Kerastase, Reflection, Bain Miroir (Kąpiel rozświetlająca)

Kerastase, Reflection, Bain Miroir (Kąpiel rozświetlająca)

Kąpiel rozświetlająca do włosów wyrównuje powierzchnię włosa i wydobywa blask koloru. Włosy stają się błyszczące, a ich kolor zyskuje intensywny połysk.

Ani tak, ani nie

Szampon nie obciąża nadmiernie włosów, w porządku nawilża i odżywia. Połysk jest, ale też bez szaleństw. Spodziewałam się czegoś bardziej spektakularnego.
Nie widzę żadnych różnic na plus pomiędzy nim a tańszym L\'Oreal Professionel Vitamino Color.
Używam tego produktu łącznie z maską Kerastase Chroma Riche i mleczkiem teroaktywnym z tej serii.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże w trakcie

Niezły, ale...

Ciężko ocenić mi ten produkt.
\\nSzampon zgodny z opisem - włosy pięknie błyszczą, są miękkie i sypkie.
\\nMoje włosy niestety bardzo obciąża :(
\\n
\\nNa pewno nie do codziennego stosowania.

średniak

Kąpiel przyjemna w stosowaniu jednak czy aż warta swojej ceny?
Włosy po niej ładni lśnią.
Kupiłam razem z mleczkiem termoaktywnym jednak czy wart swojej ceny?
Co do firmy Kerastase mam wątpliwości - piękne opakowania niby fajna marka ale jakby coś brakowało...

Ilość zużytych opakowań: 1op -250ml

Makijaż Maybelline

Rewelacja!

Mam bardzo zniszczone wlosy rozjasnianiem i sa wymagajace jezeli chodzi o nawilzenie bez odzywki nie do rozczesania siano a tu BUMMM po tym szamponie moge je rozczesac slicznie pachna i nabieraja polysku.Szampon bardzo wydajny,gesty.Najlepszy jaki kiedykolwiek urzywalam i co najwarzniejsze nie obciaza wlosow i nie przetluszcza:)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze 250

Dno totalne

Zakupiłam kąpiel rozświetlającą,odżywkę oraz cement na wlosy...Niestety jestem zadowolona jedynie z cementu,reszta to jakas pomylka..

Kapiel rozswietlajaca nie dosc,ze nie pieni się to jeszcze sprawia,że wlosy po umyciu są sztywne,a żeby je ulozyc to mogę zapomniec...Blask?Mam krecone wlosy,wiec nie widac go zupelnie..
Kupilam caly zestaw za namowa fryzjerki w salonie,stwierdzila,ze bedzie idealny dla moich wlosow.....

Wydawam ponad 200zl i tyle......
Zero efektu,a uzywam kapieli juz od miesiaca...

Cement jedynie w miare odnawia moje wlosy..ale bylo go nie wiele bo 15ml wiec juz skonczyl mi się :/

zaskakujacy!

świetny! nareszcie po licznych experymentach z roznymi firmami trafiłam na genialny szampon, ktory faktycznie spelnia obietnice producenta z czym sie jeszcze nie spotkałam w kwestii szamponu, jego wadą jest bardzo wysoka cena, ale biorąc pod uwagę ze jest wydajny, to wydaje mi się ze warto spróbować, ja mam bardzo zniszczone włosy, osłabione przeróżnymi zabiegami i widzę po miesiacu stosowania dużą różnicę, na pewno zagości w moim kufrze na długo! niestety posiada jeszcze jedną dośc istotna wadę- spora ilośc PARABENOW! Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:mniejsza połowa;)

Lubię

Po pierwsze - śliczny zapach i dobra konsystencja. Kąpiel jest bardzo wydajna, bo mocno skoncentrowana. Włosy po umyciu są miękke, lekkie i pięknie pachną.
Nie obciąża włosów i chyba trochę odzyskują blask.
Polecam stosować z maską z tej samej serii.

Ilość zużytych opakowań: 3?

Bardzo przeciętny.

Kupiłam ten szampon po długim zastanowieniu, bo 80 zł to jednak bardzo wysoka cena za szampon. Średnio wydajny jak na produkt profesjonalny. Dobrze się pieni, włosy są miękkie, dobrze nawilżone i błyszczące.Używam tego produktu od: parę tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, najprawdopodobniej ostatniego.

shine shine

Jest to mój ulubiony szampon-gęsta konsystencja,kwiatowy zapach i dokładne oczyszczanie.Włosy po zastosowaniu są lśniące i łatwo się rozczesują,jednak nie polecam do stosowania solo bez mleczka czy maski gdyż nawilżenie włosów nie jest wystarczające.Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno 1000ml

PIEKNE WŁOSY

Fantastyczny!!! oprócz różowego Loreala najlepszy szampon jaki mialam. Nawet trudno nazwać go szamponem, poprostu to cudo, które sprawia , ze włosy są poprostu piękne i zadbane. W zasadzie nie potrzeba juz niczego wiecej:) Produkt najwyższej klasy. Fakt cena ostrasza, ale jesli komus podpasuje oplaca sie kupic duze fryzjerskie opakowanie. POLECAM!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

świetny

Szampon świetnie oczyszcza włosy z wszystkich pozostałości kosmetyków do stylizacji czyniąc już podstawowy ruch w kierunku nabłyszczenia. Już podczas mycia czuję jak włosy stają się stopniowo coraz bardziej gładkie i śliskie ;)

Po samodzielnym wysuszeniu (bez suszarki) efekt jest miły dla oka ;) Włosy są gładkie, elastyczne i (w moim przypadku niestety dość subtelnie a nie spektakularnie) błyszczące a ponadto miłe w dotyku. Fajny preparat. Szkoda tylko, że tak nieprzyzwoicie drogi :(

Rewelacja

Szampon jest fantastyczny. Włosy są po nim mięciutkie, gładkie, lekkie, nie plączą się. Czuje, że są nawilżone, nawet gdy użyję samego szamponu (bez odzywek i innych polepszaczy;) Ślicznie nadaje blasku moim blond włoskom co najlepiej mogę zobaczyc w cześci pofarbowanej - na czubku już są odrosty, ale poniżej kolor fantastycznie "świeci"!

Używam tego produktu od:1miesiąc