Reflection, Lait Chroma Reflect (Mleczko pielęgnacyjne)

Reflection, Lait Chroma Reflect (Mleczko pielęgnacyjne)

Mleczko pielęgnacyjne Chroma Reflect zawiera system Fibrionic, który wzmacnia proces wygładzenia włosów koloryzowanych. Światło idealnie odbija się od jednolitej powierzchni włosa, wydobywając wyjątkowy blask i połysk włosów koloryzowanych. Do spłukiwania.

shine shine

Mleczko świetnie spisuje sie przy lekko przesuszonych koloryzacją włosach.Konsystencja zagęszczonego mleczka bardzo wygodna w użyciu.Kosmetyk nie obciąża włosów pod warunkiem nie wmasowywania go we włosy przy skórze głowy;)Po zastosowaniu włosy są lśniące i rozczesują się bez problemu.Przyjemny kwiatowy zapach.Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno 750ml

Nie nie nie!!! między 2 a 3

Produkt jest przeciętny, biorąc pod uwagę jego cenę- 120 zł, a połowę normalnej pojemności- zamiast 250 ml, 125 to już wogóle do bani. Efekt po szamponie i mleczku serii Reflection jest odrobinę gorszy niż po Matrix, loreal professionel , farouk czy alfaparf (serie do włosów farbowanych), a cene na BOGA! Komfort użycia tego mleczka też nienajwyższy, bo jest bardzo rzadkie, lejące ciężki nałożyc, a znika w tempie bardzo szybkim. Efekt końcowy no ok ale tylko OK. Więc ja zostaje przy najlepszej serii według mnie- matrix biolage colortherapie. Nie wiązałam z tym mleczkiem wielkich nadzieji, bo na moich wlosach kerastase mimo zaporowych cen nie działa wcale dobrze. Dziwi mnie tlyko ze loreal i matrix naleza do jednego koncernu co kerastase, kerastase niby najbardziej luksusowa marka w pielegnacji wlosow a w mojej opini najslabsza z tych trzech marek. Mialam kiedys tylko ten szampon z linii reflection i rowniez byl przecietny. A ze lubie testowac i chyba juz tylko z serii do farbowanych niemialam tego mleczka pomyslalam ze moze duet zdziala cuda. Ale nie. Nie jest zle, jest te tylko ok ale nie za 300 zl. Ogolnie jest to przecietny profesjonalny prosukt, jeden z najdrozszych ale ani komfortowy ani jakis najlepszy. Gdyby kosztował 50 do 100 zl za te 250 ml powiedzialabym i tak- Przeciętny.
Jego zalety to: przyjemny zapach i to, że nie szkodzi. Włosy się ładnie rozczesują i wyglądają dobrze, bez spektakularnego połysku i blasku.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nic specjalnego

Moze byc, nic extra nie dokonal z moja czupryna ale tez nie zaszkodzil.I tyle powiem na temat tego produktu.Nie kupie ponownie i to jest pewne za duzo kasy jak na produkt "taki sobie".

Używam tego produktu od:2mc

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

fajny :)

po długotrwałym używaniu zmieniłam opinię o tym produkcie..jest świetny! włosy są gładziutkie i miękkie, widac jakiś tam połysk nawet, nic a nic nie obciąża (a mam trochę przetłuszczające się włosy) zwykłe sklepowe odżywki nie umywają się! świetnie i błyskawicznie się spłukuje (drugi najważniejszy dla mnie plus), zapach mógłby trwac dłużej, no ale cóż...niestety za cenę odejmuję jedną gwiazdkę, ale póki co - najlepszy taki kosmetyk jaki miałam so far :)
Używam tego produktu od:kwietnia 06
Ilość zużytych opakowań:zaczynam drugie

dobry :)

kerastase chroma okazał się tym produktem, którego od dawna szukałam... IDEALNIE wygładził moje farbowane włoski, które normalnie są raczej przesuszone i sterczą na wszystkie strony :( no i trochę je podreperował (krem znaczy się) nie są już takie połamane :)
jeden minusik: może obciążyć włosy (a nie myślałam że w przypadku moich to w ogóle możliwe...)

Rewelacyjna!

Dałam się namówić na cały zestaw - kąpiel, odżywkę i krem nabłyszczający, w czasie ostatniej wizyty u fryzjera. Moje włosy są często farbowane, delikatne i łamliwe. Fryzjerka obiecywała cuda po działaniu kosmetyków i... miała recję :-) Kosmetyki mają przepiękny zapach, pozostawiają włosy optymalnie nabłyszczonymi i miękkimi w dotyku. Teraz wyglądąją tak, jakby nigdy nie były zniszczone farbowaniem!
Nie wiem jak odżywka (charakteryzuje się lekką konstystencją, jest bardzo wydajna i tak jak pozostałe kosmetyki pięknie pachnie) działałaby w połączeniu z innymi kosmetykami, ale w towarzystwie produktów z najnowszej linii Chroma daje rewelacyjne efekty.