Mrs. Potter's, Szampon ożywiający kolor włosów blond i jasnobrązowych

Mrs. Potter's, Szampon ożywiający kolor włosów blond i jasnobrązowych

Łagodny szampon z ekstraktami z rumianku i żarnowca podkreśla kolor włosów jasnych i jasnobrązowych. Nadaje włosom intensywny blask oraz pozostawia piękne, złote refleksy. Formuła szamponu oparta na wyjątkowo delikatnej emulsji, zawiera czynnik rozplątujący włosy i zwiększający ich objętość.

Cena: 6 zł / 250 ml

Intensywnie pachnie żarnowcem.

Uwielbiam ziołowe szampony, pozbawione silikonów i innych chemicznych wygładzaczy i ten produkt okazał się bardzo dobry. Delikatnie myje, nie powodując uczuleń. Nie plącze, nie kołtuni. W trakcie mycia włosy ładnie się rozplątują, po wyschnięciu nie miałam najmniejszych problemów z rozczesaniem. Czupryna jest miękka w dotyku i nieprzyklapnięta. Jak każdy produkt zawierający rumianek i żarnowiec (jego to zapach posiada, ostry i pobudzający) rozświetla i nadaje blasku.

Używam tego produktu od: Obecnie używam innych szamponów tej firmy, ale na pewno skuszę sie na niego ponownie.

hmmm

Włosy są po nim suche i matowe, poza tym splątane- bez odżywki ani rusz. Kupiłam go w wakacje myśląc iż nada moim złocistym refleksom blasku- oczywiśćie się pomyliłam. Wolę jednak fryzjerskie szampony.

Używam tego produktu od:w wakacje
Ilość zużytych opakowań:1 niezużyte i raczej się na to nie zapowiada:>

dobry

Bardzo fajny szamponik. Przez wszystkim jest bardzo wydajny- naprawdę niewiele trzeba, by umyć półdługie włoski. Nie plącze makabrycznie włosków - spokojnie można je rozczesać bez odżywki i utraty połowy pukli ;) Jednak włosy po tym szamponie potwornie się elektryzują, więc dla mnie użycie odżywki jest obowiązkowe :) Rozświetlenia włosków niestety nie zauważyłam :(
Szamponik dobrze oczyszcza, bardzo przyjemnie pachnie. Jest to chyba najbardziej wydajny szampon za tak niewielką cenę :)