Obcinacz do paznokci u nóg

Obcinacz do paznokci u nóg

Pojemność 1 szt

Obcinacz do paznokci u nóg z małym pilniczkiem. Model ciężki. Matowy.

odpowiada mi w 100%

mam nadzieje jednak, ze nie bede musiala kupowac go ponownie, bo wyglada na niezniszczalny. Idealnie wyprofilowane cążki bardzo ladnie i rowno obcinaja paznokcie u nóg, szczególnie ze buty z wąskimi czubkami bardzo mi je podniszczyly...dzieki temu obcinaczowi udalo mi sie je wyprowadzic na dobra droge.

jestem jak najbardziej na tak i w dodatku za taka cene.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[860377].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie kupię, bo nie będzie trza

Od razu tłumaczę, dlaczego dałam mu: nie kupię. Po prostu - nie będzie takiej potrzeby ;) jak na razie spisuje się świetnie, wielkość w sam raz i do paznokci u rąk, i do tych u nóg, nie mam zastrzeżeń. No, chyba, że go zgubię, to kupię ;)

Ilość zużytych opakowań:-

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[126147].usefull || 0 }}% pomocna.

oki

Używam go do paznokci u rąk, bo małe obcinaczki sie u mnie nei sprawdzają, strasznie kaleczę się i pozostają mi "ogryzki" zamiast paznokci. Ten obcinacz jest w sam raz ostry, wygodnie się go trzyma. Paznokcie nie pękają przy obcinaniu. Dobry, ale nei dam mu 5 gwiazdek, bo nadal jestem nieutulona w żalu po utracie mojego kochanego obcinacza, któy służył mi już wiele lat.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[63748].usefull || 0 }}% pomocna.