion.

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: 1, a właściwie 1/2

Koszmar!

Kupiłam czarny kolor, niestety na moich ciemnych blond wyszedł, nie wiadomo dlaczego, czerwony!!!!!

Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, choć używam różnych środków koloryzujących.

Odradzam wszystkim.

Używam tego produktu od: już nie używam

Fajny szampon koloryzujący

Od kilku miesięcy farbuję włosy na kolor czarny, ale nabrałam ochoty na odświeżenie i lekkie zmodyfikowanie koloru (nadanie czerni nowego odcienia). Stwierdziłam, że nie opłaca mi się kupować drogiej farby, bo i tak każdy kolor wyjdzie mi prawie czarny, a nie chcę rozjaśniać włosów. Pani w drogerii stwierdziła, że z szamponu koloryzującego Venity powinnam być zadowolona. Miała rację. PLUSY: cena - przystępna (nieco ponad 6 zł); odcień 1/18 (bakłażan) jest ciemny, ale wcale nie ginie na tle czerni; szampon dobrze "złapał" moje włosy - po 4-5 myciach nadal mam widoczny kolor (bardziej widoczny, niż tuż po farbowaniu), w czasie mycia włosów nie leci wcale kolorowa woda - kolor nie zmywa się gwałtownie; produkt przyjazny dla włosów - po farbowaniu nie wypada mi więcej włosów, nie są przesuszone, czy zniszczone; po farbowaniu wszelkie zabrudzenia ze skóry zmyły się bez problemu; konsystencja - odpowiednia, szampon nie spływa z głowy, łatwo się go rozprowadza po włosach. MINUSY: odcień wyszedł ciut inny, niż wyglądał na opakowaniu; odżywki mogłoby być nieco więcej. PODSUMOWUJĄC: dziwią mnie złe opinie o tym szamponie koloryzującym. Nie niszczy włosów, a kolor nie znika po kilku myciach - to chyba najważniejsze przy tego typu produkcie. Oczywiście nie jest tak silny jak farba, ale jeśli ktoś chce radykalnej zmiany koloru i większej trwałości, to powinien wybrać farbę. V MS daję 3* z dużym plusem (niebawem kupię szampon koloryzujący innej firmy i jak już będę miał większe porównanie, to - ewentualnie - zastanowię się nad inną oceną dla Veniy). Polecam.

Używam tego produktu od: niedawna

Botoksu zastosowania

na kilka dni

Kupiłam, bo nie było tej farby, której szukałam, a ta na zdjęciu na pudełku miała podobny odcień - bardzo jasny blond - białe złoto.
Nie jestem zadowolona z efektu - włosy potraktowane tym szamponem ok. 2 tygodni temu wyglądają na niefarbowane od dawna. Efekt był ładny ale tylko przez ok. 5 dni - czyli pięć myć.
Po zmyciu specyfiku z włosów podczas koloryzacji włosy były splątane, wysuszone i umęczone - dawno takich nie miałam.
Szkoda włosów i tych małych co prawda pieniążków - a przede wszystkim szkoda czasu na taka koloryzację.

Używam tego produktu od:2 tygodnie temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

zdecydowanie nie.

Na pczątku po farbowaniu włosy mają piękny, nasycony kolor, są miękkie i sprężyste (po zastosowaniu maseczki). Niestety już po 6 myciach zauważyłam, że prześwitują się pasemka, kolor jest wyblakły i zrobił się jakiś rudy, zamiast ciemnej czekolady. Włosy są wysuszone i myślę że to zasługa tej farby. Dobre jest to, że ma wygodne, odkręcane opakowanie i saszetkę odżywki, no i że jest tania, nic więcej. Więcej nie kupię, bo trzeba by było powtarzać farbowanie co 4 tygodnie. Nie wiem także, jak wyglądałyby moje włosy bez maseczki (Dove, seria do włosów farbowanych-jest świetna, polecam ! ;) )
Farbie Venita-zdecydowanie NIE.

nietrwala

Bardzo wygodna w uzyciu(ma aplikator czego sie nie spodziewalam po farbie z tego przedzialu cenowego), naklada sie na wilgotne wlosy. Bardzo wydajna, mam wlosy daleko za ramiona i obeszlabym sie polowa tej farby, jedna trzecia poszlo do kosza. Baaardzo ladny kolor, taki jak w palecie. Wlosy po farbowaniu w bardzo dobrym stanie... ale - jest _bardzo_ nietrwala! Chcialam poczekac z ta recenzja jakis tydzien jeszcze ale z kolorku juz niewiele zostalo.. Farbowalam okolo 10 dni temu i juz wychodza pasemka mojego naturalnego koloru (myslalam, ze nierowno nalozylam, ale tego jest coraz wiecej), poza tym przy myciu wciaz leci "brudna woda". Dam jej trzy gwiazdki, mysle ze na nie zasluguje. Zreszta na innych wlosach moze zagosci na dluzej.

19.03.05 - odejmuje gwiazdke. Myslalam ze z moimi wlosami cos nie tak, ale inna farba je ladnie pokryla.